Hledat

Ubytování

Ubytování město Cavo

Ve městě Cavo (Itálie) máme celkem 51 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cavo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cavo

Casina Marchesi

10

Casina Marchesi

UbytováníCasina Marchesi. Casina Marchesi se nachází v Cavu, 1,3 km od Spiaggia di Frugoso a 27 km od Villa San Martino, a nabízí klimatizaci. Ubytování Casina Marchesi se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

La casina di Cavo

10

La casina di Cavo

UbytováníLa casina di Cavo. La casina di Cavo se nachází v Cavu, 27 km od vily San Martino a 45 km od lanovky Cabinovia Monte Capanne. Nabízí gril a výhled do zahrady. Ubytování La casina di Cavo se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

Casa Miranda

9,5

Casa Miranda

UbytováníCasa Miranda. Casa Miranda se nachází v Cavu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí sezónní venkovní bazén a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Miranda se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

la scappatoia

9,3

la scappatoia

Ubytováníla scappatoia. La scappatoia se nachází asi 1,6 km od Spiaggia di Frugoso a nabízí ubytování se zahradou, terasou a výhledem na město. Ubytování la scappatoia se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

Villino Biancazzurro

9,2

Villino Biancazzurro

UbytováníVillino Biancazzurro. Villino Biancazzurro se nachází v Cavu, 26 km od vily San Martino a 43 km od lanovky Cabinovia Monte Capanne, a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Villino Biancazzurro se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

Casa Mambrino Panorama

9

Casa Mambrino Panorama

Ubytování (Apartmány) Casa Mambrino Panorama. Casa Mambrino Panorama se nachází v Cavu a nabízí venkovní bazén a výhled na moře. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa Mambrino Panorama se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

CASA VACANZE My Way

9

CASA VACANZE My Way

Ubytování (Prázdninový dům) CASA VACANZE My Way. CASA VACANZE My Way se nachází v Cavu na ostrově Elba a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování CASA VACANZE My Way se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

6 a La Pergola

9

6 a La Pergola

Ubytování6 a La Pergola. 6 a La Pergola se nachází asi 2 km od Spiaggia di Frugoso a nabízí výhled na moře, sezónní venkovní bazén, zahradu a terasu. Ubytování 6 a La Pergola se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

Appartamento Bellavista

8,8

Appartamento Bellavista

Ubytování (Prázdninový dům) Appartamento Bellavista. Appartamento Bellavista se nachází v Cavu a nabízí sdílený lounge, zahradu a terasu. Ubytování Appartamento Bellavista se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

Cavo Beach 2

8,8

Cavo Beach 2

Ubytování (Prázdninový dům) Cavo Beach 2. Cavo Beach 2 se nachází v Cavu a nabízí zahradu a gril. Klimatizované ubytování je vzdálené 19 km od přístavu Marciana. Ubytování Cavo Beach 2 se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

Appartamento La Vista

8,7

Appartamento La Vista

UbytováníAppartamento La Vista. Appartamento La Vista se nachází v Cavu a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento La Vista se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

Marinho

8,6

Marinho

UbytováníMarinho. Marinho se nachází v Cavu, méně než 1 km od Spiaggia di Frugoso, 27 km od Villa San Martino a 44 km od Cabinovia Monte Capanne. Nabízí zahradu a gril. Ubytování Marinho se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

Appartamento Cavo

8,6

Appartamento Cavo

UbytováníAppartamento Cavo. Appartamento Cavo se nachází v Cavu a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a zařízenou terasou. Ubytování Appartamento Cavo se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

Cavo Beach 4

8,6

Cavo Beach 4

Ubytování (Prázdninový dům) Cavo Beach 4. Cavo Beach 4 se nachází v Cavu a nabízí zahradu, gril a terasu. Klimatizované ubytování je vzdálené 19 km od přístavu Marciana. Ubytování Cavo Beach 4 se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

Appartamento Edy

8,5

Appartamento Edy

UbytováníAppartamento Edy. Appartamento Edy se nachází 600 metrů od Spiaggia di Frugoso, 27 km od Villa San Martino a 45 km od Cabinovia Monte Capanne. Ubytování se nachází v Cavu. Ubytování Appartamento Edy se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

Attico cavo a pochi passi dal mare

8,5

Attico cavo a pochi passi dal mare

UbytováníAttico cavo a pochi passi dal mare. Attico cavo a pochi passi dal mare se nachází 27 km od vily San Martino a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Attico cavo a pochi passi dal mare se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

Cavo Beach 1

8,5

Cavo Beach 1

UbytováníCavo Beach 1. Cavo Beach 1 se nachází asi 1 km od Spiaggia di Frugoso a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Cavo Beach 1 se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

Hotel Maristella

8,5

Hotel Maristella

Ubytování (Hotel) Hotel Maristella. Cavo's Hotel Maristella se nachází na severním pobřeží ostrova Elba a nabízí velkou zahradu, terasu a moderní pokoje. Ubytování Hotel Maristella se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

