Hledat

Ubytování

Ubytování město Alsóörs

Ve městě Alsóörs (Maďarsko) máme celkem 48 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Alsóörs

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Alsóörs

Ferienhaus Josef

10

Ferienhaus Josef

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Josef. Ferienhaus Josef se nachází v obci Alsóörs. 600 metrů od vyhlídky Somlyo Hill. K dispozici jsou také 2 koupelny. Ferienhaus Josef má také terasu. Ubytování Ferienhaus Josef se nachází ve městě Alsóörs (Maďarsko - Veszprem).

Casa Lavanda

9,8

Casa Lavanda

Ubytování (Penzion) Casa Lavanda. Located 1.5 km from Somlyo Hill Viewpoint in Alsóörs, Casa Lavanda features free WiFi access and free private parking. Ubytování Casa Lavanda se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Takler Home

9,8

Takler Home

Ubytování (Penzion) Takler Home. Takler Home se nachází ve vesnici Alsóörsu, 2,5 km od vyhlídky na kopci Somlyo. Ubytování Takler Home se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Alsóörs Pagony

9,7

Alsóörs Pagony

Ubytování (Apartmán) Alsóörs Pagony. Located in Alsóörs, within 1.4 km of Somlyo Hill Viewpoint, Alsóörs Pagony offers accommodation with free WiFi, air conditioning and free bikes. Ubytování Alsóörs Pagony se nachází ve městě Alsóörs (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rege apartman

9,7

Rege apartman

Ubytování (Apartmán) Rege apartman. Set in Alsóörs in the Veszprem region, Rege apartman features a garden. Ubytování Rege apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 448 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Krisztina nyaraló

9,6

Krisztina nyaraló

Ubytování (Prázdninový dům) Krisztina nyaraló. Situated in Alsóörs, within 1 km of Somlyo Hill Viewpoint, Krisztina nyaraló offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Krisztina nyaraló se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Leander Apartman

9,6

Leander Apartman

Ubytování (Penzion) Leander Apartman. Leander Apartman se nachází v obci Alsóörs, 800 metrů od vyhlídky Somlyo Hill, a nabízí zahradu, bezplatné soukromé parkoviště a terasu. Ubytování Leander Apartman se nachází ve městě Alsóörs (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nyáridő Apartman

9,5

Nyáridő Apartman

Ubytování (Apartmán) Nyáridő Apartman. Located in Alsóörs, within 1.6 km of Somlyo Hill Viewpoint, Nyáridő Apartman offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Nyáridő Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Hotel Mayer

9,5

Hotel Mayer

Ubytování (Hotel) Hotel Mayer. Hotel Mayer se nachází ve městě Alsóörs na úpatí kopců Bakony a nabízí klimatizované pokoje s balkonem nebo terasou a venkovní bazén s barem. Ubytování Hotel Mayer se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Rózsa Apartman

9,4

Rózsa Apartman

Ubytování (Apartmány) Rózsa Apartman. Rózsa Apartman se nachází ve městě Alsóörs, zhruba 80 metrů od jezera Balaton a 7 minut pěšky od vlakového nádraží. Ubytování Rózsa Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 526 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alsóörs Marina Hotel

9,4

Alsóörs Marina Hotel

Ubytování (Hotel) Alsóörs Marina Hotel. Alsóörs Marina Hotel se nachází v Alsóörsu, 1,6 km od vyhlídky Somlyo Hill. Ubytování Alsóörs Marina Hotel se nachází ve městě Alsóörs (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 448 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hello Balaton

9,4

Hello Balaton

Ubytování (Apartmán) Hello Balaton. Situated just 1.1 km from Somlyo Hill Viewpoint, Hello Balaton features accommodation in Alsóörs with access to a garden, water sports facilities, as well... Ubytování Hello Balaton se nachází ve městě Alsóörs (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 809 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vöröskő Apartman Alsóörs

9,3

Vöröskő Apartman Alsóörs

Ubytování (Apartmán) Vöröskő Apartman Alsóörs. Featuring lake views, Vöröskő Apartman Alsóörs provides accommodation with a patio and a kettle, around a few steps from Somlyo Hill Viewpoint. Ubytování Vöröskő Apartman Alsóörs se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ágnes apartman

