Hledat

Ubytování

Ubytování město Capoliveri

Ve městě Capoliveri (Itálie) máme celkem 404 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Capoliveri

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Capoliveri

CASA GIACOMO

10

CASA GIACOMO

UbytováníCASA GIACOMO. Ubytování se nachází v Capoliveri na ostrově Elba, u pláže Spiaggia di Mola a Barabarca. Ubytování CASA GIACOMO se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Apartment in villa 24 persons with large garden stella

10

Apartment in villa 24 persons with large garden stella

Ubytování (Apartmán) Apartment in villa 24 persons with large garden stella. Apartment in villa 24 persons with large garden stella se nachází v Capoliveri, v blízkosti pláže Madonna delle Grazie a 2,1 km od Spiaggia di Mola. Ubytování Apartment in villa 24 persons with large garden stella se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Villetta Solaris By SolturElba - Capoliveri

10

Villetta Solaris By SolturElba - Capoliveri

Ubytování (Vily) Villetta Solaris By SolturElba - Capoliveri. Villetta Solaris By SolturElba - Capoliveri se může pochlubit balkonem s výhledem do zahrady, zahradou a terasou. Ubytování Villetta Solaris By SolturElba - Capoliveri se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Villino dei Peducelli

10

Villino dei Peducelli

Ubytování (Prázdninový dům) Villino dei Peducelli. Villino dei Peducelli se nachází 3 km od centra Capoliveri na ostrově Elba a nabízí terasu. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Villino dei Peducelli se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Perla di Mare

10

Perla di Mare

UbytováníPerla di Mare. Perla di Mare se nachází v Capoliveri, pouhých 400 metrů od pláže Madonna delle Grazie, a nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Perla di Mare se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Appartamenti Le Querce App. Ginestra

10

Appartamenti Le Querce App. Ginestra

Ubytování (Apartmán) Appartamenti Le Querce App. Ginestra. Appartamenti Le Querce App se může pochlubit výhledem na moře. Ginestra nabízí ubytování s terasou, asi 1,5 km od Spiaggia di Mola. Ubytování Appartamenti Le Querce App. Ginestra se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Appartamento villa da 6 a 8 persone Capoliveri

10

Appartamento villa da 6 a 8 persone Capoliveri

Ubytování (Apartmán) Appartamento villa da 6 a 8 persone Capoliveri. Appartamento villa da 6 nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento villa da 6 a 8 persone Capoliveri se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Villa Tany

10

Villa Tany

UbytováníVilla Tany. Villa Tany se nachází v Capoliveri, 2,2 km od pláže Straccoligno, 2,9 km od pláže Ferrato a 16 km od vily San Martino. Ubytování Villa Tany se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Trilocale Vista Mare Isola d'Elba

10

Trilocale Vista Mare Isola d'Elba

UbytováníTrilocale Vista Mare Isola d'Elba. Trilocale Vista Mare Isola d'Elba se nachází v Capo D'Arco, 2,5 km od Spiaggia di Ortano a Spiaggia Reale. Ubytování Trilocale Vista Mare Isola d'Elba se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Elegante attico vista mare

10

Elegante attico vista mare

UbytováníElegante attico vista mare. Elegante attico vista mare se nachází v Capoliveri, 1,4 km od pláže Madonna delle Grazie a 1,8 km od pláže Morcone. Ubytování Elegante attico vista mare se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Loft in Capoliveri

10

Loft in Capoliveri

UbytováníLoft in Capoliveri. Loft in Capoliveri se nachází v Capoliveri, 2,5 km od Spiaggia di Mola a 15 km od Villa San Martino. Nabízí terasu a výhled na moře. Ubytování Loft in Capoliveri se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Capoliveri - Centro Storico

10

Capoliveri - Centro Storico

UbytováníCapoliveri - Centro Storico. Set in Capoliveri, 1.3 km from Madonna delle Grazie Beach and 1.7 km from Spiaggia di Peducelli, Capoliveri - Centro Storico offers air conditioning. Ubytování Capoliveri - Centro Storico se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Villa Perla

