Hledat

Ubytování

Ubytování město Otranto

Ve městě Otranto (Itálie) máme celkem 569 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Otranto

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Otranto

Appartamento Grace

10

Appartamento Grace

Ubytování (Apartmány) Appartamento Grace. Appartamento Grace se nachází v Otrantu, jen 1,3 km od Spiaggia degli Scaloni a méně než 1 km od Castello di Otranto, a nabízí balkon. Ubytování Appartamento Grace se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

Casetta a due passi dal castello

10

Casetta a due passi dal castello

Ubytování (Apartmány) Casetta a due passi dal castello. Casetta a due passi dal castello se nachází v Otrantu, 500 metrů od pláže Marina a 200 metrů od hradu Castello di Otranto. Ubytování Casetta a due passi dal castello se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

Elementi Luxury House

10

Elementi Luxury House

Ubytování (Prázdninové domy) Elementi Luxury House. Elementi Luxury House se nachází v Otrantu, 700 metrů od Spiaggia degli Scaloni a 1,6 km od pláže Castellana. Ubytování Elementi Luxury House se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

Central Apartment On The Beach With Balcony, Wi-fi & Air Conditioning; Parking

10

Central Apartment On The Beach With Balcony, Wi-fi & Air Conditioning; Parking

Ubytování (Prázdninový dům) Central Apartment On The Beach With Balcony, Wi-fi & Air Conditioning; Parking. Central Apartment On The Beach se nachází přibližně 350 metrů od pláže Marina. Nabízí výhled na město, Wi-Fi, klimatizaci, balkon a kávovar. Ubytování Central Apartment On The Beach With Balcony, Wi-fi & Air Conditioning; Parking se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

SUNRISE

10

SUNRISE

Ubytování (Apartmán) SUNRISE. SUNRISE se nachází v Otrantu, 500 metrů od Spiaggia degli Scaloni. Nabízí ubytování s restaurací, bezplatným Wi-Fi, sdílenou kuchyní a společným salonkem. Ubytování SUNRISE se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Villa Baia dei Turchi

10

Villa Baia dei Turchi

Ubytování (Vila) Villa Baia dei Turchi. Villa Baia dei Turchi se nachází v Otrantu, 2,2 km od pláže Marina a 2,5 km od věže Torre Santo Stefano. Ubytování Villa Baia dei Turchi se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Nonna Eleonora

10

Nonna Eleonora

UbytováníNonna Eleonora. Nonna Eleonora se nachází v Otrantu, necelý 1 km od Spiaggia degli Scaloni a 1,9 km od pláže Castellana, a nabízí balkon. Ubytování Nonna Eleonora se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

CASA VACANZA YDROUS

10

CASA VACANZA YDROUS

UbytováníCASA VACANZA YDROUS. CASA VACANZA YDROUS se nachází v Otrantu, jen 1,2 km od pláže Castellana. Nabízí ubytování se zahradou, terasou a celodenní ostrahou. Ubytování CASA VACANZA YDROUS se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

casa vacanze Mama Otranto

10

casa vacanze Mama Otranto

Ubytovánícasa vacanze Mama Otranto. Ubytování se nachází v Otrantu v Apulii. casa vacanze Otranto má balkon a výhled do zahrady. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování casa vacanze Mama Otranto se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

Casa vacanze afrodite centro storico Otranto, Salento 6 posti

10

Casa vacanze afrodite centro storico Otranto, Salento 6 posti

Ubytování (Prázdninový dům) Casa vacanze afrodite centro storico Otranto, Salento 6 posti. Casa vacanze afrodite centro storico Otranto nabízí výhled na moře. Ubytování Casa vacanze afrodite centro storico Otranto, Salento 6 posti se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

Le Dune di Idrusa

10

Le Dune di Idrusa

UbytováníLe Dune di Idrusa. Le Dune d'Idrusa se nachází v Otrantu v Apulii a nabízí balkon a výhled na město. Apartmán je vzdálený 18 km od obce Roca a 46 km od náměstí Piazza... Ubytování Le Dune di Idrusa se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Casa Aurora a Otranto

10

Casa Aurora a Otranto

UbytováníCasa Aurora a Otranto. Casa Aurora a Otranto se nachází v Otrantu, pouhých 300 metrů od Spiaggia degli Scaloni a 400 metrů od pláže Castellana, a nabízí balkon. Ubytování Casa Aurora a Otranto se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

