Hledat

Ubytování

Ubytování město Lacona

Ve městě Lacona (Itálie) máme celkem 67 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lacona

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lacona

Villetta Lampone

9,9

Villetta Lampone

UbytováníVilletta Lampone. Villetta Lampone se nachází necelý 1 km od Spiaggia di Margidore a nabízí ubytování s terasou, patiem a výhledem do zahrady. Ubytování Villetta Lampone se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

Villa Sterlizia

9,7

Villa Sterlizia

Ubytování (Apartmány) Villa Sterlizia. Villa Sterlizia se nachází v Laconě, 800 metrů od Spiagga di Lacona a 1,3 km od Spiaggia di Margidore. Ubytování Villa Sterlizia se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Stile libero b&b

9,7

Stile libero b&b

UbytováníStile libero b&b. Stile libero b&b se nachází v Laconě, 1,6 km od Spiaggia di Margidore, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Stile libero b&b se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

Mare Fuori Lacona

9,6

Mare Fuori Lacona

UbytováníMare Fuori Lacona. Mare Fuori Lacona nabízí ubytování s balkonem a výhledem do zahrady asi 400 metrů od Spiagga di Lacona. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Mare Fuori Lacona se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

Il giardino di sabbia

9,4

Il giardino di sabbia

Ubytování (Apartmány) Il giardino di sabbia. Il giardino di sabbia se nachází v Laconě na ostrově Elba, 200 metrů od Spiagga di Lacona, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, bezplatnými... Ubytování Il giardino di sabbia se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

BnB Il Grecale

9,2

BnB Il Grecale

UbytováníBnB Il Grecale. Nachází se v Laconě, BnB Il Grecale nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, bazénem s výhledem a zahradou. Ubytování BnB Il Grecale se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

Casa Giuliana & Nami

9,1

Casa Giuliana & Nami

UbytováníCasa Giuliana & Nami. Casa Giuliana & Nami se nachází v Laconě na ostrově Elba a nabízí gril a terasu s výhledem na moře. Přístav Portoferraio je vzdálený 10 minut jízdy. Ubytování Casa Giuliana & Nami se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

Mini Appartamenti Elba

9

Mini Appartamenti Elba

UbytováníMini Appartamenti Elba. Mini Appartamenti Elba se nachází v Laconě, necelý 1 km od Spiaggia di Margidore, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Mini Appartamenti Elba se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

LE MAREE ESSENZE DI LACONA

9

LE MAREE ESSENZE DI LACONA

UbytováníLE MAREE ESSENZE DI LACONA. Ubytování Spiaggia di Margidore a Spiaggia di Acquarilli se nachází v Laconě na ostrově Elba. Ubytování LE MAREE ESSENZE DI LACONA se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

Villa Aeneas - Lacona

9

Villa Aeneas - Lacona

UbytováníVilla Aeneas - Lacona. Villa Aeneas - Lacona se nachází v Laconě na ostrově Elba, nedaleko Spiaggia di Margidore a Spiagga di Lacona. Ubytování Villa Aeneas - Lacona se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

B&B Villa Costanza

9

B&B Villa Costanza

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Villa Costanza. B&B Villa Costanza se nachází v Laconě na ostrově Elba, nedaleko Spiaggia di Margidore a Spiaggia di Acquarilli. Ubytování B&B Villa Costanza se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

CASA LACONA

9

CASA LACONA

UbytováníCASA LACONA. CASA LACONA nabízí ubytování se zahradou, terasou a grilem, asi 2,2 km od Spiaggia Laconella. Ubytování CASA LACONA se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

La mi' Elba

9

La mi' Elba

UbytováníLa mi' Elba. La mi' Elba se nachází necelý 1 km od Spiagga di Lacona a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování La mi' Elba se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

Casa Katia

8,7

Casa Katia

UbytováníCasa Katia. Casa Katia nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v obci Lacona. Na místě je vlastní neplacené parkoviště. Ubytování Casa Katia se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

