Hledat

Ubytování

Ubytování město Balatonalmádi

Ve městě Balatonalmádi (Maďarsko) máme celkem 118 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Balatonalmádi

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Balatonalmádi

Cseresznyés apartman

10

Cseresznyés apartman

Ubytování (Apartmány) Cseresznyés apartman. Cseresznyés apartman se nachází v Balatonalmádi, 17 km od Tihany, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Cseresznyés apartman se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

Skyline Resort

10

Skyline Resort

Ubytování (Apartmány) Skyline Resort. Skyline Resort se nachází v Balatonalmádi, 18 km od Tihany a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také vířivka. Ubytování Skyline Resort se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

Profi Kecó Apartman

9,9

Profi Kecó Apartman

Ubytování (Apartmány) Profi Kecó Apartman. Profi Kecó Apartman se nachází v Balatonalmádi, 16 km od Tihany, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Profi Kecó Apartman se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

Eklektika Apartman Balatonalmádi

9,9

Eklektika Apartman Balatonalmádi

Ubytování (Apartmány) Eklektika Apartman Balatonalmádi. Eklektika Apartman Balatonalmádi se nachází v Balatonalmádi, 17 km od Tihany a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Eklektika Apartman Balatonalmádi se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

Árnyas vendégházak

9,8

Árnyas vendégházak

Ubytování (Apartmány) Árnyas vendégházak. Árnyas vendégházak se nachází v Balatonalmádi, 13 km od Tihany, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Árnyas vendégházak se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

Pine&Chill Apartments

9,8

Pine&Chill Apartments

Ubytování (Apartmán) Pine&Chill Apartments. Pine&Chill Apartments se nachází v Balatonalmádi a nabízí zahradu, gril a terasu. 18 km od Tihany. Ubytování Pine&Chill Apartments se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

Villa Millennium

9,8

Villa Millennium

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Millennium. Villa Millennium Panzió se nachází ve městě Balatonalmádi. Nabízí bezplatné Wi-Fi, dětské hřiště, bar a parkování zdarma. Ubytování Villa Millennium se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Kriszta Residence

9,8

Kriszta Residence

Ubytování (Apartmán) Kriszta Residence. Located in Balatonalmádi in the Veszprem region, Kriszta Residence has a patio and garden views. Ubytování Kriszta Residence se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Vöröskő Vendégház

9,8

Vöröskő Vendégház

Ubytování (Prázdninové domy) Vöröskő Vendégház. Vöröskő Vendégház nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyní v Balatonalmádi. Ubytování Vöröskő Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Mimi Apartman

9,8

Mimi Apartman

Ubytování (Prázdninový dům) Mimi Apartman. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Mimi Apartman is located in Balatonalmádi. It features garden views and free WiFi. Ubytování Mimi Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Balatonalmádi Nyaralóház

9,7

Balatonalmádi Nyaralóház

Ubytování (Prázdninový dům) Balatonalmádi Nyaralóház. Balatonalmádi Nyaralóház se nachází v Balatonalmádi ve Veszprémské župě a nabízí terasu. Ubytování Balatonalmádi Nyaralóház se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

Töreki Vendégház

9,7

Töreki Vendégház

Ubytování (Apartmány) Töreki Vendégház. Apartmány Töreki Vendégház se nacházejí ve městě Balatonalmádi a nabízejí gril, zahradu i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Töreki Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Szépkilátás Vendégház

9,7

Szépkilátás Vendégház

Ubytování (Penzion) Szépkilátás Vendégház. With views of Lake Balaton, Szépkilátás Vendégház offers suites in quiet surroundings, a 15-minute walk to the lake and Balatonalmadi Train Station. Ubytování Szépkilátás Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Füge ház

9,7

Füge ház

Ubytování (Apartmán) Füge ház. Set in Balatonalmádi, Füge ház offers shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytování Füge ház se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

Pine&Chill2 Apartments

9,7

Pine&Chill2 Apartments

Ubytování (Apartmán) Pine&Chill2 Apartments. Pine&Chill2 Apartments se nachází v Balatonalmádi ve Veszprémské župě a nabízí zahradu. 18 km od Tihany. Ubytování Pine&Chill2 Apartments se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

ChillHome Apartman

9,7

ChillHome Apartman

Ubytování (Apartmán) ChillHome Apartman. ChillHome Apartman se nachází na pláži v Balatonalmádi a nabízí bezplatné Wi-Fi. Toto klimatizované ubytování je vzdálené 16 km od Tihany. Ubytování ChillHome Apartman se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

Harmónia Vendégház

9,7

Harmónia Vendégház

Ubytování (Apartmán) Harmónia Vendégház. Harmónia Vendégház features accommodation with a garden and free WiFi, and is situated in Balatonalmádi. Ubytování Harmónia Vendégház se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

Mesgye Villa

9,7

Mesgye Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Mesgye Villa. Mesgye Villa is located in Balatonalmádi and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Mesgye Villa se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

Levendulas Apartman

9,7

Levendulas Apartman

Ubytování (Apartmán) Levendulas Apartman. Levendulas Apartman is situated in Balatonalmádi and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytování Levendulas Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Gyöngyöm Apartman

