Hledat

Ubytování

Ubytování město Porto Cesareo

Ve městě Porto Cesareo (Itálie) máme celkem 818 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Porto Cesareo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Porto Cesareo

Cala Golden Apartment

10

Cala Golden Apartment

Ubytování (Prázdninový dům) Cala Golden Apartment. Cala Golden Apartment se nachází v Porto Cesareo, 1,9 km od ostrova Isola dei Conigli, 2,2 km od pláže Porto Cesareo a 1,1 km od archeologického naleziště... Ubytování Cala Golden Apartment se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

Leo House

10

Leo House

Ubytování (Prázdninové domy) Leo House. Leo House se nachází v Porto Cesareo, pouhých 200 metrů od pláže Porto Cesareo, a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Ubytování Leo House se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

Villetta Club Azzurro

10

Villetta Club Azzurro

Ubytování (Prázdninový dům) Villetta Club Azzurro. Villetta Club Azzurro se nachází v Porto Cesareo, 1,7 km od ostrova Isola dei Conigli a 1,9 km od pláže Porto Cesareo. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Villetta Club Azzurro se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Salentoguests villetta sulla spiaggia

10

Salentoguests villetta sulla spiaggia

UbytováníSalentoguests villetta sulla spiaggia. Salentoguests villetta sulla spiaggia se nachází v Porto Cesareo, 100 metrů od pláže Porto Cesareo a necelý 1 km od ostrova Isola dei Conigli, a nabízí... Ubytování Salentoguests villetta sulla spiaggia se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

Scala di Furno -Flora

10

Scala di Furno -Flora

UbytováníScala di Furno -Flora. Scala di Furno -Flora se nachází v Porto Cesareo, 200 metrů od pláže Tabu, 200 metrů od pláže Le Dune a necelý 1 km od Spiaggia di Torre Chianca. Ubytování Scala di Furno -Flora se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

Lux apartments

10

Lux apartments

UbytováníLux apartments. Lux apartments se nachází v Porto Cesareo a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradou s grilem a výhledem do zahrady. Ubytování Lux apartments se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

Villetta Max

10

Villetta Max

UbytováníVilletta Max. Villetta Max se nachází necelý 1 km od pláže Porto Cesareo a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Villetta Max se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

Appartamento Samarà DX

10

Appartamento Samarà DX

UbytováníAppartamento Samarà DX. Appartamento Samarà DX se nachází v Porto Cesareo, 1,8 km od ostrova Isola dei Conigli, 2,7 km od pláže Le Dune a 28 km od náměstí Piazza Mazzini. Ubytování Appartamento Samarà DX se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

Casa di Rita al Bassamarea

10

Casa di Rita al Bassamarea

UbytováníCasa di Rita al Bassamarea. Casa di Rita al Bassamarea se nachází asi 400 metrů od pláže Lido Hookipa a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Casa di Rita al Bassamarea se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

Casa cristina

10

Casa cristina

UbytováníCasa cristina. Casa cristina se nachází 500 metrů od ostrova Isola dei Conigli a 1,2 km od pláže Le Dune v Porto Cesareo a nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Casa cristina se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

Casa Mabele

10

Casa Mabele

UbytováníCasa Mabele. Casa Mabele se nachází asi 700 metrů od pláže Tabu a nabízí ubytování s balkonem a výhledem na moře. Ubytování se nachází 700 metrů od Spiaggia di. Ubytování Casa Mabele se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

Kalura Tramonto

10

Kalura Tramonto

UbytováníKalura Tramonto. Kalura Tramonto se nachází v Porto Cesareo, 700 metrů od pláže Le Dune, a nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Kalura Tramonto se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

B&B RosyAnna

10

B&B RosyAnna

UbytováníB&B RosyAnna. B&B RosyAnna se nachází 300 metrů od pláže Tabu a nabízí zahradu, sdílený lounge a sdílenou kuchyň. Ubytování B&B RosyAnna se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

