Hledat

Ubytování

Elba

Na ostrově Elba (Itálie) máme celkem 2040 hotelů a ubytování.

Pro ostrov Elba doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Capoliveri (404), Portoferraio (297), Porto Azzurro (156), Rio Marina (94), Procchio (87), Marciana (69), Lacona (67), Rio nellʼElba (65), Cavo (51), Nisporto (39). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Elba

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Elba

Alloro 1

10

Alloro 1

Ubytování (Apartmán) Alloro 1. Alloro 1 se nachází v Marciana Marina, pouhých 400 metrů od pláže Marciana Marina, a nabízí ubytování se zahradou, grilem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Alloro 1 se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

CasaBella - centralissimo finemente ristrutturato - Rio Elba

10

CasaBella - centralissimo finemente ristrutturato - Rio Elba

Ubytování (Apartmán) CasaBella - centralissimo finemente ristrutturato - Rio Elba. Offering mountain views, CasaBella - centralissimo finemente ristrutturato - Rio Elba is an accommodation set in Rio nellʼElba, 44 km from Piombino Port... Ubytování CasaBella - centralissimo finemente ristrutturato - Rio Elba se nachází ve městě Rio nellʼElba (Itálie - Elba).

Cosmopoli Via della Campana

10

Cosmopoli Via della Campana

UbytováníCosmopoli Via della Campana. Cosmopoli Via della Campana se nachází v Portoferraiu, 2 km od pláže La Padulella, 6,4 km od vily San Martino a 24 km od lanovky Cabinovia Monte Capanne. Ubytování Cosmopoli Via della Campana se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

Cottage Villa Monticelli

10

Cottage Villa Monticelli

UbytováníCottage Villa Monticelli. Cottage Villa Monticelli se nachází jen pár kroků od pláže Marina di Campo a nabízí ubytování s terasou, patiem a výhledem na moře. Ubytování Cottage Villa Monticelli se nachází ve městě Marina di Campo (Itálie - Elba).

Casina Marchesi

10

Casina Marchesi

UbytováníCasina Marchesi. Casina Marchesi se nachází v Cavu, 1,3 km od Spiaggia di Frugoso a 27 km od Villa San Martino, a nabízí klimatizaci. Ubytování Casina Marchesi se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

CASA GIACOMO

10

CASA GIACOMO

UbytováníCASA GIACOMO. Ubytování se nachází v Capoliveri na ostrově Elba, u pláže Spiaggia di Mola a Barabarca. Ubytování CASA GIACOMO se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Villetta Reale

10

Villetta Reale

UbytováníVilletta Reale. Villetta Reale se nachází v Porto Azzurro a nabízí zahradu a terasu. Tento prázdninový dům má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování Villetta Reale se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

Villa Le Sprizze a bordo del mare

10

Villa Le Sprizze a bordo del mare

UbytováníVilla Le Sprizze a bordo del mare. Villa Le Sprizze a bordo del mare se nachází v obci Marciana Marina a nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Le Sprizze a bordo del mare se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

Appartamento Spiagge Bianche

10

Appartamento Spiagge Bianche

UbytováníAppartamento Spiagge Bianche. Appartamento Spiagge Bianche nabízí ubytování s výhledem na moře v Portoferraiu, 500 metrů od pláže La Padulella a 5,8 km od vily San Martino. Ubytování Appartamento Spiagge Bianche se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

Casa Fiorella a Pomonte

10

Casa Fiorella a Pomonte

UbytováníCasa Fiorella a Pomonte. Casa Fiorella se může pochlubit výhledem na moře. a Pomonte nabízí ubytování s balkonem a kávovarem, asi 1,7 km od pláže Chiessi. Ubytování Casa Fiorella a Pomonte se nachází ve městě Pomonte (Itálie - Elba).

casa Luciana

10

casa Luciana

Ubytovánícasa Luciana. Casa Luciana se nachází asi 20 km od vily San Martino a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování casa Luciana se nachází ve městě Rio nellʼElba (Itálie - Elba).

