Hledat

Ubytování

Cseresznyés apartman Apartmány

8220 Balatonalmádi, 4 Törökverő köz, Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Cseresznyés apartman. Cseresznyés apartman se nachází v Balatonalmádi, 17 km od Tihany, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Cseresznyés apartman se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 960 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Cseresznyés apartman

V ubytování Cseresznyés apartman máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Na letiště Hévíz-Balaton je to 75 km. Cseresznyés apartman stojí 15 km od Siófoku a 13 km od Balatonfüredu. Na místě je k dispozici terasa a v okolí se lze věnovat pěší turistice. Cseresznyés apartman se nachází v Balatonalmádi, 17 km od Tihany, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena
  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Balatonalmádi

Skyline Resort

10

Skyline Resort

Ubytování (Apartmány) Skyline Resort. Skyline Resort se nachází v Balatonalmádi, 18 km od Tihany a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také vířivka. Ubytování Skyline Resort se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 343 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Profi Kecó Apartman

9,9

Profi Kecó Apartman

Ubytování (Apartmány) Profi Kecó Apartman. Profi Kecó Apartman se nachází v Balatonalmádi, 16 km od Tihany, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Profi Kecó Apartman se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 929 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eklektika Apartman Balatonalmádi

9,9

Eklektika Apartman Balatonalmádi

Ubytování (Apartmány) Eklektika Apartman Balatonalmádi. Eklektika Apartman Balatonalmádi se nachází v Balatonalmádi, 17 km od Tihany a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Eklektika Apartman Balatonalmádi se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 591 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bella apartman Balatonalmádi

9,8

Bella apartman Balatonalmádi

Ubytování (Apartmán) Bella apartman Balatonalmádi. Bella apartman Balatonalmádi is set in Balatonalmádi and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytování Bella apartman Balatonalmádi se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Szabadságkilátó út 6

9,8

Szabadságkilátó út 6

Ubytování (Prázdninový dům) Szabadságkilátó út 6. Szabadságkilátó út 6 is situated in Balatonalmádi and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Szabadságkilátó út 6 se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Villa Millennium

9,8

Villa Millennium

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Millennium. Villa Millennium Panzió se nachází ve městě Balatonalmádi. Nabízí bezplatné Wi-Fi, dětské hřiště, bar a parkování zdarma. Ubytování Villa Millennium se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kriszta Residence

9,8

Kriszta Residence

Ubytování (Apartmán) Kriszta Residence. Located in Balatonalmádi in the Veszprem region, Kriszta Residence has a patio and garden views. Ubytování Kriszta Residence se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Árnyas vendégházak

9,8

Árnyas vendégházak

Ubytování (Apartmány) Árnyas vendégházak. Árnyas vendégházak se nachází v Balatonalmádi, 13 km od Tihany, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Árnyas vendégházak se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 974 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pine&Chill Apartments

9,8

Pine&Chill Apartments

Ubytování (Apartmán) Pine&Chill Apartments. Pine&Chill Apartments se nachází v Balatonalmádi a nabízí zahradu, gril a terasu. 18 km od Tihany. Ubytování Pine&Chill Apartments se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vöröskő Vendégház

9,8

Vöröskő Vendégház

Ubytování (Prázdninové domy) Vöröskő Vendégház. Vöröskő Vendégház nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyní v Balatonalmádi. Ubytování Vöröskő Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mimi Apartman

9,8

Mimi Apartman

Ubytování (Prázdninový dům) Mimi Apartman. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Mimi Apartman is located in Balatonalmádi. It features garden views and free WiFi. Ubytování Mimi Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 341 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Töreki Vendégház

9,7

Töreki Vendégház

Ubytování (Apartmány) Töreki Vendégház. Apartmány Töreki Vendégház se nacházejí ve městě Balatonalmádi a nabízejí gril, zahradu i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Töreki Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Balatonalmádi Nyaralóház

9,7

Balatonalmádi Nyaralóház

Ubytování (Prázdninový dům) Balatonalmádi Nyaralóház. Balatonalmádi Nyaralóház se nachází v Balatonalmádi ve Veszprémské župě a nabízí terasu. Ubytování Balatonalmádi Nyaralóház se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Füge ház

9,7

Füge ház

Ubytování (Apartmán) Füge ház. Set in Balatonalmádi, Füge ház offers shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytování Füge ház se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 631 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szépkilátás Vendégház

9,7

Szépkilátás Vendégház

Ubytování (Penzion) Szépkilátás Vendégház. With views of Lake Balaton, Szépkilátás Vendégház offers suites in quiet surroundings, a 15-minute walk to the lake and Balatonalmadi Train Station. Ubytování Szépkilátás Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 466 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Harmónia Vendégház

