Hledat

Ubytování

Ubytování město Martina Franca

Ve městě Martina Franca (Itálie) máme celkem 404 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Martina Franca

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Martina Franca

Come una volta - Trulli&Dimore

10

Come una volta - Trulli&Dimore

Ubytování (Prázdninové domy) Come una volta - Trulli&Dimore. Come una volta - Trulli&Dimore nabízí ubytování s terasou a výhledem do zahrady, asi 2,5 km od kostela sv. Antonína. Ubytování Come una volta - Trulli&Dimore se nachází ve městě Martina Franca (Itálie - Apulie).

Da Zio Lello

10

Da Zio Lello

Ubytování (Apartmány) Da Zio Lello. Da Zio Lello se nachází v obci Martina Franca a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Alberobello leží 12 km daleko. Ubytování Da Zio Lello se nachází ve městě Martina Franca (Itálie - Apulie).

La Valle dei Trulli Relais

10

La Valle dei Trulli Relais

Ubytování (Vily) La Valle dei Trulli Relais. La Valle dei Trulli Relais se nachází v obci Martina Franca v Apulii a nabízí zahradu. Ubytování La Valle dei Trulli Relais se nachází ve městě Martina Franca (Itálie - Apulie).

Tenuta con due abitazioni indipendenti

10

Tenuta con due abitazioni indipendenti

Ubytování (Vila) Tenuta con due abitazioni indipendenti. Tenuta con due abitazioni indipendenti se nachází v obci Martina Franca a nabízí venkovní bazén, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Tenuta con due abitazioni indipendenti se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Trulli & Dimore - Trulli Locobello

10

Trulli & Dimore - Trulli Locobello

Ubytování (Vily) Trulli & Dimore - Trulli Locobello. Trulli Locobello se nachází v obci Martina Franca, 36 km od katedrály Taranto a 37 km od hradu Castello Aragonese, a nabízí klimatizaci. Ubytování Trulli & Dimore - Trulli Locobello se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Carman House

10

Carman House

UbytováníCarman House. Situated in Martina Franca, 30 km from Taranto Cathedral and 31 km from Castello Aragonese, Carman House offers air conditioning. Ubytování Carman House se nachází ve městě Martina Franca (Itálie - Apulie).

Via gioberti 24

10

Via gioberti 24

UbytováníVia gioberti 24. Via gioberti 24 se nachází v obci Martina Franca v Apulii a nabízí balkon. Ubytování Via gioberti 24 se nachází ve městě Martina Franca (Itálie - Apulie).

Valle d’itria penthouse with a view

10

Valle d’itria penthouse with a view

UbytováníValle d’itria penthouse with a view. Valle d'itria penthouse with a view se nachází 31 km od hradu Castello Aragonese a Národního archeologického muzea Taranto Marta a nabízí bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Valle d’itria penthouse with a view se nachází ve městě Martina Franca (Itálie - Apulie).

Trulli alla Fontanella, con piscina privata

10

Trulli alla Fontanella, con piscina privata

UbytováníTrulli alla Fontanella, con piscina privata. Trulli alla Fontanella, con piscina privata nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem a terasou, asi 37 km od katedrály Taranto. Ubytování Trulli alla Fontanella, con piscina privata se nachází ve městě Martina Franca (Itálie - Apulie).

Trulli Del Prete

10

Trulli Del Prete

UbytováníTrulli Del Prete. Trulli Del Prete se nachází v obci Martina Franca, 34 km od Národního archeologického muzea Taranto Marta a 35 km od Taranto Sotterranea, a nabízí výhled... Ubytování Trulli Del Prete se nachází ve městě Martina Franca (Itálie - Apulie).

Trulli Conca d oro La lamia

10

Trulli Conca d oro La lamia

UbytováníTrulli Conca d oro La lamia. Trulli Conca d se nachází v obci Martina Franca, 32 km od hradu Castello Aragonese, 33 km od Národního archeologického muzea Taranto Marta a 34 km od města... Ubytování Trulli Conca d oro La lamia se nachází ve městě Martina Franca (Itálie - Apulie).

Grey House Casa Vacanza

10

Grey House Casa Vacanza

UbytováníGrey House Casa Vacanza. Grey House Casa Vacanza is located in Martina Franca, 29 km from Castello Aragonese, 30 km from National Archaeological Museum of Taranto Marta, and 31 km... Ubytování Grey House Casa Vacanza se nachází ve městě Martina Franca (Itálie - Apulie).