10

Villa Perla

UbytováníVilla Perla. Villa Perla se nachází 1,4 km od pláže Ferrato a 1,7 km od Spiaggia di Malpasso. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Villa Perla se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Villa Galatea La Conchiglia

10

Villa Galatea La Conchiglia

UbytováníVilla Galatea La Conchiglia. Villa Galatea La Conchiglia se nachází v Capoliveri, pouhých 400 metrů od pláže Madonna delle Grazie, a nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatné... Ubytování Villa Galatea La Conchiglia se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Villa con ampio giardino a due passi dal mare

10

Villa con ampio giardino a due passi dal mare

UbytováníVilla con ampio giardino a due passi dal mare. Villa con ampio giardino a due passi dal mare features a patio and is situated in SantʼAnna, within just 300 metres of Ottone Beach and 300 metres of... Ubytování Villa con ampio giardino a due passi dal mare se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Locazione Turistica Piccola Oasi-7

10

Locazione Turistica Piccola Oasi-7

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica Piccola Oasi-7. Locazione Turistica Piccola Oasi-7 se nachází v Capoliveri, pouhých 650 metrů od pláže Zuccale a necelý 1 km od pláže Madonna delle Grazie, a nabízí... Ubytování Locazione Turistica Piccola Oasi-7 se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Appartamenti i Tigli

10

Appartamenti i Tigli

Ubytování (Apartmány) Appartamenti i Tigli. Nachází se v Capoliveri v regionu Elba a Appartamenti se nachází 2 km od pláže Madonna delle Grazie. Ubytování Appartamenti i Tigli se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Appartamenti I tigli 2

10

Appartamenti I tigli 2

Ubytování (Apartmán) Appartamenti I tigli 2. Appartamenti I tigli 2 se nachází v Capoliveri, 1,5 km od pláže Madonna delle Grazie, 1,7 km od pláže Spiaggia di Mola a pláže Morcone. Ubytování Appartamenti I tigli 2 se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Casa Paradiso - seaview vacation home in Tuscany

10

Casa Paradiso - seaview vacation home in Tuscany

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Paradiso - seaview vacation home in Tuscany. Located in Rio nellʼElba in the Elba region, Casa Paradiso - seaview vacation home in Tuscany has a balcony. Ubytování Casa Paradiso - seaview vacation home in Tuscany se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

La Mandorla Salata

10

La Mandorla Salata

Ubytování (Prázdninový dům) La Mandorla Salata. La Mandorla Salata se nachází v Capoliveri, v blízkosti Spiaggia la Pianotta a 1,9 km od Spiaggia la Rossa, a nabízí patio s výhledem do zahrady, zahradu a... Ubytování La Mandorla Salata se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Apt. Marilena by SolturElba

10

Apt. Marilena by SolturElba

UbytováníApt. Marilena by SolturElba. Apt. Marilena by SolturElba se nachází v Capoliveri, 600 metrů od pláže Lido a 2 km od Spiaggia di Acquarilli. Ubytování Apt. Marilena by SolturElba se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Isola d'Elba Come in Barca, a un Tuffo dal Mare

9,9

Isola d'Elba Come in Barca, a un Tuffo dal Mare

Ubytování (Prázdninový dům) Isola d'Elba Come in Barca, a un Tuffo dal Mare. Isola d'Elba Come in Barca, a un Tuffo dal Mare se nachází v Capoliveri, v blízkosti pláže Remaiolo, a nabízí ubytování s restaurací, půjčovnu kol,... Ubytování Isola d'Elba Come in Barca, a un Tuffo dal Mare se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Villa Soprana by Agenzia SolturElba

9,8

Villa Soprana by Agenzia SolturElba

Ubytování (Apartmán) Villa Soprana by Agenzia SolturElba. Tento apartmán se nachází 2 minuty chůze od centra města Capoliveri a má terasu s výhledem na moře. Ubytování Villa Soprana by Agenzia SolturElba se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Chez Nous

9,8

Chez Nous

Ubytování (Apartmány) Chez Nous. Chez Nous nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v Capoliveri, 10 minut jízdy od moře. Ubytování Chez Nous se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Casa Capo Perla

