Hledat

Ubytování

Veszprem

V regionu Veszprem (Maďarsko) máme celkem 1578 hotelů a ubytování.

Pro region Veszprem doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Balatonfüred (320), Balatonalmádi (118), Tihany (96), Badacsonytomaj (75), Csopak (68), Veszprém (65), Alsóörs (48), Balatonfůzfő (43), Balatonkenese (41), Révfülöp (38). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Veszprem

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Veszprem

Balaton Exclusive Apartman

10

Balaton Exclusive Apartman

Ubytování (Apartmán) Balaton Exclusive Apartman. Situated in Csopak, 2.1 km from Truncated Tower, Balaton Exclusive Apartman features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Balaton Exclusive Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 738 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zrínyi 15 Apartments

10

Zrínyi 15 Apartments

Ubytování (Apartmány) Zrínyi 15 Apartments. Located in Balatonkenese, 37 km from Tihany, Zrínyi 15 Apartments provides a garden and free WiFi. Ubytování Zrínyi 15 Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 905 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferien im Naturschutzgebiet

10

Ferien im Naturschutzgebiet

Ubytování (Apartmán) Ferien im Naturschutzgebiet. Ferien im Naturschutzgebiet is set in Kékkút and offers free bikes and a terrace. Ubytování Ferien im Naturschutzgebiet se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Balatonfüred Apartment

10

Balatonfüred Apartment

Ubytování (Apartmán) Balatonfüred Apartment. Featuring lake views, Balatonfüred Apartment provides accommodation with a garden and a balcony, around 2 km from Round Temple. Ubytování Balatonfüred Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Riza villa

10

Riza villa

Ubytování (Vila) Riza villa. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Riza villa features accommodation in Badacsonytomaj with free WiFi and lake... Ubytování Riza villa se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Borostyán Ház

10

Borostyán Ház

Ubytování (Prázdninový dům) Borostyán Ház. Located in Felsőörs in the Veszprem region, Borostyán Ház has a patio and lake views. Ubytování Borostyán Ház se nachází ve městě Felsőörs (Maďarsko - Veszprem).

Madárka Ház

10

Madárka Ház

Ubytování (Prázdninový dům) Madárka Ház. Madárka Ház is situated in Káptalantóti and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Madárka Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Füred Luxury Nyaralóház

9,9

Füred Luxury Nyaralóház

Ubytování (Prázdninový dům) Füred Luxury Nyaralóház. Situated in Balatonfüred, within 700 metres of Annagora Aquapark and 1. Ubytování Füred Luxury Nyaralóház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Fenyves Vendèghàz

9,9

Fenyves Vendèghàz

Ubytování (Prázdninový dům) Fenyves Vendèghàz. Set in Tapolca, Fenyves Vendèghàz offers a patio with pool and garden views, as well as an outdoor pool, hot tub and sauna. Ubytování Fenyves Vendèghàz se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grand Cru 2. Vendégház

9,9

Grand Cru 2. Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Grand Cru 2. Vendégház. Situated in Hegymagas in the Veszprem region, Grand Cru 2. Vendégház has a patio and lake views. Ubytování Grand Cru 2. Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 363 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bakonyi Csillag Vendégház Bakonybél

9,9

Bakonyi Csillag Vendégház Bakonybél

Ubytování (Apartmány) Bakonyi Csillag Vendégház Bakonybél. Situated in Bakonybél, Bakonyi Csillag Vendégház offers self-catering accommodation with free WiFi, a garden with free barbecue facilities and a shared... Ubytování Bakonyi Csillag Vendégház Bakonybél se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Somhegyi Öreg Hársfák Major

9,9

Somhegyi Öreg Hársfák Major

Ubytování (Bed and breakfast) Somhegyi Öreg Hársfák Major. With a shared lounge and a garden, Somhegyi Öreg Hársfák Major provides free WiFi and is located in Bakonybél, 6 km from Bakony Hills. Ubytování Somhegyi Öreg Hársfák Major se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 101 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maison Bagatell Badacsony