Appartamento di Giusy by BarbarHouse

10

Appartamento di Giusy by BarbarHouse

UbytováníAppartamento di Giusy by BarbarHouse. Appartamento di Giusy se nachází v Porto Cesareo, 600 metrů od Spiaggia di Torre Squillace a 2,5 km od Spiaggia di Sant'Isidoro, a nabízí klimatizaci. Ubytování Appartamento di Giusy by BarbarHouse se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

Antica Villa del Conte

10

Antica Villa del Conte

Ubytování (Vily) Antica Villa del Conte. Antica Villa del Conte se nachází v Porto Cesareo, 6 minut chůze od nejbližší pláže, a nabízí zahradu a gril. 4 km od Punta Prosciutto. Ubytování Antica Villa del Conte se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

Casa Sandrina

10

Casa Sandrina

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Sandrina. Casa Sandrina nabízí ubytování s výhledem na moře, terasou a kávovarem, asi 2,8 km od ostrova Isola dei Conigli. Ubytování Casa Sandrina se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

Villino Tropical by BarbarHouse

10

Villino Tropical by BarbarHouse

Ubytování (Prázdninový dům) Villino Tropical by BarbarHouse. Villino Tropical by BarbarHouse se nachází v Porto Cesareo a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villino Tropical by BarbarHouse se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Villetta a Porto Cesareo

10

Villetta a Porto Cesareo

UbytováníVilletta a Porto Cesareo. Villetta a Porto Cesareo se nachází asi 400 metrů od pláže Lido Hookipa a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Villetta a Porto Cesareo se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

Villetta Elena

10

Villetta Elena

UbytováníVilletta Elena. Villetta Elena se nachází 800 metrů od pláže Porto Cesareo a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, soukromou pláží a patiem. Ubytování Villetta Elena se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

La Casina al Mare

10

La Casina al Mare

UbytováníLa Casina al Mare. La Casina al Mare se nachází v Porto Cesareo, v blízkosti ostrova Isola dei Conigli a 1,5 km od pláže Le Dune. Ubytování La Casina al Mare se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

Appartamento Corallina del Salento

10

Appartamento Corallina del Salento

UbytováníAppartamento Corallina del Salento. Appartamento Corallina del Salento se nachází v Porto Cesareo, 700 metrů od pláže Porto Cesareo a 1,2 km od ostrova Isola dei Conigli. Ubytování Appartamento Corallina del Salento se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

CASA APPRODO

10

CASA APPRODO

UbytováníCASA APPRODO. CASA APPRODO se nachází v Porto Cesareo a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem do zahrady a balkonem. Ubytování CASA APPRODO se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

A due passi dal mare

10

A due passi dal mare

UbytováníA due passi dal mare. A due passi dal mare se nachází v Porto Cesareo, 100 metrů od Spiaggia di Torre Chianca a 200 metrů od pláže Tabu. Ubytování A due passi dal mare se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

CoRa Apartment

10

CoRa Apartment

Ubytování (Apartmán) CoRa Apartment. CoRa Apartment se nachází v Porto Cesareo, pouhých 50 metrů od pláže Porto Cesareo, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování CoRa Apartment se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

Mareluce B&B

10

Mareluce B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Mareluce B&B. Mareluce B&B se nachází v Porto Cesareo, v blízkosti pláže Porto Cesareo, Isola dei Conigli a Isola dei Conigli - Porto Cesareo. Ubytování Mareluce B&B se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

Casammare

10

Casammare

Ubytování (Apartmán) Casammare. Casammare se nachází v Porto Cesareo, jen pár kroků od pláže Porto Cesareo, 1,1 km od Isola dei Conigli a 1,1 km od Isola dei Conigli - Porto Cesareo. Ubytování Casammare se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

Casa sole e luna

10

Casa sole e luna

Ubytování (Apartmán) Casa sole e luna. Casa sole e luna se nachází v Porto Cesareo, 1 km od ostrova Isola dei Conigli, a nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Casa sole e luna se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

