Hledat

Ubytování

Ubytování město Csopak

Ve městě Csopak (Maďarsko) máme celkem 68 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Csopak

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Csopak

Balaton Exclusive Apartman

10

Balaton Exclusive Apartman

Ubytování (Apartmán) Balaton Exclusive Apartman. Situated in Csopak, 2.1 km from Truncated Tower, Balaton Exclusive Apartman features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Balaton Exclusive Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 738 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pitypang Vendégház

9,9

Pitypang Vendégház

Ubytování (Penzion) Pitypang Vendégház. Pitypang Vendégház se nachází v Csopaku, 500 metrů od známé "Zkrácené" věže, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, kuchyň, satelitní TV s plochou obrazovkou a... Ubytování Pitypang Vendégház se nachází ve městě Csopak (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 670 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Perla Balaton

9,8

Perla Balaton

Ubytování (Prázdninový dům) Perla Balaton. Situated in Csopak, within 1.2 km of Truncated Tower, Perla Balaton offers accommodation with air conditioning. Ubytování Perla Balaton se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

#HelloCsopak

9,8

#HelloCsopak

Ubytování (Apartmán) #HelloCsopak. Boasting a terrace, #HelloCsopak offers accommodation in Csopak with free WiFi and garden views. Situated 1. Ubytování #HelloCsopak se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fehér szeder

9,8

Fehér szeder

Ubytování (Penzion) Fehér szeder. Set 500 metres from Truncated Tower, Fehér szeder in Csopak features barbecue facilities. All rooms boast a flat-screen smart TV. Ubytování Fehér szeder se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 856 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

3 Tiszafa.

9,8

3 Tiszafa.

Ubytování (Apartmán) 3 Tiszafa.. 3 Tiszafa se nachází asi 2 km od Truncated Tower. Nabízí výhled do zahrady, patio, rychlovarnou konvici, zahradu a restauraci. Ubytování 3 Tiszafa. se nachází ve městě Csopak (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Relax Garden House

9,8

Relax Garden House

Ubytování (Prázdninový dům) Relax Garden House. Relax Garden House is set in Csopak 600 metres from the beach. Ubytování Relax Garden House se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sétány Apartman

9,7

Sétány Apartman

Ubytování (Apartmány) Sétány Apartman. Sétány Apartman se nachází v obci Csopak, pouhých 30 metrů od veřejné pláže na pobřeží Balatonu, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a... Ubytování Sétány Apartman se nachází ve městě Csopak (Maďarsko - Veszprem).

Csopak-Lak

9,7

Csopak-Lak

Ubytování (Apartmán) Csopak-Lak. Situated in Csopak, within 2 km of Truncated Tower, Csopak-Lak offers accommodation with air conditioning. Ubytování Csopak-Lak se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Balatoni Élmény - csopaki apartmanlakások 20 méterre a Balatontól

9,6

Balatoni Élmény - csopaki apartmanlakások 20 méterre a Balatontól

Ubytování (Apartmán) Balatoni Élmény - csopaki apartmanlakások 20 méterre a Balatontól. Located just 1.4 km from Truncated Tower, Balatoni Élmény - csopaki apartmanlakások 20 méterre a Balatontól provides accommodation in Csopak with access to... Ubytování Balatoni Élmény - csopaki apartmanlakások 20 méterre a Balatontól se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 815 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Levendula Nyaraló

9,6

Levendula Nyaraló

Ubytování (Prázdninový dům) Levendula Nyaraló. Located in Csopak, within 1.9 km of Truncated Tower, Levendula Nyaraló offers accommodation with air conditioning. Ubytování Levendula Nyaraló se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 356 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Balatoni Élmény2 - csopaki apartmanlakások, 20 méterre a Balatontól.

9,6

Balatoni Élmény2 - csopaki apartmanlakások, 20 méterre a Balatontól.