9,9

Maison Bagatell Badacsony

Ubytování (Penzion) Maison Bagatell Badacsony. Located in Badacsonytomaj, 2.3 km from Kisfaludy Viewpoint, Maison Bagatell Badacsony provides accommodation with a shared lounge, free private parking, a... Ubytování Maison Bagatell Badacsony se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szegfű apartmanház

9,9

Szegfű apartmanház

Ubytování (Prázdninový dům) Szegfű apartmanház. Set in Balatonfůzfő in the Veszprem region, Szegfű apartmanház features a balcony and lake views. Ubytování Szegfű apartmanház se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

villa vita

9,9

villa vita

Ubytování (Prázdninový dům) villa vita. Featuring lake views, villa vita offers accommodation with a terrace and a kettle, around 3.2 km from Round Temple. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování villa vita se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vidéki Porta

9,9

Vidéki Porta

Ubytování (Penzion) Vidéki Porta. Vidéki Porta is located in Herend and features free bikes. All rooms feature a flat-screen TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytování Vidéki Porta se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blue Beach Panorama

9,9

Blue Beach Panorama

Ubytování (Prázdninový dům) Blue Beach Panorama. Blue Beach Panorama is situated in Révfülöp and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Blue Beach Panorama se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 141 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bacchus Apartman - Borbarlang Badacsony

9,9

Bacchus Apartman - Borbarlang Badacsony

Ubytování (Apartmány) Bacchus Apartman - Borbarlang Badacsony. Bacchus Apartman - Borbarlang je dům s klimatizovanými apartmány situovaný v dosahu 10 minut chůze od Balatonu a 3 veřejných pláží. Ubytování Bacchus Apartman - Borbarlang Badacsony se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 675 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hópihe Faház

9,9

Hópihe Faház

Ubytování (Prázdninový dům) Hópihe Faház. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Hópihe Faház features accommodation in Bakonynána with free WiFi and mountain views. Ubytování Hópihe Faház se nachází ve městě Bakonynána (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Izabella Vendégház Somló

9,9

Izabella Vendégház Somló

Ubytování (Apartmán) Izabella Vendégház Somló. Located in Doba, Izabella Vendégház Somló offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytování Izabella Vendégház Somló se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pitypang Vendégház

9,9

Pitypang Vendégház

Ubytování (Penzion) Pitypang Vendégház. Pitypang Vendégház se nachází v Csopaku, 500 metrů od známé "Zkrácené" věže, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, kuchyň, satelitní TV s plochou obrazovkou a... Ubytování Pitypang Vendégház se nachází ve městě Csopak (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 670 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kálium Vendégház

9,9

Kálium Vendégház

Ubytování (Apartmány) Kálium Vendégház. Situated in Mindszentkálla, Kálium Vendégház offers accommodation with a balcony. Ubytování Kálium Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 670 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Óváros Apartman

9,9

Óváros Apartman

Ubytování (Apartmán) Óváros Apartman. Located in Veszprém, 300 metres from Veszprem Castle and 3.7 km from Veszprem Arena, Óváros Apartman offers a terrace and air conditioning. Ubytování Óváros Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AnnApartman

9,9

AnnApartman

Ubytování (Apartmán) AnnApartman. AnnApartman is situated in Badacsonytördemic and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování AnnApartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tó apartman

9,9

Tó apartman

Ubytování (Privát) Tó apartman. Tó apartman is a self-catering accommodation located in Tihany. FreeWiFi access is available. The property is 300 metres from Tihany Abbey. Ubytování Tó apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 426 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Delfinesház

9,9

Delfinesház

Ubytování (Apartmán) Delfinesház. Set in Badacsonytördemic in the Veszprem region, Delfinesház has a garden. Ubytování Delfinesház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PortusHome Vászoly

