Hledat

Ubytování

Ubytování město Bari

Ve městě Bari (Itálie) máme celkem 998 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bari

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bari

Angela's Loft

10

Angela's Loft

Ubytování (Apartmány) Angela's Loft. Angela's Loft se nachází v Bari, 1,6 km od pláže Pane e Pomodoro a 3 km od pláže Torre Quetta. Ubytování Angela's Loft se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

Angels apartment

10

Angels apartment

Ubytování (Apartmány) Angels apartment. Angels apartment se nachází v Bari, 2,7 km od pláže Pane e Pomodoro, necelý 1 km od hlavního vlakového nádraží a 18 minut chůze od divadla Teatro... Ubytování Angels apartment se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

Bed and breakfast Le sirene 2.0

10

Bed and breakfast Le sirene 2.0

Ubytování (Bed and breakfast) Bed and breakfast Le sirene 2.0. Bed and breakfast se nachází v Bari, 1,9 km od hlavního vlakového nádraží a 3,2 km od divadla Teatro Margherita, Bed and Breakfast. breakfast Le sirene 2. Ubytování Bed and breakfast Le sirene 2.0 se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

Appartamentino incantevole a Bari

10

Appartamentino incantevole a Bari

Ubytování (Apartmány) Appartamentino incantevole a Bari. Appartamentino incantevole a Bari se nachází v Bari, 1 km od divadla Teatro Margherita, 1,1 km od hlavního vlakového nádraží a 1,6 km od katedrály. Ubytování Appartamentino incantevole a Bari se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

Boho House Bari

10

Boho House Bari

Ubytování (Apartmány) Boho House Bari. Boho House Bari se nachází v Bari, 1,2 km od divadla Teatro Margherita, 1,1 km od katedrály a necelý 1 km od hlavního vlakového nádraží. Ubytování Boho House Bari se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

H92 Bari Incantevole

10

H92 Bari Incantevole

Ubytování (Apartmány) H92 Bari Incantevole. H92 Bari Incantevole se nachází v Bari, pouhých 1,3 km od hlavního vlakového nádraží a 600 metrů od pravoslavného kostela sv. Mikuláše, a nabízí balkon. Ubytování H92 Bari Incantevole se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

Le Stanze del Sorriso - sole

10

Le Stanze del Sorriso - sole

Ubytování (Penzion) Le Stanze del Sorriso - sole. Le Stanze del Sorriso - sole se nachází v centru Bari a nabízí klimatizované pokoje s kabelovou TV s plochou obrazovkou. Ubytování Le Stanze del Sorriso - sole se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

The Singer's House

10

The Singer's House

Ubytování (Apartmány) The Singer's House. The Singer's House se nachází přímo v centru Bari, kousek od divadla Teatro Margherita a katedrály. Ubytování The Singer's House se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Dulcamara Boutique Apartments - BLUE VELVET

10

Dulcamara Boutique Apartments - BLUE VELVET

UbytováníDulcamara Boutique Apartments - BLUE VELVET. Dulcamara Boutique Apartments - BLUE VELVET se nachází v Bari a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Dulcamara Boutique Apartments - BLUE VELVET se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

Enjoy Bari Guest House

10

Enjoy Bari Guest House

UbytováníEnjoy Bari Guest House. Enjoy Bari Guest House se nachází v Bari, jen 1,1 km od hlavního vlakového nádraží a 2 km od divadla Teatro Margherita. Ubytování Enjoy Bari Guest House se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

Casa Terolì

10

Casa Terolì

UbytováníCasa Terolì. Located in the centre of Bari, just 2.6 km from Pane e Pomodoro Beach and 200 metres from Basilica San Nicola, Casa Terolì provides accommodation with... Ubytování Casa Terolì se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

Palazzo Momi

10

Palazzo Momi

UbytováníPalazzo Momi. Palazzo Momi se nachází v Bari, necelý 1 km od stadionu Bari, a nabízí ubytování se zahradou a bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Palazzo Momi se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

La Perla di Bari

10

La Perla di Bari

UbytováníLa Perla di Bari. La Perla di Bari se nachází asi 1,4 km od pláže Pane e Pomodoro a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na město. Ubytování La Perla di Bari se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