Ubytování (Apartmán) Balatoni Élmény2 - csopaki apartmanlakások, 20 méterre a Balatontól.. Situated in Csopak, just 1.4 km from Truncated Tower, Balatoni Élmény2 - csopaki apartmanlakások, 20 méterre a Balatontól. Ubytování Balatoni Élmény2 - csopaki apartmanlakások, 20 méterre a Balatontól. se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 815 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mint Otthon Vendégház

9,4

Mint Otthon Vendégház

Ubytování (Apartmány) Mint Otthon Vendégház. Mint Otthon Vendégház has garden views, free WiFi and free private parking, set in Csopak, 1.3 km from Truncated Tower. Ubytování Mint Otthon Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Relax Apartman

9,3

Relax Apartman

Ubytování (Apartmán) Relax Apartman. Relax Apartman is situated in Csopak, 1 km from Truncated Tower, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování Relax Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Julianna Vendégház

9,3

Julianna Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Julianna Vendégház. Boasting lake views, Julianna Vendégház offers accommodation with a garden and a patio, around 1.3 km from Truncated Tower. Ubytování Julianna Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Haus Kristina

9,3

Haus Kristina

Ubytování (Penzion) Haus Kristina. Haus Kristina se nachází ve vesnici Csopak, 2 400 metrů od pláže u jezera Balaton, a nabízí zahradu se zázemím pro grilování, Wi-Fi zdarma a pokoje s... Ubytování Haus Kristina se nachází ve městě Csopak (Maďarsko - Veszprem).

RIZA Apartman

9,3

RIZA Apartman

Ubytování (Aparthotel) RIZA Apartman. Situated 2.7 km from Truncated Tower, RIZA Apartman offers a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and air-conditioned accommodation with a patio... Ubytování RIZA Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 623 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Manor House Inn Csopak

9,3

Manor House Inn Csopak

Ubytování (Bed and breakfast) Manor House Inn Csopak. Located in Csopak, Manor House Inn Csopak provides free WiFi, and guests can enjoy free bikes, a bar and a shared lounge. Ubytování Manor House Inn Csopak se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berta Apartman Csopak

9,3

Berta Apartman Csopak

Ubytování (Apartmán) Berta Apartman Csopak. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Berta Apartman Csopak features accommodation in Csopak with free WiFi and garden... Ubytování Berta Apartman Csopak se nachází ve městě Csopak (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 711 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csopakliget Apartman

9,2

Csopakliget Apartman

Ubytování (Apartmán) Csopakliget Apartman. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Csopakliget Apartman provides accommodation in Csopak with free WiFi and garden... Ubytování Csopakliget Apartman se nachází ve městě Csopak (Maďarsko - Veszprem).

Orchidea Apartman

9,2

Orchidea Apartman

Ubytování (Apartmán) Orchidea Apartman. Set in Csopak, less than 1 km from Truncated Tower, Orchidea Apartman offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Orchidea Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 348 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Öregház 1839

9,2

Öregház 1839

Ubytování (Penzion) Öregház 1839. Öregház 1839 se nachází v obci Csopak, 100 metrů od věže Csonkatorony a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Öregház 1839 se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 110 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bianca Sport utca 5-7

9,1

Apartment Bianca Sport utca 5-7

Ubytování (Apartmán) Apartment Bianca Sport utca 5-7. Set in Csopak, 1.9 km from Truncated Tower, Apartment Bianca Sport utca 5-7 offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment Bianca Sport utca 5-7 se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Panorama Apartmanház

9

Panorama Apartmanház

Ubytování (Prázdninový dům) Panorama Apartmanház. Boasting a terrace, Panorama Apartmanház features accommodation in Csopak with free WiFi and lake views. Ubytování Panorama Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 057 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anita Apartman

8,9

Anita Apartman

Ubytování (Apartmán) Anita Apartman. Boasting lake views, Anita Apartman features accommodation with a garden and a balcony, around less than 1 km from Truncated Tower. Ubytování Anita Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 409 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartmant

