Hledat

Ubytování

Ubytování město Torre San Giovanni Ugento

Ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie) máme celkem 410 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Torre San Giovanni Ugento

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Torre San Giovanni Ugento

GD Case Vacanza - Incantevole Villa con Piscina e Parco Privato -

10

GD Case Vacanza - Incantevole Villa con Piscina e Parco Privato -

UbytováníGD Case Vacanza - Incantevole Villa con Piscina e Parco Privato -. GD Case Vacanza - Incantevole Villa con Piscina e Parco Privato - nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem a balkonem, asi 22 km od regionální... Ubytování GD Case Vacanza - Incantevole Villa con Piscina e Parco Privato - se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

Sea Spritz & Sun -Accesso Mare-Clima- Parcheggio

10

Sea Spritz & Sun -Accesso Mare-Clima- Parcheggio

UbytováníSea Spritz & Sun -Accesso Mare-Clima- Parcheggio. Sea Spritz & Sun ~ Accès Mer ~ Clim ~ Parking se nachází v Torre San Giovanni Ugento, 1,7 km od Lido Pazze, 13 km od regionální rezervace Punta Pizzo a 23... Ubytování Sea Spritz & Sun -Accesso Mare-Clima- Parcheggio se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

Villetta Bianca by Salento Affitti

10

Villetta Bianca by Salento Affitti

UbytováníVilletta Bianca by Salento Affitti. Villetta Bianca by Salento Affitti se nachází v Torre San Giovanni Ugento, 1,7 km od Lido Pazze, 13 km od regionální rezervace Punta Pizzo a 23 km od... Ubytování Villetta Bianca by Salento Affitti se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

Villa Troisio

9,9

Villa Troisio

UbytováníVilla Troisio. Villa Troisio se nachází v Torre San Giovanni Ugento a nabízí výhled do zahrady, bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, sdílený lounge, terasu a gril. Ubytování Villa Troisio se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

Villetta Angela

9,9

Villetta Angela

Ubytování (Prázdninový dům) Villetta Angela. Villetta Angela se nachází v Torre San Giovanni Ugento, pouhých 200 metrů od pláže Torre San Giovanni, a nabízí ubytování u pláže se sdíleným loungem,... Ubytování Villetta Angela se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

B&B Punta Stilo

9,8

B&B Punta Stilo

UbytováníB&B Punta Stilo. B&B Punta Stilo se nachází v Torre San Giovanni Ugento a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, zahradou a... Ubytování B&B Punta Stilo se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

dimora soleda

9,7

dimora soleda

Ubytovánídimora soleda. Dimora soleda se nachází v Torre San Giovanni Ugento a nabízí apartmány a pokoje s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování dimora soleda se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

Blue and Blue

9,7

Blue and Blue

UbytováníBlue and Blue. Blue and Blue se nachází v Torre San Giovanni Ugento a nabízí ubytování s balkonem nebo terasou, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, bazénem s... Ubytování Blue and Blue se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

B&B L'isola che non c'è

9,7

B&B L'isola che non c'è

UbytováníB&B L'isola che non c'è. Nachází se v Torre San Giovanni Ugento v Apulii a Pláž Torre San Giovanni je vzdálená 1,3 km. Ubytování B&B L'isola che non c'è se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

Casa vacanze Vivi il Salento

9,7

Casa vacanze Vivi il Salento

UbytováníCasa vacanze Vivi il Salento. Casa vacanze Vivi il Salento se nachází v Torre San Giovanni Ugento, 700 metrů od Lido Pazze a 3 km od pláže Torre San Giovanni, a nabízí nekonečný bazén a... Ubytování Casa vacanze Vivi il Salento se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

Sole del Sud

9,7

Sole del Sud

UbytováníSole del Sud. Sole del Sud se nachází v Torre San Giovanni Ugento, necelý 1 km od pláže Torre San Giovanni a 1,8 km od Lido Pazze. Ubytování Sole del Sud se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

Tenuta Solentino

9,6

Tenuta Solentino

UbytováníTenuta Solentino. Tenuta Solentino se nachází v Torre San Giovanni Ugento a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné půjčení jízdních kol, sezónní venkovní bazén,... Ubytování Tenuta Solentino se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