9,9

PortusHome Vászoly

Ubytování (Vila) PortusHome Vászoly. Prázdninový dům PortusHome Vászoly se nachází ve vesnici Vászoly, 13 km od měst Tihany a Balatonfüred. Ubytování PortusHome Vászoly se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alba Villa 2

9,9

Alba Villa 2

Ubytování (Apartmán) Alba Villa 2. Situated in Balatonfüred, less than 1 km from Balatonfured Kisfaludy and 2. Ubytování Alba Villa 2 se nachází ve městě Balatonfüred (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 936 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Badacsony Villa Ria

9,9

Badacsony Villa Ria

Ubytování (Vila) Badacsony Villa Ria. Set in Badacsonytomaj, 2.4 km from Kisfaludy Viewpoint and 2. Ubytování Badacsony Villa Ria se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 399 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Benedek Szőlőbirtok és Vendégház

9,9

Benedek Szőlőbirtok és Vendégház

Ubytování (Penzion) Benedek Szőlőbirtok és Vendégház. Boasting a garden and free WiFi throughout the property, Benedek Szőlőbirtok és Vendégház is situated in Monoszló. The guest house has family rooms. Ubytování Benedek Szőlőbirtok és Vendégház se nachází ve městě Monoszló (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bibóca apartman

9,9

Bibóca apartman

Ubytování (Apartmán) Bibóca apartman. Boasting garden views, Bibóca apartman provides accommodation with a garden and a patio, around 700 metres from Tapolca Lake Cave. Ubytování Bibóca apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Békaváros házikó

9,9

Békaváros házikó

Ubytování (Apartmány) Békaváros házikó. Situated 3.9 km from Bakony Hills, Békaváros házikó features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Békaváros házikó se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Őshaza Vendégház

9,9

Őshaza Vendégház

Ubytování (Apartmány) Őshaza Vendégház. Situated in Bazsi in the Veszprem region, Őshaza Vendégház features a terrace and mountain views. The accommodation has free WiFi. Ubytování Őshaza Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 399 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sasfészek Vendégház

9,9

Sasfészek Vendégház

Ubytování (Penzion) Sasfészek Vendégház. Sasfészek Vendégház is situated 10 km from the Ski Resort in Eplény. Free WiFi is provided and free private parking is available on site. Ubytování Sasfészek Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Éva

9,9

Villa Éva

Ubytování (Vila) Villa Éva. Elegantní dvoupodlažní Villa Éva se nachází na úpatí poloostrova Tihany a nabízí klimatizaci, zařízenou terasu, výhled na jezero Balaton a bezplatné Wi-Fi... Ubytování Villa Éva se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tündérgyöngye Apartmanház

9,9

Tündérgyöngye Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Tündérgyöngye Apartmanház. Tündérgyöngye Apartmanház offers accommodation 3 km from the center of Zirc with free WiFi, a garden, hot tub and trampoline. Ubytování Tündérgyöngye Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dunna

9,9

Dunna

Ubytování (Bed and breakfast) Dunna. Set in Pápa in the Veszprem region, Dunna offers accommodation with free WiFi. Ubytování Dunna se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gella Kúria

9,9

Gella Kúria

Ubytování (Penzion) Gella Kúria. Situated in Balatonszőlős, Gella Kúria has a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Gella Kúria se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 556 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Balaton View Residence

9,9

Balaton View Residence

Ubytování (Prázdninový dům) Balaton View Residence. Set in Balatonfüred, 3.6 km from Annagora Aquapark and 2. Ubytování Balaton View Residence se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 399 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Angel Holiday home

9,9

Angel Holiday home

Ubytování (Prázdninový dům) Angel Holiday home. Angel Holiday home is situated in Szentantalfa and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytování Angel Holiday home se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Eszter Nyaralóház