Università & Stazione Airy Apartment with parking

10

Università & Stazione Airy Apartment with parking

UbytováníUniversità & Stazione Airy Apartment with parking. Università & Stazione Airy Apartment with parking se nachází v centru Bari, jen 2,6 km od pláže Pane e Pomodoro a necelý 1 km od hlavního vlakového... Ubytování Università & Stazione Airy Apartment with parking se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

Villa Antonia sul mare con piscina Torre a mare (Bari)

10

Villa Antonia sul mare con piscina Torre a mare (Bari)

UbytováníVilla Antonia sul mare con piscina Torre a mare (Bari). Villa Antonia sul mare con piscina Torre a mare (Bari) se nachází v Bari a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na... Ubytování Villa Antonia sul mare con piscina Torre a mare (Bari) se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

Tiny flat & terrace

10

Tiny flat & terrace

UbytováníTiny flat & terrace. Tiny flat & terrace se nachází 2,5 km od pláže Pane e Pomodoro a necelý 1 km od hlavního vlakového nádraží v Bari. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Tiny flat & terrace se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

Suite Hidalgo De Menezes

10

Suite Hidalgo De Menezes

UbytováníSuite Hidalgo De Menezes. Suite Hidalgo De Menezes se nachází v Bari, 2,8 km od pláže Pane e Pomodoro a 1,6 km od divadla Teatro Margherita. Ubytování Suite Hidalgo De Menezes se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

Casa Jole, appartamento in centro

10

Casa Jole, appartamento in centro

UbytováníCasa Jole, appartamento in centro. Casa Jole, appartamento in centro se nachází v Bari, 1,3 km od pláže Pane e Pomodoro a 2,8 km od pláže Torre Quetta, a nabízí klimatizované ubytování s... Ubytování Casa Jole, appartamento in centro se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

Imbriani Luxury Suite

10

Imbriani Luxury Suite

UbytováníImbriani Luxury Suite. Imbriani Luxury Suite se nachází v Bari, 1,5 km od pláže Pane e Pomodoro a 3 km od pláže Torre Quetta, a nabízí klimatizované ubytování s terasou a... Ubytování Imbriani Luxury Suite se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

StanzaDue

10

StanzaDue

UbytováníStanzaDue. StanzaDue is set in Bari, 2.6 km from Pane e Pomodoro Beach, 1.9 km from Bari Central Train Station, and 2.7 km from Teatro Margherita. Ubytování StanzaDue se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

Bari Centro Harmony House

10

Bari Centro Harmony House

UbytováníBari Centro Harmony House. Bari Centro Harmony House se nachází v Bari, 2,1 km od katedrály a 2,3 km od baziliky San Nicola. Ubytování Bari Centro Harmony House se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

Central & Comfy Apartment with veranda

10

Central & Comfy Apartment with veranda

Ubytování (Apartmány) Central & Comfy Apartment with veranda. Central & Comfy Apartment with veranda se nachází v centru Bari, kousek od katedrály a divadla Teatro Margherita. Ubytování Central & Comfy Apartment with veranda se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

Celentano Suite

10

Celentano Suite

Ubytování (Apartmány) Celentano Suite. Celentano Suite se nachází v Bari, 1,7 km od pláže Pane e Pomodoro a necelý 1 km od hlavního vlakového nádraží. Ubytování Celentano Suite se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

Extravacanza Oasi del Vintage

10

Extravacanza Oasi del Vintage

Ubytování (Apartmány) Extravacanza Oasi del Vintage. Extravacanza Oasi del Vintage se nachází přímo v centru Bari, 2,4 km od pláže Pane e Pomodoro a 1,1 km od divadla Teatro Margherita. Ubytování Extravacanza Oasi del Vintage se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

Suites d'epoca

10

Suites d'epoca

UbytováníSuites d'epoca. Suites d'epoca se nachází v Bari S.Spirito, 14 km od baziliky sv. Mikuláše a 12 km od výstaviště Fiera del Levante. Ubytování Suites d'epoca se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