Lacona Casa Franca

8,7

Lacona Casa Franca

Ubytování (Apartmány) Lacona Casa Franca. Lacona Casa Franca se nachází v Laconě, 1,2 km od nejbližší pláže, a nabízí panoramatický výhled na moře, verandu a terasu. K moři je to 1 km. Ubytování Lacona Casa Franca se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

Il Caubbio

8,7

Il Caubbio

UbytováníIl Caubbio. Il Caubbio se nachází v Laconě, 300 metrů od Spiagga di Lacona, a nabízí výhled do vnitřního dvora, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Il Caubbio se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

La Terrazza - Splendido trilocale a Lacona

8,7

La Terrazza - Splendido trilocale a Lacona

UbytováníLa Terrazza - Splendido trilocale a Lacona. La Terrazza - Splendido trilocale se nachází v Laconě, 1,7 km od pláží Spiaggia Laconella a Punta Contessa. Ubytování La Terrazza - Splendido trilocale a Lacona se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

Residence le Mimose

8,6

Residence le Mimose

UbytováníResidence le Mimose. Residence le Mimose se nachází v Laconě na ostrově Elba, 700 metrů od Spiaggia di Margidore. Ubytování Residence le Mimose se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

Casa Balena Bianca

8,5

Casa Balena Bianca

UbytováníCasa Balena Bianca. Casa Bianca Balena nabízí ubytování v obci Lacona na jižním pobřeží ostrova Elba, 15 minut jízdy autem od obce Capoliveri. Ubytování Casa Balena Bianca se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

Podere L'Isolella

8,5

Podere L'Isolella

UbytováníPodere L'Isolella. Podere L'Isolella se nachází v Laconě na ostrově Elba, 1,4 km od Spiagga di Lacona. Ubytování Podere L'Isolella se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

Glamping at Elba

8,4

Glamping at Elba

Ubytování (Luxusní stan) Glamping at Elba. Glamping at Elba se nachází v Laconě a nabízí bazén, bar, sdílený lounge, výhled do zahrady a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Glamping at Elba se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

Stella

8,4

Stella

UbytováníStella. Stella nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady, asi 2,2 km od Spiaggia di Margidore. Ubytování Stella se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

Casa Del Golfo

8,3

Casa Del Golfo

Ubytování (Aparthotel) Casa Del Golfo. Casa Del Golfo je dům situovaný na ostrově Elba, 2 minuty chůze od pláže a 2 km od centra Lacony. Ubytování Casa Del Golfo se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

HelloElba Appartamento La Triglia 2

8,3

HelloElba Appartamento La Triglia 2

UbytováníHelloElba Appartamento La Triglia 2. HelloElba Appartamento La Triglia 2 se nachází v Laconě, 600 metrů od Spiaggia di Margidore, 700 metrů od Spiagga di Lacona a 1,4 km od Spiaggia Canata. Ubytování HelloElba Appartamento La Triglia 2 se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

Golfo di Lacona

8,2

Golfo di Lacona

UbytováníGolfo di Lacona. Golfo di Lacona se nachází v Laconě, 1,6 km od Spiaggia Laconella, 1,6 km od pláže Punta Contessa a 1,8 km od Spiaggia Canata. Ubytování Golfo di Lacona se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

Riccio di Mare

8,2

Riccio di Mare

Ubytování (Prázdninové domy) Riccio di Mare. Riccio di Mare se nachází v Laconě a nabízí zahradu a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Riccio di Mare se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

HelloElba Appartamento La Triglia

8,2

HelloElba Appartamento La Triglia

UbytováníHelloElba Appartamento La Triglia. HelloElba Appartamento La Triglia se nachází v Laconě a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování HelloElba Appartamento La Triglia se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

Casa Dei Prati Camping Village

8,1

Casa Dei Prati Camping Village

UbytováníCasa Dei Prati Camping Village. Casa Dei Prati Camping Village nabízí ubytování v obci Lacona, 10 minut chůze od písečných pláží na ostrově Elba. Ubytování Casa Dei Prati Camping Village se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

