Hledat

Ubytování

Ubytování město Rio Marina

Ve městě Rio Marina (Itálie) máme celkem 94 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Rio Marina

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rio Marina

Agriturismo Amandolo

10

Agriturismo Amandolo

UbytováníAgriturismo Amandolo. Agriturismo Amandolo se nachází v obci Cavo a nabízí restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci, bar, zahradu, terasu, gril a výhled na moře. Ubytování Agriturismo Amandolo se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

Villa Il Fico, Isola d'Elba, piscina e aria condizionata

9,8

Villa Il Fico, Isola d'Elba, piscina e aria condizionata

Ubytování (Vila) Villa Il Fico, Isola d'Elba, piscina e aria condizionata. Villa Il Fico, Isola d'Elba, piscina e aria condizionata se nachází 3,3 km od přístavu Rio na ostrově Elba a nabízí soukromý bazén s panoramatickým... Ubytování Villa Il Fico, Isola d'Elba, piscina e aria condizionata se nachází ve městě (Itálie - Elba).

La Casa Di Ninetta

9,7

La Casa Di Ninetta

UbytováníLa Casa Di Ninetta. Tento prázdninový dům se nachází v Rio Marina a nabízí terasu a zahradu. Je přístupný po několika schodech a leží 37 km od Castiglione della Pescaia. Ubytování La Casa Di Ninetta se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

Appartamento il bacio della Luna

9,6

Appartamento il bacio della Luna

UbytováníAppartamento il bacio della Luna. Appartamento il bacio della Luna se nachází v Rio Marina a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Appartamento il bacio della Luna se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

Experience Relais " Il Termine Elba "

9,6

Experience Relais " Il Termine Elba "

UbytováníExperience Relais " Il Termine Elba ". Experience Relais s výhledem na záliv Cavo " Il Termine Elba se nachází 15 minut jízdy od přístavu Rio Marina. Sídlí v toskánské rezidenci z 18. Ubytování Experience Relais " Il Termine Elba " se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

Panoramica del Porticciolo

9,5

Panoramica del Porticciolo

UbytováníPanoramica del Porticciolo. Panoramica del Porticciolo se nachází v Rio Marina a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Panoramica del Porticciolo se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

Villa le Argille

9,5

Villa le Argille

UbytováníVilla le Argille. Villa le Argille se nachází v Rio Marina na ostrově Elba a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Prázdninový dům má zahradu a gril. Ubytování Villa le Argille se nachází ve městě (Itálie - Elba).

la casa di anita

9,5

la casa di anita

Ubytováníla casa di anita. La casa di anita se nachází v Rio Marina, necelý 1 km od Spiaggia La Torre, a nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování la casa di anita se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

Locazione Turistica Capo d'Arco-2

9,3

Locazione Turistica Capo d'Arco-2

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Capo d'Arco-2. Locazione turistica se nachází v Capo D'Arco, v blízkosti Spiaggia Reale a 2,5 km od Spiaggia di Barbarossa. Ubytování Locazione Turistica Capo d'Arco-2 se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

VILLA PORTELLO

9,3

VILLA PORTELLO

Ubytování (Penzion) VILLA PORTELLO. VILLA PORTELLO se nachází v Rio Marina a nabízí zahradu. K dispozici je terasa, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování VILLA PORTELLO se nachází ve městě (Itálie - Elba).

B&B Capo Pero

9,2

B&B Capo Pero

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Capo Pero. B&B Capo Pero je bed and breakafst situovaný na ostrově Elba, jen 100 metrů od pláže. Ubytování B&B Capo Pero se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

Appartamento Agnese

9,1

Appartamento Agnese

Ubytování (Apartmán) Appartamento Agnese. Appartamento Agnese nabízí ubytování s balkonem v obci Rio Marina na ostrově Elba. Stojí 500 metrů od přístavu, odkud jezdí spoje do Portoferraia. Ubytování Appartamento Agnese se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