Araucaria

9,6

Araucaria

Ubytování (Bed and breakfast) Araucaria. Araucaria nabízí klimatizované ubytování v Torre San Giovanni Ugento, 300 metrů od pobřeží. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Araucaria se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

mare verde salento

9,6

mare verde salento

Ubytovánímare verde salento. Ubytování se nachází v Torre San Giovanni Ugento, Mare verde salento se nachází 1,2 km od Lido Pazze a 13 km od regionální rezervace Punta Pizzo. Ubytování mare verde salento se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

Mare Di Pazze

9,5

Mare Di Pazze

UbytováníMare Di Pazze. Mare Di Pazze se nachází v Torre San Giovanni Ugento a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma a výhled na město. Ubytování Mare Di Pazze se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

Casa Poesia

9,5

Casa Poesia

UbytováníCasa Poesia. Casa Poesia nabízí ubytování v Torre San Giovanni Ugento. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou. Ubytování Casa Poesia se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

Casa Vacanze da Franco

9,5

Casa Vacanze da Franco

UbytováníCasa Vacanze da Franco. Casa Vacanze da Franco se nachází v Torre San Giovanni Ugento v Apulii a nabízí terasu. Ubytování Casa Vacanze da Franco se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

Villetta Claudia

9,5

Villetta Claudia

UbytováníVilletta Claudia. Villetta Claudia se nachází v Torre San Giovanni Ugento, 15 km od regionální rezervace Punta Pizzo a 23 km od vlakového nádraží Gallipoli. Ubytování Villetta Claudia se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

SalentOspita Guest Rooms

9,5

SalentOspita Guest Rooms

Ubytování (Penzion) SalentOspita Guest Rooms. Affittacamere Salento Bed má zahradu a...Dhu se nachází 3 km od Torre San Giovanni Ugento. Nabízí sdílenou kuchyň a terasu. Ubytování SalentOspita Guest Rooms se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

La Maison Blue Salento - Villetta e monolocale fronte e vista mare

9,5

La Maison Blue Salento - Villetta e monolocale fronte e vista mare

Ubytování (Apartmány) La Maison Blue Salento - Villetta e monolocale fronte e vista mare. La Maison Blue Salento - Villetta e monolocale fronte e vista mare se nachází v Torre San Giovanni, 100 metrů od pobřeží Jónského moře. Ubytování La Maison Blue Salento - Villetta e monolocale fronte e vista mare se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

Mavitur Salento Apartments

9,5

Mavitur Salento Apartments

UbytováníMavitur Salento Apartments. Mavitur Salento Apartments nabízí klimatizované ubytování v Torre San Giovanni Ugento, 200 metrů od Lido Pazze, 2,7 km od pláže Torre San Giovanni a 14 km... Ubytování Mavitur Salento Apartments se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

GIARDINI DI VENERE

9,4

GIARDINI DI VENERE

UbytováníGIARDINI DI VENERE. GIARDINI DI VENERE se nachází v Torre San Giovanni Ugento, 2,4 km od Spiaggia di Torre Mozza a 20 km od regionální rezervace Punta Pizzo. Ubytování GIARDINI DI VENERE se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

Al Patio heated pool and wellness

9,4

Al Patio heated pool and wellness

Ubytování (Apartmány) Al Patio heated pool and wellness. Al Patio vyhřívaný bazén a wellness se nachází 500 metrů od pláže San Vito a nabízí venkovní bazén, bar a klimatizované pokoje s terasou a bezplatným... Ubytování Al Patio heated pool and wellness se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

Masseria Centro Colonico B&B

9,4

Masseria Centro Colonico B&B

UbytováníMasseria Centro Colonico B&B. Masseria Centro Colonico B&B se nachází v Torre San Giovanni Ugento v Apulii, nedaleko Lido Pazze. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Masseria Centro Colonico B&B se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

B&B SOLE

9,3

B&B SOLE

Ubytování (Bed and breakfast) B&B SOLE. B&B SOLE se nachází v Torre San Giovanni Ugento v Apulii, nedaleko pláže Torre San Giovanni. Ubytování B&B SOLE se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