8,9

Studio Apartmant

Ubytování (Apartmány) Studio Apartmant. Located 1.3 km from Truncated Tower, Studio Apartmant offers accommodation in Csopak. Guests benefit from balcony. Lake is 550 metres away. Ubytování Studio Apartmant se nachází ve městě Csopak (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eszter Apartman

8,9

Eszter Apartman

Ubytování (Aparthotel) Eszter Apartman. Located in Csopak, Eszter Apartman provides accommodation within 1.9 km of Truncated Tower. Ubytování Eszter Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 366 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agas Vendeghaz

8,7

Agas Vendeghaz

Ubytování (Penzion) Agas Vendeghaz. Ágas Vendégház se nachází v poklidném prostředí vedle vlakového a autobusového nádraží v obci Csopak, 5 minut chůze od břehu jezera Balaton. Ubytování Agas Vendeghaz se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schmidt Apartman

8,6

Schmidt Apartman

Ubytování (Apartmán) Schmidt Apartman. Set in Csopak, within 1.9 km of Truncated Tower, Schmidt Apartman offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Schmidt Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Tiszafa Apartman

8,2

Tiszafa Apartman

Ubytování (Apartmán) Tiszafa Apartman. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Tiszafa Apartman is set in Csopak. Located 1. Ubytování Tiszafa Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Comfort

8,1

Hotel Comfort

Ubytování (Hotel) Hotel Comfort. Hotel Comfort se nachází v obci Csopak, jen několik kroků od břehu Balatonu. Ubytování Hotel Comfort se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Hotel Holiday Csopak

6,9

Hotel Holiday Csopak

Ubytování (Hotel) Hotel Holiday Csopak. Csopak-Hotel Holiday se nachází v obci Csopak, 200 metrů od jezera Balaton i nejbližší pláže, a nabízí restauraci, bar, zdarma dostupné Wi-Fi připojení i... Ubytování Hotel Holiday Csopak se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Apartment Csopak *XCVIII *

Apartment Csopak *XCVIII *

Ubytování (Apartmán) Apartment Csopak *XCVIII *. Apartment Csopak *XCVIII * is situated in Csopak. It is located 2.3 km from Truncated Tower and provides free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment Csopak *XCVIII * se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Balatoni nyaralás

Balatoni nyaralás

Ubytování (Apartmán) Balatoni nyaralás. Situated in Csopak, within 1.2 km of Truncated Tower, Balatoni nyaralás offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Balatoni nyaralás se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Holiday home in Csopak/Balaton 18315

Holiday home in Csopak/Balaton 18315

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Csopak/Balaton 18315. Offering free WiFi and free private parking, Holiday home in Csopak/Balaton 18315 is set in Csopak, within just 1.7 km of Truncated Tower. Ubytování Holiday home in Csopak/Balaton 18315 se nachází ve městě Csopak (Maďarsko - Veszprem).

Nyírfa Vendégház

Nyírfa Vendégház

Ubytování (Apartmán) Nyírfa Vendégház. Set in Csopak, within less than 1 km of Truncated Tower, Nyírfa Vendégház offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Nyírfa Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Örkény István sétány 5.

Örkény István sétány 5.

Ubytování (Apartmán) Örkény István sétány 5.. Örkény István sétány 5 se nachází v obci Csopak, 3,3 km od věže Csonkatorony, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, terasou a grilem. Ubytování Örkény István sétány 5. se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Balaton H620

Apartment Balaton H620

Ubytování (Apartmán) Apartment Balaton H620. Apartment Balaton H620 is situated in Csopak. Located 1.3 km from Truncated Tower, the property provides a garden and free private parking. Ubytování Apartment Balaton H620 se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Apartment Balaton A619

Apartment Balaton A619

Ubytování (Apartmán) Apartment Balaton A619. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Balaton A619 is located in Bodonkút. Ubytování Apartment Balaton A619 se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Guido apartman

