Hledat

Ubytování

Veszprem

V regionu Veszprem (Maďarsko) máme celkem 1578 hotelů a ubytování.

Pro region Veszprem doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Balatonfüred (320), Balatonalmádi (118), Tihany (96), Badacsonytomaj (75), Csopak (68), Veszprém (65), Alsóörs (48), Balatonfůzfő (43), Balatonkenese (41), Révfülöp (38). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Veszprem

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Veszprem

Balaton Exclusive Apartman

10

Balaton Exclusive Apartman

Ubytování (Apartmán) Balaton Exclusive Apartman. Situated in Csopak, 2.1 km from Truncated Tower, Balaton Exclusive Apartman features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Balaton Exclusive Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 738 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Strand Apartman

10

Strand Apartman

Ubytování (Apartmán) Strand Apartman. Featuring a balcony with garden views, a garden and a terrace, Strand Apartman can be found in Balatonfüred, close to Round Temple and 2. Ubytování Strand Apartman se nachází ve městě Balatonfüred (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 000 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fürge cselle apartman

10

Fürge cselle apartman

Ubytování (Apartmán) Fürge cselle apartman. Located in Tapolca in the Veszprem region, Fürge cselle apartman has a terrace and garden views. Ubytování Fürge cselle apartman se nachází ve městě Tapolca (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuckó Apartman

10

Kuckó Apartman

Ubytování (Apartmán) Kuckó Apartman. Featuring accommodation with a terrace, Kuckó Apartman is set in Badacsonytördemic. Featuring garden views, this apartment also features free WiFi. Ubytování Kuckó Apartman se nachází ve městě Badacsonytördemic (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Retrovilla

10

Retrovilla

Ubytování (Prázdninový dům) Retrovilla. Situated in Balatonkenese in the Veszprem region, Retrovilla features a garden. This holiday home offers a terrace. Ubytování Retrovilla se nachází ve městě Balatonkenese (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zrínyi 15 Apartments

10

Zrínyi 15 Apartments

Ubytování (Apartmány) Zrínyi 15 Apartments. Located in Balatonkenese, 37 km from Tihany, Zrínyi 15 Apartments provides a garden and free WiFi. Ubytování Zrínyi 15 Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 905 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferien im Naturschutzgebiet

10

Ferien im Naturschutzgebiet

Ubytování (Apartmán) Ferien im Naturschutzgebiet. Ferien im Naturschutzgebiet is set in Kékkút and offers free bikes and a terrace. Ubytování Ferien im Naturschutzgebiet se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boróka Apartman Belváros

10

Boróka Apartman Belváros

Ubytování (Apartmán) Boróka Apartman Belváros. Borka Apartman offers accommodation in Veszprém, 300 metres from Veszprem Castle and 2.3 km from Veszprem Arena. This apartment offers a garden. Ubytování Boróka Apartman Belváros se nachází ve městě Veszprém (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 316 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Négy évszak Apartman- Tapolca

10

Négy évszak Apartman- Tapolca

Ubytování (Apartmán) Négy évszak Apartman- Tapolca. Négy évszak Apartman- Tapolca is situated in Tapolca. The property has garden and city views, and is 200 metres from Tapolca Lake Cave. Ubytování Négy évszak Apartman- Tapolca se nachází ve městě Tapolca (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 200 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panorama & Vino Szigliget

10

Panorama & Vino Szigliget

Ubytování (Vila) Panorama & Vino Szigliget. Panorama & Vino, a property with a garden, is set in Szigliget, less than 1 km from Szigliget Castle and Museum. Free WiFi is offered. Ubytování Panorama & Vino Szigliget se nachází ve městě Szigliget (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Balatonfüred Apartment

10

Balatonfüred Apartment

Ubytování (Apartmán) Balatonfüred Apartment. Featuring lake views, Balatonfüred Apartment provides accommodation with a garden and a balcony, around 2 km from Round Temple. Ubytování Balatonfüred Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Riza villa

10

Riza villa

Ubytování (Vila) Riza villa. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Riza villa features accommodation in Badacsonytomaj with free WiFi and lake... Ubytování Riza villa se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Viktória