Bed & Breakfast Mare Verde

9,3

Bed & Breakfast Mare Verde

UbytováníBed & Breakfast Mare Verde. Bed & Breakfast Mare Verde se nachází v Torre San Giovanni Ugento, necelý 1 km od Lido Pazze a 14 km od regionální rezervace Punta Pizzo. Ubytování Bed & Breakfast Mare Verde se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

Mare Del Sud

9,2

Mare Del Sud

UbytováníMare Del Sud. Mare Del Sud se nachází jen 250 metrů od pláže Torre San Giovanni a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, bezplatné Wi-Fi a moderní pokoje s TV s plochou... Ubytování Mare Del Sud se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

Palummare - Agri Hotel Relais

9,2

Palummare - Agri Hotel Relais

Ubytování (Bed and breakfast) Palummare - Agri Hotel Relais. Palummare - Agri Hotel Relais se nachází v Torre San Giovanni Ugento a nabízí bazén, restauraci, zahradu, výhled do zahrady a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Palummare - Agri Hotel Relais se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

B&B Vacanze Salento

9,1

B&B Vacanze Salento

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Vacanze Salento. B&B Vacanze Salento se nachází v Torre San Giovanni Ugento, necelý 1 km od pláže Torre San Giovanni a 17 minut chůze od Lido Pazze, a nabízí ubytování s... Ubytování B&B Vacanze Salento se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

Villa Esperanza

9

Villa Esperanza

Ubytování (Apartmány) Villa Esperanza. Tento apartmán se nachází v Torre San Giovanni Ugento a nabízí zahradu s terasou. 200 metrů od moře. Apartmán má posezení, jídelní kout a kuchyň. Ubytování Villa Esperanza se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Villetta Serena

9

Villetta Serena

UbytováníVilletta Serena. Villetta Serena se nachází v Torre San Giovanni Ugento, 2,8 km od pláže Torre San Giovanni a 14 km od regionální rezervace Punta Pizzo, a nabízí výhled do... Ubytování Villetta Serena se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

Villetta Sara

9

Villetta Sara

UbytováníVilletta Sara. Villetta Sara se nachází v Torre San Giovanni Ugento, 23 km od vlakového nádraží Gallipoli a 24 km od hradu Castello di Gallipoli. Ubytování Villetta Sara se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

villino Elisa mare verde

9

villino Elisa mare verde

Ubytování (Apartmán) villino Elisa mare verde. Situated in Torre San Giovanni Ugento, 500 metres from Lido Pazze and 3 km from Torre San Giovanni Beach, villino Elisa mare verde offers air conditioning. Ubytování villino Elisa mare verde se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

Villino Dodò

9

Villino Dodò

UbytováníVillino Dodò. Villino Dodò se nachází v Torre San Giovanni Ugento a nabízí zahradu a gril. Ubytování Villino Dodò se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

Salento Cecilia - solo settimane intere da sabato a sabato

8,9

Salento Cecilia - solo settimane intere da sabato a sabato

UbytováníSalento Cecilia - solo settimane intere da sabato a sabato. Salento Cecilia - solo settimane intere da sabato a sabato - solo settimane intere da Sabato stojí jen 200 metrů od Jónského moře. Ubytování Salento Cecilia - solo settimane intere da sabato a sabato se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

Monte Rosa Apartments

8,9

Monte Rosa Apartments

UbytováníMonte Rosa Apartments. Monte Rosa Apartments se nachází v Torre San Giovanni Ugento, 1,2 km od pláže Torre San Giovanni, a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Monte Rosa Apartments se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

Villa Rosa zona Torre San Giovanni

8,9

Villa Rosa zona Torre San Giovanni

Ubytování (Venkovský dům) Villa Rosa zona Torre San Giovanni. Villa Rosa zona se nachází v Torre San Giovanni Ugento v Apulii. Torre San Giovanni má terasu a výhled do zahrady. Ubytování Villa Rosa zona Torre San Giovanni se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Casa FRONTEMARE Posto Rosso

8,8

Casa FRONTEMARE Posto Rosso

UbytováníCasa FRONTEMARE Posto Rosso. Casa FRONTEMARE Posto Rosso se nachází asi 1,6 km od Lido Pazze a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do vnitřního dvora. Ubytování Casa FRONTEMARE Posto Rosso se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