I Tre Trulli

10

I Tre Trulli

UbytováníI Tre Trulli. I Tre Trulli se nachází v obci Martina Franca, 33 km od katedrály Taranto a 34 km od hradu Castello Aragonese, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování I Tre Trulli se nachází ve městě Martina Franca (Itálie - Apulie).

Stella del mezzogiorno

10

Stella del mezzogiorno

UbytováníStella del mezzogiorno. Stella del mezzogiorno se nachází v obci Martina Franca, 30 km od katedrály Taranto a hradu Castello Aragonese, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Stella del mezzogiorno se nachází ve městě Martina Franca (Itálie - Apulie).

AnnaS Trulli Paradise-Alberobello

10

AnnaS Trulli Paradise-Alberobello

Ubytování (Prázdninový dům) AnnaS Trulli Paradise-Alberobello. AnnaS Trulli Paradise-Alberobello se nachází asi 43 km od katedrály v Tarentu a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, barem, sdíleným salonkem a... Ubytování AnnaS Trulli Paradise-Alberobello se nachází ve městě Martina Franca (Itálie - Apulie).

Casa Donna Asia

10

Casa Donna Asia

Ubytování (Apartmány) Casa Donna Asia. Casa Donna Asia se nachází v obci Martina Franca, 30 km od katedrály Taranto, hradu Castello Aragonese a 31 km od Národního archeologického muzea Taranto... Ubytování Casa Donna Asia se nachází ve městě Martina Franca (Itálie - Apulie).

Locazione Turistica Trullo Fior di Capperi - MFR101

10

Locazione Turistica Trullo Fior di Capperi - MFR101

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica Trullo Fior di Capperi - MFR101. Locazione Turistica Trullo Fior di Capperi - MFR101 se nachází v obci Martina Franca, 33 km od katedrály Taranto, 34 km od hradu Castello Aragonese a 34 km... Ubytování Locazione Turistica Trullo Fior di Capperi - MFR101 se nachází ve městě Martina Franca (Itálie - Apulie).

VillainValle

10

VillainValle

UbytováníVillainValle. VillainValle se nachází v obci Martina Franca, 31 km od katedrály Taranto a hradu Castello Aragonese, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování VillainValle se nachází ve městě Martina Franca (Itálie - Apulie).

Trulli-Apartment 2 with privat Bathroom for 4 Pers.

10

Trulli-Apartment 2 with privat Bathroom for 4 Pers.

UbytováníTrulli-Apartment 2 with privat Bathroom for 4 Pers.. Trulli-Apartment 2 nabízí výhled do zahrady a vlastní koupelnu pro 4 osoby. Ubytování Trulli-Apartment 2 with privat Bathroom for 4 Pers. se nachází ve městě Martina Franca (Itálie - Apulie).

Trulli Orma

10

Trulli Orma

UbytováníTrulli Orma. Trulli Orma se nachází v obci Martina Franca, 41 km od katedrály Taranto a 42 km od hradu Castello Aragonese. Ubytování Trulli Orma se nachází ve městě Martina Franca (Itálie - Apulie).

Trulli de Charme '700- Il posto di Chiara

10

Trulli de Charme '700- Il posto di Chiara

UbytováníTrulli de Charme '700- Il posto di Chiara. Trulli de Charme se může pochlubit bezplatnou půjčovnou jízdních kol, zahradou a společným salonkem. Ubytování Trulli de Charme '700- Il posto di Chiara se nachází ve městě Martina Franca (Itálie - Apulie).

Casa Francesca

10

Casa Francesca

UbytováníCasa Francesca. Casa Francesca se nachází v obci Martina Franca, 30 km od hradu Castello Aragonese, 31 km od Národního archeologického muzea Taranto Marta a 32 km od... Ubytování Casa Francesca se nachází ve městě Martina Franca (Itálie - Apulie).

Casa Vacanze Villa Greca - L'ulivo

10

Casa Vacanze Villa Greca - L'ulivo

UbytováníCasa Vacanze Villa Greca - L'ulivo. Casa Vacanze Villa Greca - L'ulivo se nachází přibližně 26 km od katedrály Taranto a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Casa Vacanze Villa Greca - L'ulivo se nachází ve městě Martina Franca (Itálie - Apulie).

Luxury Suite Alfieri

10

Luxury Suite Alfieri

UbytováníLuxury Suite Alfieri. Luxury Suite Alfieri se nachází v obci Martina Franca a nabízí ubytování se soukromým bazénem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Luxury Suite Alfieri se nachází ve městě Martina Franca (Itálie - Apulie).