Rosso Tramonto

10

Rosso Tramonto

UbytováníRosso Tramonto. Rosso Tramonto se nachází v Otrantu, 1,8 km od pláže Torre Sant'Andrea, 2 km od pláže Frassanito a 6,6 km od Rocy. Ubytování Rosso Tramonto se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

Appartamento a pochi passi dal mare e dal centro

10

Appartamento a pochi passi dal mare e dal centro

Ubytování (Apartmán) Appartamento a pochi passi dal mare e dal centro. Appartamento a pochi se nachází v Otrantu, 350 metrů od pláže Marina a 1,1 km od hradu Castello di Otranto. Ubytování Appartamento a pochi passi dal mare e dal centro se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

Elegante casa Marina a Otranto

10

Elegante casa Marina a Otranto

Ubytování (Prázdninové domy) Elegante casa Marina a Otranto. Elegante casa Marina se nachází v Otrantu, necelý 1 km od hradu Castello di Otranto a 16 minut chůze od přístavu Otranto Porto. Ubytování Elegante casa Marina a Otranto se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

Otranto la magia dietro l'angolo, nella quiete

10

Otranto la magia dietro l'angolo, nella quiete

Ubytování (Apartmány) Otranto la magia dietro l'angolo, nella quiete. Otranto la magia dietro l'angolo, nella quiete se nachází v Otrantu, pouhých 500 metrů od hradu Castello di Otranto a necelý 1 km od přístavu Otranto, a... Ubytování Otranto la magia dietro l'angolo, nella quiete se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

Casa vacanze Virginia Deluxe in Salento

10

Casa vacanze Virginia Deluxe in Salento

UbytováníCasa vacanze Virginia Deluxe in Salento. Casa vacanze Virginia Deluxe in Salento se nachází v Otrantu, 400 metrů od Spiaggia degli Scaloni a pláže Castellana, a nabízí klimatizaci. Ubytování Casa vacanze Virginia Deluxe in Salento se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

Casa Vacanza Samantha - Otranto

10

Casa Vacanza Samantha - Otranto

UbytováníCasa Vacanza Samantha - Otranto. Casa Vacanza Samantha - Otranto se nachází v Otrantu, jen 2 km od pláže Castellana a 600 metrů od hradu Castello di Otranto. Ubytování Casa Vacanza Samantha - Otranto se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

Appartamento da Zia Gianna

10

Appartamento da Zia Gianna

Ubytování (Apartmány) Appartamento da Zia Gianna. Appartamento da Zia Gianna fronte mare se nachází v Otrantu, necelý 1 km od přístavu Otranto a 3,9 km od věže Torre Santo Stefano. Ubytování Appartamento da Zia Gianna se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

Casa Vacanze Francesca a Otranto

10

Casa Vacanze Francesca a Otranto

UbytováníCasa Vacanze Francesca a Otranto. Casa Vacanze Francesca a Otranto se nachází v Otrantu, necelý 1 km od Spiaggia degli Scaloni a 1,7 km od pláže Castellana, a nabízí balkon. Ubytování Casa Vacanze Francesca a Otranto se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

Bilocale a 150 mt dal mare

10

Bilocale a 150 mt dal mare

UbytováníBilocale a 150 mt dal mare. Bilocale a 150 mt dal mare se nachází v Otrantu, 1,1 km od Spiaggia degli Scaloni, 1,2 km od pláže Castellana a 18 km od Rocy. Ubytování Bilocale a 150 mt dal mare se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Residenza SETTEMBRE

10

Residenza SETTEMBRE

UbytováníResidenza SETTEMBRE. Residenza SETTEMBRE se nachází v Otrantu, necelý 1 km od Spiaggia degli Scaloni a 1,9 km od pláže Castellana. Ubytování Residenza SETTEMBRE se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

Villetta Gelsomino by BarbarHouse

10

Villetta Gelsomino by BarbarHouse

UbytováníVilletta Gelsomino by BarbarHouse. Villetta Gelsomino by BarbarHouse se nachází v Otrantu, 2,2 km od pláže Castellana a 20 km od Rocy. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Villetta Gelsomino by BarbarHouse se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

Villetta La Serafina

10

Villetta La Serafina

UbytováníVilletta La Serafina. Villetta La Serafina se nachází v Otrantu, 18 km od Rocy a 46 km od náměstí Piazza Mazzini. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Villetta La Serafina se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