9,6

Gyöngyöm Apartman

Ubytování (Apartmány) Gyöngyöm Apartman. Gyöngyöm Apartman se nachází v Balatonalmádi, 16 km od Tihany, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Gyöngyöm Apartman se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

Villa 21 Boutique Rooms

9,6

Villa 21 Boutique Rooms

Ubytování (Aparthotel) Villa 21 Boutique Rooms. Offering a garden, Villa 21 boutique rooms features accommodation in Balatonalmádi. Complimentary WiFi is provided. Ubytování Villa 21 Boutique Rooms se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

Casa Montana

9,6

Casa Montana

Ubytování (Apartmány) Casa Montana. Casa Montana se nachází ve městě Balatonalmádi, 25 km od obce Tihany. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Montana se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Móra Apartman

9,6

Móra Apartman

Ubytování (Apartmán) Móra Apartman. Móra Apartman is situated in Balatonalmádi and offers a garden. The property has lake views and is 24 km from Tihany. Ubytování Móra Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Azur Villa

9,5

Azur Villa

Ubytování (Penzion) Azur Villa. Set in Balatonalmádi, Azur Villa features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Azur Villa se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Noah Apartments

9,5

Noah Apartments

Ubytování (Apartmány) Noah Apartments. Noah Apartments se nachází v Balatonalmádi, 16 km od Tihany a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Noah Apartments se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

Bogi Apartman

9,4

Bogi Apartman

Ubytování (Apartmány) Bogi Apartman. Located in Balatonalmádi, 24 km from Tihany, Bogi Apartman provides a garden and free WiFi. A barbecue can be found at the apartment, along with a terrace. Ubytování Bogi Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Polaris Yacht Apartman

9,4

Polaris Yacht Apartman

Ubytování (Apartmány) Polaris Yacht Apartman. Situated in Balatonalmádi, Polaris Yacht Apartman offers accommodation with free WiFi, a flat-screen TV and a kitchenette. The apartment offers a terrace. Ubytování Polaris Yacht Apartman se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

Hotel Clariss

9,3

Hotel Clariss

Ubytování (Hotel) Hotel Clariss. Hotel Clariss se nachází ve městě Balatonalmádi a nabízí zahradu, terasu, bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Clariss se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

KOI Apartman

9,3

KOI Apartman

Ubytování (Apartmány) KOI Apartman. KOI Apartman jsou apartmány situované v Balatonalmádi, 24 km od Tihany. K dispozici je i sdílený lounge a lze tu bezplatně využívat Wi-Fi. Ubytování KOI Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Csillag Villa

9,3

Csillag Villa

Ubytování (Apartmány) Csillag Villa. Csillag Villa se zahradou, grilem a bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách se nachází v Balatonalmádi ve Veszprémské župě, pouhých 11 km od města... Ubytování Csillag Villa se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Duplex Apartman

9,3

Duplex Apartman

Ubytování (Apartmány) Duplex Apartman. Duplex Apartman se nachází v obci Balatonalmádi a nabízí ubytování s kuchyní. K dispozici je také bezplatné Wi-Fi. Ubytování Duplex Apartman se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

Csendeskert Apartments

9,3

Csendeskert Apartments

Ubytování (Apartmány) Csendeskert Apartments. Situated in Balatonalmádi, 24 km from Tihany, Csendeskert Apartments features a garden and free WiFi. Ubytování Csendeskert Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

HarmonyHouse

9,2

HarmonyHouse

Ubytování (Prázdninový dům) HarmonyHouse. HarmonyHouse is situated in Balatonalmádi and offers a fitness centre, a shared lounge and a garden. Ubytování HarmonyHouse se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Cseresznyés Apartman

9,2

Cseresznyés Apartman

Ubytování (Apartmány) Cseresznyés Apartman. Located in Balatonalmádi, 24 km from Tihany, Cseresznyés Apartman provides a garden and free WiFi. Ubytování Cseresznyés Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Ive Vendégház

9,2

Ive Vendégház

Ubytování (Penzion) Ive Vendégház. Ive Vendégház se nachází v Balatonalmádi. Nabízí sdílený lounge, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Penzion nabízí rodinné pokoje. Ubytování Ive Vendégház se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

Tulip Luxus Apartment

9,1

Tulip Luxus Apartment

Ubytování (Apartmán) Tulip Luxus Apartment. Tulip Luxus Apartment offers accommodation in the heart of Balatonalmádi, 14 km from Siófok. Ubytování Tulip Luxus Apartment se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

Kővirág Vendégház

9,1

Kővirág Vendégház

Ubytování (Privát) Kővirág Vendégház. Kővirág Vendégház is situated in Balatonalmádi and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Kővirág Vendégház se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

Márta Apartman

9,1

Márta Apartman

Ubytování (Apartmán) Márta Apartman. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Balatonalmádi, 16 km od Siófoku a nabízí terasu a zahradu s grilem a terasou. Parkování na místě je zdarma. Ubytování Márta Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Ubytování ve městě Balatonalmádi

Město Balatonalmádi se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 118 hotelů a ubytování ve městě Balatonalmádi.