Hledat

Ubytování

Ubytování město Ostuni

Ve městě Ostuni (Itálie) máme celkem 1196 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ostuni

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ostuni

Dimora di pregio Casa Vacanze Centro storico Ostuni

10

Dimora di pregio Casa Vacanze Centro storico Ostuni

Ubytování (Prázdninové domy) Dimora di pregio Casa Vacanze Centro storico Ostuni. Dimora di pregio Casa Vacanze Centro storico Ostuni se nachází v Ostuni, 31 km od rezervace Torre Guaceto a 49 km od katedrály Taranto. Ubytování Dimora di pregio Casa Vacanze Centro storico Ostuni se nachází ve městě Ostuni (Itálie - Apulie).

Piccola Oasi San Nicola

10

Piccola Oasi San Nicola

Ubytování (Apartmán) Piccola Oasi San Nicola. Piccola Oasi San Nicola se nachází v Ostuni, 49 km od katedrály Taranto a 50 km od hradu Castello Aragonese. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Piccola Oasi San Nicola se nachází ve městě Ostuni (Itálie - Apulie).

Lamia del Riccio

10

Lamia del Riccio

Ubytování (Vila) Lamia del Riccio. Lamia del Riccio se nachází v Ostuni a nabízí ubytování se soukromým bazénem a výhledem do zahrady. Ubytování Lamia del Riccio se nachází ve městě Ostuni (Itálie - Apulie).

Lacy's Luxury Suite Ostuni

10

Lacy's Luxury Suite Ostuni

Ubytování (Prázdninové domy) Lacy's Luxury Suite Ostuni. Lacy's Luxury Suite Ostuni se nachází v Ostuni, 32 km od rezervace Torre Guaceto, 49 km od katedrály Taranto a hradu Castello Aragonese. Ubytování Lacy's Luxury Suite Ostuni se nachází ve městě Ostuni (Itálie - Apulie).

Il Rifugio dello Scoglio

10

Il Rifugio dello Scoglio

Ubytování (Apartmán) Il Rifugio dello Scoglio. Il Rifugio dello Scoglio se nachází v obci Villanova a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. 41 km od Alberobella. Ubytování Il Rifugio dello Scoglio se nachází ve městě Ostuni (Itálie - Apulie).

Il Trullo di Erna by BarbarHouse

10

Il Trullo di Erna by BarbarHouse

Ubytování (Prázdninový dům) Il Trullo di Erna by BarbarHouse. Il Trullo di Erna by BarbarHouse se nachází 37 km od rezervace Torre Guaceto a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem do zahrady. Ubytování Il Trullo di Erna by BarbarHouse se nachází ve městě Ostuni (Itálie - Apulie).

Salento Residence 2

10

Salento Residence 2

Ubytování (Apartmán) Salento Residence 2. Salento Residence 2 se nachází jen 2,2 km od pláže Creta Rossa v Ostuni a nabízí ubytování s balkonem, zahradou a venkovním bazénem. Ubytování Salento Residence 2 se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Vico Melingi

10

Vico Melingi

Ubytování (Apartmány) Vico Melingi. Vico Melingi se nachází v Ostuni, 31 km od rezervace Torre Guaceto, 28 km od archeologického muzea Egnazia a 29 km od golfového hřiště San Domenico. Ubytování Vico Melingi se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

TuttaVia Ostuni

10

TuttaVia Ostuni

Ubytování (Prázdninový dům) TuttaVia Ostuni. TuttaVia Ostuni se nachází v Ostuni. Alberobello leží 29 km daleko. Ubytování TuttaVia Ostuni se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Villa CHEZ ELIO

10

Villa CHEZ ELIO

Ubytování (Vily) Villa CHEZ ELIO. Villa CHEZ ELIO se nachází v Ostuni, 30 km od archeologického muzea Egnazia a 31 km od golfového hřiště San Domenico, a nabízí klimatizaci. Ubytování Villa CHEZ ELIO se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Villa Gli Arcangeli

10

Villa Gli Arcangeli

Ubytování (Vila) Villa Gli Arcangeli. Villa Gli Arcangeli se nachází v Ostuni a nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled na bazén. Ubytování Villa Gli Arcangeli se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Villa Bianca

10

Villa Bianca

Ubytování (Prázdninové domy) Villa Bianca. Villa Bianca se nachází v Ostuni a nabízí zahradu a terasu. 33 km od Alberobella. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Bianca se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Borgo Montetorto

10

Borgo Montetorto

UbytováníBorgo Montetorto. Borgo Montetorto se nachází v Ostuni a nabízí terasu s výhledem na město a moře, celoroční venkovní bazén, saunu a vířivku. Ubytování Borgo Montetorto se nachází ve městě Ostuni (Itálie - Apulie).

