Hledat

Ubytování

Ubytování město Portoferraio

Ve městě Portoferraio (Itálie) máme celkem 297 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Portoferraio

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Portoferraio

Cosmopoli Via della Campana

10

Cosmopoli Via della Campana

UbytováníCosmopoli Via della Campana. Cosmopoli Via della Campana se nachází v Portoferraiu, 2 km od pláže La Padulella, 6,4 km od vily San Martino a 24 km od lanovky Cabinovia Monte Capanne. Ubytování Cosmopoli Via della Campana se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

Appartamento Spiagge Bianche

10

Appartamento Spiagge Bianche

UbytováníAppartamento Spiagge Bianche. Appartamento Spiagge Bianche nabízí ubytování s výhledem na moře v Portoferraiu, 500 metrů od pláže La Padulella a 5,8 km od vily San Martino. Ubytování Appartamento Spiagge Bianche se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

Loft Country Portoferraio

10

Loft Country Portoferraio

UbytováníLoft Country Portoferraio. Loft Country Portoferraio se nachází v Portoferraiu, 1,7 km od vily San Martino a 20 km od lanovky Cabinovia Monte Capanne. Ubytování Loft Country Portoferraio se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

Smeraldo Home

10

Smeraldo Home

Ubytování (Apartmány) Smeraldo Home. Smeraldo Home se nachází v Portoferraiu, 29 km od přístavu Piombino, 30 km od vlakového nádraží Piombino a 4,5 km od vily San Martino. Ubytování Smeraldo Home se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Villa Il Tramonto

10

Villa Il Tramonto

UbytováníVilla Il Tramonto. Villa Il Tramonto se nachází v Portoferraiu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Il Tramonto se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

ELEGANTISSIMO APPARTAMENTO DIRETTAMENTE SUL MARE SPIAGGIA LE GHIAIE 6 posti letto

10

ELEGANTISSIMO APPARTAMENTO DIRETTAMENTE SUL MARE SPIAGGIA LE GHIAIE 6 posti letto

UbytováníELEGANTISSIMO APPARTAMENTO DIRETTAMENTE SUL MARE SPIAGGIA LE GHIAIE 6 posti letto. ELEGANTISSIMO APPARTAMENTO DIRETTAMENTE SUL MARE SPIAGGIA LE GHIAIE 6 posti letto se nachází v Portoferraiu, 700 metrů od pláže La Padulella a 5,9 km od... Ubytování ELEGANTISSIMO APPARTAMENTO DIRETTAMENTE SUL MARE SPIAGGIA LE GHIAIE 6 posti letto se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

Casa Manila Isola d'Elba

10

Casa Manila Isola d'Elba

Ubytování (Apartmány) Casa Manila Isola d'Elba. Casa Manila Isola d'Elba se nachází v Portoferraiu, pouhých 700 metrů od San Giovanni, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Manila Isola d'Elba se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

Celestina country house's

10

Celestina country house's

UbytováníCelestina country house's. Celestina country house's se nachází v Portoferraiu. Ubytování Celestina country house's se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

Villetta Capo Bianco by HelloElba

10

Villetta Capo Bianco by HelloElba

UbytováníVilletta Capo Bianco by HelloElba. Villetta Capo Bianco by HelloElba se nachází v Portoferraiu, 23 km od lanovky Cabinovia Monte Capanne, a nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Villetta Capo Bianco by HelloElba se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

Suite B&B

10

Suite B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Suite B&B. Suite B&B se nachází v Portoferraiu a nabízí sezónní venkovní bazén, sdílený lounge, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Suite B&B se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Casa vacanze il Pastore Tedesco

10

Casa vacanze il Pastore Tedesco

UbytováníCasa vacanze il Pastore Tedesco. Casa vacanze il Pastore Tedesco se nachází v Portoferraiu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Casa vacanze il Pastore Tedesco se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

Villa Ferraio - Dimora napoleonica Isola d'Elba!