9,9

Eszter Nyaralóház

Ubytování (Chata) Eszter Nyaralóház. Located in Zánka in the Veszprem region, Eszter Nyaralóház has a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 21 km from Balatonfüred. Ubytování Eszter Nyaralóház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 656 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Borzavár Panzió

9,9

Borzavár Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Borzavár Panzió. Set in Borzavár, 22 km from Bakonybél, Borzavár Panzió offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Borzavár Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Égkőris Vendégház

9,8

Égkőris Vendégház

Ubytování (Penzion) Égkőris Vendégház. Featuring free WiFi throughout the property, Égkőris Vendégház offers pet-friendly accommodation in Bakonyszücs, 55 km from Győr. Ubytování Égkőris Vendégház se nachází ve městě Bakonykoppány (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthuis Muskatli

9,8

Gasthuis Muskatli

Ubytování (Prázdninové domy) Gasthuis Muskatli. Set in Sümeg in the Veszprem region and Sümeg Castle reachable within 400 metres, Gasthuis Muskatli offers accommodation with free WiFi, BBQ facilities, a... Ubytování Gasthuis Muskatli se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 315 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rózsaszín Ház

9,8

Rózsaszín Ház

Ubytování (Prázdninový dům) Rózsaszín Ház. Located in Kisapáti in the Veszprem region, Rózsaszín Ház features a terrace and garden views. Ubytování Rózsaszín Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Perla Balaton

9,8

Perla Balaton

Ubytování (Prázdninový dům) Perla Balaton. Situated in Csopak, within 1.2 km of Truncated Tower, Perla Balaton offers accommodation with air conditioning. Ubytování Perla Balaton se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vilagos Villa

9,8

Vilagos Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Vilagos Villa. Vilagos Villa is located in Balatonvilágos and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Vilagos Villa se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Lakeside Apartment

9,8

Lakeside Apartment

Ubytování (Apartmán) Lakeside Apartment. Situated in Tihany, 2.5 km from Tihany Abbey and 100 metres from Tihany Marina, Lakeside Apartment offers a garden and air conditioning. Ubytování Lakeside Apartment se nachází ve městě Tihany (Maďarsko - Veszprem).

Levendula Apartman

9,8

Levendula Apartman

Ubytování (Apartmán) Levendula Apartman. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Levendula Apartman is located in Tapolca. Ubytování Levendula Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 597 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jeruzsálemhegyi Apartman

9,8

Jeruzsálemhegyi Apartman

Ubytování (Apartmány) Jeruzsálemhegyi Apartman. Situated in Veszprém, Jeruzsálemhegyi Apartman features a restaurant, 800 metres from Veszprem Castle and 4.3 km from Veszprem Arena. Ubytování Jeruzsálemhegyi Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kikapcsol-lak

9,8

Kikapcsol-lak

Ubytování (Prázdninový dům) Kikapcsol-lak. Set in Pécsely, Kikapcsol-lak offers a shared lounge, a garden and a barbecue. The property is 13 km from Tihany and free private parking is offered. Ubytování Kikapcsol-lak se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech regionu Veszprem

Ubytování v městech regionu Veszprem

Ubytování v regionu Veszprem - Maďarsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 1578 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Veszprem.

Pro region Veszprem doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Balatonfüred (320), Balatonalmádi (118), Tihany (96), Badacsonytomaj (75), Csopak (68), Veszprém (65), Alsóörs (48), Balatonfůzfő (43), Balatonkenese (41), Révfülöp (38). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Veszprem máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Balaton Exclusive Apartman (10*), Zrínyi 15 Apartments (10*), Ferien im Naturschutzgebiet (10*), Balatonfüred Apartment (10*), Riza villa (10*), Borostyán Ház (10*), Madárka Ház (10*), Füred Luxury Nyaralóház (9,9*), Fenyves Vendèghàz (9,9*), Grand Cru 2. Vendégház (9,9*).

Region Veszprem může být skvělým místem pro strávení dovolené.