Hledat

Ubytování

Ubytování město Balatonkenese

Ve městě Balatonkenese (Maďarsko) máme celkem 41 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Balatonkenese

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Balatonkenese

Retrovilla

10

Retrovilla

Ubytování (Prázdninový dům) Retrovilla. Situated in Balatonkenese in the Veszprem region, Retrovilla features a garden. This holiday home offers a terrace. Ubytování Retrovilla se nachází ve městě Balatonkenese (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zrínyi 15 Apartments

10

Zrínyi 15 Apartments

Ubytování (Apartmány) Zrínyi 15 Apartments. Located in Balatonkenese, 37 km from Tihany, Zrínyi 15 Apartments provides a garden and free WiFi. Ubytování Zrínyi 15 Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 905 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kenese Panoráma Apartman 2

9,8

Kenese Panoráma Apartman 2

Ubytování (Apartmán) Kenese Panoráma Apartman 2. Kenese Panoráma Apartman 2 is set in Balatonkenese and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Kenese Panoráma Apartman 2 se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Ciprus Porta Apartmanok

9,8

Ciprus Porta Apartmanok

Ubytování (Apartmány) Ciprus Porta Apartmanok. Situated in Balatonkenese, 36 km from Tihany, Ciprus Porta Apartmanok features a garden and free WiFi. Ubytování Ciprus Porta Apartmanok se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kenese Panoráma Apartman

9,6

Kenese Panoráma Apartman

Ubytování (Apartmán) Kenese Panoráma Apartman. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Kenese Panoráma Apartman is set in Balatonkenese. Ubytování Kenese Panoráma Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zrínyi 11 Apartments

9,5

Zrínyi 11 Apartments

Ubytování (Apartmány) Zrínyi 11 Apartments. Located in Balatonkenese, 38 km from Tihany, Zrínyi 11 Apartments provides a garden and free WiFi. Ubytování Zrínyi 11 Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ciprus Porta Kondor

9,4

Ciprus Porta Kondor

Ubytování (Apartmán) Ciprus Porta Kondor. Ciprus Porta Kondor is located in Balatonkenese and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Ciprus Porta Kondor se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 985 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Dolce Vita

9,3

Hotel Dolce Vita

Ubytování (Hotel) Hotel Dolce Vita. Dolce Vita Panzió se nachází v městečku Balatonkenese, 15 km od Siófoku. Nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Hotel Dolce Vita se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kenese-völgye Villahotel

9,3

Kenese-völgye Villahotel

Ubytování (Vily) Kenese-völgye Villahotel. Kenese-völgye Villahotel se nachází ve městě Balatonkenese a nabízí ubytování s kuchyní a vířivkou. Ubytování Kenese-völgye Villahotel se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 884 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Orchidea Apartman

9,2

Orchidea Apartman

Ubytování (Apartmány) Orchidea Apartman. Set in Balatonkenese, 38 km from Tihany, Orchidea Apartman offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Orchidea Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Part-Lak Faház

9,1

Part-Lak Faház

Ubytování (Apartmán) Part-Lak Faház. Part-Lak Faház is set in Balatonkenese and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Part-Lak Faház se nachází ve městě Balatonkenese (Maďarsko - Veszprem).

Balatonfői Yacht Club

9,1

Balatonfői Yacht Club

Ubytování (Hotel) Balatonfői Yacht Club. Hotel Balatonfői Yacht Club se nachází v obci Balatonkenese, 1 km od vlakového nádraží. Nabízí soukromou pláž a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Balatonfői Yacht Club se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sorompó Vendégház

9,1

Sorompó Vendégház

Ubytování (Penzion) Sorompó Vendégház. Sorompó Vendégház se nachází v Balatonkenese. Nabízí pokoje se satelitní TV, koupelnou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Sorompó Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Balatonkenesei Nádfedeles vendégház