9,3

Ágnes apartman

Ubytování (Prázdninový dům) Ágnes apartman. Featuring free bikes and a garden, Ágnes apartman provides accommodation in Alsóörs with free WiFi and garden views. Ubytování Ágnes apartman se nachází ve městě Alsóörs (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kikapcs apartman

9,3

Kikapcs apartman

Ubytování (Apartmán) Kikapcs apartman. Offering free WiFi and mountain views, Kikapcs apartman is an accommodation located in Alsóörs. Situated 3. Ubytování Kikapcs apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern apartman

9,3

Modern apartman

Ubytování (Venkovský dům) Modern apartman. Boasting garden views, Modern apartman features accommodation with a garden and a patio, around 2.4 km from Somlyo Hill Viewpoint. Ubytování Modern apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 688 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mayer's Harbor Apartment

9,1

Mayer's Harbor Apartment

Ubytování (Apartmán) Mayer's Harbor Apartment. Offering free WiFi and garden views, Mayer's Harbor Apartment is an accommodation located in Alsóörs. Situated 1. Ubytování Mayer's Harbor Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 269 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agnes' Vineyard

9

Agnes' Vineyard

Ubytování (Prázdninový dům) Agnes' Vineyard. Situated 1.2 km from Somlyo Hill Viewpoint, Agnes' Vineyard features accommodation in Alsóörs with access to a hot tub. Ubytování Agnes' Vineyard se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alsóörs CH

8,8

Alsóörs CH

Ubytování (Apartmány) Alsóörs CH. Located in Alsóörs in the Veszprem region and Somlyo Hill Viewpoint reachable within less than 1 km, Alsóörs CH provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Alsóörs CH se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Tündér Apartmanok

8,8

Tündér Apartmanok

Ubytování (Apartmány) Tündér Apartmanok. Eperke Apartmanház se nachází ve městě Alsóörs, 700 metrů od vyhlídky na kopci Somlyo. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Tündér Apartmanok se nachází ve městě Alsóörs (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Limehouse3

8,5

Limehouse3

Ubytování (Apartmán) Limehouse3. Set in Alsóörs, within less than 1 km of Somlyo Hill Viewpoint, Limehouse3 offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Limehouse3 se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Barátság Ház

8,5

Barátság Ház

Ubytování (Penzion) Barátság Ház. Barátság Ház se nachází na břehu jezera Balaton ve vesnici Alsóörs, 800 metrů od místa s krásným rozhledem na vrchu Somlyó, a nabízí zahradu, úschovnu... Ubytování Barátság Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Yorki Vendégház

8,4

Yorki Vendégház

Ubytování (Penzion) Yorki Vendégház. Yorki Vendégház se nachází ve městě Alsóörs, necelý 1 km od rozhledny Somlyo a nabízí zahradu, nekuřácké pokoje, bezplatné Wi-Fi i sdílený lounge. Ubytování Yorki Vendégház se nachází ve městě Alsóörs (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rózsa Apartman 2

8,3

Rózsa Apartman 2

Ubytování (Aparthotel) Rózsa Apartman 2. Rózsa 2 se nachází v obci Alsóörs a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a terasu. Apartmány mají balkon, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu se sprchou. Ubytování Rózsa Apartman 2 se nachází ve městě Alsóörs (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 707 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lake Vendégház

8,2

Lake Vendégház

Ubytování (Penzion) Lake Vendégház. Lake Vendégház se nachází v obci Alsóörs, 1,1 km od vyhlídky na kopci Somlyo. Ubytování Lake Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Northside Hotel

8,1

Northside Hotel

Ubytování (Hotel) Northside Hotel. Northside Hotel se nachází ve vesnici Alsóörs, 1,1 km od vyhlídky na kopci Somlyo. Nabízí zahradu, bar a restauraci. Ubytování je nekuřácké. Ubytování Northside Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

WhiteHouse Alsoors

8,1

WhiteHouse Alsoors

Ubytování (Aparthotel) WhiteHouse Alsoors. WhiteHouse Alsóörs se nachází v obci Alsóörs. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s terasou a výhledem na jezero. Ubytování WhiteHouse Alsoors se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Laroba Hotel

