Hledat

Ubytování

Ubytování město Procchio

Ve městě Procchio (Itálie) máme celkem 87 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Procchio

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Procchio

Villa il Cappero View & Beach

10

Villa il Cappero View & Beach

UbytováníVilla il Cappero View & Beach. Villa il Cappero View & Beach se nachází asi 7,9 km od vily San Martino a nabízí ubytování s terasou, patiem a výhledem na moře. Ubytování Villa il Cappero View & Beach se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

Aries 1

10

Aries 1

UbytováníAries 1. Aries 1 se nachází v Procchiu na ostrově Elba a nabízí terasu a výhled na moře. Ubytování Aries 1 se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

la raganella - appartamento

10

la raganella - appartamento

Ubytování (Apartmány) la raganella - appartamento. La raganella - appartamento se nachází asi 1,2 km od pláže Procchio a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování la raganella - appartamento se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

APPARTAMENTI LUCA ELBA

10

APPARTAMENTI LUCA ELBA

UbytováníAPPARTAMENTI LUCA ELBA. APPARTAMENTI LUCA ELBA se nachází v obci Procchio na ostrově Elba, nedaleko pláže Procchio. Ubytování APPARTAMENTI LUCA ELBA se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

La Villa

9,6

La Villa

Ubytování (Prázdninové domy) La Villa. La Villa se nachází v Procchiu, 250 metrů od pláže Procchio, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady. Ubytování La Villa se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

Appartamento La Spiga

9,5

Appartamento La Spiga

UbytováníAppartamento La Spiga. Appartamento La Spiga se nachází v Procchiu a nabízí ubytování s terasou. Tento apartmán má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento La Spiga se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

VILLA VILLACOLLE

9,4

VILLA VILLACOLLE

Ubytování (Penzion) VILLA VILLACOLLE. VILLA VILLACOLLE se nachází v Procchiu, 400 metrů od pláže Procchio a 2,9 km od pláže Redinoce. Ubytování VILLA VILLACOLLE se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Casa Cirilla

9,4

Casa Cirilla

UbytováníCasa Cirilla. Casa Cirilla se nachází v Procchiu, 1,4 km od pláže Procchio, 9,1 km od vily San Martino a 13 km od lanovky Cabinovia Monte Capanne. Ubytování Casa Cirilla se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

Villa Cecilia - Appartamenti

9,3

Villa Cecilia - Appartamenti

UbytováníVilla Cecilia - Appartamenti. Villa Cecilia - Appartamenti se nachází v obci Procchio na ostrově Elba, 42 km od San Vincenza, a nabízí gril a výhled na moře. 44 km od města Follonica. Ubytování Villa Cecilia - Appartamenti se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

Villa Il Roseto Redinoce

9,2

Villa Il Roseto Redinoce

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Il Roseto Redinoce. Vila Il Roseto Redinoce se nachází v Procchiu a nabízí sdílený lounge a terasu. Ubytování Villa Il Roseto Redinoce se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Villetta di Rosa

9,2

Villetta di Rosa

UbytováníVilletta di Rosa. Villetta di Rosa se nachází v Procchiu, 300 metrů od pláže Procchio a 3 km od pláže La Biodola, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Villetta di Rosa se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

Villa Verde

9,1

Villa Verde

Ubytování (Apartmány) Villa Verde. Villa Verde se nachází v obci Procchio, pouhých 150 metrů od nejbližší pláže, a nabízí apartmány s možností vlastního stravování a terasu, kde můžete... Ubytování Villa Verde se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

Appartamento Tre Api

9

Appartamento Tre Api

UbytováníAppartamento Tre Api. Appartamento Tre Api nabízí ubytování v Procchiu, 9,1 km od vily San Martino a 13 km od lanovky Cabinovia Monte Capanne. Ubytování Appartamento Tre Api se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

Albarosa

9

Albarosa

UbytováníAlbarosa. Albarosa se nachází asi 100 metrů od pláže Procchio a nabízí ubytování s terasou, patiem a výhledem na moře. 12 km od lanovky Cabinovia Monte Capanne. Ubytování Albarosa se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

Casa Elba

9

Casa Elba

UbytováníCasa Elba. Casa Elba se nachází v Procchiu, 400 metrů od pláže Procchio, 2,8 km od pláže Redinoce a 9,1 km od vily San Martino. Ubytování Casa Elba se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

Hotel Del Golfo

9

Hotel Del Golfo

Ubytování (Hotel) Hotel Del Golfo. Hotel del Golfo se nachází na pláži s bílým pískem u zátoky Procchio a nabízí soukromou pláž s barem, malé molo a bazén s mořskou vodou. Ubytování Hotel Del Golfo se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

Il Papavero

9

Il Papavero

UbytováníIl Papavero. Il Papavero se nachází v Procchiu, pouhých 400 metrů od pláže Procchio. Ubytování Il Papavero se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