9

Balatonkenesei Nádfedeles vendégház

Ubytování (Prázdninové domy) Balatonkenesei Nádfedeles vendégház. Offering garden views, Balatonkenesei Nádfedeles vendégház in Balatonkenese offers accommodation, free bikes, a garden and a terrace. Ubytování Balatonkenesei Nádfedeles vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 063 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vadkacsa Panzio

9

Vadkacsa Panzio

Ubytování (Bed and breakfast) Vadkacsa Panzio. Vadkacsa Panzio se nachází ve městě Balatonkenese a má soukromou pláž, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vadkacsa Panzio se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nefelejcs Vendégház

9

Nefelejcs Vendégház

Ubytování (Penzion) Nefelejcs Vendégház. Located on the beachfront in Balatonkenese and featuring a garden, Nefelejcs Vendégház has free WiFi. Ubytování Nefelejcs Vendégház se nachází ve městě Balatonkenese (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 568 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zöld Sziget Vendégház

9

Zöld Sziget Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Zöld Sziget Vendégház. Set in Balatonkenese in the Veszprem region, Zöld Sziget Vendégház features a patio and garden views. Ubytování Zöld Sziget Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Telekom Hotel

8,7

Telekom Hotel

Ubytování (Hotel) Telekom Hotel. Telekom Hotel se nachází na pláži v obci Balatonkenese. Nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Telekom Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Marina Port

8,3

Hotel Marina Port

Ubytování (Hotel) Hotel Marina Port. Hotel Marina Port se nachází u přístavu v městečku Balatonkenese a je vhodný pro pobyty rodin s dětmi. Ubytování Hotel Marina Port se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Retro nyaralóház

8,2

Retro nyaralóház

Ubytování (Prázdninový dům) Retro nyaralóház. Set in Balatonkenese in the Veszprem region, Retro nyaralóház has a garden. The property is 39 km from Tihany, and complimentary private parking is... Ubytování Retro nyaralóház se nachází ve městě Balatonkenese (Maďarsko - Veszprem).

Nóra Apartman

8

Nóra Apartman

Ubytování (Prázdninový dům) Nóra Apartman. Nóra Apartman is located in Balatonkenese and offers a garden and a terrace. Ubytování Nóra Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Balaton Lake Apartments

7,8

Balaton Lake Apartments

Ubytování (Prázdninový dům) Balaton Lake Apartments. Prázdninový dům Balaton Lake Apartments se nachází v obci Balatonkenese, 15 km od města Siófok, a nabízí soukromý úsek pláže, zdarma dostupné Wi-Fi... Ubytování Balaton Lake Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 440 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Napfény

7,5

Napfény

Ubytování (Prázdninový dům) Napfény. Napfény is located in Balatonkenese and offers a garden and a terrace. The property is 37 km from Tihany, and complimentary private parking is provided. Ubytování Napfény se nachází ve městě Balatonkenese (Maďarsko - Veszprem).

Parti Sétány Vendégház

6,4

Parti Sétány Vendégház

Ubytování (Penzion) Parti Sétány Vendégház. Parti Sétány Vendégház se nachází v obci Balatonkenese, 150 metrů od břehu jezera Balaton a nabízí zahradu s grilem a pokoje s vlastní koupelnou. Ubytování Parti Sétány Vendégház se nachází ve městě Balatonkenese (Maďarsko - Veszprem).

Csittényhegy Villa

Csittényhegy Villa

Ubytování (Vila) Csittényhegy Villa. Csittényhegy Villa is situated in Balatonkenese and offers a terrace. The accommodation features free WiFi. Ubytování Csittényhegy Villa se nachází ve městě Balatonkenese (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kenese-Nyaralóház

Kenese-Nyaralóház

Ubytování (Prázdninový dům) Kenese-Nyaralóház. Boasting a garden, private pool and pool views, Kenese-Nyaralóház is set in Balatonkenese. Ubytování Kenese-Nyaralóház se nachází ve městě Balatonkenese (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kamilla Villa

Kamilla Villa

Ubytování (Apartmán) Kamilla Villa. Located in Balatonkenese in the Veszprem region, Kamilla Villa has a balcony and lake views. Ubytování Kamilla Villa se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kenese Gyöngye Apartmanház

Kenese Gyöngye Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Kenese Gyöngye Apartmanház. Located in a peaceful, residential area of Balatonkenese, a 10-minute walk from the beach and restaurants, Kenese Gyöngye Apartmanház has air-conditioned... Ubytování Kenese Gyöngye Apartmanház se nachází ve městě Balatonkenese (Maďarsko - Veszprem).