Apartment in villa 24 persons with large garden stella

10

Apartment in villa 24 persons with large garden stella

Ubytování (Apartmán) Apartment in villa 24 persons with large garden stella. Apartment in villa 24 persons with large garden stella se nachází v Capoliveri, v blízkosti pláže Madonna delle Grazie a 2,1 km od Spiaggia di Mola. Ubytování Apartment in villa 24 persons with large garden stella se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Villetta Solaris By SolturElba - Capoliveri

10

Villetta Solaris By SolturElba - Capoliveri

Ubytování (Vily) Villetta Solaris By SolturElba - Capoliveri. Villetta Solaris By SolturElba - Capoliveri se může pochlubit balkonem s výhledem do zahrady, zahradou a terasou. Ubytování Villetta Solaris By SolturElba - Capoliveri se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Villino dei Peducelli

10

Villino dei Peducelli

Ubytování (Prázdninový dům) Villino dei Peducelli. Villino dei Peducelli se nachází 3 km od centra Capoliveri na ostrově Elba a nabízí terasu. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Villino dei Peducelli se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Villa il Cappero View & Beach

10

Villa il Cappero View & Beach

UbytováníVilla il Cappero View & Beach. Villa il Cappero View & Beach se nachází asi 7,9 km od vily San Martino a nabízí ubytování s terasou, patiem a výhledem na moře. Ubytování Villa il Cappero View & Beach se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

Loft Country Portoferraio

10

Loft Country Portoferraio

UbytováníLoft Country Portoferraio. Loft Country Portoferraio se nachází v Portoferraiu, 1,7 km od vily San Martino a 20 km od lanovky Cabinovia Monte Capanne. Ubytování Loft Country Portoferraio se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

Agriturismo Amandolo

10

Agriturismo Amandolo

UbytováníAgriturismo Amandolo. Agriturismo Amandolo se nachází v obci Cavo a nabízí restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci, bar, zahradu, terasu, gril a výhled na moře. Ubytování Agriturismo Amandolo se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

Appartamento indipendente in villa Nel verde a due passi dal mare

10

Appartamento indipendente in villa Nel verde a due passi dal mare

UbytováníAppartamento indipendente in villa Nel verde a due passi dal mare. Appartamento indipendente ve vile s výhledem do zahrady Nel verde a due passi dal mare nabízí ubytování s balkonem, asi 2,3 km od pláže Galenzana. Ubytování Appartamento indipendente in villa Nel verde a due passi dal mare se nachází ve městě Casa Alzi (Itálie - Elba).

I Bungali

10

I Bungali

UbytováníI Bungali. I Bungali se nachází v Scaglieri, 60 metrů od pláže La Biodola a 100 metrů od Spiaggia di Scaglieri. Ubytování I Bungali se nachází ve městě Scaglieri (Itálie - Elba).

Perla di Mare

10

Perla di Mare

UbytováníPerla di Mare. Perla di Mare se nachází v Capoliveri, pouhých 400 metrů od pláže Madonna delle Grazie, a nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Perla di Mare se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Appartamenti Le Querce App. Ginestra

10

Appartamenti Le Querce App. Ginestra

Ubytování (Apartmán) Appartamenti Le Querce App. Ginestra. Appartamenti Le Querce App se může pochlubit výhledem na moře. Ginestra nabízí ubytování s terasou, asi 1,5 km od Spiaggia di Mola. Ubytování Appartamenti Le Querce App. Ginestra se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Borgo dell'Uccellaia - Smeraldo

10

Borgo dell'Uccellaia - Smeraldo

Ubytování (Prázdninový dům) Borgo dell'Uccellaia - Smeraldo. Borgo dell'Uccellaia - Smeraldo se nachází v Marciana Marina, v blízkosti pláže Marciana Marina a 46 km od přístavu Piombino. Ubytování Borgo dell'Uccellaia - Smeraldo se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

Casa Luciana

10

Casa Luciana

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Luciana. Casa Luciana se nachází v Casa Castagno na ostrově Elba a nabízí terasu a výhled na moře. Ubytování Casa Luciana se nachází ve městě Casa Castagno (Itálie - Elba).

Il Quartiere apt Montecristo

10

Il Quartiere apt Montecristo

Ubytování (Apartmán) Il Quartiere apt Montecristo. Il Quartiere apt Montecristo se nachází v Pomonte a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. 9 km od přístavu Marciana. Ubytování Il Quartiere apt Montecristo se nachází ve městě Pomonte (Itálie - Elba).

Magazzini Mare

10

Magazzini Mare

Ubytování (Apartmány) Magazzini Mare. Magazzini Mare se nachází v letovisku Magazzini, 1,3 km od pláže Ottonella, 1,3 km od pláže Ottone a 36 km od přístavu Piombino, a nabízí ubytování s... Ubytování Magazzini Mare se nachází ve městě Magazzini (Itálie - Elba).