Villa Memena

10

Villa Memena

UbytováníVilla Memena. Villa Memena se nachází v Bari, 1,3 km od pláže Lido La Rotonda a 1,7 km od pláže Palese. Ubytování Villa Memena se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

Villa Lagioia

10

Villa Lagioia

UbytováníVilla Lagioia. Villa Lagioia se nachází v Bari, jen 1,2 km od Baia San Giorgio. Nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Lagioia se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

Casa Calamondino

10

Casa Calamondino

UbytováníCasa Calamondino. Casa Calamondino se nachází v centru Bari a nabízí balkon, klimatizaci, bezplatné Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Casa Calamondino se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

3F Apartment

10

3F Apartment

Ubytování3F Apartment. 3F Apartment se nachází v Bari, pouhých 700 metrů od hlavního vlakového nádraží a 1,4 km od divadla Teatro Margherita. Ubytování 3F Apartment se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

AndAlì Apartment

10

AndAlì Apartment

UbytováníAndAlì Apartment. AndAlì Apartment se nachází v Bari, 1,5 km od hlavního vlakového nádraží a 3,2 km od divadla Teatro Margherita. Nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování AndAlì Apartment se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

BariBello Apartment - 3 Bedrooms 3 Bathrooms - Bari Central Station

10

BariBello Apartment - 3 Bedrooms 3 Bathrooms - Bari Central Station

UbytováníBariBello Apartment - 3 Bedrooms 3 Bathrooms - Bari Central Station. BariBello Apartment - 3 Bedrooms 3 bathrooms - Bari Central Station se nachází v centru Bari, 1,9 km od pláže Pane e Pomodoro a 800 metrů od divadla Teatro... Ubytování BariBello Apartment - 3 Bedrooms 3 Bathrooms - Bari Central Station se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

Bari boat

10

Bari boat

UbytováníBari boat. Bari boat se nachází v centru Bari a má terasu. Na místě je soukromé parkoviště. Na pláž Pane e Pomodoro je to 1,9 km. Ubytování Bari boat se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

Best Stay - Intendenza21

10

Best Stay - Intendenza21

UbytováníBest Stay - Intendenza21. Best Stay - Intendenza21 se nachází v centru Bari, kousek od katedrály a divadla Teatro Margherita. Ubytování Best Stay - Intendenza21 se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

Bella Fatta - Boutique House

10

Bella Fatta - Boutique House

UbytováníBella Fatta - Boutique House. Bella Fatta - Boutique House se nachází v Bari, necelý 1 km od pláže Pane e Pomodoro a 2,3 km od pláže Torre Quetta, a nabízí klimatizované ubytování s... Ubytování Bella Fatta - Boutique House se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

Princess Iolanda Charming House

10

Princess Iolanda Charming House

UbytováníPrincess Iolanda Charming House. Cozy house close to Bari center se nachází v Bari, 2 km od pláže Pane e Pomodoro a 700 metrů od hlavního vlakového nádraží. Nabízí klimatizaci. Ubytování Princess Iolanda Charming House se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

Dimora Giulia

10

Dimora Giulia

UbytováníDimora Giulia. Dimora Giulia se nachází v Bari, 3,7 km od hlavního vlakového nádraží a 5,1 km od divadla Teatro Margherita. Ubytování Dimora Giulia se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

Da Stella - Casa vacanza

10

Da Stella - Casa vacanza

UbytováníDa Stella - Casa vacanza. Da Stella - Casa vacanza se nachází v Bari, 5,1 km od hlavního vlakového nádraží, 6,4 km od divadla Teatro Margherita a 6,9 km od katedrály v Bari. Ubytování Da Stella - Casa vacanza se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

VATICANO BED

10

VATICANO BED

Ubytování (Apartmány) VATICANO BED. VATICANO BED se nachází v Bari, 2 km od hlavního vlakového nádraží a 3,5 km od divadla Teatro Margherita. Ubytování VATICANO BED se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

Interno 7

10

Interno 7

Ubytování (Bed and breakfast) Interno 7. Interno 7 se nachází 2,7 km od pláže Pane e Pomodoro a nabízí sdílený lounge a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Interno 7 se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

