Hledat

Ubytování

Veszprem

V regionu Veszprem (Maďarsko) máme celkem 1578 hotelů a ubytování.

Pro region Veszprem doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Balatonfüred (320), Balatonalmádi (118), Tihany (96), Badacsonytomaj (75), Csopak (68), Veszprém (65), Alsóörs (48), Balatonfůzfő (43), Balatonkenese (41), Révfülöp (38). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Veszprem

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Veszprem

Éva Apartmanház 3

10

Éva Apartmanház 3

Ubytování (Apartmán) Éva Apartmanház 3. Éva Apartmanház 3 se nachází asi 600 metrů od zkroucené věže a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Éva Apartmanház 3 se nachází ve městě Csopak (Maďarsko - Veszprem).

Kertvárosi nyugalom

10

Kertvárosi nyugalom

Ubytování (Apartmán) Kertvárosi nyugalom. Kertvárosi nyugalom se nachází v Balatonfüredu, 2,8 km od aquaparku Annagora a 1,4 km od Kruhového chrámu. Ubytování Kertvárosi nyugalom se nachází ve městě Balatonfüred (Maďarsko - Veszprem).

Hét kenyér Ökovendégház

10

Hét kenyér Ökovendégház

Ubytování (Penzion) Hét kenyér Ökovendégház. Hét kenyér Ökovendégház se nachází v Pécsely a nabízí zahradu, gril a terasu. Penzion nabízí rodinné pokoje. Ubytování Hét kenyér Ökovendégház se nachází ve městě Pécsely (Maďarsko - Veszprem).

Bakony Kőhegy vendégház

10

Bakony Kőhegy vendégház

Ubytování (Bed and breakfast) Bakony Kőhegy vendégház. Bakony Kőhegy vendégház se nachází v obci Csehbánya ve Veszprému a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Bakony Kőhegy vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Cseresznyés apartman

10

Cseresznyés apartman

Ubytování (Apartmány) Cseresznyés apartman. Cseresznyés apartman se nachází v Balatonalmádi, 17 km od Tihany, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Cseresznyés apartman se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

Villa Corner

10

Villa Corner

Ubytování (Penzion) Villa Corner. Villa Corner se nachází v Tihany, 600 metrů od kláštera Tihany a 700 metrů od vnitřního jezera Tihany. Ubytování Villa Corner se nachází ve městě Tihany (Maďarsko - Veszprem).

Vadkert Vendégház

10

Vadkert Vendégház

Ubytování (Apartmán) Vadkert Vendégház. Vadkert Vendégház se nachází v obci Dörgicse ve Veszprémské župě a nabízí terasu a výhled do zahrady. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vadkert Vendégház se nachází ve městě Dörgicse (Maďarsko - Veszprem).

Strand Apartman

10

Strand Apartman

Ubytování (Apartmán) Strand Apartman. Featuring a balcony with garden views, a garden and a terrace, Strand Apartman can be found in Balatonfüred, close to Round Temple and 2. Ubytování Strand Apartman se nachází ve městě Balatonfüred (Maďarsko - Veszprem).

Balaton Exclusive Apartman

10

Balaton Exclusive Apartman

Ubytování (Apartmán) Balaton Exclusive Apartman. Situated in Csopak, 2.1 km from Truncated Tower, Balaton Exclusive Apartman features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Balaton Exclusive Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Sun Resort Luxury Apartman

10

Sun Resort Luxury Apartman

Ubytování (Apartmán) Sun Resort Luxury Apartman. Sun Resort Luxury Apartman se nachází v Balatonfüredu, 1,4 km od Balatonfured Kisfaludy a 2,2 km od aquaparku Annagora. Ubytování Sun Resort Luxury Apartman se nachází ve městě Balatonfüred (Maďarsko - Veszprem).

Szőlőhegy Vendégház Sümeg

10

Szőlőhegy Vendégház Sümeg

Ubytování (Prázdninový dům) Szőlőhegy Vendégház Sümeg. Szőlőhegy Vendégház Sümeg se nachází v obci Sümeg, necelý 1 km od hradu Sümeg, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Szőlőhegy Vendégház Sümeg se nachází ve městě Sümeg (Maďarsko - Veszprem).

