Hledat

Ubytování

Ubytování město Balatonalmádi

Ve městě Balatonalmádi (Maďarsko) máme celkem 118 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Balatonalmádi

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Balatonalmádi

Bella apartman Balatonalmádi

9,8

Bella apartman Balatonalmádi

Ubytování (Apartmán) Bella apartman Balatonalmádi. Bella apartman Balatonalmádi is set in Balatonalmádi and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytování Bella apartman Balatonalmádi se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Szabadságkilátó út 6

9,8

Szabadságkilátó út 6

Ubytování (Prázdninový dům) Szabadságkilátó út 6. Szabadságkilátó út 6 is situated in Balatonalmádi and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Szabadságkilátó út 6 se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Villa Millennium

9,8

Villa Millennium

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Millennium. Villa Millennium Panzió se nachází ve městě Balatonalmádi. Nabízí bezplatné Wi-Fi, dětské hřiště, bar a parkování zdarma. Ubytování Villa Millennium se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kriszta Residence

9,8

Kriszta Residence

Ubytování (Apartmán) Kriszta Residence. Located in Balatonalmádi in the Veszprem region, Kriszta Residence has a patio and garden views. Ubytování Kriszta Residence se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vöröskő Vendégház

9,8

Vöröskő Vendégház

Ubytování (Prázdninové domy) Vöröskő Vendégház. Vöröskő Vendégház nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyní v Balatonalmádi. Ubytování Vöröskő Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mimi Apartman

9,8

Mimi Apartman

Ubytování (Prázdninový dům) Mimi Apartman. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Mimi Apartman is located in Balatonalmádi. It features garden views and free WiFi. Ubytování Mimi Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 341 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Töreki Vendégház

9,7

Töreki Vendégház

Ubytování (Apartmány) Töreki Vendégház. Apartmány Töreki Vendégház se nacházejí ve městě Balatonalmádi a nabízejí gril, zahradu i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Töreki Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Füge ház

9,7

Füge ház

Ubytování (Apartmán) Füge ház. Set in Balatonalmádi, Füge ház offers shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytování Füge ház se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 631 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szépkilátás Vendégház

9,7

Szépkilátás Vendégház

Ubytování (Penzion) Szépkilátás Vendégház. With views of Lake Balaton, Szépkilátás Vendégház offers suites in quiet surroundings, a 15-minute walk to the lake and Balatonalmadi Train Station. Ubytování Szépkilátás Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 466 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Levendulas Apartman

9,7

Levendulas Apartman

Ubytování (Apartmán) Levendulas Apartman. Levendulas Apartman is situated in Balatonalmádi and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytování Levendulas Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mesgye Villa

9,7

Mesgye Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Mesgye Villa. Mesgye Villa is located in Balatonalmádi and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Mesgye Villa se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 487 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Montana

9,6

Casa Montana

Ubytování (Apartmány) Casa Montana. Casa Montana se nachází ve městě Balatonalmádi, 25 km od obce Tihany. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Montana se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 399 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Balatoni nyaraló

9,6

Balatoni nyaraló

Ubytování (Prázdninový dům) Balatoni nyaraló. Balatoni nyaraló is located in Balatonalmádi and offers a shared lounge, a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 23 km from Tihany. Ubytování Balatoni nyaraló se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

Móra Apartman

9,6

Móra Apartman

Ubytování (Apartmán) Móra Apartman. Móra Apartman is situated in Balatonalmádi and offers a garden. The property has lake views and is 24 km from Tihany. Ubytování Móra Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Azur Villa

9,5

Azur Villa

Ubytování (Penzion) Azur Villa. Set in Balatonalmádi, Azur Villa features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Azur Villa se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 646 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aranyeső Apartment

9,5

Aranyeső Apartment

Ubytování (Apartmán) Aranyeső Apartment. Aranyeső Apartment se nachází v Balatonalmádi, 16 km od Siófoku. Nabízí venkovní bazén a saunu. Parkování na místě je zdarma. Ubytování Aranyeső Apartment se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

Bogi Apartman

9,4

Bogi Apartman

Ubytování (Apartmány) Bogi Apartman. Located in Balatonalmádi, 24 km from Tihany, Bogi Apartman provides a garden and free WiFi. A barbecue can be found at the apartment, along with a terrace. Ubytování Bogi Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 886 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csillag Villa

9,3

Csillag Villa

Ubytování (Apartmány) Csillag Villa. Csillag Villa se zahradou, grilem a bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách se nachází v Balatonalmádi ve Veszprémské župě, pouhých 11 km od města... Ubytování Csillag Villa se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

KOI Apartman

9,3

KOI Apartman

Ubytování (Apartmány) KOI Apartman. KOI Apartman jsou apartmány situované v Balatonalmádi, 24 km od Tihany. K dispozici je i sdílený lounge a lze tu bezplatně využívat Wi-Fi. Ubytování KOI Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kazinczy Apartman