10

Villa Ferraio - Dimora napoleonica Isola d'Elba!

UbytováníVilla Ferraio - Dimora napoleonica Isola d'Elba!. Villa Ferraio - Dimora napoleonica Isola d'Elba se může pochlubit sezónním venkovním bazénem. Ubytování Villa Ferraio - Dimora napoleonica Isola d'Elba! se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

Appartamenti Acquazzurra

9,9

Appartamenti Acquazzurra

UbytováníAppartamenti Acquazzurra. Appartamenti Acquazzurra se nachází u pláže v Portoferraiu, 700 metrů od pláže La Padulella a 5,9 km od vily San Martino. Ubytování Appartamenti Acquazzurra se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

Mare Fuori

9,9

Mare Fuori

Ubytování (Apartmán) Mare Fuori. Mare Fuori se nachází v Portoferraiu, 1,4 km od pláže La Padulella a 28 km od přístavu Piombino. Ubytování Mare Fuori se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

A Casa di Giò

9,9

A Casa di Giò

Ubytování (Apartmán) A Casa di Giò. A Casa di Giò se nachází asi 29 km od přístavu Piombino a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na město. Ubytování A Casa di Giò se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

Bell'appartamento

9,8

Bell'appartamento

Ubytování (Apartmán) Bell'appartamento. Bell'appartamento se nachází v Portoferraiu, 500 metrů od pláže La Padulella a 6 km od vily San Martino. Ubytování Bell'appartamento se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

Padullella, mare e sole!!

9,8

Padullella, mare e sole!!

Ubytování (Prázdninové domy) Padullella, mare e sole!!. Padullella, mare e sole!! Nabízí ubytování u pláže s restaurací, zahradou, terasou a bezplatným Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Padullella, mare e sole!! se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

Appartamenti Mare Portoferraio

9,8

Appartamenti Mare Portoferraio

UbytováníAppartamenti Mare Portoferraio. Appartamenti Mare Portoferraio nabízí klimatizované ubytování v Portoferraiu, 1,4 km od pláže La Padulella, 4,1 km od vily San Martino a 21 km od lanovky... Ubytování Appartamenti Mare Portoferraio se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

Monolocale La Darsena

9,7

Monolocale La Darsena

UbytováníMonolocale La Darsena. Monolocale La Darsena se nachází asi 1,6 km od pláže La Padulella a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na moře. Ubytování Monolocale La Darsena se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

Fonte Murata B&B

9,7

Fonte Murata B&B

UbytováníFonte Murata B&B. Fonte Murata B&B se nachází v Portoferraiu, 7,6 km od vily San Martino a 25 km od lanovky Cabinovia Monte Capanne. Ubytování Fonte Murata B&B se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

La Casina Azzurra Sul Mare

9,7

La Casina Azzurra Sul Mare

UbytováníLa Casina Azzurra Sul Mare. La Casina Azzurra Sul Mare se nachází v Portoferraiu, 1,8 km od pláže La Padulella a 6,1 km od vily San Martino, a nabízí klimatizaci. Ubytování La Casina Azzurra Sul Mare se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

The Romantic House

9,7

The Romantic House

UbytováníThe Romantic House. The Romantic House se nachází v Portoferraiu, 800 metrů od pláže La Padulella, 4,9 km od vily San Martino a 22 km od lanovky Cabinovia Monte Capanne. Ubytování The Romantic House se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

al 28 B&B

9,6

al 28 B&B

Ubytování (Bed and breakfast) al 28 B&B. Al 28 B&B se nachází v Portoferraiu, 1,1 km od pláže La Padulella, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem na terasu. Ubytování al 28 B&B se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

La Mansarda degli Ulivi

9,6

La Mansarda degli Ulivi

UbytováníLa Mansarda degli Ulivi. La Mansarda degli Ulivi se nachází v Portoferraiu, 4 km od vily San Martino a 21 km od lanovky Cabinovia Monte Capanne. Nabízí gril a klimatizaci. Ubytování La Mansarda degli Ulivi se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