Casa Franca - Terracielo a Bari Vecchia

10

Casa Franca - Terracielo a Bari Vecchia

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Franca - Terracielo a Bari Vecchia. Casa Franca - Terracielo a Bari Vecchia se nachází asi 2,6 km od pláže Pane e Pomodoro a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na město. Ubytování Casa Franca - Terracielo a Bari Vecchia se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

Nettuno Bari Apartment

10

Nettuno Bari Apartment

Ubytování (Apartmány) Nettuno Bari Apartment. Nettuno Bari Apartment se nachází v Bari, 2,1 km od pláže Pane e Pomodoro a 600 metrů od hlavního vlakového nádraží. Ubytování Nettuno Bari Apartment se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

Benvenuti a Bari

10

Benvenuti a Bari

Ubytování (Apartmán) Benvenuti a Bari. Benvenuti a Bari se nachází v Bari, pouhých 700 metrů od pláže Pane e Pomodoro a 1,3 km od divadla Teatro Margherita. Ubytování Benvenuti a Bari se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

STAZIONE CENTRALE BARI - Urban Green

10

STAZIONE CENTRALE BARI - Urban Green

Ubytování (Apartmány) STAZIONE CENTRALE BARI - Urban Green. Suite Elegante Stazione Centrale se nachází v centru Bari, 2,1 km od pláže Pane e Pomodoro a 300 metrů od hlavního vlakového nádraží. Ubytování STAZIONE CENTRALE BARI - Urban Green se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

VISCONTI 46 Central Apartments

10

VISCONTI 46 Central Apartments

UbytováníVISCONTI 46 Central Apartments. VISCONTI 46 Central Apartments se nachází v centru Bari, nedaleko katedrály, divadla Teatro Margherita a hlavního vlakového nádraží. Ubytování VISCONTI 46 Central Apartments se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

Suite N.2 [500mt da Policlinico/10min da Stazione]

10

Suite N.2 [500mt da Policlinico/10min da Stazione]

UbytováníSuite N.2 [500mt da Policlinico/10min da Stazione]. Suite N.2 [500mt da Policlinico/10min da Stazione] se nachází v Bari, 2,5 km od divadla Teatro Margherita, 3 km od katedrály v Bari a 3,2 km od baziliky... Ubytování Suite N.2 [500mt da Policlinico/10min da Stazione] se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

Fara1 GuestHouse

10

Fara1 GuestHouse

UbytováníFara1 GuestHouse. Fara1 GuestHouse se nachází v Bari, pouhých 1,6 km od hlavního vlakového nádraží a 500 metrů od pravoslavného kostela sv. Mikuláše, a nabízí balkon. Ubytování Fara1 GuestHouse se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

Com a Cas #2 - Feel at home in the City Center

10

Com a Cas #2 - Feel at home in the City Center

UbytováníCom a Cas #2 - Feel at home in the City Center. Com se nachází v centru Bari, 2,3 km od pláže Pane e Pomodoro a 600 metrů od hlavního vlakového nádraží. Ubytování Com a Cas #2 - Feel at home in the City Center se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

Kennedy38

10

Kennedy38

UbytováníKennedy38. Located in Bari in the Apulia region, Kennedy38 has a balcony. It features garden views and free WiFithroughout the property. Ubytování Kennedy38 se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

FLO House BARI

10

FLO House BARI

UbytováníFLO House BARI. FLO House BARI se nachází v centru Bari a nabízí balkon s výhledem do zahrady. Ubytování FLO House BARI se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

Les Suites di Adi

10

Les Suites di Adi

UbytováníLes Suites di Adi. Les Suites di Adi se nachází přímo v centru Bari, jen 1,9 km od pláže Pane e Pomodoro a 300 metrů od divadla Teatro Margherita. Ubytování Les Suites di Adi se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

Casa Vacanze Il Riccio

10

Casa Vacanze Il Riccio

UbytováníCasa Vacanze Il Riccio. Situated in Bari in the Apulia region, with Palese Beach nearby, Casa Vacanze Il Riccio features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Casa Vacanze Il Riccio se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

Ubytování ve městě Bari

Město Bari se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 998 hotelů a ubytování ve městě Bari.