9,3

Kazinczy Apartman

Ubytování (Apartmán) Kazinczy Apartman. Kazinczy Apartman se nachází v Balatonalmádi, 15 km od Siófoku a 13 km od Balatonfüredu. Nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Kazinczy Apartman se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

Duplex Apartman

9,3

Duplex Apartman

Ubytování (Apartmány) Duplex Apartman. Duplex Apartman se nachází v obci Balatonalmádi a nabízí ubytování s kuchyní. K dispozici je také bezplatné Wi-Fi. Ubytování Duplex Apartman se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csendeskert Apartments

9,3

Csendeskert Apartments

Ubytování (Apartmány) Csendeskert Apartments. Situated in Balatonalmádi, 24 km from Tihany, Csendeskert Apartments features a garden and free WiFi. Ubytování Csendeskert Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sebestyén Apartments

9,2

Villa Sebestyén Apartments

Ubytování (Apartmány) Villa Sebestyén Apartments. Villa Sebestyén Apartments se nachází ve městě Balatonalmádi a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu s grilem a výhled do zahrady. Ubytování Villa Sebestyén Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

HarmonyHouse

9,2

HarmonyHouse

Ubytování (Prázdninový dům) HarmonyHouse. HarmonyHouse is situated in Balatonalmádi and offers a fitness centre, a shared lounge and a garden. Ubytování HarmonyHouse se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cseresznyés Apartman

9,2

Cseresznyés Apartman

Ubytování (Apartmány) Cseresznyés Apartman. Located in Balatonalmádi, 24 km from Tihany, Cseresznyés Apartman provides a garden and free WiFi. Ubytování Cseresznyés Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 366 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Diós Apartman

9,2

Diós Apartman

Ubytování (Apartmán) Diós Apartman. Featuring an outdoor pool and pool views, Diós Apartman is located in Balatonalmádi. Ubytování Diós Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Stan és Panzió

9,2

Stan és Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Stan és Panzió. Stan és Panzió se nachází v Balatonalmádi, 100 metrů od břehu jezera Balaton. Nabízí volný vstup do sauny a vířivky, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Stan és Panzió se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

Casa Gabor

9,1

Casa Gabor

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Gabor. Featuring a garden with a barbecue, Casa Gabor is a detached holiday home located in Balatonalmádi. Ubytování Casa Gabor se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Márta Apartman

9,1

Márta Apartman

Ubytování (Apartmán) Márta Apartman. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Balatonalmádi, 16 km od Siófoku a nabízí terasu a zahradu s grilem a terasou. Parkování na místě je zdarma. Ubytování Márta Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adél Vendégház Balatonalmádi

9,1

Adél Vendégház Balatonalmádi

Ubytování (Penzion) Adél Vendégház Balatonalmádi. Adél Vendégház Balatonalmádi has a garden and a terrace in Balatonalmádi. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private... Ubytování Adél Vendégház Balatonalmádi se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Borsi Apartman

9,1

Borsi Apartman

Ubytování (Apartmány) Borsi Apartman. Located in Balatonalmádi, 24 km from Tihany, Borsi Apartman provides a garden and free WiFi. Ubytování Borsi Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Vakáció Apartman

9,1

Vakáció Apartman

Ubytování (Apartmány) Vakáció Apartman. Apartmán Szentesifarm se nachází ve městě Balatonalmádi a nabízí bezplatné Wi-Fi a přístup do zahrady. Ubytování Vakáció Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Bors Szőlő Fogadó

9,1

Bors Szőlő Fogadó

Ubytování (Apartmán) Bors Szőlő Fogadó. Bors Szőlő Fogadó se nachází v obci Balatonalmádi a nabízí zahradu, terasu a plně vybavenou kuchyň. Tento apartmán má balkon, ložnici, obývací pokoj a TV. Ubytování Bors Szőlő Fogadó se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Vöröskő Panzió és Étterem

9

Vöröskő Panzió és Étterem

Ubytování (Bed and breakfast) Vöröskő Panzió és Étterem. Penzion a restaurace Vöröskő se nachází v městečku Balatonalmádi, 100 metrů od břehu jezera Balaton. Ubytování Vöröskő Panzió és Étterem se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 937 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Villa Pax

9

Hotel Villa Pax

Ubytování (Hotel) Hotel Villa Pax. Hotel Villa Pax s okouzlující atmosférou Středomoří a velkým venkovním bazénem se nachází ve městě Balatonalmádi, nedaleko břehů jezera Balaton. Ubytování Hotel Villa Pax se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Attila Villa