9,7

Harmónia Vendégház

Ubytování (Apartmán) Harmónia Vendégház. Harmónia Vendégház features accommodation with a garden and free WiFi, and is situated in Balatonalmádi. Ubytování Harmónia Vendégház se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pine&Chill2 Apartments

9,7

Pine&Chill2 Apartments

Ubytování (Apartmán) Pine&Chill2 Apartments. Pine&Chill2 Apartments se nachází v Balatonalmádi ve Veszprémské župě a nabízí zahradu. 18 km od Tihany. Ubytování Pine&Chill2 Apartments se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 583 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ChillHome Apartman

9,7

ChillHome Apartman

Ubytování (Apartmán) ChillHome Apartman. ChillHome Apartman se nachází na pláži v Balatonalmádi a nabízí bezplatné Wi-Fi. Toto klimatizované ubytování je vzdálené 16 km od Tihany. Ubytování ChillHome Apartman se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 185 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mesgye Villa

9,7

Mesgye Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Mesgye Villa. Mesgye Villa is located in Balatonalmádi and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Mesgye Villa se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 487 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Levendulas Apartman

9,7

Levendulas Apartman

Ubytování (Apartmán) Levendulas Apartman. Levendulas Apartman is situated in Balatonalmádi and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytování Levendulas Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Montana

9,6

Casa Montana

Ubytování (Apartmány) Casa Montana. Casa Montana se nachází ve městě Balatonalmádi, 25 km od obce Tihany. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Montana se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 399 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa 21 Boutique Rooms

9,6

Villa 21 Boutique Rooms

Ubytování (Aparthotel) Villa 21 Boutique Rooms. Offering a garden, Villa 21 boutique rooms features accommodation in Balatonalmádi. Complimentary WiFi is provided. Ubytování Villa 21 Boutique Rooms se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gyöngyöm Apartman

9,6

Gyöngyöm Apartman

Ubytování (Apartmány) Gyöngyöm Apartman. Gyöngyöm Apartman se nachází v Balatonalmádi, 16 km od Tihany, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Gyöngyöm Apartman se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Balatoni nyaraló

9,6

Balatoni nyaraló

Ubytování (Prázdninový dům) Balatoni nyaraló. Balatoni nyaraló is located in Balatonalmádi and offers a shared lounge, a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 23 km from Tihany. Ubytování Balatoni nyaraló se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

Móra Apartman

9,6

Móra Apartman

Ubytování (Apartmán) Móra Apartman. Móra Apartman is situated in Balatonalmádi and offers a garden. The property has lake views and is 24 km from Tihany. Ubytování Móra Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Azur Villa

9,5

Azur Villa

Ubytování (Penzion) Azur Villa. Set in Balatonalmádi, Azur Villa features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Azur Villa se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 646 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aranyeső Apartment

9,5

Aranyeső Apartment

Ubytování (Apartmán) Aranyeső Apartment. Aranyeső Apartment se nachází v Balatonalmádi, 16 km od Siófoku. Nabízí venkovní bazén a saunu. Parkování na místě je zdarma. Ubytování Aranyeső Apartment se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

Noah Apartments

9,5

Noah Apartments

Ubytování (Apartmány) Noah Apartments. Noah Apartments se nachází v Balatonalmádi, 16 km od Tihany a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Noah Apartments se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 169 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Balaton Apartman

9,4

Balaton Apartman

Ubytování (Prázdninový dům) Balaton Apartman. Balaton Apartman se nachází v Balatonalmádi a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a zázemí pro vodní sporty. Ubytování Balaton Apartman se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

Holiday Home

9,4

Holiday Home

Ubytování (Apartmán) Holiday Home. Holiday Home se nachází v Balatonalmádi a nabízí sdílený lounge, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Holiday Home se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

Bogi Apartman

9,4

Bogi Apartman

Ubytování (Apartmány) Bogi Apartman. Located in Balatonalmádi, 24 km from Tihany, Bogi Apartman provides a garden and free WiFi. A barbecue can be found at the apartment, along with a terrace. Ubytování Bogi Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 886 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Polaris Yacht Apartman

9,4

Polaris Yacht Apartman

Ubytování (Apartmány) Polaris Yacht Apartman. Situated in Balatonalmádi, Polaris Yacht Apartman offers accommodation with free WiFi, a flat-screen TV and a kitchenette. The apartment offers a terrace. Ubytování Polaris Yacht Apartman se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 453 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hunyadi Villa

9,4

Hunyadi Villa

Ubytování (Apartmán) Hunyadi Villa. Hunyadi Villa se nachází v Balatonalmádi a nabízí restauraci, zahradu a terasu. Toto klimatizované ubytování je vzdálené 23 km od Tihany. Ubytování Hunyadi Villa se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