8,1

Laroba Hotel

Ubytování (Hotel) Laroba Hotel. Laroba Hotel stojí 250 metrů od severního břehu Balatonu. Ubytování Laroba Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 431 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SunVillage Camp- Mobilházak Alsóörsön

8,1

SunVillage Camp- Mobilházak Alsóörsön

Ubytování (Kemp) SunVillage Camp- Mobilházak Alsóörsön. SunVillage Camp- Mobilházak Alsóörsön se nachází v obci Alsóörs ve Veszprémské župě. Nabízí neplacené soukromé parkoviště. Hosté mohou využít gril. Ubytování SunVillage Camp- Mobilházak Alsóörsön se nachází ve městě Alsóörs (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aranysas Hotel és Bungalows Alsóörs

8

Aranysas Hotel és Bungalows Alsóörs

Ubytování (Hotel) Aranysas Hotel és Bungalows Alsóörs. Aranysas Hotel és Bungalows Alsóörs se nachází v obci Alsóörs a nabízí restauraci, zahradu, fitness centrum, bar, terasu, nepřetržitě otevřenou recepci a... Ubytování Aranysas Hotel és Bungalows Alsóörs se nachází ve městě Alsóörs (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pelso Camping

7,9

Pelso Camping

Ubytování (Prázdninové domy) Pelso Camping. Pelso Camping se nachází pouhých 3,6 km od vyhlídky na kopci Somlyo. Nabízí ubytování s barem, soukromou pláží a dětským klubem. Ubytování Pelso Camping se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Lijoli Lounge Vendégház

7,9

Lijoli Lounge Vendégház

Ubytování (Penzion) Lijoli Lounge Vendégház. Lijoli Lounge Vendégház is located in Alsóörs, 800 metres from Lake Balaton, and offers air-conditioned rooms with a TV with cable channels and free WiFi... Ubytování Lijoli Lounge Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

NaturExpert Mobil házak-Pelso Kemping Alsóörs

7,4

NaturExpert Mobil házak-Pelso Kemping Alsóörs

Ubytování (Kemp) NaturExpert Mobil házak-Pelso Kemping Alsóörs. Just a 1-minute walk from the Balaton Lake and offering an outdoor pool and a restaurant, NaturExpert mobil házak-Pelso Kemping Alsóörs is located in... Ubytování NaturExpert Mobil házak-Pelso Kemping Alsóörs se nachází ve městě Alsóörs (Maďarsko - Veszprem).

Holiday Home Balaton026

Holiday Home Balaton026

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Balaton026. Holiday Home Balaton026, a property with a garden, is set in Alsóörs, 3.1 km from Somlyo Hill Viewpoint. Ubytování Holiday Home Balaton026 se nachází ve městě Alsóörs (Maďarsko - Veszprem).

Panoráma

Panoráma

Ubytování (Prázdninový dům) Panoráma. Situated just a few steps from Somlyo Hill Viewpoint, Panoráma features accommodation in Alsóörs with access to a shared lounge, a garden, as well as a... Ubytování Panoráma se nachází ve městě Alsóörs (Maďarsko - Veszprem).

Holiday Home Josef (ALD402)

Holiday Home Josef (ALD402)

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Josef (ALD402). Featuring accommodation with a private pool, lake view and a terrace, Holiday Home Josef (ALD402) is set in Alsóörs. The accommodation is 1. Ubytování Holiday Home Josef (ALD402) se nachází ve městě Alsóörs (Maďarsko - Veszprem).

Holiday Home Judit - ALD401

Holiday Home Judit - ALD401

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Judit - ALD401. Situated in Alsóörs in the Veszprem region, Holiday Home Judit - ALD401 features a garden. Ubytování Holiday Home Judit - ALD401 se nachází ve městě Alsóörs (Maďarsko - Veszprem).

