Hledat

Ubytování

Ubytování město Porto Azzurro

Ve městě Porto Azzurro (Itálie) máme celkem 156 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Porto Azzurro

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Porto Azzurro

Villetta Reale

10

Villetta Reale

UbytováníVilletta Reale. Villetta Reale se nachází v Porto Azzurro a nabízí zahradu a terasu. Tento prázdninový dům má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování Villetta Reale se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

Villetta del monte

10

Villetta del monte

UbytováníVilletta del monte. Villetta del monte nabízí ubytování s výhledem do zahrady v Porto Azzurro, 1,1 km od Spiaggia la Rossa a 1,4 km od Spiaggia la Pianotta. Ubytování Villetta del monte se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

Fascinosa casa sul mare in posizione mozzafiato

10

Fascinosa casa sul mare in posizione mozzafiato

UbytováníFascinosa casa sul mare in posizione mozzafiato. Fascinosa casa sul mare in posizione mozzafiato se nachází na nábřeží v Porto Azzurro, 16 km od Portoferraia, a nabízí možnost ubytování s domácími... Ubytování Fascinosa casa sul mare in posizione mozzafiato se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

Il PolpoLeo in Porto Azzurro Isola d'Elba

10

Il PolpoLeo in Porto Azzurro Isola d'Elba

Ubytování (Apartmán) Il PolpoLeo in Porto Azzurro Isola d'Elba. Ubytování se nachází v Porto Azzurro, 500 metrů od Spiaggia di Barbarossa a 1 km od Spiaggia Reale. Ubytování Il PolpoLeo in Porto Azzurro Isola d'Elba se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

La Pianotta Sulla Spiaggia

10

La Pianotta Sulla Spiaggia

Ubytování (Apartmány) La Pianotta Sulla Spiaggia. La Pianotta Sulla Spiaggia se nachází v Porto Azzurro a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La Pianotta Sulla Spiaggia se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

Il LUPONE

9,7

Il LUPONE

Ubytování (Vily) Il LUPONE. Il LUPONE se nachází v Porto Azzurro a nabízí bazén, sdílený lounge, zahradu, výhled do zahrady a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Il LUPONE se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

Appartamento nel cuore di Porto Azzurro

9,7

Appartamento nel cuore di Porto Azzurro

Ubytování (Apartmány) Appartamento nel cuore di Porto Azzurro. Ubytování se nachází v Porto Azzurro, 100 metrů od Spiaggia la Rossa a 500 metrů od Spiaggia la Pianotta. Ubytování Appartamento nel cuore di Porto Azzurro se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

Villa Monserrato

9,7

Villa Monserrato

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Monserrato. Villa Monserrato stojí ve velké zahradě, 1 km od pláže Barbarossa a 5 minut autem od městečka Porto Azzurro. Je zde terasa s venkovním jídelním koutem. Ubytování Villa Monserrato se nachází ve městě (Itálie - Elba).

A Casa di Nonna Anna

9,5

A Casa di Nonna Anna

UbytováníA Casa di Nonna Anna. A Casa di Nonna Anna se nachází v Porto Azzurro, 400 metrů od Spiaggia la Pianotta, 1,2 km od Spiaggia di Barbarossa a 15 km od Villa San Martino. Ubytování A Casa di Nonna Anna se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

Casa con Terrazzi da Barbara

9,5

Casa con Terrazzi da Barbara

Ubytování (Apartmány) Casa con Terrazzi da Barbara. Casa con Terrazzi da Barbara se nachází v Porto Azzurro, 150 metrů od Spiaggia la Rossa, 400 metrů od Spiaggia la Pianotta a necelý 1 km od Spiaggia di... Ubytování Casa con Terrazzi da Barbara se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

Le maree Lorena

9,5

Le maree Lorena

Ubytování (Apartmán) Le maree Lorena. Le maree Lorena nabízí ubytování v Porto Azzurro. 15 minut autem od Rio nell'Elby. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Le maree Lorena se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

Aria di Collina - Isola d'Elba

9,5

Aria di Collina - Isola d'Elba

Ubytování (Apartmány) Aria di Collina - Isola d'Elba. Aria di Collina - Isola d'Elba se nachází v Porto Azzurro na ostrově Elba a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Aria di Collina - Isola d'Elba se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