9,7

Casa Capo Perla

Ubytování (Apartmány) Casa Capo Perla. Casa Capo Perla se nachází v Capoliveri, v blízkosti pláže Ferrato a 1,6 km od Spiaggia di Malpasso. Nabízí balkon s výhledem do zahrady, zahradu a gril. Ubytování Casa Capo Perla se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Casa Riace

9,7

Casa Riace

UbytováníCasa Riace. Casa Riace se nachází v Capoliveri, 1,6 km od pláže Zuccale a 1,7 km od pláže Barabarca, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Casa Riace se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Diaboliko Apartment

9,7

Diaboliko Apartment

Ubytování (Apartmány) Diaboliko Apartment. Diaboliko Apartment se nachází v Capoliveri, 1,1 km od pláže Madonna delle Grazie a 1,4 km od pláže Barabarca, a nabízí klimatizaci. Ubytování Diaboliko Apartment se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Villa CLE

9,7

Villa CLE

UbytováníVilla CLE. Villa CLE se nachází v Capoliveri, 1,4 km od pláže Zuccale a 2,5 km od pláže Barabarca. Nabízí terasu a výhled do zahrady. 500 metrů od pláže Lido. Ubytování Villa CLE se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Villatramontistella

9,7

Villatramontistella

Ubytování (Apartmán) Villatramontistella. Villatramontistella se nachází v Capoliveri, 700 metrů od pláže Madonna delle Grazie a 1,9 km od pláže Morcone. Ubytování Villatramontistella se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Villetta I Due Pini

9,7

Villetta I Due Pini

UbytováníVilletta I Due Pini. Villetta I Due Pini se nachází v Capoliveri, 2,2 km od pláže Barabarca, 2,4 km od pláže Madonna delle Grazie a 14 km od vily San Martino. Ubytování Villetta I Due Pini se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Villa EnriMar

9,6

Villa EnriMar

Ubytování (Vila) Villa EnriMar. Villa EnriMar se nachází v Capoliveri a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Villa EnriMar se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Nel Cuore di Capoliveri

9,6

Nel Cuore di Capoliveri

Ubytování (Prázdninový dům) Nel Cuore di Capoliveri. Nel Cuore di Capoliveri se nachází necelý 1 km od pláže Madonna delle Grazie a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Nel Cuore di Capoliveri se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Nido Gagà

9,5

Nido Gagà

Ubytování (Apartmán) Nido Gagà. Nido Gagà se nachází v Capoliveri, 1,5 km od pláže Zuccale a 1,6 km od pláže Barabarca. Nabízí gril a výhled na moře. Ubytování Nido Gagà se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Residence Belvedere

9,5

Residence Belvedere

UbytováníResidence Belvedere. Residence Belvedere se nachází 1,5 km od pláže v Capoliveri na ostrově Elba a nabízí bazén a 2 tenisové kurty. Ubytování Residence Belvedere se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Villa Elle Exclusive Isola d'Elba

9,5

Villa Elle Exclusive Isola d'Elba

UbytováníVilla Elle Exclusive Isola d'Elba. Villa Elle Exclusive Isola d'Elba se nachází v Capoliveri a nabízí venkovní bazén, zahradu, sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Villa Elle Exclusive Isola d'Elba se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Villa dei Pini Capoliveri

9,5

Villa dei Pini Capoliveri

UbytováníVilla dei Pini Capoliveri. Villa dei Pini Capoliveri se nachází v Capoliveri, 1,7 km od pláže Madonna delle Grazie, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Villa dei Pini Capoliveri se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Fewo Sole e Azzurro

9,5

Fewo Sole e Azzurro

Ubytování (Apartmány) Fewo Sole e Azzurro. Fewo Sole e Azzurro se nachází v Capoliveri, necelý 1 km od pláže Madonna delle Grazie a 19 minut chůze od pláže Barabarca, a nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Fewo Sole e Azzurro se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

SUNSET SUITE

9,5

SUNSET SUITE

Ubytování (Apartmán) SUNSET SUITE. SUNSET SUITE se nachází v Capoliveri, 1,8 km od pláže Morcone a 2,7 km od pláže Barabarca, a nabízí zahradu a výhled na město. Ubytování SUNSET SUITE se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Villa Belvedere Nisporto

