Hledat

Ubytování

Ubytování město Marciana

Ve městě Marciana (Itálie) máme celkem 69 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Marciana

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Marciana

Mare e natura

10

Mare e natura

UbytováníMare e natura. Mare e natura se nachází v Marcianě, v blízkosti pláže Sant' Andrea a 2,2 km od Spiaggia di Punta Polveraia. Ubytování Mare e natura se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

Appartamento nel parco

9,7

Appartamento nel parco

UbytováníAppartamento nel parco. Appartamento nel parco se nachází v Marcianě a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento nel parco se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

Appartamento Nature Il Colle

9,6

Appartamento Nature Il Colle

UbytováníAppartamento Nature Il Colle. Tento apartmán se nachází v obci Marciana a nabízí terasu s výhledem na moře. Ubytování Appartamento Nature Il Colle se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

Fonte di Zeno

9,6

Fonte di Zeno

Ubytování (Bed and breakfast) Fonte di Zeno. Fonte di Zeno se nachází v Marcianě a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, sezónní venkovní bazén a bar. Ubytování Fonte di Zeno se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

Casa Maja ai Colombi

9,5

Casa Maja ai Colombi

UbytováníCasa Maja ai Colombi. Casa Maja ai Colombi se nachází asi 31 km od vily San Martino a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na moře. Ubytování Casa Maja ai Colombi se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

Le Casine

9,5

Le Casine

Ubytování (Apartmán) Le Casine. Le Casine se nachází asi 2,5 km od pláže Fenicia a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Le Casine se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

Valle dei Mulini B&B

9,5

Valle dei Mulini B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Valle dei Mulini B&B. Valle dei Mulini B&B se nachází v Marcianě a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Všechny pokoje jsou vybavené TV. Ubytování Valle dei Mulini B&B se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Elba Holiday Houses

9,4

Elba Holiday Houses

UbytováníElba Holiday Houses. Elba Holiday Houses se nachází v Marcianě na ostrově Elba a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Elba Holiday Houses se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

Monolocale Poggio

9,3

Monolocale Poggio

UbytováníMonolocale Poggio. Monolocale Poggio se nachází v Marcianě, 2,6 km od lanovky Cabinovia Monte Capanne a 20 km od vily San Martino. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Monolocale Poggio se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

Casa Armida Chiessi

9,3

Casa Armida Chiessi

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Armida Chiessi. Casa Armida Chiessi se nachází asi 200 metrů od pláže Chiessi a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Casa Armida Chiessi se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

Villa Shanti Yoga & Meditation

9,3

Villa Shanti Yoga & Meditation

Ubytování (Apartmány) Villa Shanti Yoga & Meditation. Villa Shanti Yoga & Meditation se nachází v obci Marciana na ostrově Elba, 2,5 km od pláže Fenicia. Ubytování Villa Shanti Yoga & Meditation se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Marina VIP

9,3

Marina VIP

UbytováníMarina VIP. Marina VIP se nachází ve městě Marciana na Elbě a nabízí soukromou pláž, venkovní vířivku, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a soukromé neplacené... Ubytování Marina VIP se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

B&B La Casa degli Ulivi

9,3

B&B La Casa degli Ulivi

UbytováníB&B La Casa degli Ulivi. B&B La Casa degli Ulivi se nachází v Procchiu, 1,6 km od pláže Procchio, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování B&B La Casa degli Ulivi se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

B&B da AnnaMaria

9,2

B&B da AnnaMaria

UbytováníB&B da AnnaMaria. B&B da AnnaMaria se nachází v Chiessi, 2 km od pláže Pomonte, 14 km od lanovky Cabinovia Monte Capanne a 28 km od vily San Martino. Ubytování B&B da AnnaMaria se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

casa la Rosa dei venti

9,2

casa la Rosa dei venti

Ubytovánícasa la Rosa dei venti. Casa la Rosa dei venti se nachází v Marcianě. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Tento apartmán se 2 ložnicemi má 1 koupelnu s bidetem a sprchou. Ubytování casa la Rosa dei venti se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

Casa Ferrini

9

Casa Ferrini

Ubytování (Apartmán) Casa Ferrini. Casa Ferrini se nachází v obci Marciana, 500 metrů od lanovky Cabinovia Monte Capanne a 20 km od vily San Martino, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Casa Ferrini se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

La Casina di Redinoce

9

La Casina di Redinoce

UbytováníLa Casina di Redinoce. La Casina di Redinoce se nachází v Marcianě, necelý 1 km od pláže Redinoce, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování La Casina di Redinoce se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

Villetta Redinoce

9

Villetta Redinoce

UbytováníVilletta Redinoce. Villetta Redinoce se nachází v obci Marciana, necelý 1 km od pláže Redinoce a 2,1 km od pláže Procchio. Nabízí gril a výhled na moře. Ubytování Villetta Redinoce se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