Villa Solivetta

10

Villa Solivetta

Ubytování (Vila) Villa Solivetta. Villa Solivetta se nachází v obci Martina Franca a nabízí zahradu, celoroční venkovní bazén a výhled do zahrady. Alberobello leží 2,1 km daleko. Ubytování Villa Solivetta se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Dimora Donna Maria

10

Dimora Donna Maria

Ubytování (Apartmán) Dimora Donna Maria. Tento klimatizovaný apartmán s balkonem se nachází v centru města Martina Franca. Alberobello je 13 km daleko. Ve všech prostorách je zdarma dostupné... Ubytování Dimora Donna Maria se nachází ve městě Martina Franca (Itálie - Apulie).

Cally Suite Room

10

Cally Suite Room

Ubytování (Prázdninové domy) Cally Suite Room. Cally Suite Room se nachází v obci Martina Franca, 30 km od katedrály Taranto a hradu Castello Aragonese. Ubytování Cally Suite Room se nachází ve městě Martina Franca (Itálie - Apulie).

Casa Masaniello

10

Casa Masaniello

Ubytování (Apartmány) Casa Masaniello. Casa Masaniello se nachází v obci Martina Franca, 30 km od katedrály Taranto, hradu Castello Aragonese a 31 km od Národního archeologického muzea Taranto... Ubytování Casa Masaniello se nachází ve městě Martina Franca (Itálie - Apulie).

La Ginga

10

La Ginga

Ubytování (Apartmány) La Ginga. La Ginga se nachází v Martině Franca a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Alberobello leží 12 km daleko. Ubytování La Ginga se nachází ve městě Martina Franca (Itálie - Apulie).

Trullo Cinderella mit Mountainbike & Pool

10

Trullo Cinderella mit Mountainbike & Pool

Ubytování (Prázdninové domy) Trullo Cinderella mit Mountainbike & Pool. Trullo Cinderella mit Mountainbike & Pool se nachází v obci Martina Franca a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, sezónní venkovní bazén a zahradu. Ubytování Trullo Cinderella mit Mountainbike & Pool se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Trulli Chiafele

10

Trulli Chiafele

Ubytování (Penzion) Trulli Chiafele. Trulli Chiafele se nachází v Martině Franca a nabízí sdílený lounge, zahradu, gril a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Trulli Chiafele se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Trulli Terralunga

10

Trulli Terralunga

Ubytování (Prázdninové domy) Trulli Terralunga. Trulli Terralunga se nachází v obci Martina Franca a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. Ubytování Trulli Terralunga se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Suite Donna Vita

10

Suite Donna Vita

Ubytování (Apartmány) Suite Donna Vita. Suite Donna Vita se nachází v obci Martina Franca, 30 km od katedrály Taranto a hradu Castello Aragonese, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Suite Donna Vita se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Trullo Alba

10

Trullo Alba

UbytováníTrullo Alba. Trullo Alba má vynikající polohu v obci Martina Franca, 42 km od katedrály Taranto a hradu Castello Aragonese. Nabízí venkovní bazén a služby concierge. Ubytování Trullo Alba se nachází ve městě Martina Franca (Itálie - Apulie).

Trullo Daniè

10

Trullo Daniè

UbytováníTrullo Daniè. Trullo Daniè se nachází v obci Martina Franca, 36 km od hradu Castello Aragonese a 37 km od Národního archeologického muzea Taranto Marta. Ubytování Trullo Daniè se nachází ve městě Martina Franca (Itálie - Apulie).

Villa Martino: oasi tranquillità

10

Villa Martino: oasi tranquillità

UbytováníVilla Martino: oasi tranquillità. Villa Martino se může pochlubit terasou: oasi Tranavita nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady v obci Martina Franca. Ubytování Villa Martino: oasi tranquillità se nachází ve městě Martina Franca (Itálie - Apulie).

Dimora del Sole

10

Dimora del Sole

UbytováníDimora del Sole. Dimora del Sole se nachází v obci Martina Franca, 30 km od katedrály Taranto a 31 km od hradu Castello Aragonese. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV. Ubytování Dimora del Sole se nachází ve městě Martina Franca (Itálie - Apulie).

Capodigallo Holiday Dimora del Vento

10

Capodigallo Holiday Dimora del Vento

UbytováníCapodigallo Holiday Dimora del Vento. Capodigallo Holiday Dimora del Vento se nachází v obci Martina Franca, 42 km od katedrály Taranto a hradu Castello Aragonese, a nabízí klimatizované... Ubytování Capodigallo Holiday Dimora del Vento se nachází ve městě Martina Franca (Itálie - Apulie).