9,5

Villa Belvedere Nisporto

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Belvedere Nisporto. Villa Belvedere Nisporto se nachází ve městě Nisporto a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. 15 km od přístavu Marciana. Ubytování Villa Belvedere Nisporto se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Villa Perla

9,5

Villa Perla

Ubytování (Apartmán) Villa Perla. Villa Perla se nachází v Capoliveri, 1,5 km od Spiaggia la Pianotta a 1,7 km od Spiaggia la Rossa, a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Villa Perla se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Hollywood Apartment

9,5

Hollywood Apartment

Ubytování (Apartmány) Hollywood Apartment. Hollywood Apartment se nachází v Capoliveri, jen 1,3 km od pláže Madonna delle Grazie. Ubytování Hollywood Apartment se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

VILLETTA ELBA LE PALME LIDO DI CAPOLIVERI

9,5

VILLETTA ELBA LE PALME LIDO DI CAPOLIVERI

Ubytování (Vila) VILLETTA ELBA LE PALME LIDO DI CAPOLIVERI. VILLETTA ELBA LE PALME LIDO DI CAPOLIVERI se nachází asi 700 metrů od pláže Lido. Nabízí výhled do zahrady, terasu a kávovar. Ubytování VILLETTA ELBA LE PALME LIDO DI CAPOLIVERI se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Villa Perla sul Mare

9,5

Villa Perla sul Mare

Ubytování (Apartmán) Villa Perla sul Mare. Villa Perla sul Mare se nachází v Capoliveri, 500 metrů od pláže Straccoligno a 1,2 km od pláže Ferrato, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Villa Perla sul Mare se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Solino House

9,5

Solino House

Ubytování (Apartmán) Solino House. Solino House se nachází v Capoliveri, necelý 1 km od pláže Madonna delle Grazie, a nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Solino House se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Tosca

9,5

Tosca

Ubytování (Apartmán) Tosca. Tosca se nachází v Capoliveri na ostrově Elba a nabízí balkon a výhled na moře. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Tosca se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Villa Tharros

9,5

Villa Tharros

UbytováníVilla Tharros. Villa Tharros se nachází v Capoliveri na ostrově Elba, 2,4 km od pláže Straccoligno. Ubytování Villa Tharros se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Casa Country

9,5

Casa Country

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Country. Casa Country se nachází v Capoliveri na ostrově Elba a nabízí terasu a výhled na moře. 400 metrů od pláže Ferrato. Ubytování Casa Country se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

La Guardiola - Capo Perla

9,5

La Guardiola - Capo Perla

UbytováníLa Guardiola - Capo Perla. La Guardiola - Capo Perla se nachází v Capoliveri, 400 metrů od pláže Straccoligno a 1,1 km od pláže Ferrato. Nabízí zahradu a výhled na moře. Ubytování La Guardiola - Capo Perla se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Fewo Sole e Azzurro

9,5

Fewo Sole e Azzurro

UbytováníFewo Sole e Azzurro. Fewo Sole e Azzurro se nachází v Capoliveri, 1 km od pláže Madonna delle Grazie, 1,9 km od pláže Innamorata a 16 km od vily San Martino. Ubytování Fewo Sole e Azzurro se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Casa la "Nassa"

9,5

Casa la "Nassa"

UbytováníCasa la "Nassa". Trilocale Vista Mare Indipendente su Tre Livelli nabízí ubytování s výhledem na moře v Capoliveri, 1,3 km od pláže Madonna delle Grazie a 2,1 km od pláže... Ubytování Casa la "Nassa" se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

[Sea Garden] Elegant Villa with a View

9,5

[Sea Garden] Elegant Villa with a View

Ubytování[Sea Garden] Elegant Villa with a View. Featuring a garden, [Sea Garden] Elegant Villa with a View offers accommodation in Rio nellʼElba, 17 km from Villa San Martino and 35 km from Cabinovia... Ubytování [Sea Garden] Elegant Villa with a View se nachází ve městě Capoliveri (Itálie - Elba).

Ubytování ve městě Capoliveri

Město Capoliveri se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 404 hotelů a ubytování ve městě Capoliveri.