Appartamento per 4 sul mare a Rio Marina, Elba

9

Appartamento per 4 sul mare a Rio Marina, Elba

Ubytování (Apartmán) Appartamento per 4 sul mare a Rio Marina, Elba. Appartamento per 4 sul mare a Rio Marina, Elba se nachází v Rio Marina na ostrově Elba a nabízí balkon a výhled na moře. Ubytování Appartamento per 4 sul mare a Rio Marina, Elba se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

Appartamento La Pergola

9

Appartamento La Pergola

Ubytování (Apartmány) Appartamento La Pergola. Appartamento La Pergola se nachází v Rio Marina. Do přístavu Marciana je to 19 km. Ubytování Appartamento La Pergola se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

Villetta

9

Villetta

Ubytování (Prázdninový dům) Villetta. Villetta se nachází v Rio Marina a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem na bazén a terasou. Ubytování Villetta se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

Casa di mezzo

9

Casa di mezzo

UbytováníCasa di mezzo. Casa di mezzo se nachází v Rio Marina, 400 metrů od Spiaggia La Torre a 500 metrů od Spiaggia Marina Di Gennaro. Ubytování Casa di mezzo se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

Locazione Turistica Capo d'Arco-4

9

Locazione Turistica Capo d'Arco-4

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Capo d'Arco-4. Locazione Turistica Capo d'Arco-4 se nachází asi 2,5 km od Spiaggia di Barbarossa a nabízí výhled na moře, zahradu a terasu. Ubytování Locazione Turistica Capo d'Arco-4 se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

La terrazza sugli aranci

9

La terrazza sugli aranci

UbytováníLa terrazza sugli aranci. La terrazza sugli aranci se nachází asi 100 metrů od Spiaggia La Torre a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na město. Ubytování La terrazza sugli aranci se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

Le Maree Susanna

9

Le Maree Susanna

UbytováníLe Maree Susanna. Le Maree Susanna se nachází v Rio Marina, 300 metrů od Spiaggia La Torre, 700 metrů od Spiaggia Marina Di Gennaro a 1,3 km od Spiaggia Luisi D'Angelo. Ubytování Le Maree Susanna se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Monolocale “La Panoramica”

8,9

Monolocale “La Panoramica”

UbytováníMonolocale “La Panoramica”. Monolocale "La Panoramica" se nachází v Rio Marina, necelý 1 km od Spiaggia La Torre a 10 minut chůze od Spiaggia Marina Di Gennaro, a nabízí klimatizaci. Ubytování Monolocale “La Panoramica” se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

Un Nido Sul Mare

8,8

Un Nido Sul Mare

UbytováníUn Nido Sul Mare. Un Nido Sul Mare se nachází v Rio Marina na ostrově Elba, 10 minut chůze od přístavu Rio Marina, a nabízí terasu. Ubytování Un Nido Sul Mare se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

Appartamenti Easy Time

8,7

Appartamenti Easy Time

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Easy Time. Appartamenti Easy Time se nachází v městečku Rio Marina na ostrově Elba. Ubytování Appartamenti Easy Time se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

Appartamenti Anna

8,7

Appartamenti Anna

UbytováníAppartamenti Anna. Appartamenti Anna nabízí apartmány s možností vlastního stravování v obci Rio Marina, 1 km od centra města a pláže. Ubytování Appartamenti Anna se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

Appartamenti Estivi Anna e Pino

8,7

Appartamenti Estivi Anna e Pino

UbytováníAppartamenti Estivi Anna e Pino. Appartamenti Estivi Anna e Pino se nachází v Rio Marina, 400 metrů od Spiaggia La Torre. Ubytování Appartamenti Estivi Anna e Pino se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

casa centro storico

8,6

casa centro storico

Ubytovánícasa centro storico. casa centro storico nabízí ubytování s výhledem na město v Rio Marina, 300 metrů od Spiaggia La Torre a 700 metrů od Spiaggia Marina Di Gennaro. Ubytování casa centro storico se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

Appartamenti Piombino Isola d'Elba

8,6

Appartamenti Piombino Isola d'Elba

UbytováníAppartamenti Piombino Isola d'Elba. Appartamenti Piombino Isola d'Elba se nachází na ostrově Elba, 4 minuty pěšky od moře a malého přístavu. Nabízí klimatizované ubytování. Ubytování Appartamenti Piombino Isola d'Elba se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