8,8

Attila Villa

Ubytování (Apartmány) Attila Villa. Attila Villa se nachází ve městě Balatonalmádi u Balatonu, 300 metrů od centra města a 10 minut chůze od vlakového nádraží. Ubytování Attila Villa se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Káptalan panzió

8,7

Káptalan panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Káptalan panzió. Situated in Balatonalmádi, 21 km from Tihany, Káptalan panzió features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Káptalan panzió se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vöröshegyi Panzió

8,7

Vöröshegyi Panzió

Ubytování (Apartmán) Vöröshegyi Panzió. Vöröshegyi Panzió is located in Balatonalmádi and offers a garden and a terrace. Ubytování Vöröshegyi Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 642 382 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Balatonalmádi Postás Üdülő

8,7

Balatonalmádi Postás Üdülő

Ubytování (Hotel) Balatonalmádi Postás Üdülő. Balatonalmádi Postás Üdülő features a restaurant, fitness centre, a bar and shared lounge in Balatonalmádi. Ubytování Balatonalmádi Postás Üdülő se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 604 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tulipán Apartman

8,6

Tulipán Apartman

Ubytování (Apartmán) Tulipán Apartman. Tulipán Apartman offers pet-friendly accommodation in the centre of Balatonalmádi. The property is 14 km from Siófok and free private parking is featured. Ubytování Tulipán Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Viktória

8,6

Hotel Viktória

Ubytování (Penzion) Hotel Viktória. Hotel Viktória, postaven na počátku 19. století, se nachází v Balatonalmádi, jen 850 metrů od jezera Balaton, kde lze zajistit výlety na plachetnici. Ubytování Hotel Viktória se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 351 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoráma Pihenőház

8,5

Panoráma Pihenőház

Ubytování (Apartmán) Panoráma Pihenőház. Featuring a restaurant, a shared lounge, and a garden, Panoráma Pihenőház provides accommodation in Balatonalmádi with free WiFi and mountain views. Ubytování Panoráma Pihenőház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hanna Vendégház

8,4

Hanna Vendégház

Ubytování (Apartmán) Hanna Vendégház. Featuring a terrace, Hanna Vendégház provides accommodation in Balatonalmádi with free WiFi and garden views. Ubytování Hanna Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Árnyas Park Üdülő

8,4

Árnyas Park Üdülő

Ubytování (Bed and breakfast) Árnyas Park Üdülő. Árnyas Park Üdülő se nachází v Balatonalmádi. Nabízí zahradu, sdílenou kuchyň a restauraci. Pokoje mají terasu. Ubytování Árnyas Park Üdülő se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

Emese Apartment

8,3

Emese Apartment

Ubytování (Apartmány) Emese Apartment. Set in Balatonalmádi, 24 km from Tihany, Emese Apartment offers a garden and free WiFi. Ubytování Emese Apartment se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem).

Kügi Apartman

8,2

Kügi Apartman

Ubytování (Apartmán) Kügi Apartman. Set in Balatonalmádi in the Veszprem region, Kügi Apartman has a garden. The air-conditioned accommodation is 24 km from Tihany. Ubytování Kügi Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hunguest Hotel Bál Resort

8,1

Hunguest Hotel Bál Resort

Ubytování (Hotel) Hunguest Hotel Bál Resort. Hunguest Hotel Bál Resort se nachází ve městě Balatonalmádi. Ubytování Hunguest Hotel Bál Resort se nachází ve městě Balatonalmádi (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 420 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Balatoni Panoráma Villa

8,1

Balatoni Panoráma Villa

Ubytování (Hotel) Balatoni Panoráma Villa. Vila Balatoni Panoráma se nachází ve městečku Balatonalmádi, 15 km od Siófoku. Nabízí vyhřívaný bazén, velkou terasu a balkon s výhledem na jezero. Ubytování Balatoni Panoráma Villa se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

200 éves vendégház

8

200 éves vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) 200 éves vendégház. Boasting a garden, private pool and garden views, 200 éves vendégház is situated in Balatonalmádi. The holiday home has lake views and is 22 km from... Ubytování 200 éves vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nereus Park Hotel

7,8

Nereus Park Hotel

Ubytování (Hotel) Nereus Park Hotel. Hotel Nereus Park, obklopen obrovským parkem, se nachází přímo na břehu jezera Balaton v Balatonalmádi, a nabízí soukromou pláž, bezplatné Wi-Fi a placené... Ubytování Nereus Park Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csalintos Apartman

7,6

Csalintos Apartman

Ubytování (Apartmán) Csalintos Apartman. Csalintos Apartman se nachází v klidné oblasti na okraji města Balatonalmádi, 3 km od pláže u jezera Balaton. Ubytování Csalintos Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 033 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Balatonalmádi

Město Balatonalmádi se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 118 hotelů a ubytování ve městě Balatonalmádi.