Casa Arancio

10

Casa Arancio

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Arancio. Casa Arancio se nachází v Sant'Ilario v Campo. Výhled směřuje na hory. Ubytování Casa Arancio se nachází ve městě SantʼIlario in Campo (Itálie - Elba).

Appartamento villa da 6 a 8 persone Capoliveri

10

Appartamento villa da 6 a 8 persone Capoliveri

Ubytování (Apartmán) Appartamento villa da 6 a 8 persone Capoliveri. Appartamento villa da 6 nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento villa da 6 a 8 persone Capoliveri se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Villa Occhiata 6&2

10

Villa Occhiata 6&2

Ubytování (Vila) Villa Occhiata 6&2. Villa Occhiata 6&2 se nachází asi 2,1 km od pláže Sansone a nabízí ubytování se zahradou, grilem, terasou a výhledem na moře. 2,1 km od pláže Procchio. Ubytování Villa Occhiata 6&2 se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Smeraldo Home

10

Smeraldo Home

Ubytování (Apartmány) Smeraldo Home. Smeraldo Home se nachází v Portoferraiu, 29 km od přístavu Piombino, 30 km od vlakového nádraží Piombino a 4,5 km od vily San Martino. Ubytování Smeraldo Home se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Villa Il Tramonto

10

Villa Il Tramonto

UbytováníVilla Il Tramonto. Villa Il Tramonto se nachází v Portoferraiu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Il Tramonto se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

Villa Tany

10

Villa Tany

UbytováníVilla Tany. Villa Tany se nachází v Capoliveri, 2,2 km od pláže Straccoligno, 2,9 km od pláže Ferrato a 16 km od vily San Martino. Ubytování Villa Tany se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Villetta del monte

10

Villetta del monte

UbytováníVilletta del monte. Villetta del monte nabízí ubytování s výhledem do zahrady v Porto Azzurro, 1,1 km od Spiaggia la Rossa a 1,4 km od Spiaggia la Pianotta. Ubytování Villetta del monte se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

Trilocale Vista Mare Isola d'Elba

10

Trilocale Vista Mare Isola d'Elba

UbytováníTrilocale Vista Mare Isola d'Elba. Trilocale Vista Mare Isola d'Elba se nachází v Capo D'Arco, 2,5 km od Spiaggia di Ortano a Spiaggia Reale. Ubytování Trilocale Vista Mare Isola d'Elba se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Villa Escalina with private beach and A/C

10

Villa Escalina with private beach and A/C

UbytováníVilla Escalina with private beach and A/C. Villa Escalina with private beach and A/C se nachází v Marciana Marina, 2 km od pláže Marciana Marina a 2,3 km od pláže Redinoce. Ubytování Villa Escalina with private beach and A/C se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

Fascinosa casa sul mare in posizione mozzafiato

10

Fascinosa casa sul mare in posizione mozzafiato

UbytováníFascinosa casa sul mare in posizione mozzafiato. Fascinosa casa sul mare in posizione mozzafiato se nachází na nábřeží v Porto Azzurro, 16 km od Portoferraia, a nabízí možnost ubytování s domácími... Ubytování Fascinosa casa sul mare in posizione mozzafiato se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

ELEGANTISSIMO APPARTAMENTO DIRETTAMENTE SUL MARE SPIAGGIA LE GHIAIE 6 posti letto

10

ELEGANTISSIMO APPARTAMENTO DIRETTAMENTE SUL MARE SPIAGGIA LE GHIAIE 6 posti letto

UbytováníELEGANTISSIMO APPARTAMENTO DIRETTAMENTE SUL MARE SPIAGGIA LE GHIAIE 6 posti letto. ELEGANTISSIMO APPARTAMENTO DIRETTAMENTE SUL MARE SPIAGGIA LE GHIAIE 6 posti letto se nachází v Portoferraiu, 700 metrů od pláže La Padulella a 5,9 km od... Ubytování ELEGANTISSIMO APPARTAMENTO DIRETTAMENTE SUL MARE SPIAGGIA LE GHIAIE 6 posti letto se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

Elegante attico vista mare

10

Elegante attico vista mare

UbytováníElegante attico vista mare. Elegante attico vista mare se nachází v Capoliveri, 1,4 km od pláže Madonna delle Grazie a 1,8 km od pláže Morcone. Ubytování Elegante attico vista mare se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Loft in Capoliveri

10

Loft in Capoliveri

UbytováníLoft in Capoliveri. Loft in Capoliveri se nachází v Capoliveri, 2,5 km od Spiaggia di Mola a 15 km od Villa San Martino. Nabízí terasu a výhled na moře. Ubytování Loft in Capoliveri se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Casa Cote

10

Casa Cote

UbytováníCasa Cote. Casa Cote se nachází v Chiessi a nabízí ubytování s posezením. K dispozici je Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Cote se nachází ve městě Chiessi (Itálie - Elba).