10

Villa Viktória

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Viktória. Villa Viktória se nachází v Balatonfüredu a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Viktória se nachází ve městě Balatonfüred (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kishableány Apartmanház

10

Kishableány Apartmanház

Ubytování (Apartmán) Kishableány Apartmanház. Kishableány Apartmanház is a property with a garden located in Badacsonytomaj, within just 1. Ubytování Kishableány Apartmanház se nachází ve městě Badacsonytomaj (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Josef

10

Ferienhaus Josef

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Josef. Ferienhaus Josef se nachází v obci Alsóörs. 600 metrů od vyhlídky Somlyo Hill. K dispozici jsou také 2 koupelny. Ferienhaus Josef má také terasu. Ubytování Ferienhaus Josef se nachází ve městě Alsóörs (Maďarsko - Veszprem).

Füred INNSiDE

10

Füred INNSiDE

Ubytování (Apartmán) Füred INNSiDE. Füred INNSiDE se nachází v Balatonfüredu, necelý 1 km od aquaparku Annagora, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Füred INNSiDE se nachází ve městě Balatonfüred (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Borostyán Ház

10

Borostyán Ház

Ubytování (Prázdninový dům) Borostyán Ház. Located in Felsőörs in the Veszprem region, Borostyán Ház has a patio and lake views. Ubytování Borostyán Ház se nachází ve městě Felsőörs (Maďarsko - Veszprem).

Madárka Ház

10

Madárka Ház

Ubytování (Prázdninový dům) Madárka Ház. Madárka Ház is situated in Káptalantóti and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Madárka Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Tulipán vendégház

10

Tulipán vendégház

Ubytování (Apartmány) Tulipán vendégház. Situated in Örvényes, 6 km from Tihany, Tulipán vendégház features a restaurant and free WiFi. Ubytování Tulipán vendégház se nachází ve městě Örvényes (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Füred Luxury Nyaralóház

9,9

Füred Luxury Nyaralóház

Ubytování (Prázdninový dům) Füred Luxury Nyaralóház. Situated in Balatonfüred, within 700 metres of Annagora Aquapark and 1. Ubytování Füred Luxury Nyaralóház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Fenyves Vendèghàz

9,9

Fenyves Vendèghàz

Ubytování (Prázdninový dům) Fenyves Vendèghàz. Set in Tapolca, Fenyves Vendèghàz offers a patio with pool and garden views, as well as an outdoor pool, hot tub and sauna. Ubytování Fenyves Vendèghàz se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grand Cru 2. Vendégház

9,9

Grand Cru 2. Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Grand Cru 2. Vendégház. Situated in Hegymagas in the Veszprem region, Grand Cru 2. Vendégház has a patio and lake views. Ubytování Grand Cru 2. Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 363 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bakonyi Csillag Vendégház Bakonybél

9,9

Bakonyi Csillag Vendégház Bakonybél

Ubytování (Apartmány) Bakonyi Csillag Vendégház Bakonybél. Situated in Bakonybél, Bakonyi Csillag Vendégház offers self-catering accommodation with free WiFi, a garden with free barbecue facilities and a shared... Ubytování Bakonyi Csillag Vendégház Bakonybél se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Somhegyi Öreg Hársfák Major

9,9

Somhegyi Öreg Hársfák Major

Ubytování (Bed and breakfast) Somhegyi Öreg Hársfák Major. With a shared lounge and a garden, Somhegyi Öreg Hársfák Major provides free WiFi and is located in Bakonybél, 6 km from Bakony Hills. Ubytování Somhegyi Öreg Hársfák Major se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 101 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maison Bagatell Badacsony

9,9

Maison Bagatell Badacsony

Ubytování (Penzion) Maison Bagatell Badacsony. Located in Badacsonytomaj, 2.3 km from Kisfaludy Viewpoint, Maison Bagatell Badacsony provides accommodation with a shared lounge, free private parking, a... Ubytování Maison Bagatell Badacsony se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rianas Utca Palkove

9,9

Rianas Utca Palkove

Ubytování (Apartmán) Rianas Utca Palkove. Rianas Utca Palkove se nachází v Balatonrendes a nabízí zahradu a gril. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Rianas Utca Palkove se nachází ve městě Balatonrendes (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Babér Holiday Home

9,9

Babér Holiday Home

Ubytování (Prázdninový dům) Babér Holiday Home. Babér Holiday Home se nachází v Balatonfüredu, pouhých 1,2 km od Kruhového chrámu, a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Babér Holiday Home se nachází ve městě Balatonfüred (Maďarsko - Veszprem).