AL 4 della Pergola

8,3

AL 4 della Pergola

Ubytování (Apartmán) AL 4 della Pergola. AL 4 della Pergola se nachází v obci Cavo a nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled na bazén. Ubytování AL 4 della Pergola se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

Hotel Marelba

8,2

Hotel Marelba

Ubytování (Hotel) Hotel Marelba. Hotel Marelba stojí pouhých 200 metrů od pláže a přístavu Cavo. Nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách, vlastní soukromé parkoviště a vlastní zahradu. Ubytování Hotel Marelba se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

Cavo Beach 5

8,1

Cavo Beach 5

UbytováníCavo Beach 5. Cavo Beach 5 se nachází v Cavu, 1 km od Spiaggia di Frugoso a 27 km od Villa San Martino. Nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Cavo Beach 5 se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

Casa San Giuseppe - Isola d'Elba

8,1

Casa San Giuseppe - Isola d'Elba

UbytováníCasa San Giuseppe - Isola d'Elba. Casa San Giuseppe sídlí v budově z 18. století, 200 metrů od písečné pláže ve městě Cavo. Ubytování Casa San Giuseppe - Isola d'Elba se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

Cavo Beach 3

8,1

Cavo Beach 3

Ubytování (Prázdninový dům) Cavo Beach 3. Cavo Beach 3 se nachází v Cavu a nabízí zahradu, gril a terasu. Prázdninový dům má výhled do zahrady a je vzdálený 19 km od přístavu Marciana. Ubytování Cavo Beach 3 se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

Le vasche - by the sea - nice apartment

8

Le vasche - by the sea - nice apartment

UbytováníLe vasche - by the sea - nice apartment. Le vasche - by the sea - nice apartment se nachází 600 metrů od Spiaggia di Frugoso a nabízí výhled na moře, zahradu, terasu a bar. Ubytování Le vasche - by the sea - nice apartment se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

Villaflair - Villa Bensa

8

Villaflair - Villa Bensa

UbytováníVillaflair - Villa Bensa. Villaflair - Villa Bensa se nachází v Cavu na ostrově Elba a nabízí terasu. Lanovka Cabinovia Monte Capanne je vzdálená 45 km. Ubytování Villaflair - Villa Bensa se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

Casa Mamy a 150 metri dal mare

8

Casa Mamy a 150 metri dal mare

UbytováníCasa Mamy a 150 metri dal mare. Casa Mamy a 150 metri dal mare nabízí ubytování v Cavu, 43 km od lanovky Cabinovia Monte Capanne. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Mamy a 150 metri dal mare se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

Locazione Turistica Wendy

8

Locazione Turistica Wendy

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica Wendy. Locazione Turistica Wendy se nachází v Cavu na ostrově Elba a nabízí zahradu. Do přístavu Marciana je to 19 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Locazione Turistica Wendy se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

Elbadoc Camping Village

7,9

Elbadoc Camping Village

UbytováníElbadoc Camping Village. Elbadoc Camping Village se nachází v obci Cavo na ostrově Elba, 2 km od Spiaggia di Frugoso. Ubytování Elbadoc Camping Village se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

Appartamento in Castello Bellariva

7,9

Appartamento in Castello Bellariva

Ubytování (Apartmán) Appartamento in Castello Bellariva. Appartamento in Castello Bellariva se nachází v Cavu a nabízí sezónní venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Appartamento in Castello Bellariva se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

CASA ELISA

7,9

CASA ELISA

Ubytování (Prázdninový dům) CASA ELISA. CASA ELISA se nachází v Cavu a nabízí klimatizované ubytování s terasou. K dispozici je gril. Ubytování CASA ELISA se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

PFA Hotel - Isola d'Elba

7,8

PFA Hotel - Isola d'Elba

UbytováníPFA Hotel - Isola d'Elba. PFA Hotel - Isola d'Elba se nachází ve městě Cavo, 350 metrů od pláže. Nabízí restauraci a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování PFA Hotel - Isola d'Elba se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

Casa Greta a Cavo

7,6

Casa Greta a Cavo

UbytováníCasa Greta a Cavo. Casa Greta se nachází 1,5 km od Spiaggia di Frugoso a 26 km od Villa San Martino v Cavu. a Cavo nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Casa Greta a Cavo se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

La Vecchia Scuola

7,5

La Vecchia Scuola

Ubytování (Apartmán) La Vecchia Scuola. La Vecchia Scuola se nachází v přístavu v Cavu, na severním pobřeží ostrova Elba. Ubytování La Vecchia Scuola se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

Locazione Turistica la Roccia

7,5

Locazione Turistica la Roccia

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica la Roccia. Locazione Turistica la Roccia se nachází u pláže ve městě Cavo, 17 km od přístavu Piombino a 19 km od vlakového nádraží Piombino. Ubytování Locazione Turistica la Roccia se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

Pergola n.3

7,5

Pergola n.3

UbytováníPergola n.3. Pergola n.3 se nachází v Cavu, nedaleko Spiaggia di Frugoso a 26 km od Villa San Martino. Ubytování Pergola n.3 se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