Casa Rossa Lacona

8,1

Casa Rossa Lacona

UbytováníCasa Rossa Lacona. Casa Rossa Lacona se nachází v Laconě, 1,2 km od Spiagga di Lacona a 1,8 km od Spiaggia di Margidore. Ubytování Casa Rossa Lacona se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

Villa L'Aia

8

Villa L'Aia

Ubytování (Vila) Villa L'Aia. Villa L'Aia se nachází v Laconě, 1,2 km od Spiagga di Lacona a 2,2 km od Spiaggia Laconella. Ubytování Villa L'Aia se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

3 bedrooms house at Lacona 100 m away from the beach with enclosed garden

8

3 bedrooms house at Lacona 100 m away from the beach with enclosed garden

Ubytování (Prázdninový dům) 3 bedrooms house at Lacona 100 m away from the beach with enclosed garden. 3 ložnice dům v Lacona 100 m od pláže s uzavřenou zahradou se nachází v Lacona. Nabízí gril a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování 3 bedrooms house at Lacona 100 m away from the beach with enclosed garden se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

Elbamar Lacona

8

Elbamar Lacona

UbytováníElbamar Lacona. Elbamar nabízí apartmány s balkonem nebo terasou s výhledem na záliv Lacona. Ubytování Elbamar Lacona se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

HelloElba Villino Michela

8

HelloElba Villino Michela

UbytováníHelloElba Villino Michela. HelloElba Villino Michela nabízí ubytování s výhledem do zahrady v Laconě, 300 metrů od Spiaggia di Margidore a 600 metrů od Spiagga di Lacona. Ubytování HelloElba Villino Michela se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

Villa Conti Residence

7,9

Villa Conti Residence

UbytováníVilla Conti Residence. Villa Conti Residence se nachází v Laconě na ostrově Elba, nedaleko Spiagga di Lacona. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Conti Residence se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

Casa Pucci

7,3

Casa Pucci

Ubytování (Apartmán) Casa Pucci. Casa Pucci se nachází v Laconě, 2,1 km od Spiaggia di Margidore a 2,7 km od Spiaggia Canata. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Casa Pucci se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

Residence Golfo Della Lacona

7,3

Residence Golfo Della Lacona

UbytováníResidence Golfo Della Lacona. Residence Golfo Della Lacona se nachází 300 metrů od písečné pláže Lacona. Ubytování Residence Golfo Della Lacona se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

Lacona Mare

7,2

Lacona Mare

Ubytování (Apartmány) Lacona Mare. Moderně zařízené apartmány Lacona Mare se nacházejí v obci Lacona, pouhých 50 metrů od písečné pláže a souostroví Toskánské ostrovy, a nabízejí možnost... Ubytování Lacona Mare se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

Due Golfi

7,2

Due Golfi

UbytováníDue Golfi. Apartmán s možností vlastního stravování Due Golfi se nachází v obci Lacona, pouhých 750 metrů od pláže Margidore. Ubytování Due Golfi se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

3 bedrooms house at Lacona 100 m away from the beach with enclosed garden

7

3 bedrooms house at Lacona 100 m away from the beach with enclosed garden

Ubytování (Prázdninový dům) 3 bedrooms house at Lacona 100 m away from the beach with enclosed garden. Apartmán Lacona se 3 ložnicemi a uzavřenou zahradou se nachází v Laconě, 100 metrů od pláže. Nabízí gril a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování 3 bedrooms house at Lacona 100 m away from the beach with enclosed garden se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

Casa L'Antica Oliveta

7

Casa L'Antica Oliveta

UbytováníCasa L'Antica Oliveta. Casa L'Antica Oliveta nabízí ubytování s výhledem do zahrady v Laconě, 1,4 km od Spiaggia di Margidore a 1,9 km od Spiaggia Canata. Ubytování Casa L'Antica Oliveta se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