Cantinone 14

8,5

Cantinone 14

UbytováníCantinone 14. Cantinone 14 se nachází asi 2,3 km od Spiaggia di Ortano a nabízí výhled do zahrady, bar a balkon. Ubytování Cantinone 14 se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

Locazione Turistica Capo d'Arco-1

8,5

Locazione Turistica Capo d'Arco-1

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Capo d'Arco-1. Má terasu s výhledem na moře, bar a zahradu. Locazione Turistica Capo d'Arco-1 se nachází v Capo D'Arco, v blízkosti Spiaggia Reale a 2,5 km od Spiaggia di... Ubytování Locazione Turistica Capo d'Arco-1 se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

L'Amabile Geko

8,4

L'Amabile Geko

Ubytování (Prázdninové domy) L'Amabile Geko. L'Amabile Geko se nachází v Rio Marina, 19 km od přístavu Marciana, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování L'Amabile Geko se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

Locazione Turistica Capo d'Arco-3

8,4

Locazione Turistica Capo d'Arco-3

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Capo d'Arco-3. Locazione Turistica Capo d'Arco-3 se nachází v Capo D'Arco a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Nabízí bar a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Locazione Turistica Capo d'Arco-3 se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

Le Maree Fede

8,4

Le Maree Fede

UbytováníLe Maree Fede. Le Maree Fede s výhledem na moře se nachází v Rio Marina na ostrově Elba, jen 1 minutu chůze od přístavu a pobřeží. Ubytování Le Maree Fede se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

Casa Valdese Rio Marina

8,3

Casa Valdese Rio Marina

Ubytování (Penzion) Casa Valdese Rio Marina. Casa Valdese Per Ferie Rio Marina se nachází v Rio Marina na ostrově Elba a nabízí terasu a výhled do zahrady. Standardem je vlastní koupelna. Ubytování Casa Valdese Rio Marina se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

Locazione Turistica Capo d'Arco-9

8,3

Locazione Turistica Capo d'Arco-9

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Capo d'Arco-9. S výhledem na moře, Locazione Turistica Capo d'Arco-9 nabízí ubytování se zahradou a balkonem, asi 2,5 km od Spiaggia di Barbarossa. Ubytování Locazione Turistica Capo d'Arco-9 se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

Appartamento sul Mare a Rio Marina, Isola d'Elba

8,3

Appartamento sul Mare a Rio Marina, Isola d'Elba

Ubytování (Apartmán) Appartamento sul Mare a Rio Marina, Isola d'Elba. Appartamento sul Mare a Rio Marina, Isola d'Elba se nachází v Rio Marina. Klimatizované ubytování je vzdálené 19 km od přístavu Marciana. Ubytování Appartamento sul Mare a Rio Marina, Isola d'Elba se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

Isola d'Elba casa vacanze - Villa Portello - magnetite - la casina

8,3

Isola d'Elba casa vacanze - Villa Portello - magnetite - la casina

UbytováníIsola d'Elba casa vacanze - Villa Portello - magnetite - la casina. Nachází se v Rio Marina v regionu Elba a Spiaggia La Torre je vzdálená 1,1 km. Ubytování Isola d'Elba casa vacanze - Villa Portello - magnetite - la casina se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

Casa Annamaria

8,3

Casa Annamaria

Ubytování (Apartmán) Casa Annamaria. Casa Annamaria se nachází v Rio Marina. 19 km od přístavu Marciana. Ubytování Casa Annamaria se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

La Casa di Rosa

8,3

La Casa di Rosa

UbytováníLa Casa di Rosa. La Casa di Rosa se nachází u pláže v Rio Marina, pouhých 400 metrů od Spiaggia La Torre, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování La Casa di Rosa se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

Appartamenti Claudia Rio

8,3

Appartamenti Claudia Rio

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Claudia Rio. Appartamenti Claudia Rio se nachází v Rio Marina na ostrově Elba a nabízí zařízenou terasu a gril. Soukromé hotelové parkoviště lze využívat zdarma. Ubytování Appartamenti Claudia Rio se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