Lakeside Apartment

9,9

Lakeside Apartment

Ubytování (Apartmán) Lakeside Apartment. Lakeside Apartment is located in Pálköve and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Lakeside Apartment se nachází ve městě Pálköve (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szegfű apartmanház

9,9

Szegfű apartmanház

Ubytování (Prázdninový dům) Szegfű apartmanház. Set in Balatonfůzfő in the Veszprem region, Szegfű apartmanház features a balcony and lake views. Ubytování Szegfű apartmanház se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

villa vita

9,9

villa vita

Ubytování (Prázdninový dům) villa vita. Featuring lake views, villa vita offers accommodation with a terrace and a kettle, around 3.2 km from Round Temple. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování villa vita se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vidéki Porta

9,9

Vidéki Porta

Ubytování (Penzion) Vidéki Porta. Vidéki Porta is located in Herend and features free bikes. All rooms feature a flat-screen TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytování Vidéki Porta se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blue Beach Panorama

9,9

Blue Beach Panorama

Ubytování (Prázdninový dům) Blue Beach Panorama. Blue Beach Panorama is situated in Révfülöp and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Blue Beach Panorama se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 141 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bacchus Apartman - Borbarlang Badacsony

9,9

Bacchus Apartman - Borbarlang Badacsony

Ubytování (Apartmány) Bacchus Apartman - Borbarlang Badacsony. Bacchus Apartman - Borbarlang je dům s klimatizovanými apartmány situovaný v dosahu 10 minut chůze od Balatonu a 3 veřejných pláží. Ubytování Bacchus Apartman - Borbarlang Badacsony se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 675 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hópihe Faház

9,9

Hópihe Faház

Ubytování (Prázdninový dům) Hópihe Faház. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Hópihe Faház features accommodation in Bakonynána with free WiFi and mountain views. Ubytování Hópihe Faház se nachází ve městě Bakonynána (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Izabella Vendégház Somló

9,9

Izabella Vendégház Somló

Ubytování (Apartmán) Izabella Vendégház Somló. Located in Doba, Izabella Vendégház Somló offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytování Izabella Vendégház Somló se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pitypang Vendégház

9,9

Pitypang Vendégház

Ubytování (Penzion) Pitypang Vendégház. Pitypang Vendégház se nachází v Csopaku, 500 metrů od známé "Zkrácené" věže, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, kuchyň, satelitní TV s plochou obrazovkou a... Ubytování Pitypang Vendégház se nachází ve městě Csopak (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 670 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pilger Vendégház

9,9

Pilger Vendégház

Ubytování (Apartmány) Pilger Vendégház. Pilger Vendégház se nachází v Tihany, 500 metrů od kláštera Tihany a vnitřního jezera Tihany, a nabízí zahradu a terasu. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Pilger Vendégház se nachází ve městě Tihany (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoráma Vendégház

9,9

Panoráma Vendégház

Ubytování (Apartmán) Panoráma Vendégház. Panoráma Vendégház se nachází ve městě Balatonszepezd. K Balatonskému jezeru je to 500 metrů. Ubytování Panoráma Vendégház se nachází ve městě Balatonszepezd (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 938 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

László Apartman

9,9

László Apartman

Ubytování (Apartmán) László Apartman. Featuring garden views, László Apartman features accommodation with a balcony and a kettle, around 800 metres from Inner Lake of Tihany. Ubytování László Apartman se nachází ve městě Tihany (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kálium Vendégház