Skyline Resort

10

Skyline Resort

Ubytování (Apartmány) Skyline Resort. Skyline Resort se nachází v Balatonalmádi, 18 km od Tihany a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také vířivka. Ubytování Skyline Resort se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

Panorama Resort Balatonfüred

10

Panorama Resort Balatonfüred

Ubytování (Apartmán) Panorama Resort Balatonfüred. Panorama Resort Balatonfüred se nachází 2,5 km od Kruhového chrámu a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na jezero. Ubytování Panorama Resort Balatonfüred se nachází ve městě Balatonfüred (Maďarsko - Veszprem).

Prána Apartman

10

Prána Apartman

Ubytování (Apartmány) Prána Apartman. Prána Apartman se nachází v Herendu, 27 km od Tihany, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Prána Apartman se nachází ve městě Herend (Maďarsko - Veszprem).

Fürge cselle apartman

10

Fürge cselle apartman

Ubytování (Apartmán) Fürge cselle apartman. Located in Tapolca in the Veszprem region, Fürge cselle apartman has a terrace and garden views. Ubytování Fürge cselle apartman se nachází ve městě Tapolca (Maďarsko - Veszprem).

Retrovilla

10

Retrovilla

Ubytování (Prázdninový dům) Retrovilla. Situated in Balatonkenese in the Veszprem region, Retrovilla features a garden. This holiday home offers a terrace. Ubytování Retrovilla se nachází ve městě Balatonkenese (Maďarsko - Veszprem).

Kuckó Apartman

10

Kuckó Apartman

Ubytování (Apartmán) Kuckó Apartman. Featuring accommodation with a terrace, Kuckó Apartman is set in Badacsonytördemic. Featuring garden views, this apartment also features free WiFi. Ubytování Kuckó Apartman se nachází ve městě Badacsonytördemic (Maďarsko - Veszprem).

Sunhouse, Balatonvilágos

10

Sunhouse, Balatonvilágos

Ubytování (Prázdninový dům) Sunhouse, Balatonvilágos. Sunhouse, Balatonvilágos se nachází v Balatonvilágos a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Sunhouse, Balatonvilágos se nachází ve městě Balatonvilágos (Maďarsko - Veszprem).

Levendula vendégház

10

Levendula vendégház

Ubytování (Apartmán) Levendula vendégház. Levendula vendégház se nachází v obci Nemesvita v regionu Veszprém a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Levendula vendégház se nachází ve městě Nemesvita (Maďarsko - Veszprem).

Aquilo Apartmanok

10

Aquilo Apartmanok

Ubytování (Apartmány) Aquilo Apartmanok. Aquilo Apartmanok se nachází v obci Tihany ve Veszprémské župě, nedaleko zábavního parku Tihany, a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Aquilo Apartmanok se nachází ve městě Tihany (Maďarsko - Veszprem).

Boróka Apartman Belváros

10

Boróka Apartman Belváros

Ubytování (Apartmán) Boróka Apartman Belváros. Borka Apartman offers accommodation in Veszprém, 300 metres from Veszprem Castle and 2.3 km from Veszprem Arena. This apartment offers a garden. Ubytování Boróka Apartman Belváros se nachází ve městě Veszprém (Maďarsko - Veszprem).

Négy évszak Apartman- Tapolca

10

Négy évszak Apartman- Tapolca

Ubytování (Apartmán) Négy évszak Apartman- Tapolca. Négy évszak Apartman- Tapolca is situated in Tapolca. The property has garden and city views, and is 200 metres from Tapolca Lake Cave. Ubytování Négy évszak Apartman- Tapolca se nachází ve městě Tapolca (Maďarsko - Veszprem).

Panorama & Vino Szigliget

10

Panorama & Vino Szigliget

Ubytování (Vila) Panorama & Vino Szigliget. Panorama & Vino, a property with a garden, is set in Szigliget, less than 1 km from Szigliget Castle and Museum. Free WiFi is offered. Ubytování Panorama & Vino Szigliget se nachází ve městě Szigliget (Maďarsko - Veszprem).