Csillag Villa

9,3

Csillag Villa

Ubytování (Apartmány) Csillag Villa. Csillag Villa se zahradou, grilem a bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách se nachází v Balatonalmádi ve Veszprémské župě, pouhých 11 km od města... Ubytování Csillag Villa se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

KOI Apartman

9,3

KOI Apartman

Ubytování (Apartmány) KOI Apartman. KOI Apartman jsou apartmány situované v Balatonalmádi, 24 km od Tihany. K dispozici je i sdílený lounge a lze tu bezplatně využívat Wi-Fi. Ubytování KOI Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kazinczy Apartman

9,3

Kazinczy Apartman

Ubytování (Apartmán) Kazinczy Apartman. Kazinczy Apartman se nachází v Balatonalmádi, 15 km od Siófoku a 13 km od Balatonfüredu. Nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Kazinczy Apartman se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

Hotel Clariss

9,3

Hotel Clariss

Ubytování (Hotel) Hotel Clariss. Hotel Clariss se nachází ve městě Balatonalmádi a nabízí zahradu, terasu, bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Clariss se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nádfedeles Apartmanház

9,3

Nádfedeles Apartmanház

Ubytování (Apartmán) Nádfedeles Apartmanház. Nádfedeles Apartmanház se nachází v městečku Balatonalmádi, 1000 metrů od pláže. Součástí ubytování jsou terasy s panoramatickým výhledem na jezero... Ubytování Nádfedeles Apartmanház se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

Duplex Apartman

9,3

Duplex Apartman

Ubytování (Apartmány) Duplex Apartman. Duplex Apartman se nachází v obci Balatonalmádi a nabízí ubytování s kuchyní. K dispozici je také bezplatné Wi-Fi. Ubytování Duplex Apartman se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csendeskert Apartments

9,3

Csendeskert Apartments

Ubytování (Apartmány) Csendeskert Apartments. Situated in Balatonalmádi, 24 km from Tihany, Csendeskert Apartments features a garden and free WiFi. Ubytování Csendeskert Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sebestyén Apartments

9,2

Villa Sebestyén Apartments

Ubytování (Apartmány) Villa Sebestyén Apartments. Villa Sebestyén Apartments se nachází ve městě Balatonalmádi a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu s grilem a výhled do zahrady. Ubytování Villa Sebestyén Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

HarmonyHouse

9,2

HarmonyHouse

Ubytování (Prázdninový dům) HarmonyHouse. HarmonyHouse is situated in Balatonalmádi and offers a fitness centre, a shared lounge and a garden. Ubytování HarmonyHouse se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cseresznyés Apartman

9,2

Cseresznyés Apartman

Ubytování (Apartmány) Cseresznyés Apartman. Located in Balatonalmádi, 24 km from Tihany, Cseresznyés Apartman provides a garden and free WiFi. Ubytování Cseresznyés Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 366 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Diós Apartman

9,2

Diós Apartman

Ubytování (Apartmán) Diós Apartman. Featuring an outdoor pool and pool views, Diós Apartman is located in Balatonalmádi. Ubytování Diós Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Stan és Panzió

9,2

Stan és Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Stan és Panzió. Stan és Panzió se nachází v Balatonalmádi, 100 metrů od břehu jezera Balaton. Nabízí volný vstup do sauny a vířivky, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Stan és Panzió se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

Ive Vendégház

9,2

Ive Vendégház

Ubytování (Penzion) Ive Vendégház. Ive Vendégház se nachází v Balatonalmádi. Nabízí sdílený lounge, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Penzion nabízí rodinné pokoje. Ubytování Ive Vendégház se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tulip Luxus Apartment

9,1

Tulip Luxus Apartment

Ubytování (Apartmán) Tulip Luxus Apartment. Tulip Luxus Apartment offers accommodation in the heart of Balatonalmádi, 14 km from Siófok. Ubytování Tulip Luxus Apartment se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Gabor

9,1

Casa Gabor

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Gabor. Featuring a garden with a barbecue, Casa Gabor is a detached holiday home located in Balatonalmádi. Ubytování Casa Gabor se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Kővirág Vendégház

9,1

Kővirág Vendégház

Ubytování (Privát) Kővirág Vendégház. Kővirág Vendégház is situated in Balatonalmádi and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Kővirág Vendégház se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Márta Apartman

9,1

Márta Apartman

Ubytování (Apartmán) Márta Apartman. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Balatonalmádi, 16 km od Siófoku a nabízí terasu a zahradu s grilem a terasou. Parkování na místě je zdarma. Ubytování Márta Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adél Vendégház Balatonalmádi

9,1

Adél Vendégház Balatonalmádi

Ubytování (Penzion) Adél Vendégház Balatonalmádi. Adél Vendégház Balatonalmádi has a garden and a terrace in Balatonalmádi. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private... Ubytování Adél Vendégház Balatonalmádi se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).