9,9

Kálium Vendégház

Ubytování (Apartmány) Kálium Vendégház. Situated in Mindszentkálla, Kálium Vendégház offers accommodation with a balcony. Ubytování Kálium Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 670 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Óváros Apartman

9,9

Óváros Apartman

Ubytování (Apartmán) Óváros Apartman. Located in Veszprém, 300 metres from Veszprem Castle and 3.7 km from Veszprem Arena, Óváros Apartman offers a terrace and air conditioning. Ubytování Óváros Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AnnApartman

9,9

AnnApartman

Ubytování (Apartmán) AnnApartman. AnnApartman is situated in Badacsonytördemic and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování AnnApartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tó apartman

9,9

Tó apartman

Ubytování (Privát) Tó apartman. Tó apartman is a self-catering accommodation located in Tihany. FreeWiFi access is available. The property is 300 metres from Tihany Abbey. Ubytování Tó apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 426 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Delfinesház

9,9

Delfinesház

Ubytování (Apartmán) Delfinesház. Set in Badacsonytördemic in the Veszprem region, Delfinesház has a garden. Ubytování Delfinesház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PortusHome Vászoly

9,9

PortusHome Vászoly

Ubytování (Vila) PortusHome Vászoly. Prázdninový dům PortusHome Vászoly se nachází ve vesnici Vászoly, 13 km od měst Tihany a Balatonfüred. Ubytování PortusHome Vászoly se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alba Villa 2

9,9

Alba Villa 2

Ubytování (Apartmán) Alba Villa 2. Situated in Balatonfüred, less than 1 km from Balatonfured Kisfaludy and 2. Ubytování Alba Villa 2 se nachází ve městě Balatonfüred (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 936 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Badacsony Villa Ria

9,9

Badacsony Villa Ria

Ubytování (Vila) Badacsony Villa Ria. Set in Badacsonytomaj, 2.4 km from Kisfaludy Viewpoint and 2. Ubytování Badacsony Villa Ria se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 399 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Benedek Szőlőbirtok és Vendégház

9,9

Benedek Szőlőbirtok és Vendégház

Ubytování (Penzion) Benedek Szőlőbirtok és Vendégház. Boasting a garden and free WiFi throughout the property, Benedek Szőlőbirtok és Vendégház is situated in Monoszló. The guest house has family rooms. Ubytování Benedek Szőlőbirtok és Vendégház se nachází ve městě Monoszló (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bibóca apartman

9,9

Bibóca apartman

Ubytování (Apartmán) Bibóca apartman. Boasting garden views, Bibóca apartman provides accommodation with a garden and a patio, around 700 metres from Tapolca Lake Cave. Ubytování Bibóca apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Békaváros házikó

9,9

Békaváros házikó

Ubytování (Apartmány) Békaváros házikó. Situated 3.9 km from Bakony Hills, Békaváros házikó features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Békaváros házikó se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Őshaza Vendégház

9,9

Őshaza Vendégház

Ubytování (Apartmány) Őshaza Vendégház. Situated in Bazsi in the Veszprem region, Őshaza Vendégház features a terrace and mountain views. The accommodation has free WiFi. Ubytování Őshaza Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 399 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech regionu Veszprem

Ubytování v městech regionu Veszprem

Ubytování v regionu Veszprem - Maďarsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 1578 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Veszprem.

Pro region Veszprem doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Balatonfüred (320), Balatonalmádi (118), Tihany (96), Badacsonytomaj (75), Csopak (68), Veszprém (65), Alsóörs (48), Balatonfůzfő (43), Balatonkenese (41), Révfülöp (38). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Veszprem máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Balaton Exclusive Apartman (10*), Strand Apartman (10*), Fürge cselle apartman (10*), Zrínyi 15 Apartments (10*), Ferien im Naturschutzgebiet (10*), Négy évszak Apartman- Tapolca (10*), Panorama & Vino Szigliget (10*), Balatonfüred Apartment (10*), Riza villa (10*), Villa Viktória (10*).

Region Veszprem může být skvělým místem pro strávení dovolené.