Appartamenti Lucry

8,9

Appartamenti Lucry

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Lucry. Appartamenti Lucry je obklopen středomořskou zelení a nachází se 80 metrů od pláže Procchio na ostrově Elba. Ubytování Appartamenti Lucry se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

Hotel Brigantino

8,8

Hotel Brigantino

Ubytování (Hotel) Hotel Brigantino. Hotel Brigantino se nachází uprostřed svěží zahrady v městečku Procchio na ostrově Elba, jen 250 metrů od pláže Campo All'aia, a nabízí bazén, tenisové... Ubytování Hotel Brigantino se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

Il Roseto

8,6

Il Roseto

Ubytování (Aparthotel) Il Roseto. Il Roseto se nachází v Procchiu na ostrově Elba, nedaleko pláže Procchio a Procchio. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Il Roseto se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

Onda

8,6

Onda

UbytováníOnda. Onda se nachází v Procchiu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Onda se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

Residence Le Mimose

8,5

Residence Le Mimose

UbytováníResidence Le Mimose. Residence Le Mimose se nachází v letovisku Procchio a nabízí apartmány s možností vlastního stravování, Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a zahradu s... Ubytování Residence Le Mimose se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

Il Quadrifoglio 3

8,5

Il Quadrifoglio 3

UbytováníIl Quadrifoglio 3. Il Quadrifoglio 3 se nachází v obci Procchio na ostrově Elba a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Il Quadrifoglio 3 se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

Marina

8,4

Marina

UbytováníMarina. Marina se nachází asi 400 metrů od pláže Procchio a nabízí ubytování s výhledem na moře, terasou a rychlovarnou konvicí. Ubytování Marina se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

Appartamenti Procchio

8,4

Appartamenti Procchio

UbytováníAppartamenti Procchio. Appartamenti Procchio se nachází v Procchiu, 500 metrů od pláže Procchio, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem na terasu. Ubytování Appartamenti Procchio se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

Apartment Colle Procchio by Interhome

8,3

Apartment Colle Procchio by Interhome

UbytováníApartment Colle Procchio by Interhome. Locazione Turistica Colle Procchio by Interhome se nachází v Procchiu, 1,4 km od pláže Procchio, 9,3 km od vily San Martino a 14 km od lanovky Cabinovia... Ubytování Apartment Colle Procchio by Interhome se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

Elbamar Procchio

8,3

Elbamar Procchio

UbytováníElbamar Procchio. Elbamar Procchio se nachází jen pár kroků od pláže v letovisku Procchio a nabízí ubytování s možností vlastního, bezplatné Wi-Fi a společnou zahradu. Ubytování Elbamar Procchio se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

Hotel Valle Verde

8,3

Hotel Valle Verde

Ubytování (Hotel) Hotel Valle Verde. Hotel Valle Verde skýtá výhled na zátoku Spartaia na ostrově Elba a v jeho přírodním prostředí mají hosté k dispozici také hotelovou restauraci a... Ubytování Hotel Valle Verde se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

Hotel La Perla Del Golfo

8,2

Hotel La Perla Del Golfo

Ubytování (Hotel) Hotel La Perla Del Golfo. A 5-minute walk from the beach, Hotel La Perla Del Golfo offers free Wi-Fi and panoramic views of Procchio Bay on Elba Island. Ubytování Hotel La Perla Del Golfo se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

Villino Campo All'Aia

8,2

Villino Campo All'Aia

UbytováníVillino Campo All'Aia. Villino Campo All'Aia se nachází asi 7,8 km od vily San Martino a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na moře. Ubytování Villino Campo All'Aia se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

Albergo Dei 10 Colori

8,1

Albergo Dei 10 Colori

Ubytování (Hotel) Albergo Dei 10 Colori. Albergo Dei 10 Colori se nachází ve zrenovované budově z 18. století, pouhých 80 metrů od pobřeží a mnoha krásných pláží. Ubytování Albergo Dei 10 Colori se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

Sunlight Apartment

8,1

Sunlight Apartment

UbytováníSunlight Apartment. Sunlight Apartment se nachází v Procchiu a nabízí ubytování s vlastním bazénem, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Sunlight Apartment se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

Hotel Desiree

8,1

Hotel Desiree

Ubytování (Hotel) Hotel Desiree. Hotel Désirée se nachází v tichém zálivu Spartaia, 800 metrů od obce Procchio, a má přímý přístup na krásnou soukromou pláž, zázemí pro sporty a poskytuje... Ubytování Hotel Desiree se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

Villa Timothy

8

Villa Timothy

Ubytování (Vila) Villa Timothy. Villa Timothy se nachází v Procchiu a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Villa Timothy se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Villa La Guardiola