Poggio Angica

10

Poggio Angica

Ubytování (Vila) Poggio Angica. Poggio Angica nabízí ubytování se zahradou a terasou, asi 2,2 km od Penisola della Strea. Ubytování Poggio Angica se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

Villa Valeria

10

Villa Valeria

Ubytování (Vila) Villa Valeria. Villa Valeria se nachází v Porto Cesareo, 2,8 km od ostrova Isola dei Conigli a 2,2 km od Penisola della Strea, a nabízí klimatizaci. Ubytování Villa Valeria se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Villa Incanto-Piano Terra - Fronte mare

10

Villa Incanto-Piano Terra - Fronte mare

UbytováníVilla Incanto-Piano Terra - Fronte mare. Villa Incanto-Piano Terra - Fronte mare se nachází v Porto Cesareo v Apulii a nabízí terasu a výhled na moře. Ubytování Villa Incanto-Piano Terra - Fronte mare se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

La Casa di Nunzia

10

La Casa di Nunzia

UbytováníLa Casa di Nunzia. La Casa di Nunzia se nachází v Porto Cesareo, 100 metrů od pláže Porto Cesareo, 1,5 km od ostrova Isola dei Conigli a 2,3 km od pláže Le Dune. Ubytování La Casa di Nunzia se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

CASA FIO'

10

CASA FIO'

UbytováníCASA FIO'. CASA FIO' se nachází v Porto Cesareo, 500 metrů od ostrova Isola dei Conigli, 700 metrů od pláže Le Dune a 1 km od pláže Porto Cesareo. Ubytování CASA FIO' se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

Casa Vacanze La Villetta

10

Casa Vacanze La Villetta

UbytováníCasa Vacanze La Villetta. Casa Vacanze La Villetta se nachází asi 1,5 km od pláže Porto Cesareo a nabízí ubytování se zahradou, terasou a grilem. Tento prázdninový dům má balkon. Ubytování Casa Vacanze La Villetta se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

Mar di Flores

10

Mar di Flores

UbytováníMar di Flores. Mar di Flores se nachází v Porto Cesareo, 600 metrů od Lido Belvedere a 700 metrů od pláže Lido Hookipa. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Mar di Flores se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

B&B MarAlè

10

B&B MarAlè

Ubytování (Bed and breakfast) B&B MarAlè. B&B MarAlè se nachází v Porto Cesareo v Apulii, nedaleko pláže Porto Cesareo a ostrova Isola dei Conigli. Ubytování B&B MarAlè se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

Villetta Le Darsene

10

Villetta Le Darsene

Ubytování (Prázdninový dům) Villetta Le Darsene. Villetta Le Darsene se nachází 400 metrů od pláže Porto Cesareo a 2,1 km od ostrova Isola dei Conigli v Porto Cesareo a nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Villetta Le Darsene se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Casa di Vera by BarbarHouse

10

Casa di Vera by BarbarHouse

UbytováníCasa di Vera by BarbarHouse. Casa di Vera by BarbarHouse se nachází v Porto Cesareo, pouhých 400 metrů od pláže Porto Cesareo a 1,8 km od ostrova Isola dei Conigli, a nabízí terasu. Ubytování Casa di Vera by BarbarHouse se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

Waterfront villa Tina

10

Waterfront villa Tina

UbytováníWaterfront villa Tina. Waterfront villa Tina se nachází v Porto Cesareo, 200 metrů od pláže Tabu a 400 metrů od Lido Elios. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Waterfront villa Tina se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

Ambra House

10

Ambra House

UbytováníAmbra House. Ambra House se nachází v Porto Cesareo, 100 metrů od pláže Porto Cesareo, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi, službou concierge a turistickými... Ubytování Ambra House se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