Appartamento il Sottomarino - Goelba

9,5

Appartamento il Sottomarino - Goelba

UbytováníAppartamento il Sottomarino - Goelba. Appartamento il Sottomarino - Goelba nabízí ubytování s výhledem na moře v Portoferraiu, jen pár kroků od Spiaggia del Forno a 600 metrů od Spiaggia di... Ubytování Appartamento il Sottomarino - Goelba se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

Casa Lenzi

9,5

Casa Lenzi

UbytováníCasa Lenzi. Casa Lenzi nabízí ubytování s výhledem na město v Portoferraiu, 1,8 km od pláže La Padulella a 6,2 km od vily San Martino. Ubytování Casa Lenzi se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

monolocale 'il carrubo'

9,5

monolocale 'il carrubo'

Ubytovánímonolocale 'il carrubo'. Delizioso monolocale se nachází v Portoferraiu, 2,2 km od vily San Martino a 19 km od lanovky Cabinovia Monte Capanne. Ubytování monolocale 'il carrubo' se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

La casa di Tonina

9,5

La casa di Tonina

Ubytování (Apartmán) La casa di Tonina. La casa di Tonina se nachází v Portoferraiu a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La casa di Tonina se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

Trilocale Nada - Goelba

9,5

Trilocale Nada - Goelba

UbytováníTrilocale Nada - Goelba. Trilocale Nada - Goelba se nachází necelý 1 km od pláže La Padulella a 4,8 km od vily San Martino. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Trilocale Nada - Goelba se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

Casa Il Cactus

9,5

Casa Il Cactus

UbytováníCasa Il Cactus. Casa Il Cactus se nachází v Portoferraiu, 4,9 km od vily San Martino a 22 km od lanovky Cabinovia Monte Capanne. Ubytování Casa Il Cactus se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

Casa Le Agavi

9,5

Casa Le Agavi

UbytováníCasa Le Agavi. Casa Le Agavi na ostrově Elba se nachází 9 km od Portoferraia. Nabízí zahradu s venkovním bazénem a tradičně zařízené pokoje s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Casa Le Agavi se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

Appartamento il Rosmarino

9,5

Appartamento il Rosmarino

UbytováníAppartamento il Rosmarino. Appartamento il Rosmarino se nachází v Portoferraiu, 1,9 km od pláže La Padulella a 4 km od vily San Martino, a nabízí klimatizaci. Ubytování Appartamento il Rosmarino se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

Indarsena b&b

9,5

Indarsena b&b

UbytováníIndarsena b&b. Indarsena b&b se nachází v Portoferraiu, 1,7 km od pláže La Padulella a 6,1 km od vily San Martino. Ubytování Indarsena b&b se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

Ghiaie sea view

9,5

Ghiaie sea view

UbytováníGhiaie sea view. Ghiaie sea view se nachází v Portoferraiu, pouhých 400 metrů od pláže La Padulella, a nabízí ubytování u pláže s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ghiaie sea view se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

CASA GAIA

9,5

CASA GAIA

Ubytování (Apartmán) CASA GAIA. CASA GAIA se nachází v Portoferraiu, asi 1,5 km od vily San Martino, a nabízí výhled na hory. Ubytování CASA GAIA se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

Sansone

9,5

Sansone

Ubytování (Apartmán) Sansone. Sansone se nachází v Portoferraiu, 250 metrů od pláže Sansone a 1,1 km od pláže Enfola. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a klimatizaci. Ubytování Sansone se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Villino Forno

9,5

Villino Forno

UbytováníVillino Forno. Villino Forno nabízí ubytování s možností vlastního stravování v Portoferraiu. Ubytování má TV, terasu a posezení. Ubytování Villino Forno se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

CASA GAIA 3

9,5

CASA GAIA 3

Ubytování (Apartmán) CASA GAIA 3. CASA GAIA 3 se nachází v Portoferraiu, 1,8 km od vily San Martino, a nabízí ubytování s výhledem na hory. Ubytování CASA GAIA 3 se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