8

Villa La Guardiola

Ubytování (Apartmán) Villa La Guardiola. Villa La Guardiola se nachází v Procchiu a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Villa La Guardiola se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

Hotel Monna Lisa

8

Hotel Monna Lisa

UbytováníHotel Monna Lisa. Tento klidný hotel je skrytý v zeleni okolních stromů a vyznačuje se prostou, avšak příjemnou atmosférou a veškerým moderním komfortem. Ubytování Hotel Monna Lisa se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

LE MAREE ALTA MAREA

8

LE MAREE ALTA MAREA

UbytováníLE MAREE ALTA MAREA. LE MAREE ALTA MAREA se nachází v Procchiu, 2,8 km od pláže Redinoce a 8,4 km od vily San Martino, a nabízí klimatizaci. Ubytování LE MAREE ALTA MAREA se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

Hotel Delfino

7,9

Hotel Delfino

Ubytování (Hotel) Hotel Delfino. Jen 30 metrů od Procchio, malé čtvrti 13 km od Marciana na ostrově Elba, Tříhvězdičkový Hotel Delfino nabízí bezplatné parkování. Ubytování Hotel Delfino se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

Villa Sibilla

7,7

Villa Sibilla

UbytováníVilla Sibilla. Villa Sibilla se nachází v Procchiu, 1,4 km od pláže Procchio, 9,1 km od vily San Martino a 13 km od lanovky Cabinovia Monte Capanne. Ubytování Villa Sibilla se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

Villa del Colle Charme e Relax

7,6

Villa del Colle Charme e Relax

UbytováníVilla del Colle Charme e Relax. Villa del Colle Charme Relax se nachází v Procchiu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, zahradou a terasou. Ubytování Villa del Colle Charme e Relax se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

Casa Novella Bilo

7,6

Casa Novella Bilo

UbytováníCasa Novella Bilo. Casa Novella Bilo se nachází v Procchiu na ostrově Elba a nabízí terasu. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Novella Bilo se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

Casa Novella Trilo

7,5

Casa Novella Trilo

UbytováníCasa Novella Trilo. Casa Novella Trilo se nachází v Procchiu na ostrově Elba a nabízí terasu. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Novella Trilo se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

Hotel Edera

7,5

Hotel Edera

UbytováníHotel Edera. Hotel Edera nabízí jednoduché klasické ubytování 300 metrů od písečné pláže v obci Procchio. K dispozici je i zahrada s dětským hřištěm. Ubytování Hotel Edera se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

Residence Napoleon by HelloElba

7,2

Residence Napoleon by HelloElba

UbytováníResidence Napoleon by HelloElba. Bed linen and towels not included. Can be rented at the reception. Ubytování Residence Napoleon by HelloElba se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

Casa Procchio

7

Casa Procchio

UbytováníCasa Procchio. Casa Procchio se nachází v obci Procchio na ostrově Elba a nabízí balkon a výhled na moře. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Procchio se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

Casa Neda

7

Casa Neda

UbytováníCasa Neda. Casa Neda se nachází v Procchiu, 10 km od vily San Martino a 14 km od lanovky Cabinovia Monte Capanne, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Casa Neda se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

Il Quadrifoglio 5

7

Il Quadrifoglio 5

UbytováníIl Quadrifoglio 5. Il Quadrifoglio 5 se nachází v obci Procchio na ostrově Elba a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Il Quadrifoglio 5 se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

Appartamento Arancio

6,9

Appartamento Arancio

UbytováníAppartamento Arancio. Appartamento Arancio nabízí ubytování v obci Procchio, 15 minut jízdy od přístavu Portoferraio, odkud jezdí trajekty do Piombina. Ubytování Appartamento Arancio se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

Appartamenti in Via del Mare a Procchio

6,3

Appartamenti in Via del Mare a Procchio

Ubytování (Apartmány) Appartamenti in Via del Mare a Procchio. Appartamenti in Via del Mare a Procchio se nachází v Procchiu, kousek od pláže Procchio. Nabízí výhled na město a terasu. Ubytování Appartamenti in Via del Mare a Procchio se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

Gli Oleandri di Procchio

6

Gli Oleandri di Procchio

UbytováníGli Oleandri di Procchio. Gli Oleandri di Procchio se nachází v Procchiu, 8,4 km od vily San Martino a 13 km od lanovky Cabinovia Monte Capanne. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Gli Oleandri di Procchio se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

LE MAREE BASSA MAREA

4

LE MAREE BASSA MAREA

UbytováníLE MAREE BASSA MAREA. LE MAREE BASSA MAREA se nachází v Procchiu, 2,8 km od pláže Redinoce a 9,2 km od vily San Martino, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování LE MAREE BASSA MAREA se nachází ve městě Procchio (Itálie - Elba).

Ubytování ve městě Procchio

Město Procchio se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 87 hotelů a ubytování ve městě Procchio.