RESIDENZA IL MOLETTO

9,4

RESIDENZA IL MOLETTO

UbytováníRESIDENZA IL MOLETTO. RESIDENZA IL MOLETTO se nachází jen pár kroků od Spiaggia la Pianotta a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na moře. Ubytování RESIDENZA IL MOLETTO se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

Vento Marino - Porto Azzurro

9,3

Vento Marino - Porto Azzurro

UbytováníVento Marino - Porto Azzurro. Vento Marino - Porto Azzurro se nachází v Porto Azzurro, 700 metrů od Spiaggia la Rossa, 1 km od Spiaggia la Pianotta a 1,7 km od Spiaggia di Mola. Ubytování Vento Marino - Porto Azzurro se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

Villa Medina

9,2

Villa Medina

Ubytování (Vila) Villa Medina. Villa Medina se nachází uprostřed vinic na ostrově Elba. Nabízí ubytování v klasickém stylu se zahradou a bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Villa Medina se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Azienda Agricola Monserrato

9,2

Azienda Agricola Monserrato

UbytováníAzienda Agricola Monserrato. Azienda Agricola Monserrato se nachází v Casa Leonardi, 1,9 km od Spiaggia di Barbarossa a 2,8 km od Spiaggia Reale. Ubytování Azienda Agricola Monserrato se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

La Casina di Alan - Goelba

9,2

La Casina di Alan - Goelba

UbytováníLa Casina di Alan - Goelba. La Casina di Alan - Goelba se nachází v Porto Azzurro, jen 1,6 km od pláže Zuccale. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování La Casina di Alan - Goelba se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

Agriturismo Rebua

9,2

Agriturismo Rebua

Ubytování (Farma) Agriturismo Rebua. Agriturismo Rebua se nachází 600 metrů od Spiaggia di Barbarossa a nabízí zahradu, gril a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Agriturismo Rebua se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

Appartamento Porto Azzurro 5/6 beds

9,2

Appartamento Porto Azzurro 5/6 beds

Ubytování (Apartmán) Appartamento Porto Azzurro 5/6 beds. Appartamento Porto Azzurro 5/6 beds se nachází v Porto Azzurro a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na bazén. Nabízí výhled do zahrady a terasu. Ubytování Appartamento Porto Azzurro 5/6 beds se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

B&B Il Casale di Monserrato

9,2

B&B Il Casale di Monserrato

UbytováníB&B Il Casale di Monserrato. B&B Il Casale di Monserrato sídlí v budově ze 17. století, která se nachází v kopcích kolem Porto Azzurro, uvnitř národního parku Arcipelago Toscano. Ubytování B&B Il Casale di Monserrato se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

La casina di Adina

9,2

La casina di Adina

UbytováníLa casina di Adina. La casina di Adina se nachází v Porto Azzurro, 600 metrů od Spiaggia la Rossa, 700 metrů od Spiaggia la Pianotta a necelý 1 km od Spiaggia di Barbarossa, a... Ubytování La casina di Adina se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

Casa Porto Azzurro

9,2

Casa Porto Azzurro

UbytováníCasa Porto Azzurro. Casa Porto Azzurro se nachází v Porto Azzurro, 300 metrů od Spiaggia la Pianotta, 1,2 km od Spiaggia di Barbarossa a 15 km od Villa San Martino. Ubytování Casa Porto Azzurro se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Studio-Appartment in Landhaus mit Meerblick

9,1

Studio-Appartment in Landhaus mit Meerblick

Ubytování (Apartmány) Studio-Appartment in Landhaus mit Meerblick. Studio-Appartment in Landhaus mit Meerblick se nachází v Porto Azzurro na ostrově Elba, 700 metrů od Spiaggia di Mola. Ubytování Studio-Appartment in Landhaus mit Meerblick se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

VILLA CARIGLIO

9

VILLA CARIGLIO

Ubytování (Vily) VILLA CARIGLIO. VILLA CARIGLIO se nachází v Porto Azzurro a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování VILLA CARIGLIO se nachází ve městě (Itálie - Elba).