Appartamento vicino al castello

10

Appartamento vicino al castello

UbytováníAppartamento vicino al castello. Appartamento vicino al castello se nachází asi 800 metrů od Spiaggia degli Scaloni a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na moře. Ubytování Appartamento vicino al castello se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

Holiday home Galatea a Otranto

10

Holiday home Galatea a Otranto

UbytováníHoliday home Galatea a Otranto. Holiday home Galatea se nachází v Otrantu, necelý 1 km od Spiaggia degli Scaloni a 1,7 km od pláže Castellana. Ubytování Holiday home Galatea a Otranto se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

Dimora Idrusa

10

Dimora Idrusa

UbytováníDimora Idrusa. Dimora Idrusa se nachází v Otrantu, necelý 1 km od Spiaggia degli Scaloni, 1,7 km od pláže Castellana a 19 km od Rocy. Ubytování Dimora Idrusa se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

Il Cenobio Antica Dimora

10

Il Cenobio Antica Dimora

UbytováníIl Cenobio Antica Dimora. Il Cenobio Antica Dimora se nachází v Otrantu, 700 metrů od Spiaggia degli Scaloni, a nabízí zahradu, nekuřácké pokoje, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách... Ubytování Il Cenobio Antica Dimora se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

Terrazza Levante - vista panoramica

10

Terrazza Levante - vista panoramica

Ubytování (Penzion) Terrazza Levante - vista panoramica. Terrazza Levante - vista panoramica se nachází na pláži v Otrantu a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování Terrazza Levante - vista panoramica se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Appartamento Spiaggia dei Gradoni

10

Appartamento Spiaggia dei Gradoni

Ubytování (Apartmány) Appartamento Spiaggia dei Gradoni. Appartamento Spiaggia dei Gradoni se nachází v Otrantu, jen pár kroků od pláže Marina a 700 metrů od hradu Castello di Otranto, a nabízí klimatizaci. Ubytování Appartamento Spiaggia dei Gradoni se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

Bellezza del Sud

10

Bellezza del Sud

Ubytování (Prázdninové domy) Bellezza del Sud. Bellezza del Sud se nachází v Otrantu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nachází se 500 metrů od Spiaggia degli Scaloni a má společnou kuchyň. Ubytování Bellezza del Sud se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

Casa vacanze iside Otranto centro, Salento 7/8 posti

10

Casa vacanze iside Otranto centro, Salento 7/8 posti

Ubytování (Prázdninový dům) Casa vacanze iside Otranto centro, Salento 7/8 posti. Casa vacanze iside nabízí výhled do zahrady a zahrady. Ubytování Casa vacanze iside Otranto centro, Salento 7/8 posti se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

Serra degli Alimini

10

Serra degli Alimini

UbytováníSerra degli Alimini. Serra degli se nachází 600 metrů od zálivu Baia dei Turchi. Alimini nabízí ubytování, restauraci, sezónní venkovní bazén, zahradu a sdílený lounge. Ubytování Serra degli Alimini se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

Maison avec terrasse proche mer et centre ville

10

Maison avec terrasse proche mer et centre ville

UbytováníMaison avec terrasse proche mer et centre ville. Maison avec terrasse proche mer et centre ville se nachází v Otrantu, necelý 1 km od Spiaggia degli Scaloni a 1,9 km od pláže Castellana. Ubytování Maison avec terrasse proche mer et centre ville se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

La Casa di Otranto, vista mare

10

La Casa di Otranto, vista mare

UbytováníLa Casa di Otranto, vista mare. La Casa di Otranto, vista mare provides accommodation located in Otranto, 18 km from Roca and 46 km from Piazza Mazzini. Ubytování La Casa di Otranto, vista mare se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

la casa di Elthon

10

la casa di Elthon

Ubytováníla casa di Elthon. La casa di Elthon nabízí ubytování s balkonem a výhledem do zahrady asi 400 metrů od Spiaggia degli Scaloni. Ubytování la casa di Elthon se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

Vista mozzafiato

10

Vista mozzafiato

UbytováníVista mozzafiato. Vista mozzafiato se nachází v Otrantu, 200 metrů od Spiaggia degli Scaloni a 700 metrů od pláže Castellana. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Vista mozzafiato se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