Villa Fortunato by BarbarHouse

10

Villa Fortunato by BarbarHouse

Ubytování (Vila) Villa Fortunato by BarbarHouse. Tato vila se nachází v Porto Cesareo, 2,2 km od ostrova Isola dei Conigli - Porto Cesareo. 2,3 km od archeologického naleziště Scalo di Furno. Ubytování Villa Fortunato by BarbarHouse se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Villa milu porto cesareo

10

Villa milu porto cesareo

UbytováníVilla milu porto cesareo. Villa milu porto cesareo se nachází v Porto Cesareo, 1,8 km od pláže Porto Cesareo a 30 km od náměstí Piazza Mazzini, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Villa milu porto cesareo se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

Villa Elena

10

Villa Elena

UbytováníVilla Elena. Villa Elena se nachází v Porto Cesareo, jen pár kroků od Spiaggia di Punta Grossa a 800 metrů od pláže Padula Fede. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Villa Elena se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

Residence il Caicco

9,9

Residence il Caicco

Ubytování (Aparthotel) Residence il Caicco. Residence il Caicco se nachází 550 metrů od pláže Porto Cesareo a nabízí zahradu, terasu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Residence il Caicco se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

B&B MiMì

9,9

B&B MiMì

Ubytování (Bed and breakfast) B&B MiMì. B&B MiMì se nachází v Porto Cesareo v Apulii, 1,4 km od Penisola della Strea. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování B&B MiMì se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

Monolocale Letizia

9,9

Monolocale Letizia

UbytováníMonolocale Letizia. Monolocale Letizia se nachází v Porto Cesareo v Apulii a nabízí terasu a výhled do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Monolocale Letizia se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

Viva Vista Mare Bilo Secondo Piano Vista

9,9

Viva Vista Mare Bilo Secondo Piano Vista

UbytováníViva Vista Mare Bilo Secondo Piano Vista. Viva Vista Mare Bilo Secondo Piano Vista se nachází asi 80 metrů od pláže Porto Cesareo a nabízí ubytování s balkonem a výhledem na moře. Ubytování Viva Vista Mare Bilo Secondo Piano Vista se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

Moonlight B&B

9,8

Moonlight B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Moonlight B&B. Moonlight B&B se nachází v Porto Cesareo, v blízkosti pláží Porto Cesareo, Isola dei Conigli a Le Dune. Nabízí bezplatné Wi-Fi, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Moonlight B&B se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

Aura Apartments - Orizzonte Turismo

9,8

Aura Apartments - Orizzonte Turismo

UbytováníAura Apartments - Orizzonte Turismo. Aura Apartments se nachází v Porto Cesareo, v blízkosti pláží Porto Cesareo, Isola dei Conigli a Le Dune. - Orizzonte Turismo má zahradu. Ubytování Aura Apartments - Orizzonte Turismo se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

Tetty mini house

9,8

Tetty mini house

UbytováníTetty mini house. Tetty mini house se nachází asi 200 metrů od pláže Porto Cesareo a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Tetty mini house se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

La Casa Di Ada E Gigi Vacanze

9,8

La Casa Di Ada E Gigi Vacanze

Ubytování (Penzion) La Casa Di Ada E Gigi Vacanze. La Casa Di Ada E Gigi Vacanze se nachází v Porto Cesareo, 200 metrů od pláže Porto Cesareo, a nabízí ubytování se sdíleným loungem, soukromým parkovištěm a... Ubytování La Casa Di Ada E Gigi Vacanze se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

Viva Vista Mare Trilo PianoTerra

9,8

Viva Vista Mare Trilo PianoTerra

UbytováníViva Vista Mare Trilo PianoTerra. Viva Vista Mare Trilo PianoTerra se nachází v Porto Cesareo, jen pár kroků od pláže Porto Cesareo a necelý 1 km od ostrova Isola dei Conigli. Ubytování Viva Vista Mare Trilo PianoTerra se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

Ubytování ve městě Porto Cesareo

Město Porto Cesareo se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 818 hotelů a ubytování ve městě Porto Cesareo.