Bouganvillea Villa in Ostuni

10

Bouganvillea Villa in Ostuni

UbytováníBouganvillea Villa in Ostuni. Bouganvillea Villa in Ostuni se nachází v Ostuni, 31 km od archeologického muzea Egnazia, 32 km od golfového hřiště San Domenico a 23 km od lázní Terme di... Ubytování Bouganvillea Villa in Ostuni se nachází ve městě Ostuni (Itálie - Apulie).

Casetta Marigrà

10

Casetta Marigrà

UbytováníCasetta Marigrà. Casetta Marigrà se nachází v Ostuni, 31 km od rezervace Torre Guaceto a 28 km od archeologického muzea Egnazia. Ubytování Casetta Marigrà se nachází ve městě Ostuni (Itálie - Apulie).

Casale Gattopardo by Typney

10

Casale Gattopardo by Typney

UbytováníCasale Gattopardo by Typney. Casale Gattopardo by Typney se nachází v Ostuni a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem. Ubytování Casale Gattopardo by Typney se nachází ve městě Ostuni (Itálie - Apulie).

La Giara blu

10

La Giara blu

UbytováníLa Giara blu. La Giara blu se nachází v Ostuni. Každé ráno se zde podává italská snídaně. Ubytování La Giara blu se nachází ve městě Ostuni (Itálie - Apulie).

Trullo Vicino al Mare

10

Trullo Vicino al Mare

UbytováníTrullo Vicino al Mare. Trullo Vicino al Mare se nachází v Ostuni a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 27 km od rezervace Torre Guaceto. Ubytování Trullo Vicino al Mare se nachází ve městě Ostuni (Itálie - Apulie).

Villa Relax

10

Villa Relax

UbytováníVilla Relax. Villa Relax je prázdninový dům, který se nachází 800 metrů od Ostuni v Apulii. Hosté mohou využívat velkou verandu. Ubytování Villa Relax se nachází ve městě Ostuni (Itálie - Apulie).

[Ostuni Città Bianca] Trullo il Coccio- Luxury/Pool/Relax

10

[Ostuni Città Bianca] Trullo il Coccio- Luxury/Pool/Relax

Ubytování[Ostuni Città Bianca] Trullo il Coccio- Luxury/Pool/Relax. Penzion Ostuni Città Bianca se nachází v obci Ostuni, 39 km od rezervace Torre Guaceto, 49 km od katedrály Taranto a hradu Castello Aragonese. Ubytování [Ostuni Città Bianca] Trullo il Coccio- Luxury/Pool/Relax se nachází ve městě Ostuni (Itálie - Apulie).

Trulli Respiro dei Venti

10

Trulli Respiro dei Venti

UbytováníTrulli Respiro dei Venti. Trulli Respiro dei Venti se nachází v Ostuni, 40 km od rezervace Torre Guaceto a 48 km od katedrály Taranto, a nabízí ubytování s nekonečným bazénem a... Ubytování Trulli Respiro dei Venti se nachází ve městě Ostuni (Itálie - Apulie).

Villa Mina

10

Villa Mina

UbytováníVilla Mina. Boasting inner courtyard views, Villa Mina offers accommodation with a patio and a coffee machine, around 33 km from Archaeological Museum Egnazia. Ubytování Villa Mina se nachází ve městě Ostuni (Itálie - Apulie).

Beautiful home in Ostuni with Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms

10

Beautiful home in Ostuni with Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms

UbytováníBeautiful home in Ostuni with Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms. Beautiful home in Ostuni with Outdoor swimming pool, Wi-Fi and 2 Bedrooms se nachází v Ostuni, 31 km od archeologického muzea Egnazia, 32 km od golfového... Ubytování Beautiful home in Ostuni with Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě Ostuni (Itálie - Apulie).

Casa Bixie Old town of Ostuni Puglia

10

Casa Bixie Old town of Ostuni Puglia

UbytováníCasa Bixie Old town of Ostuni Puglia. Casa Bixie Old town of Ostuni Puglia se nachází v Ostuni, 31 km od rezervace Torre Guaceto a 49 km od katedrály Taranto. Ubytování Casa Bixie Old town of Ostuni Puglia se nachází ve městě Ostuni (Itálie - Apulie).

Casa bianca

10

Casa bianca

UbytováníCasa bianca. Casa bianca se nachází v Ostuni, 32 km od rezervace Torre Guaceto, 49 km od katedrály Taranto a 50 km od hradu Castello Aragonese. Ubytování Casa bianca se nachází ve městě Ostuni (Itálie - Apulie).