Il Grifo - Cozy house, wonderful view

9,4

Il Grifo - Cozy house, wonderful view

Ubytování (Prázdninový dům) Il Grifo - Cozy house, wonderful view. Il Grifo - Cozy house, wonderful view nabízí ubytování s výhledem do zahrady v Portoferraiu, 2,4 km od pláže Lido a 9 km od vily San Martino. Ubytování Il Grifo - Cozy house, wonderful view se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

Appartamento di Daniele

9,4

Appartamento di Daniele

UbytováníAppartamento di Daniele. Appartamento di Daniele se nachází v Portoferraiu, 1,2 km od pláže La Padulella, 5 km od vily San Martino a 22 km od lanovky Cabinovia Monte Capanne. Ubytování Appartamento di Daniele se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

Dal Sandro B&B

9,4

Dal Sandro B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Dal Sandro B&B. Dal Sandro B&B se nachází na ideálním místě v Portoferraiu, kousek od pláže La Padulella, Portoferraio a Scoglietto. Ubytování Dal Sandro B&B se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

Villetta Capo Bianco - Goelba

9,4

Villetta Capo Bianco - Goelba

UbytováníVilletta Capo Bianco - Goelba. Villetta Capo Bianco - Goelba se nachází v Portoferraiu, 400 metrů od pláže La Padulella a 5,8 km od vily San Martino, a nabízí klimatizaci. Ubytování Villetta Capo Bianco - Goelba se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

Carola's Home

9,4

Carola's Home

Ubytování (Apartmán) Carola's Home. Carola's Home se nachází asi 29 km od přístavu Piombino a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Ubytování Carola's Home se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

Appartamenti Bellavista by HelloElba

9,4

Appartamenti Bellavista by HelloElba

UbytováníAppartamenti Bellavista by HelloElba. Appartamenti Bellavista by HelloElba se nachází v Portoferraiu, 2,5 km od pláže La Padulella, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Appartamenti Bellavista by HelloElba se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

B & B La terrazza sul mare

9,3

B & B La terrazza sul mare

Ubytování (Bed and breakfast) B & B La terrazza sul mare. B & B La terrazza sul mare se nachází na atraktivním místě v Portoferraiu, kousek od pláže La Padulella, Portoferraio a Scoglietto. Ubytování B & B La terrazza sul mare se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

Residenza Portoferraio

9,3

Residenza Portoferraio

UbytováníResidenza Portoferraio. Residenza Portoferraio se nachází v Portoferraiu, nedaleko pláže La Padulella, a nabízí výhled na město a sdílený lounge. Ubytování Residenza Portoferraio se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

Tenuta Santa Caterina

9,3

Tenuta Santa Caterina

UbytováníTenuta Santa Caterina. Tenuta Santa Caterina se nachází v Portoferraiu, 2,1 km od vily San Martino, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Tenuta Santa Caterina se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

Appartamenti Le Foci

9,3

Appartamenti Le Foci

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Le Foci. Appartamenti Le Foci se nachází v Portoferraiu, 31 km od přístavu Piombino, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamenti Le Foci se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

Appartamento Amore

9,3

Appartamento Amore

UbytováníAppartamento Amore. Appartamento Amore se nachází v Portoferraiu, 1,9 km od pláže La Padulella, 6,2 km od vily San Martino a 24 km od lanovky Cabinovia Monte Capanne. Ubytování Appartamento Amore se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

SEAFRONT

9,3

SEAFRONT

UbytováníSEAFRONT. SEAFRONT se nachází v Portoferraiu, 1,3 km od pláže La Padulella a 5,2 km od vily San Martino. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným... Ubytování SEAFRONT se nachází ve městě Portoferraio (Itálie - Elba).

Ubytování ve městě Portoferraio

Město Portoferraio se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 297 hotelů a ubytování ve městě Portoferraio.