Guido apartman

Ubytování (Aparthotel) Guido apartman. Featuring garden views and a garden, Guido apartman features accommodation ideally situated in Csopak, within a short distance of Truncated Tower. Ubytování Guido apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Mandulavirág

Mandulavirág

Ubytování (Prázdninový dům) Mandulavirág. Boasting free bikes, a shared lounge, and a garden, Mandulavirág features accommodation in Csopak with free WiFi and garden views. Ubytování Mandulavirág se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Azur Apartman

Azur Apartman

Ubytování (Apartmán) Azur Apartman. Set in Csopak, 2.9 km from Balatonfured Kisfaludy and 1. Ubytování Azur Apartman se nachází ve městě Csopak (Maďarsko - Veszprem).

Prémium Residence Apartmanok

Prémium Residence Apartmanok

Ubytování (Apartmány) Prémium Residence Apartmanok. Prémium Residence Apartmanok se nachází v obci Csopak ve Vesprémské župě a nabízí zahradu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a terasa. Ubytování Prémium Residence Apartmanok se nachází ve městě Csopak (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 076 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csob-Banó apartman

Csob-Banó apartman

Ubytování (Apartmán) Csob-Banó apartman. Set in Csopak, just 2.9 km from Balatonfured Kisfaludy, Csob-Banó apartman offers beachfront accommodation with a restaurant, a garden, a terrace and free... Ubytování Csob-Banó apartman se nachází ve městě Csopak (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 171 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vadvirág Apartman

Vadvirág Apartman

Ubytování (Apartmán) Vadvirág Apartman. Vadvirág Apartman, a property with a garden, is situated in Csopak, 400 metres from Truncated Tower. Guests may enjoy free WiFi. Ubytování Vadvirág Apartman se nachází ve městě Csopak (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 160 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rosos Apartman

Rosos Apartman

Ubytování (Apartmán) Rosos Apartman. Situated in Csopak, 2.8 km from Balatonfured Kisfaludy and less than 1 km from Truncated Tower, Rosos Apartman features accommodation with free WiFi, air... Ubytování Rosos Apartman se nachází ve městě Csopak (Maďarsko - Veszprem).

Apartment in Csopak/Balaton 18320

Apartment in Csopak/Balaton 18320

Ubytování (Apartmán) Apartment in Csopak/Balaton 18320. Apartment in Csopak/Balaton 18320 is set in Csopak. Offering free private parking, the apartment is 2.3 km from Truncated Tower. Ubytování Apartment in Csopak/Balaton 18320 se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 866 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ti-ni apartman

Ti-ni apartman

Ubytování (Apartmány) Ti-ni apartman. Situated in Csopak, 1.8 km from Truncated Tower, Ti-ni apartman features accommodation with free WiFi, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Ti-ni apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Szikora Apartman, Csopak

Szikora Apartman, Csopak

Ubytování (Apartmán) Szikora Apartman, Csopak. Szikora Apartman, Csopak se nachází v Csopaku, nedaleko zkrácené věže. Wi-Fi je dostupné zdarma. Nechybí ani koupelna. K dispozici je také terasa. Ubytování Szikora Apartman, Csopak se nachází ve městě Csopak (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 680 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Idilli Ház Csopakon

Idilli Ház Csopakon

Ubytování (Prázdninový dům) Idilli Ház Csopakon. Idilli Ház Csopakon se nachází v Csopaku, jen 1,2 km od Úzké věže. Nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi. Tento prázdninový dům má terasu. Ubytování Idilli Ház Csopakon se nachází ve městě Csopak (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 814 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anna Apartman

Anna Apartman

Ubytování (Apartmán) Anna Apartman. Set in Csopak, 2.9 km from Balatonfured Kisfaludy and 1.4 km from Truncated Tower, Anna Apartman offers a garden and air conditioning. Ubytování Anna Apartman se nachází ve městě Csopak (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Csopak

Město Csopak se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 68 hotelů a ubytování ve městě Csopak.