Ferien im Naturschutzgebiet

10

Ferien im Naturschutzgebiet

Ubytování (Apartmán) Ferien im Naturschutzgebiet. Ferien im Naturschutzgebiet is set in Kékkút and offers free bikes and a terrace. Ubytování Ferien im Naturschutzgebiet se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Zrínyi 15 Apartments

10

Zrínyi 15 Apartments

Ubytování (Apartmány) Zrínyi 15 Apartments. Located in Balatonkenese, 37 km from Tihany, Zrínyi 15 Apartments provides a garden and free WiFi. Ubytování Zrínyi 15 Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Treehouses Kapolcs

10

Treehouses Kapolcs

Ubytování (Apartmán) Treehouses Kapolcs. Treehouses Kapolcs se nachází ve městě Vigántpetend a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem, výhledem na hory a balkonem. Ubytování Treehouses Kapolcs se nachází ve městě Vigántpetend (Maďarsko - Veszprem).

Nekem Füred

10

Nekem Füred

Ubytování (Apartmán) Nekem Füred. Nekem Füred se nachází ve městě Balatonfüred, pouhých 150 metrů od Balatonfured Kisfaludy, a nabízí zahradu, gril a pokojovou službu. Ubytování Nekem Füred se nachází ve městě Balatonfüred (Maďarsko - Veszprem).

Igényes 4 fős apartman közvetlen a strandnál

10

Igényes 4 fős apartman közvetlen a strandnál

Ubytování (Apartmán) Igényes 4 fős apartman közvetlen a strandnál. Igényes 4 fős apartman közvetlen a strandnál nabízí ubytování v Csopaku, 1,8 km od zkrácené věže. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Igényes 4 fős apartman közvetlen a strandnál se nachází ve městě Csopak (Maďarsko - Veszprem).

Csillagkert vendégház

10

Csillagkert vendégház

Ubytování (Vila) Csillagkert vendégház. Csillagkert vendégház se nachází v obci Nagyalásony a nabízí klimatizované ubytování s terasou. 48 km od města Szigliget. Ubytování Csillagkert vendégház se nachází ve městě Nagyalásony (Maďarsko - Veszprem).

Füred INNSiDE

10

Füred INNSiDE

Ubytování (Apartmán) Füred INNSiDE. Füred INNSiDE se nachází v Balatonfüredu, necelý 1 km od aquaparku Annagora, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Füred INNSiDE se nachází ve městě Balatonfüred (Maďarsko - Veszprem).

Kishableány Apartmanház

10

Kishableány Apartmanház

Ubytování (Apartmán) Kishableány Apartmanház. Kishableány Apartmanház is a property with a garden located in Badacsonytomaj, within just 1. Ubytování Kishableány Apartmanház se nachází ve městě Badacsonytomaj (Maďarsko - Veszprem).

Villa Viktória

10

Villa Viktória

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Viktória. Villa Viktória se nachází v Balatonfüredu a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Viktória se nachází ve městě Balatonfüred (Maďarsko - Veszprem).

Riza villa

10

Riza villa

Ubytování (Vila) Riza villa. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Riza villa features accommodation in Badacsonytomaj with free WiFi and lake... Ubytování Riza villa se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Balatonfüred Apartment

10

Balatonfüred Apartment

Ubytování (Apartmán) Balatonfüred Apartment. Featuring lake views, Balatonfüred Apartment provides accommodation with a garden and a balcony, around 2 km from Round Temple. Ubytování Balatonfüred Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Hazai Provence

10

Hazai Provence

Ubytování (Hotel) Hazai Provence. Hazai Provence sídlí ve 180 let staré chatě v Kapolcs, 400 metrů od muzea Village Mill. Může se pochlubit interiéry v autentickém provensálském stylu. Ubytování Hazai Provence se nachází ve městě Kapolcs (Maďarsko - Veszprem).

Tulipán vendégház

10

Tulipán vendégház

Ubytování (Apartmány) Tulipán vendégház. Situated in Örvényes, 6 km from Tihany, Tulipán vendégház features a restaurant and free WiFi. Ubytování Tulipán vendégház se nachází ve městě Örvényes (Maďarsko - Veszprem).