APPARTAMENTO a 30 metri dalla spiaggia

9

APPARTAMENTO a 30 metri dalla spiaggia

UbytováníAPPARTAMENTO a 30 metri dalla spiaggia. APPARTAMENTO a 30 metri dalla spiaggia se nachází v Porto Azzurro, 1,3 km od pláže Straccoligno, 1,9 km od pláže Ferrato a 2,2 km od Spiaggia di Malpasso. Ubytování APPARTAMENTO a 30 metri dalla spiaggia se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

La Spiaggetta

9

La Spiaggetta

Ubytování (Apartmány) La Spiaggetta. La Spiaggetta se nachází v Porto Azzurro, jen pár kroků od Spiaggia la Pianotta a 400 metrů od Spiaggia la Rossa, a nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování La Spiaggetta se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

Great Apartment, Best Location, Best View

9

Great Apartment, Best Location, Best View

UbytováníGreat Apartment, Best Location, Best View. Great Apartment, Best Location, Best View se nachází v Porto Azzurro a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Great Apartment, Best Location, Best View se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

Deliziosa Casa Gabriella

9

Deliziosa Casa Gabriella

UbytováníDeliziosa Casa Gabriella. Deliziosa Casa Gabriella se nachází v Porto Azzurro a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Deliziosa Casa Gabriella se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

Agriturismo del Monte

9

Agriturismo del Monte

UbytováníAgriturismo del Monte. Agriturismo del Monte se nachází 5 minut jízdy od Porto Azzurro na ostrově Elba a nabízí zahradu. Hosté si mohou zdarma vybrat ovoce a zeleninu. Ubytování Agriturismo del Monte se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

Residence Reale

9

Residence Reale

Ubytování (Aparthotel) Residence Reale. Residence Reale se nachází v zálivu Reale, 200 metrů od pláže a 2 km od města Porto Azzurro, a nabízí venkovní bazény pro dospělé a děti, dětské hřiště a... Ubytování Residence Reale se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

Casa Azzurra vacanze Porto Azzurro

9

Casa Azzurra vacanze Porto Azzurro

UbytováníCasa Azzurra vacanze Porto Azzurro. Casa Azzurra vacanze Porto Azzurro se nachází v Porto Azzurro, 100 metrů od lanovky Spiaggia la Rossa, 500 metrů od lanovky Spiaggia la Pianotta a 1,2 km... Ubytování Casa Azzurra vacanze Porto Azzurro se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

Elba Vip

9

Elba Vip

UbytováníElba Vip. Elba Vip se nachází v Porto Azzurro, 800 metrů od Spiaggia la Rossa a 1,1 km od Spiaggia la Pianotta. Ubytování Elba Vip se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

LE MAREE AMETISTA

9

LE MAREE AMETISTA

UbytováníLE MAREE AMETISTA. LE MAREE AMETISTA se nachází v Porto Azzurro, 600 metrů od lanovky Spiaggia la Rossa, 700 metrů od lanovky Spiaggia la Pianotta a 1,2 km od lanovky... Ubytování LE MAREE AMETISTA se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

La Pergola al Cavo 9

9

La Pergola al Cavo 9

Ubytování (Apartmán) La Pergola al Cavo 9. La Pergola al Cavo 9 se nachází v Porto Azzurro, pouhých 50 metrů od Spiaggia di Frugoso a 100 metrů od Cava, a nabízí balkon. Ubytování La Pergola al Cavo 9 se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

Hotel Barbarossa

9

Hotel Barbarossa

Ubytování (Hotel) Hotel Barbarossa. Hotel Barbarossa se nachází 350 metrů od pláže Barbarossa, 1,5 km od obce Porto Azzurro, a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hotel Barbarossa se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

Holiday House

9

Holiday House

Ubytování (Apartmán) Holiday House. Holiday House se nachází v Porto Azzurro, pouhých 300 metrů od Spiaggia la Rossa a 550 metrů od Spiaggia la Pianotta, a nabízí balkon. Ubytování Holiday House se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

Villa Leonida

9

Villa Leonida

UbytováníVilla Leonida. Villa Leonida se nachází v Porto Azzurro na ostrově Elba, nedaleko Spiaggia di Mola. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Leonida se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

Appartamenti LE TRE API

8,9

Appartamenti LE TRE API

Ubytování (Apartmán) Appartamenti LE TRE API. Appartamenti LE TRE API se nachází v Porto Azzurro, 600 metrů od Spiaggia la Rossa, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Appartamenti LE TRE API se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