Venere Paolina

9

Venere Paolina

UbytováníVenere Paolina. Venere Paolina se nachází v obci Marciana, 2 km od pláže Procchio a 10 km od lanovky Cabinovia Monte Capanne, a nabízí výhled na moře. Ubytování Venere Paolina se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

Via Dell'Amore Tre

9

Via Dell'Amore Tre

Ubytování (Apartmán) Via Dell'Amore Tre. Via Dell'Amore Tre se nachází v Marcianě, 2,4 km od pláže Marciana Marina a 2,5 km od pláže Fenicia. Ubytování Via Dell'Amore Tre se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Il Castagno

8,8

Il Castagno

Ubytování (Aparthotel) Il Castagno. Il Castagno se nachází v Marcianě a nabízí ubytování s klimatizací a přístupem do zahrady s terasou. Ubytování Il Castagno se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

Hotel Sant'Andrea

8,7

Hotel Sant'Andrea

UbytováníHotel Sant'Andrea. Malý a okouzlující rodinný hotel Sant'Andrea, The Originals Relais (Relais du Silence) se nachází v jedné z nejkrásnějších zátok na ostrově a nabízí... Ubytování Hotel Sant'Andrea se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

Hotel Belmare

8,7

Hotel Belmare

UbytováníHotel Belmare. Hotel Belmare se nachází na ostrově Elba a nabízí klasické ubytování se zahradou a terasou. Pláž je vzdálená 900 metrů. Ubytování Hotel Belmare se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

Appartamento Poggio Romantico

8,7

Appartamento Poggio Romantico

UbytováníAppartamento Poggio Romantico. Appartamento Poggio Romantico se nachází v městečku Marciana, 22 km od Portoferraia, a může se pochlubit terasou s výhledem. Ubytování Appartamento Poggio Romantico se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

Hotel Villa Rita

8,6

Hotel Villa Rita

UbytováníHotel Villa Rita. Hotel Villa Rita nabízí venkovní bazén s hydromasážním koutem, sluneční terasu, tradiční restauraci a bezplatnou kyvadlovou dopravu na nejbližší pláž a... Ubytování Hotel Villa Rita se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

Villetta Panoramica

8,6

Villetta Panoramica

UbytováníVilletta Panoramica. Villetta Panoramica se nachází v obci Marciana na ostrově Elba, necelý 1 km od pláže Patresi, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a... Ubytování Villetta Panoramica se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

La Zanzara

8,5

La Zanzara

Ubytování (Prázdninové domy) La Zanzara. La Zanzara se nachází v obci Marciana, 1,2 km od pláže Procchio. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La Zanzara se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

Il Mandorlo

8,5

Il Mandorlo

UbytováníIl Mandorlo. Il Mandorlo se nachází v obci Marciana, 600 metrů od pláže Spiaggia di Punta Polveraia a necelý 1 km od pláže Patresi, a nabízí výhled na hory. Ubytování Il Mandorlo se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

Gelso

8,5

Gelso

UbytováníGelso. Gelso se nachází v obci Marciana na ostrově Elba, nedaleko pláží Pomonte a Chiessi. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Gelso se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

Miky's Flat

8,5

Miky's Flat

UbytováníMiky's Flat. Miky's Flat nabízí ubytování v Marcianě, 19 km od Villa San Martino. Ubytování Miky's Flat se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

Zaira House

8,5

Zaira House

UbytováníZaira House. Zaira House se nachází v obci Marciana, 2,7 km od pláže Procchio a 12 km od vily San Martino. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Ubytování Zaira House se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

Boutique Hotel Ilio

8,4

Boutique Hotel Ilio

Ubytování (Hotel) Boutique Hotel Ilio. Hotel Ilio se nachází na krásném místě na ostrově Elba, v oblasti známé jako ostrov na ostrově. Užijte si speciální středomořskou dovolenou. Ubytování Boutique Hotel Ilio se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

Casa Gelso

8,4

Casa Gelso

UbytováníCasa Gelso. Casa Gelso se nachází necelý 1 km od pláže Patresi a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na moře. Ubytování Casa Gelso se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

Casa Natura & Relax

8,3

Casa Natura & Relax

Ubytování (Apartmán) Casa Natura & Relax. Casa Natura & Relax se nachází v obci Marciana, 600 metrů od lanovky Cabinovia Monte Capanne a 21 km od vily San Martino, a nabízí výhled na město. Ubytování Casa Natura & Relax se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

Hotel Barsalini

8,3

Hotel Barsalini

Ubytování (Hotel) Hotel Barsalini. Hotel Barsalini se nachází ve městě Sant'Andrea a nabízí venkovní wellness centrum s vířivkou, saunou a bezplatným venkovním bazénem. Ubytování Hotel Barsalini se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