Trilocale, Via Catona

10

Trilocale, Via Catona

UbytováníTrilocale, Via Catona. Trilocale, Via Catona se nachází v Otrantu, 600 metrů od Spiaggia degli Scaloni, 1,5 km od pláže Castellana a 20 km od Rocy. Ubytování Trilocale, Via Catona se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

Al centro

9,9

Al centro

Ubytování (Apartmány) Al centro. Al centro se nachází 50 metrů od pláže Marina a nabízí ubytování s balkonem, zahradou a terasou. Ubytování Al centro se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

Vele d'Otranto B&B

9,8

Vele d'Otranto B&B

UbytováníVele d'Otranto B&B. Vele d'Otranto B&B se nachází v Otrantu, 500 metrů od Spiaggia degli Scaloni a 700 metrů od pláže Castellana. Ubytování Vele d'Otranto B&B se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

Gelsimori Apartments

9,8

Gelsimori Apartments

Ubytování (Apartmán) Gelsimori Apartments. Gelsimori Apartments se nachází v Otrantu, v blízkosti Spiaggia degli Scaloni, pláže Castellana a hradu Castello di Otranto, a nabízí terasu. Ubytování Gelsimori Apartments se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

Arcadia penthouse appartment Otranto

9,8

Arcadia penthouse appartment Otranto

Ubytování (Apartmán) Arcadia penthouse appartment Otranto. Ubytování se nachází v Otrantu, 600 metrů od pláže Marina a 300 metrů od hradu Castello di Otranto. Ubytování Arcadia penthouse appartment Otranto se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

Residence dei Bizantini

9,8

Residence dei Bizantini

UbytováníResidence dei Bizantini. Residence dei Bizantini se nachází v Otrantu, 800 metrů od Spiaggia degli Scaloni a 1,7 km od pláže Castellana. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Residence dei Bizantini se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

29 APARTMENTS -Staffa-

9,8

29 APARTMENTS -Staffa-

Ubytování29 APARTMENTS -Staffa-. 29 APARTMENTS -Staffa- se nachází v Otrantu, 1,6 km od pláže Castellana, 19 km od Rocy a 47 km od náměstí Piazza Mazzini. Ubytování 29 APARTMENTS -Staffa- se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

L'altra LulÍa

9,7

L'altra LulÍa

UbytováníL'altra LulÍa. Ubytování v Otrantu, L'altra LulÍa nabízí ubytování 18 km od Rocy a 46 km od náměstí Piazza Mazzini. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování L'altra LulÍa se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

Villa Letizia

9,7

Villa Letizia

UbytováníVilla Letizia. Villa Letizia se nachází v Otrantu, 200 metrů od Spiaggia degli Scaloni. Ubytování Villa Letizia se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

Residence Castello Otranto

9,7

Residence Castello Otranto

UbytováníResidence Castello Otranto. Residence Castello Otranto se nachází v Otrantu, 600 metrů od Spiaggia degli Scaloni, a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Residence Castello Otranto se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

Perla D'Oriente

9,7

Perla D'Oriente

UbytováníPerla D'Oriente. Perla D'Oriente se nachází v Otrantu, 1 km od pláže Alimini a 2 km od Baia dei Turchi. Ubytování Perla D'Oriente se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

Lupa Di Mare Casa Vacanze

9,7

Lupa Di Mare Casa Vacanze

UbytováníLupa Di Mare Casa Vacanze. Lupa Di Mare Casa Vacanze se nachází v Otrantu, 1,7 km od pláže Castellana, 19 km od obce Roca a 47 km od náměstí Piazza Mazzini. Ubytování Lupa Di Mare Casa Vacanze se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

Dimora del Sole Luxury and charm apartment

9,7

Dimora del Sole Luxury and charm apartment

UbytováníDimora del Sole Luxury and charm apartment. Dimora del Sole Luxury and charming apartment se nachází v Otrantu, 600 metrů od Spiaggia degli Scaloni a 1,4 km od pláže Castellana. Ubytování Dimora del Sole Luxury and charm apartment se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

alle porte del centro

9,7

alle porte del centro

Ubytováníalle porte del centro. Ubytování se nachází v Otrantu, 600 metrů od Spiaggia. Ubytování alle porte del centro se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

Ubytování ve městě Otranto

Město Otranto se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 569 hotelů a ubytování ve městě Otranto.