Locazione Turistica Villaggio Mezzo Ortano-1

8,2

Locazione Turistica Villaggio Mezzo Ortano-1

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica Villaggio Mezzo Ortano-1. Locazione Turistica Villaggio Mezzo Ortano-1 se nachází v Rio Marina na ostrově Elba a nabízí terasu. Ubytování Locazione Turistica Villaggio Mezzo Ortano-1 se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

Appartamento La Marineria

8,2

Appartamento La Marineria

Ubytování (Prázdninový dům) Appartamento La Marineria. Appartamento La Marineria se nachází v Rio Marina, necelý 1 km od Spiaggia La Torre a 15 minut chůze od Spiaggia Marina Di Gennaro. Ubytování Appartamento La Marineria se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

Hotel Rio Sul Mare

8,1

Hotel Rio Sul Mare

Ubytování (Hotel) Hotel Rio Sul Mare. Hotel Rio Sul Mare s výhledem na přístav Rio Marina se nachází na třpytivém pobřeží v blízkosti nejkrásnějších pláží s černým pískem a perlivými minerály. Ubytování Hotel Rio Sul Mare se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

Casa Vacanze Iosè

8,1

Casa Vacanze Iosè

UbytováníCasa Vacanze Iosè. Casa Vacanze Iosè se nachází v Rio Marina, 800 metrů od Spiaggia Marina Di Gennaro a 1,4 km od Spiaggia Luisi D'Angelo, a nabízí výhled na hory. Ubytování Casa Vacanze Iosè se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

Villaggio Le Venelle

8,1

Villaggio Le Venelle

UbytováníVillaggio Le Venelle. Villaggio Le Venelle se nachází v klidné oblasti, 2 km od pláží městečka Rio Marina. Nabízí apartmány s možností vlastního stravování a zahradu s grilem. Ubytování Villaggio Le Venelle se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

Casa Rio Marina

8,1

Casa Rio Marina

UbytováníCasa Rio Marina. Casa Rio Marina se nachází v Rio Marina, 1 km od pláže. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Casa Rio Marina se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

Villa Isa

8

Villa Isa

UbytováníVilla Isa. Nachází se v Rio Marina na Elbě, s Spiaggia La Torre a Spiaggia Marina Di Gennaro Villa Isa se nachází nedaleko a nabízí ubytování s bezplatným soukromým... Ubytování Villa Isa se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

Mojito's house

8

Mojito's house

UbytováníMojito's house. Mojito's house se nachází v Rio Marina, 200 metrů od Spiaggia La Torre a 600 metrů od Spiaggia Marina Di Gennaro. 36 km od lanovky Cabinovia Monte Capanne. Ubytování Mojito's house se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

Elba In Relax Ortano

8

Elba In Relax Ortano

UbytováníElba In Relax Ortano. Tento apartmán se nachází v Rio Marina a nabízí výhled do zahrady a sezónní venkovní bazén. Ubytování Elba In Relax Ortano se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

Locazione Turistica Punta Paradiso

8

Locazione Turistica Punta Paradiso

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica Punta Paradiso. Locazione Turistica Punta Paradiso se nachází v Rio Marina, necelý 1 km od Spiaggia Luisi D'Angelo a 14 minut chůze od Spiaggia di Ortano, a nabízí zahradu... Ubytování Locazione Turistica Punta Paradiso se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

filip's home

8

filip's home

Ubytování (Apartmán) filip's home. Filip's home se nachází na pláži v Rio Marina a nabízí bezplatné Wi-Fi. 19 km od přístavu Marciana. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování filip's home se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

HelloElba Villetta Fiorita

8

HelloElba Villetta Fiorita

UbytováníHelloElba Villetta Fiorita. HelloElba Villetta Fiorita nabízí ubytování s výhledem do zahrady v Rio Marina, necelý 1 km od Spiaggia La Torre a 11 minut chůze od Spiaggia Marina Di... Ubytování HelloElba Villetta Fiorita se nachází ve městě Rio Marina (Itálie - Elba).

Ubytování ve městě Rio Marina

Město Rio Marina se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 94 hotelů a ubytování ve městě Rio Marina.