Trulli Audendum

10

Trulli Audendum

Ubytování (Prázdninové domy) Trulli Audendum. Trulli Audendum se nachází v obci Martina Franca a nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled do zahrady. Alberobello je vzdálené 9 km. Ubytování Trulli Audendum se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Balcone in Valle d'Itria

10

Balcone in Valle d'Itria

UbytováníBalcone in Valle d'Itria. Balcone in Valle d'Itria se nachází v obci Martina Franca, 30 km od katedrály Taranto, hradu Castello Aragonese a 31 km od Národního archeologického muzea... Ubytování Balcone in Valle d'Itria se nachází ve městě Martina Franca (Itálie - Apulie).

La dimora di Joshua

10

La dimora di Joshua

Ubytování (Apartmány) La dimora di Joshua. La dimora di Joshua se nachází ve městě Martina Franca. Klimatizované ubytování je vzdálené 12 km od Alberobella. Ubytování La dimora di Joshua se nachází ve městě Martina Franca (Itálie - Apulie).

Trulli Apulia- Valle D'Itria-

10

Trulli Apulia- Valle D'Itria-

Ubytování (Penzion) Trulli Apulia- Valle D'Itria-. Trulli Apulia- Valle D'Itria- se nachází v Martině Franca a nabízí zahradu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Trulli Apulia- Valle D'Itria- se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Villa Caraitria

10

Villa Caraitria

Ubytování (Vila) Villa Caraitria. Villa Caraitria se nachází v obci Martina Franca a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Ubytování Villa Caraitria se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Trullo Barratta

10

Trullo Barratta

UbytováníTrullo Barratta. Trullo Barratta se nachází na ideálním místě v obci Martina Franca, 40 km od katedrály Taranto a hradu Castello Aragonese. Ubytování Trullo Barratta se nachází ve městě Martina Franca (Itálie - Apulie).

Trullo Giuditta

10

Trullo Giuditta

UbytováníTrullo Giuditta. Trullo Giuditta se nachází 34 km od katedrály Taranto a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Trullo Giuditta se nachází ve městě Martina Franca (Itálie - Apulie).

Tuttialtrullo

10

Tuttialtrullo

UbytováníTuttialtrullo. Tuttialtrullo se nachází 39 km od katedrály Taranto a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Tuttialtrullo se nachází ve městě Martina Franca (Itálie - Apulie).

I Trulli del Tempo

10

I Trulli del Tempo

UbytováníI Trulli del Tempo. I Trulli del Tempo se nachází v obci Martina Franca, 45 km od katedrály Taranto, hradu Castello Aragonese a 46 km od Národního archeologického muzea... Ubytování I Trulli del Tempo se nachází ve městě Martina Franca (Itálie - Apulie).

Il GiampeTrullo,Trullo Alberobello

10

Il GiampeTrullo,Trullo Alberobello

UbytováníIl GiampeTrullo,Trullo Alberobello. Il GiampeTrullo, Trullo Alberobello se nachází v obci Martina Franca, 36 km od katedrály Taranto a 37 km od hradu Castello Aragonese. Ubytování Il GiampeTrullo,Trullo Alberobello se nachází ve městě Martina Franca (Itálie - Apulie).

La Villa

10

La Villa

UbytováníLa Villa. LA VILLA RESORT se nachází v Martině Franca, 29 km od katedrály Taranto, hradu Castello Aragonese a 30 km od Národního archeologického muzea Taranto Marta. Ubytování La Villa se nachází ve městě Martina Franca (Itálie - Apulie).

Piccolo Ulivo 1

10

Piccolo Ulivo 1

Ubytování (Prázdninový dům) Piccolo Ulivo 1. Piccolo Ulivo 1 se nachází v obci Martina Franca a nabízí zahradu a gril. Ubytování Piccolo Ulivo 1 se nachází ve městě Martina Franca (Itálie - Apulie).

Il borgodellequerce CASA ULIVI PISCINA PRIVATA

10

Il borgodellequerce CASA ULIVI PISCINA PRIVATA

Ubytování (Vily) Il borgodellequerce CASA ULIVI PISCINA PRIVATA. Il borgodellequerce CASA ULIVI PISCINA PRIVATA se nachází přibližně 26 km od katedrály Taranto a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, fitness... Ubytování Il borgodellequerce CASA ULIVI PISCINA PRIVATA se nachází ve městě Martina Franca (Itálie - Apulie).

Ubytování ve městě Martina Franca

Město Martina Franca se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 404 hotelů a ubytování ve městě Martina Franca.