Locazione Turistica Salita Bellavista

6,8

Locazione Turistica Salita Bellavista

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Salita Bellavista. Locazione Turistica Salita Bellavista se nachází v Cavu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Locazione Turistica Salita Bellavista se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

Casa Mariina

6,5

Casa Mariina

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Mariina. Casa Mariina se nachází v Cavu na ostrově Elba a nabízí zahradu. 20 km od přístavu Marciana. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Mariina se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

Monolocale della casarelaxcavo

5

Monolocale della casarelaxcavo

UbytováníMonolocale della casarelaxcavo. Monolocale della casarelaxcavo se nachází v Cavu, 1,1 km od Spiaggia di Frugoso a 28 km od Villa San Martino, a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Monolocale della casarelaxcavo se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

Stunning apartment in Cavo with 1 Bedrooms

3

Stunning apartment in Cavo with 1 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Stunning apartment in Cavo with 1 Bedrooms. Stunning apartment in Cavo with 1 Bedrooms se nachází v Cavu a nabízí zahradu a terasu. Do přístavu Marciana je to 19 km. Ubytování Stunning apartment in Cavo with 1 Bedrooms se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

Hotel Levante 3 stelle S

Hotel Levante 3 stelle S

UbytováníHotel Levante 3 stelle S. Set in Cavo, less than 1 km from Spiaggia di Frugoso, Hotel Levante 3 stelle S offers accommodation with a garden, free private parking, a shared lounge... Ubytování Hotel Levante 3 stelle S se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

Stupendo appartamento in un castello riva al mare

Stupendo appartamento in un castello riva al mare

UbytováníStupendo appartamento in un castello riva al mare. Situated in Cavo in the Elba region, Stupendo appartamento in un castello riva al mare has a balcony. Ubytování Stupendo appartamento in un castello riva al mare se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

Stunning apartment in Cavo with 1 Bedrooms

Stunning apartment in Cavo with 1 Bedrooms

UbytováníStunning apartment in Cavo with 1 Bedrooms. Stunning apartment in Cavo with 1 Bedrooms se nachází v Cavu, 27 km od Villa San Martino a 44 km od Cabinovia Monte Capanne, a nabízí výhled na moře. Ubytování Stunning apartment in Cavo with 1 Bedrooms se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

Amazing home in Cavo with 2 Bedrooms and WiFi

Amazing home in Cavo with 2 Bedrooms and WiFi

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Cavo with 2 Bedrooms and WiFi. Amazing home in Cavo with 2 Bedrooms and Wi-Fi se nachází v Cavu. Ubytování Amazing home in Cavo with 2 Bedrooms and WiFi se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

Maggiolino al mare

Maggiolino al mare

UbytováníMaggiolino al mare. Maggiolino al mare se nachází v obci Cavo na ostrově Elba a nabízí balkon a výhled do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Maggiolino al mare se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

Appartamento Lorena

Appartamento Lorena

UbytováníAppartamento Lorena. Appartamento Lorena nabízí ubytování s výhledem do zahrady v Cavu, 2,9 km od pláže Cala Seregola a 26 km od vily San Martino. Ubytování Appartamento Lorena se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

Casa Minnie

Casa Minnie

UbytováníCasa Minnie. Casa Minnie nabízí ubytování s výhledem do zahrady v Cavu, 1,5 km od Spiaggia di Frugoso a 26 km od Villa San Martino. Ubytování Casa Minnie se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

La Ginestra

La Ginestra

UbytováníLa Ginestra. La Ginestra se nachází v Cavu a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La Ginestra se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

Nice apartment in Cavo with 1 Bedrooms

Nice apartment in Cavo with 1 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Nice apartment in Cavo with 1 Bedrooms. Nice apartment in Cavo with 1 Bedrooms se nachází v Cavu a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Do přístavu Marciana je to 19 km. Ubytování Nice apartment in Cavo with 1 Bedrooms se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

ELBA HOUSE N°23

ELBA HOUSE N°23

Ubytování (Prázdninový dům) ELBA HOUSE N°23. ELBA HOUSE N°23 se nachází v Cavu a nabízí gril a terasu. Nachází se na pláži a nabízí bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování ELBA HOUSE N°23 se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

Bel appartamento a Cavo con vista sul golfo

Bel appartamento a Cavo con vista sul golfo

UbytováníBel appartamento a Cavo con vista sul golfo. Bel appartamento a Cavo con vista sul golfo nabízí ubytování v Cavu, 45 km od lanovky Cabinovia Monte Capanne. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Bel appartamento a Cavo con vista sul golfo se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

Appartamento Mare Blu

Appartamento Mare Blu

UbytováníAppartamento Mare Blu. Appartamento Mare Blu is located in Cavo, 700 metres from Spiaggia di Frugoso, 27 km from Villa San Martino, as well as 44 km from Cabinovia Monte Capanne. Ubytování Appartamento Mare Blu se nachází ve městě Cavo (Itálie - Elba).

Ubytování ve městě Cavo

Město Cavo se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 51 hotelů a ubytování ve městě Cavo.