Ca' La Stella Sea-view Apartments

8,9

Ca' La Stella Sea-view Apartments

Ubytování (Aparthotel) Ca' La Stella Sea-view Apartments. Ca' La Stella Sea-view Apartments se nachází 1,5 km od pláže Lido a nabízí ubytování se zahradou, terasou a nepřetržitě otevřenou recepcí. Ubytování Ca' La Stella Sea-view Apartments se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

Albariba

8,9

Albariba

Ubytování (Prázdninový dům) Albariba. Albariba se nachází v Porto Azzurro, 550 metrů od Spiaggia la Rossa a 650 metrů od Spiaggia la Pianotta. Nabízí sdílený lounge a klimatizaci. Ubytování Albariba se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

Gavila's Residenza Turistico Alberghiera

8,9

Gavila's Residenza Turistico Alberghiera

UbytováníGavila's Residenza Turistico Alberghiera. Gavila's Residenza se nachází na kopci na okraji přírodního parku s výhledem na hory a pobřeží. Ubytování Gavila's Residenza Turistico Alberghiera se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

Villa San Giuseppe

8,8

Villa San Giuseppe

UbytováníVilla San Giuseppe. Villa San Giuseppe se nachází v klidném parku v Porto Azzurro na ostrově Elba. Ubytování Villa San Giuseppe se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

Il Boschetto

8,8

Il Boschetto

Ubytování (Farma) Il Boschetto. Il Boschetto se nachází v Porto Azzurro a nabízí gril a terasu. Všechny pokoje mají kuchyňský kout, kabelovou TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu. Ubytování Il Boschetto se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

Appartamento con 2 terrazze Porto Azzurro a 300 mt dal centro

8,8

Appartamento con 2 terrazze Porto Azzurro a 300 mt dal centro

UbytováníAppartamento con 2 terrazze Porto Azzurro a 300 mt dal centro. Appartamento con 2 terrazze Porto Azzurro se nachází 600 metrů od Spiaggia la Rossa a 800 metrů od Spiaggia la Pianotta. Ubytování Appartamento con 2 terrazze Porto Azzurro a 300 mt dal centro se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

Albergo Bel Tramonto

8,7

Albergo Bel Tramonto

UbytováníAlbergo Bel Tramonto. Rodinný hotel Albergo Bel Tramonto se nachází v Porto Azzurro na ostrově Elba, 600 metrů od nejbližší pláže, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Albergo Bel Tramonto se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

Villa Gemma

8,7

Villa Gemma

Ubytování (Penzion) Villa Gemma. Villa Gemma se nachází v Località Gelsarello, 1 km od moře a 5 minut jízdy od Porto Azzurro. Nabízí zahradu, sluneční terasu s lehátky a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Gemma se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Hotel Plaza

8,7

Hotel Plaza

Ubytování (Hotel) Hotel Plaza. Set on a cliff on the seafront of Porto Azzurro on Elba Island, Hotel Plaza offers a furnished sun terrace with panoramic views of the Mediterranean Sea,... Ubytování Hotel Plaza se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

Villetta Rosa dei Venti

8,7

Villetta Rosa dei Venti

UbytováníVilletta Rosa dei Venti. Villetta Rosa dei Venti se nachází v Porto Azzurro na ostrově Elba, 1,5 km od Spiaggia la Rossa, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a... Ubytování Villetta Rosa dei Venti se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

La casa dei fichi

8,6

La casa dei fichi

Ubytování (Prázdninový dům) La casa dei fichi. La casa dei fichi se nachází v Porto Azzurro, jen 1,5 km od Spiaggia la Rossa. Ubytování La casa dei fichi se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

Il Vecchio Casale

8,6

Il Vecchio Casale

Ubytování (Apartmány) Il Vecchio Casale. Il Vecchio Casale se nachází v Porto Azzurro, 750 metrů od Spiaggia di Mola a 1,5 km od Spiaggia la Rossa. Ubytování Il Vecchio Casale se nachází ve městě Porto Azzurro (Itálie - Elba).

Ubytování ve městě Porto Azzurro

Město Porto Azzurro se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 156 hotelů a ubytování ve městě Porto Azzurro.