Dimora le Picciose

10

Dimora le Picciose

UbytováníDimora le Picciose. Dimora le Picciose se nachází v Ostuni, 31 km od rezervace Torre Guaceto a 28 km od archeologického muzea Egnazia. Ubytování Dimora le Picciose se nachází ve městě Ostuni (Itálie - Apulie).

SestaLuna

10

SestaLuna

UbytováníSestaLuna. SestaLuna se nachází asi 28 km od rezervace Torre Guaceto a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, terasou a výhledem na bazén. Ubytování SestaLuna se nachází ve městě Ostuni (Itálie - Apulie).

Silentio Suite N2-Ostuni-Jacuzzi

10

Silentio Suite N2-Ostuni-Jacuzzi

UbytováníSilentio Suite N2-Ostuni-Jacuzzi. Silentio Suite N2-Ostuni-Jacuzzi se nachází v Ostuni, 31 km od rezervace Torre Guaceto a 49 km od katedrály Taranto. Ubytování Silentio Suite N2-Ostuni-Jacuzzi se nachází ve městě Ostuni (Itálie - Apulie).

Borgo Fantese

10

Borgo Fantese

Ubytování (Prázdninový dům) Borgo Fantese. Borgo Fantese se nachází v Ostuni a nabízí venkovní bazén, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Borgo Fantese se nachází ve městě Ostuni (Itálie - Apulie).

Casa Amahoro

10

Casa Amahoro

Ubytování (Vila) Casa Amahoro. Casa Amahoro se nachází v Ostuni a nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Casa Amahoro se nachází ve městě Ostuni (Itálie - Apulie).

Il Trullo Matto

10

Il Trullo Matto

Ubytování (Vily) Il Trullo Matto. Il Trullo Matto se nachází asi 28 km od rezervace Torre Guaceto a nabízí výhled do zahrady, sezónní venkovní bazén, sdílený lounge a terasu. Ubytování Il Trullo Matto se nachází ve městě Ostuni (Itálie - Apulie).

Sotto Il Cielo Di Ostuni - Aquilone

10

Sotto Il Cielo Di Ostuni - Aquilone

Ubytování (Apartmány) Sotto Il Cielo Di Ostuni - Aquilone. Sotto Il Cielo Di Ostuni - Aquilone se nachází v Ostuni, 31 km od rezervace Torre Guaceto, 49 km od katedrály Taranto a 50 km od hradu Castello Aragonese. Ubytování Sotto Il Cielo Di Ostuni - Aquilone se nachází ve městě Ostuni (Itálie - Apulie).

Palazzo Bergamotti

10

Palazzo Bergamotti

Ubytování (Apartmány) Palazzo Bergamotti. Palazzo Bergamotti se nachází v Ostuni, 29 km od Alberobella, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Palazzo Bergamotti se nachází ve městě Ostuni (Itálie - Apulie).

Villa Terre di Santa

10

Villa Terre di Santa

Ubytování (Prázdninové domy) Villa Terre di Santa. Villa Terre di Santa se nachází v Ostuni a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, bezplatnou půjčovnou jízdních kol a přístupem do zahrady se... Ubytování Villa Terre di Santa se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Trullo Palummieddu

10

Trullo Palummieddu

Ubytování (Prázdninový dům) Trullo Palummieddu. Trullo Palummieddu se nachází v Ostuni a nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled na bazén. Ubytování Trullo Palummieddu se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Trullo Nonna Anna

10

Trullo Nonna Anna

Ubytování (Prázdninové domy) Trullo Nonna Anna. Trullo Nonna Anna se nachází v Ostuni v Apulii a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Trullo Nonna Anna se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Terrazza Alma Bianca

10

Terrazza Alma Bianca

Ubytování (Apartmány) Terrazza Alma Bianca. Terrazza Alma Bianca se nachází v Ostuni a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Klimatizované ubytování je vzdálené 30 km od Alberobella. Ubytování Terrazza Alma Bianca se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Villa Isabella

10

Villa Isabella

UbytováníVilla Isabella. Villa Isabella se nachází v Ostuni, 35 km od rezervace Torre Guaceto a 30 km od archeologického muzea Egnazia. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Villa Isabella se nachází ve městě Ostuni (Itálie - Apulie).

Villa Trinchera

10

Villa Trinchera

UbytováníVilla Trinchera. Villa Trinchera se nachází asi 33 km od rezervace Torre Guaceto a nabízí ubytování s terasou, patiem a výhledem na hory. Ubytování Villa Trinchera se nachází ve městě Ostuni (Itálie - Apulie).