Bella Flora Apartman

9,9

Bella Flora Apartman

Ubytování (Apartmán) Bella Flora Apartman. Bella Flora Apartman se nachází asi 500 metrů od Balatonfured Kisfaludy a nabízí ubytování s balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Bella Flora Apartman se nachází ve městě Balatonfüred (Maďarsko - Veszprem).

Beach&Pool

9,9

Beach&Pool

Ubytování (Apartmán) Beach&Pool. Beach&Pool se nachází v Balatonfüredu, 200 metrů od Balatonfured Kisfaludy a 3 km od aquaparku Annagora. Ubytování Beach&Pool se nachází ve městě Balatonfüred (Maďarsko - Veszprem).

Vitorlás Vendégház

9,9

Vitorlás Vendégház

Ubytování (Apartmány) Vitorlás Vendégház. Vitorlás Vendégház se nachází v obci Révfülöp, 23 km od obce Tihany, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vitorlás Vendégház se nachází ve městě Révfülöp (Maďarsko - Veszprem).

Somhegyi Öreg Hársfák Major

9,9

Somhegyi Öreg Hársfák Major

Ubytování (Bed and breakfast) Somhegyi Öreg Hársfák Major. With a shared lounge and a garden, Somhegyi Öreg Hársfák Major provides free WiFi and is located in Bakonybél, 6 km from Bakony Hills. Ubytování Somhegyi Öreg Hársfák Major se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Rianas Utca Palkove

9,9

Rianas Utca Palkove

Ubytování (Apartmán) Rianas Utca Palkove. Rianas Utca Palkove se nachází v Balatonrendes a nabízí zahradu a gril. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Rianas Utca Palkove se nachází ve městě Balatonrendes (Maďarsko - Veszprem).

Lakeside Apartment

9,9

Lakeside Apartment

Ubytování (Apartmán) Lakeside Apartment. Lakeside Apartment is located in Pálköve and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Lakeside Apartment se nachází ve městě Pálköve (Maďarsko - Veszprem).

Grand Cru 2. Vendégház

9,9

Grand Cru 2. Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Grand Cru 2. Vendégház. Situated in Hegymagas in the Veszprem region, Grand Cru 2. Vendégház has a patio and lake views. Ubytování Grand Cru 2. Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Bakonyi Csillag Vendégház Bakonybél

9,9

Bakonyi Csillag Vendégház Bakonybél

Ubytování (Apartmány) Bakonyi Csillag Vendégház Bakonybél. Situated in Bakonybél, Bakonyi Csillag Vendégház offers self-catering accommodation with free WiFi, a garden with free barbecue facilities and a shared... Ubytování Bakonyi Csillag Vendégház Bakonybél se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Maison Bagatell Badacsony

9,9

Maison Bagatell Badacsony

Ubytování (Penzion) Maison Bagatell Badacsony. Located in Badacsonytomaj, 2.3 km from Kisfaludy Viewpoint, Maison Bagatell Badacsony provides accommodation with a shared lounge, free private parking, a... Ubytování Maison Bagatell Badacsony se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Ubytování v městech regionu Veszprem

Ubytování v městech regionu Veszprem

Ubytování v regionu Veszprem - Maďarsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 1578 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Veszprem.

Pro region Veszprem doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Balatonfüred (320), Balatonalmádi (118), Tihany (96), Badacsonytomaj (75), Csopak (68), Veszprém (65), Alsóörs (48), Balatonfůzfő (43), Balatonkenese (41), Révfülöp (38). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Veszprem máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Balaton Exclusive Apartman (10*), Strand Apartman (10*), Fürge cselle apartman (10*), Zrínyi 15 Apartments (10*), Ferien im Naturschutzgebiet (10*), Négy évszak Apartman- Tapolca (10*), Panorama & Vino Szigliget (10*), Balatonfüred Apartment (10*), Riza villa (10*), Villa Viktória (10*).

Region Veszprem může být skvělým místem pro strávení dovolené.