Magia del Salento

8,6

Magia del Salento

UbytováníMagia del Salento. Magia del Salento se nachází 150 metrů od křišťálově čisté pláže Torre San Giovanni Ugento a nabízí terasu s výhledem na Jónské moře. Ubytování Magia del Salento se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

Casa vacanze Consiglia

8,6

Casa vacanze Consiglia

Ubytování (Prázdninový dům) Casa vacanze Consiglia. Casa vacanze Consiglia se nachází v Torre San Giovanni Ugento a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Casa vacanze Consiglia se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

Casa nel Salento

8,6

Casa nel Salento

UbytováníCasa nel Salento. Casa nel Salento se nachází v Torre San Giovanni Ugento, necelý 1 km od pláže Torre San Giovanni a 1,8 km od Lido Pazze. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Casa nel Salento se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

Made in Salento - LU MARE

8,6

Made in Salento - LU MARE

UbytováníMade in Salento - LU MARE. Made in Salento - LU MARE nabízí klimatizované ubytování v Torre San Giovanni Ugento, 200 metrů od Lido Pazze, 2,1 km od pláže Torre San Giovanni a 15 km... Ubytování Made in Salento - LU MARE se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

Parco dei Principi - Resort & Spa

8,6

Parco dei Principi - Resort & Spa

Ubytování (Hotel) Parco dei Principi - Resort & Spa. Parco dei Principi - Resort & Spa se nachází ve čtvrti Torre San Giovanni v Ugentu, 10 metrů od soukromé hotelové pláže. Ubytování Parco dei Principi - Resort & Spa se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

La Perla Nera Polignano a Mare

8,6

La Perla Nera Polignano a Mare

Ubytování (Prázdninový dům) La Perla Nera Polignano a Mare. La Perla Nera Polignano a Mare se nachází asi 200 metrů od pláže San Vito a nabízí výhled do zahrady, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování La Perla Nera Polignano a Mare se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

The Green Sea Small House

8,5

The Green Sea Small House

Ubytování (Apartmán) The Green Sea Small House. The Green Sea Small House se nachází v Torre San Giovanni Ugento v Apulii a nabízí terasu. 2,7 km od pláže Torre San Giovanni. Ubytování The Green Sea Small House se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Dimora Il Girasole

8,5

Dimora Il Girasole

UbytováníDimora Il Girasole. Dimora Il Girasole se nachází v Torre San Giovanni Ugento, 100 metrů od pláže Torre San Giovanni, a nabízí klimatizované pokoje a terasu. Ubytování Dimora Il Girasole se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

Villa Urania

8,5

Villa Urania

UbytováníVilla Urania. Villa Urania se nachází v Torre San Giovanni Ugento, 1 km od Lido Pazze. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Urania se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

Casa Rebecca

8,4

Casa Rebecca

UbytováníCasa Rebecca. Casa Rebecca se nachází v Torre San Giovanni Ugento, 2 km od Lido Pazze a 13 km od regionální rezervace Punta Pizzo. Ubytování Casa Rebecca se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

ARIES CASE VACANZA - Tsg

8,4

ARIES CASE VACANZA - Tsg

Ubytování (Apartmán) ARIES CASE VACANZA - Tsg. ARIES nabízí klimatizované ubytování s balkonem. CASE VACANZA - Tsg se nachází v Torre San Giovanni Ugento. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování ARIES CASE VACANZA - Tsg se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

La Palma Residence Torre San Giovanni

8,4

La Palma Residence Torre San Giovanni

UbytováníLa Palma Residence Torre San Giovanni. La Palma Residence Torre San Giovanni se nachází v Torre San Giovanni Ugento, 22 km od Gallipoli. Do Otranta je to 43 km. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování La Palma Residence Torre San Giovanni se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

Villa Francesca

8,3

Villa Francesca

UbytováníVilla Francesca. Villa Francesca se nachází v Torre San Giovanni Ugento, 13 km od regionální rezervace Punta Pizzo a 22 km od vlakového nádraží Gallipoli. Ubytování Villa Francesca se nachází ve městě Torre San Giovanni Ugento (Itálie - Apulie).

Ubytování ve městě Torre San Giovanni Ugento

Město Torre San Giovanni Ugento se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 410 hotelů a ubytování ve městě Torre San Giovanni Ugento.