Trullo Bianco Ulivo

10

Trullo Bianco Ulivo

UbytováníTrullo Bianco Ulivo. Trullo Bianco Ulivo se nachází v Ostuni, 35 km od archeologického muzea Egnazia a 36 km od golfového hřiště San Domenico. Ubytování Trullo Bianco Ulivo se nachází ve městě Ostuni (Itálie - Apulie).

Villa con trulli, piscina e idromassaggio a Ostuni

10

Villa con trulli, piscina e idromassaggio a Ostuni

UbytováníVilla con trulli, piscina e idromassaggio a Ostuni. Villa con trulli nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem. piscina e idromassaggio a Ostuni se nachází v Ostuni. Ubytování Villa con trulli, piscina e idromassaggio a Ostuni se nachází ve městě Ostuni (Itálie - Apulie).

Podere del Gelso Bianco, Vacation Rental Ostuni

10

Podere del Gelso Bianco, Vacation Rental Ostuni

UbytováníPodere del Gelso Bianco, Vacation Rental Ostuni. Podere del Gelso Bianco, Vacation Rental Ostuni se nachází v Ostuni a nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Podere del Gelso Bianco, Vacation Rental Ostuni se nachází ve městě Ostuni (Itálie - Apulie).

Trullo Quercervo

10

Trullo Quercervo

UbytováníTrullo Quercervo. Trullo Quercervo se nachází v Ostuni a nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Trullo Quercervo se nachází ve městě Ostuni (Itálie - Apulie).

Casa de Piedra Puglia, charme and relax in Ostuni...

10

Casa de Piedra Puglia, charme and relax in Ostuni...

UbytováníCasa de Piedra Puglia, charme and relax in Ostuni.... Casa de Piedra Puglia, charme and relax in Ostuni... Ubytování Casa de Piedra Puglia, charme and relax in Ostuni... se nachází ve městě Ostuni (Itálie - Apulie).

Casetta Verdementa - 250 mt. dalla piazza

10

Casetta Verdementa - 250 mt. dalla piazza

UbytováníCasetta Verdementa - 250 mt. dalla piazza. Casetta Verdementa - 250 mt se nachází v Ostuni, 31 km od rezervace Torre Guaceto a 28 km od archeologického muzea Egnazia. Ubytování Casetta Verdementa - 250 mt. dalla piazza se nachází ve městě Ostuni (Itálie - Apulie).

Casina Tuccia

10

Casina Tuccia

UbytováníCasina Tuccia. Casina Tuccia se nachází v Ostuni, 31 km od rezervace Torre Guaceto, 27 km od archeologického muzea Egnazia a 28 km od golfového hřiště San Domenico. Ubytování Casina Tuccia se nachází ve městě Ostuni (Itálie - Apulie).

Casetta Dalia

10

Casetta Dalia

UbytováníCasetta Dalia. Casetta Dalia se nachází v Ostuni a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, sdílený lounge, Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady. Ubytování Casetta Dalia se nachází ve městě Ostuni (Itálie - Apulie).

Nido Maremonte

10

Nido Maremonte

UbytováníNido Maremonte. Nido Maremonte se nachází v Ostuni a nabízí sezónní venkovní bazén, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Nido Maremonte se nachází ve městě Ostuni (Itálie - Apulie).

Luxury Dimora Maria Cecilia

10

Luxury Dimora Maria Cecilia

UbytováníLuxury Dimora Maria Cecilia. Luxury Dimora Maria Cecilia se nachází v klidné ulici, asi 31 km od rezervace Torre Guaceto, a nabízí ubytování s balkonem a kávovarem. Ubytování Luxury Dimora Maria Cecilia se nachází ve městě Ostuni (Itálie - Apulie).

Dimora Bianchemura

10

Dimora Bianchemura

Ubytování (Vily) Dimora Bianchemura. Dimora Bianchemura se nachází v Ostuni, 36 km od rezervace Torre Guaceto a 45 km od katedrály Taranto. Ubytování Dimora Bianchemura se nachází ve městě Ostuni (Itálie - Apulie).

Masseria Don Salvatore con Piscina

10

Masseria Don Salvatore con Piscina

Ubytování (Apartmán) Masseria Don Salvatore con Piscina. Masseria Don Salvatore con Piscina se nachází v Ostuni a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, sezónní venkovní bazén a zahradu. Ubytování Masseria Don Salvatore con Piscina se nachází ve městě Ostuni (Itálie - Apulie).

Ubytování ve městě Ostuni

Město Ostuni se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1196 hotelů a ubytování ve městě Ostuni.