Affittacamere - Anselmi M&M

8,3

Affittacamere - Anselmi M&M

UbytováníAffittacamere - Anselmi M&M. Affittacamere - Anselmi M&M se nachází v obci Marciana na ostrově Elba, 100 metrů od pláže Sant' Andrea a 8,3 km od lanovky Cabinovia Monte Capanne. Ubytování Affittacamere - Anselmi M&M se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

Casa marciana alta

8,3

Casa marciana alta

Ubytování (Apartmány) Casa marciana alta. Casa marciana alta se nachází asi 500 metrů od lanovky Cabinovia Monte Capanne a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Casa marciana alta se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

Marciana Hills Apartments

8,3

Marciana Hills Apartments

UbytováníMarciana Hills Apartments. Marciana Hills Apartments se nachází 2,8 km od pláže Marciana Marina a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Marciana Hills Apartments se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

Hotel Bel Tramonto

8,1

Hotel Bel Tramonto

UbytováníHotel Bel Tramonto. Hotel Bel Tramonto nabízí elegantní pokoje a studia, venkovní bazén, terasu s výhledem na západní pobřeží ostrova Elba a bezplatné Wi-Fi ve společných... Ubytování Hotel Bel Tramonto se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

Appartamento La Costarella

8,1

Appartamento La Costarella

UbytováníAppartamento La Costarella. Appartamento La Costarella se nachází v Marcianě, 1,9 km od pláže Marciana Marina, 2,2 km od pláže Fenicia a 4 km od lanovky Cabinovia Monte Capanne. Ubytování Appartamento La Costarella se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

Hotel Holiday Bambù

8,1

Hotel Holiday Bambù

UbytováníHotel Holiday Bambù. Hotel Holiday Bambù se nachází v obci Marciana, 100 metrů od pláže Sant' Andrea, a nabízí zahradu, bezplatné soukromé parkoviště a terasu. Ubytování Hotel Holiday Bambù se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

Hotel Il Perseo

8

Hotel Il Perseo

Ubytování (Hotel) Hotel Il Perseo. Hotel Il Perseo se nachází v Chiessi na ostrově Elba, jen 100 metrů od moře, a hostům nabízí vířivku s panoramatickým výhledem na moře, lehátka a... Ubytování Hotel Il Perseo se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

Monolocale Luminoso

8

Monolocale Luminoso

Ubytování (Apartmány) Monolocale Luminoso. Monolocale Luminoso se nachází v Marcianě, 2,9 km od pláže Fenicia a 3 km od pláže Marciana Marina. Ubytování Monolocale Luminoso se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

Cotoncello

8

Cotoncello

Ubytování (Apartmán) Cotoncello. Tento apartmán se nachází na ostrově Elba, 5 minut chůze od pláže Cotoncello, a nabízí terasu s výhledem na moře. 20 km od Marciany. Ubytování Cotoncello se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

Villetta Ivana

8

Villetta Ivana

Ubytování (Prázdninový dům) Villetta Ivana. Villetta Ivana nabízí ubytování s výhledem na moře v Marcianě, 1,3 km od Spiaggia di Punta Polveriera a 10 km od Cabinovia Monte Capanne. Ubytování Villetta Ivana se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Appartamento Betty

8

Appartamento Betty

UbytováníAppartamento Betty. Appartamento Betty se nachází v Marcianě, 10 km od vily San Martino a 14 km od lanovky Cabinovia Monte Capanne. Ubytování Appartamento Betty se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

Casavacanze delle Noci

7,9

Casavacanze delle Noci

Ubytování (Prázdninové domy) Casavacanze delle Noci. Casavacanze delle Noci se nachází v Marcianě a nabízí zahradu a terasu. Tento prázdninový dům má terasu. Ubytování Casavacanze delle Noci se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

Casa Miclara Appartamento - Edera

7,9

Casa Miclara Appartamento - Edera

UbytováníCasa Miclara Appartamento - Edera. Casa Miclara Appartamento - Edera se nachází v Marcianě, 1,2 km od pláže Sant' Andrea, 2,5 km od Spiaggia di Punta Polveraia a 2,7 km od pláže Patresi, a... Ubytování Casa Miclara Appartamento - Edera se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

Casa Blu

7,5

Casa Blu

Ubytování (Apartmán) Casa Blu. Casa Blu se nachází v obci Marciana, 41 km od přístavu Piombino a 42 km od vlakového nádraží Piombino, a nabízí klimatizaci. Ubytování Casa Blu se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

Villa Madreperla

7,3

Villa Madreperla

UbytováníVilla Madreperla. Villa Madreperla se nachází v Marcianě na ostrově Elba a má terasu. 200 metrů od pláže Procchio. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Madreperla se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

La Nocciola

7

La Nocciola

Ubytování (Apartmán) La Nocciola. La Nocciola se nachází asi 2,9 km od pláže Fenicia a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. 3 km od pláže Marciana Marina. Ubytování La Nocciola se nachází ve městě Marciana (Itálie - Elba).

Ubytování ve městě Marciana

Město Marciana se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 69 hotelů a ubytování ve městě Marciana.