Piroska nyaraló

Piroska nyaraló

Ubytování (Prázdninový dům) Piroska nyaraló. Piroska nyaraló is situated in Balatonkenese and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Piroska nyaraló se nachází ve městě Balatonkenese (Maďarsko - Veszprem).

Cottage at the beach plus Swimming pool in Balatonkenese

Cottage at the beach plus Swimming pool in Balatonkenese

Ubytování (Prázdninový dům) Cottage at the beach plus Swimming pool in Balatonkenese. Cottage at the beach plus Swimming pool in Balatonkenese is located in Balatonkenese. This holiday home features a garden. Ubytování Cottage at the beach plus Swimming pool in Balatonkenese se nachází ve městě Balatonkenese (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Balatonkenesei Vendégház

Balatonkenesei Vendégház

Ubytování (Apartmán) Balatonkenesei Vendégház. Located in Balatonkenese in the Veszprem region, Balatonkenesei Vendégház has a terrace. The accommodation is 22 km from Tihany. Ubytování Balatonkenesei Vendégház se nachází ve městě Balatonkenese (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Balatonkenese/Balaton 18975

Holiday home Balatonkenese/Balaton 18975

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Balatonkenese/Balaton 18975. Holiday home Balatonkenese/Balaton 18975 is situated in Balatonkenese. The property is 37 km from Tihany and free private parking is offered. Ubytování Holiday home Balatonkenese/Balaton 18975 se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Three-Bedroom Holiday Home in Balatonkenese

Three-Bedroom Holiday Home in Balatonkenese

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Balatonkenese. Three-Bedroom Holiday Home in Balatonkenese is set in Balatonkenese. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Balatonkenese se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Balaton 160

Holiday Home Balaton 160

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Balaton 160. Holiday Home Balaton 160 is set in Balatonkenese and offers a garden. Guests have a private balcony. Ubytování Holiday Home Balaton 160 se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Sorompó Apartman

Sorompó Apartman

Ubytování (Apartmán) Sorompó Apartman. Featuring a garden and a terrace, Sorompó Apartman offers accommodation in Balatonkenese with free WiFi and garden views. Ubytování Sorompó Apartman se nachází ve městě Balatonkenese (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 044 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vár-Lak Kenesén

Vár-Lak Kenesén

Ubytování (Vila) Vár-Lak Kenesén. Vár-Lak Kenesén is situated in Balatonkenese and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Vár-Lak Kenesén se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fekete Orchidea Apartman

Fekete Orchidea Apartman

Ubytování (Apartmán) Fekete Orchidea Apartman. Located in Balatonkenese in the Veszprem region, Fekete Orchidea Apartman features a terrace. Ubytování Fekete Orchidea Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 548 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home in Balatonkenese 36363

Holiday home in Balatonkenese 36363

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Balatonkenese 36363. Holiday home in Balatonkenese 36363 is situated in Balatonkenese. Ubytování Holiday home in Balatonkenese 36363 se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 814 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Balatonkenese/Balaton 18978

Apartment in Balatonkenese/Balaton 18978

Ubytování (Apartmán) Apartment in Balatonkenese/Balaton 18978. Situated in Balatonkenese in the Veszprem region, Apartment in Balatonkenese/Balaton 18978 has a balcony. Ubytování Apartment in Balatonkenese/Balaton 18978 se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Ubytování ve městě Balatonkenese

Město Balatonkenese se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 41 hotelů a ubytování ve městě Balatonkenese.