Capoliveri - Centro Storico

10

Capoliveri - Centro Storico

UbytováníCapoliveri - Centro Storico. Set in Capoliveri, 1.3 km from Madonna delle Grazie Beach and 1.7 km from Spiaggia di Peducelli, Capoliveri - Centro Storico offers air conditioning. Ubytování Capoliveri - Centro Storico se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Aries 1

10

Aries 1

UbytováníAries 1. Aries 1 se nachází v Procchiu na ostrově Elba a nabízí terasu a výhled na moře. Ubytování Aries 1 se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

Casa La Chiocciolina

10

Casa La Chiocciolina

Ubytování (Apartmány) Casa La Chiocciolina. Casa La Chiocciolina se nachází v Marina di Campo, 2 km od pláže Galenzana, a nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování Casa La Chiocciolina se nachází ve městě Marina di Campo (Itálie - Elba).

Locazione Turistica Piccola Oasi-1

10

Locazione Turistica Piccola Oasi-1

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica Piccola Oasi-1. Locazione Turistica Piccola Oasi-1 se nachází v Casa Ajali, jen 650 metrů od pláže Zuccale a necelý 1 km od pláže Madonna delle Grazie. Ubytování Locazione Turistica Piccola Oasi-1 se nachází ve městě Casa Ajali (Itálie - Elba).

Casa Manila Isola d'Elba

10

Casa Manila Isola d'Elba

Ubytování (Apartmány) Casa Manila Isola d'Elba. Casa Manila Isola d'Elba se nachází v Portoferraiu, pouhých 700 metrů od San Giovanni, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Manila Isola d'Elba se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

Celestina country house's

10

Celestina country house's

UbytováníCelestina country house's. Celestina country house's se nachází v Portoferraiu. Ubytování Celestina country house's se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

Villa Perla

10

Villa Perla

UbytováníVilla Perla. Villa Perla se nachází 1,4 km od pláže Ferrato a 1,7 km od Spiaggia di Malpasso. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Villa Perla se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Villa Galatea La Conchiglia

10

Villa Galatea La Conchiglia

UbytováníVilla Galatea La Conchiglia. Villa Galatea La Conchiglia se nachází v Capoliveri, pouhých 400 metrů od pláže Madonna delle Grazie, a nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatné... Ubytování Villa Galatea La Conchiglia se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Villa con ampio giardino a due passi dal mare

10

Villa con ampio giardino a due passi dal mare

UbytováníVilla con ampio giardino a due passi dal mare. Villa con ampio giardino a due passi dal mare features a patio and is situated in SantʼAnna, within just 300 metres of Ottone Beach and 300 metres of... Ubytování Villa con ampio giardino a due passi dal mare se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Villetta Capo Bianco by HelloElba

10

Villetta Capo Bianco by HelloElba

UbytováníVilletta Capo Bianco by HelloElba. Villetta Capo Bianco by HelloElba se nachází v Portoferraiu, 23 km od lanovky Cabinovia Monte Capanne, a nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Villetta Capo Bianco by HelloElba se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

Holiday home Biocasa Fabiana, Portoferraio Magazzini

10

Holiday home Biocasa Fabiana, Portoferraio Magazzini

UbytováníHoliday home Biocasa Fabiana, Portoferraio Magazzini. Holiday Home Biocasa Fabiana Portoferraio-Magazzini - ITO09100d-FYA se nachází ve městě Sant'Anna a nabízí zahradu, zázemí pro vodní sporty a terasu. Ubytování Holiday home Biocasa Fabiana, Portoferraio Magazzini se nachází ve městě SantʼAnna (Itálie - Elba).

Ubytování na ostrově Elba - Itálie

Momentálně pro vás evidujeme celkem 2040 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování na ostrově Elba.

Pro ostrov Elba doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Capoliveri (404), Portoferraio (297), Porto Azzurro (156), Rio Marina (94), Procchio (87), Marciana (69), Lacona (67), Rio nellʼElba (65), Cavo (51), Nisporto (39). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Ostrov Elba může být skvělým místem pro strávení dovolené.