Casa di Andrea & Francesca

5,6

Casa di Andrea & Francesca

Ubytování (Apartmány) Casa di Andrea & Francesca. Casa di Andrea & Francesca se nachází v Laconě na ostrově Elba, nedaleko Spiaggia di Margidore a Spiagga di Lacona. Ubytování Casa di Andrea & Francesca se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

Lupetta

4,8

Lupetta

Ubytování (Vila) Lupetta. Lupetta se nachází v Laconě, 3 km od pláže Lido, a nabízí výhled do zahrady. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Lupetta se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

Camere Villa Serena

Camere Villa Serena

Ubytování (Penzion) Camere Villa Serena. Camere Villa Serena nabízí klimatizované pokoje v Laconě. K dispozici je terasa, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Camere Villa Serena se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

Beautiful apartment in Lacona - Capoliveri with 1 Bedrooms and WiFi

Beautiful apartment in Lacona - Capoliveri with 1 Bedrooms and WiFi

Ubytování (Apartmán) Beautiful apartment in Lacona - Capoliveri with 1 Bedrooms and WiFi. Beautiful apartment in Lacona - Capoliveri with 1 Bedrooms and WiFi se nachází v Laconě. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Beautiful apartment in Lacona - Capoliveri with 1 Bedrooms and WiFi se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

Casa del Moletto - 250mt from the sea

Casa del Moletto - 250mt from the sea

UbytováníCasa del Moletto - 250mt from the sea. Casa del Moletto - 250mt from the sea features a patio and is located in Lacona, within just 200 metres of Spiagga di Lacona and 500 metres of Spiaggia di... Ubytování Casa del Moletto - 250mt from the sea se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

Villa bifamiliare con vista mare mozzafiato

Villa bifamiliare con vista mare mozzafiato

Ubytování (Apartmány) Villa bifamiliare con vista mare mozzafiato. Villa bifamiliare con vista mare mozzafiato se nachází v Laconě na ostrově Elba a nabízí balkon a výhled na moře. Ubytování Villa bifamiliare con vista mare mozzafiato se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Amazing apartment in Lacona - Capoliveri with 2 Bedrooms and WiFi

Amazing apartment in Lacona - Capoliveri with 2 Bedrooms and WiFi

Ubytování (Apartmán) Amazing apartment in Lacona - Capoliveri with 2 Bedrooms and WiFi. Amazing apartment in Lacona - Capoliveri with 2 Bedrooms and WiFi se nachází v Laconě na ostrově Elba a nabízí zahradu. Ubytování Amazing apartment in Lacona - Capoliveri with 2 Bedrooms and WiFi se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

One bedroom appartement at Lacona 100 m away from the beach with enclosed garden

One bedroom appartement at Lacona 100 m away from the beach with enclosed garden

Ubytování (Apartmány) One bedroom appartement at Lacona 100 m away from the beach with enclosed garden. Apartmán Lacona s 1 ložnicí se nachází v Laconě, 100 metrů od pláže, a nabízí gril. Ubytování One bedroom appartement at Lacona 100 m away from the beach with enclosed garden se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

Villa Capo Stella

Villa Capo Stella

UbytováníVilla Capo Stella. Villa Capo Stella se nachází 1,3 km od Spiagga di Lacona a 1,7 km od Spiaggia Canata. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Villa Capo Stella se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

appartamenti Dufour

appartamenti Dufour

Ubytováníappartamenti Dufour. appartamenti Dufour se nachází v Laconě, 100 metrů od Spiagga di Lacona a 1,4 km od Spiaggia Laconella. Nabízí terasu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování appartamenti Dufour se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

Lacona

Lacona

UbytováníLacona. Lacona se nachází v Laconě, 400 metrů od lanovky Spiaggia di Margidore, necelý 1 km od lanovky Spiaggia Canata a 10 km od vily San Martino. Ubytování Lacona se nachází ve městě Lacona (Itálie - Elba).

Ubytování ve městě Lacona

Město Lacona se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 67 hotelů a ubytování ve městě Lacona.