Troják Apartman

Troják Apartman

Ubytování (Prázdninový dům) Troják Apartman. Boasting mountain views, Troják Apartman features accommodation with a balcony and a kettle, around 300 metres from Somlyo Hill Viewpoint. Ubytování Troják Apartman se nachází ve městě Alsóörs (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Levendula vendégház

Levendula vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Levendula vendégház. Levendula vendégház is located in Alsóörs, 1.1 km from Somlyo Hill Viewpoint, and a garden and a terrace are available on-site. Ubytování Levendula vendégház se nachází ve městě Alsóörs (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 487 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alex s home #1

Alex s home #1

Ubytování (Apartmán) Alex s home #1. Alex s home #1 is a property located in Alsóörs near Somlyo Hill Viewpoint. The nearest airport is Hévíz–Balaton Airport, 88 km from the apartment. Ubytování Alex s home #1 se nachází ve městě Alsóörs (Maďarsko - Veszprem).

Laurin Vendégház

Laurin Vendégház

Ubytování (Apartmány) Laurin Vendégház. Laurin Vendégház se nachází v obci Alsóörs, 1,9 km od vyhlídky Somlyo Hill, a nabízí zahradu. K dispozici je také terasa. Ubytování Laurin Vendégház se nachází ve městě Alsóörs (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 958 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vento Balaton

Vento Balaton

Ubytování (Prázdninový dům) Vento Balaton. Vento Balaton is set in Alsóörs, less than 1 km from Somlyo Hill Viewpoint, and a garden and a terrace are available on-site. Ubytování Vento Balaton se nachází ve městě Alsóörs (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alsóőrsi 8 fős teljes ház

Alsóőrsi 8 fős teljes ház

Ubytování (Prázdninový dům) Alsóőrsi 8 fős teljes ház. Located in Alsóörs, Alsóőrsi 8 fős teljes ház provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Alsóőrsi 8 fős teljes ház se nachází ve městě Alsóörs (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 265 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lonci Néni Háza

Lonci Néni Háza

Ubytování (Penzion) Lonci Néni Háza. Set in Alsóörs, 1.3 km from Somlyo Hill Viewpoint, Lonci Néni Háza offers accommodation with a shared lounge, free private parking, a garden and barbecue... Ubytování Lonci Néni Háza se nachází ve městě Alsóörs (Maďarsko - Veszprem).

A11 Apartman

A11 Apartman

Ubytování (Prázdninový dům) A11 Apartman. Featuring lake views, A11 Apartman provides accommodation with a garden and a patio, around 300 metres from Somlyo Hill Viewpoint. Ubytování A11 Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 743 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Magdalena

Villa Magdalena

Ubytování (Vila) Villa Magdalena. Villa Magdalena se nachází asi 1,1 km od vyhlídky Somlyo Hill a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Villa Magdalena se nachází ve městě Alsóörs (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 153 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Judit

Ferienhaus Judit

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Judit. Ferienhaus Judit, a property with a garden, is situated in Alsóörs, 600 metres from Somlyo Hill Viewpoint. Guests may enjoy free WiFi. Ubytování Ferienhaus Judit se nachází ve městě Alsóörs (Maďarsko - Veszprem).

Four-Bedroom Holiday Home in Alsoors

Four-Bedroom Holiday Home in Alsoors

Ubytování (Prázdninový dům) Four-Bedroom Holiday Home in Alsoors. Offering free WiFi and free private parking, Four-Bedroom Holiday Home in Alsoors is situated in Alsóörs, just less than 1 km from Somlyo Hill Viewpoint. Ubytování Four-Bedroom Holiday Home in Alsoors se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Retro

Retro

Ubytování (Apartmán) Retro. Retro is located in Alsóörs and offers a garden. It is set 500 metres from Somlyo Hill Viewpoint and offers free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Retro se nachází ve městě Alsóörs (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Misi's 6-bedroom Family House

Misi's 6-bedroom Family House

Ubytování (Penzion) Misi's 6-bedroom Family House. Situated in Alsóörs, 900 metres from the Somlyo Hill Viewpoint and only a 4-minute walk from Lake Balaton, Misi Vendégház offers a self-catering... Ubytování Misi's 6-bedroom Family House se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 054 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wooden Apartman Prémium

Wooden Apartman Prémium

Ubytování (Apartmán) Wooden Apartman Prémium. Located in Alsóörs in the Veszprem region, Wooden Apartman Prémium has a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Wooden Apartman Prémium se nachází ve městě Alsóörs (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Alsóörs

Město Alsóörs se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 48 hotelů a ubytování ve městě Alsóörs.