Hledat

Ubytování

Ubytování město Balatonfůzfő

Ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko) máme celkem 43 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Balatonfůzfő

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Balatonfůzfő

Szegfű apartmanház

9,9

Szegfű apartmanház

Ubytování (Prázdninový dům) Szegfű apartmanház. Set in Balatonfůzfő in the Veszprem region, Szegfű apartmanház features a balcony and lake views. Ubytování Szegfű apartmanház se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Fűzliget Blue4

9,8

Fűzliget Blue4

Ubytování (Apartmán) Fűzliget Blue4. Fűzliget Blue4 se nachází v Balatonfůzfő a nabízí soukromou pláž. Ubytování Fűzliget Blue4 se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Apartment FŰZFA

9,7

Apartment FŰZFA

Ubytování (Apartmán) Apartment FŰZFA. Apartment FŰZFA se nachází v obci Balatonfůzfő v regionu Veszprém. Nabízí zahradu a výhled na jezero. Ubytování Apartment FŰZFA se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Fűz Liget Üdülőpark

9,7

Fűz Liget Üdülőpark

Ubytování (Apartmán) Fűz Liget Üdülőpark. Fűz Liget Üdülőpark se nachází v Balatonfůzfő ve Veszprémské župě a nabízí zahradu. Tento apartmán má terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Fűz Liget Üdülőpark se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Éva Ház

9,6

Éva Ház

Ubytování (Apartmán) Éva Ház. Situated in Balatonfůzfő in the Veszprem region, Éva Ház features a balcony. Ubytování Éva Ház se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Beachfront Studio Apartman

9,6

Beachfront Studio Apartman

Ubytování (Aparthotel) Beachfront Studio Apartman. Aparthotel Beachfront Studio Apartman se nachází ve městě Balatonfűzfő, 30 km od obce Tihany, a nabízí zahradu i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Beachfront Studio Apartman se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Apartment GAGARIN

9,4

Apartment GAGARIN

Ubytování (Apartmán) Apartment GAGARIN. Tento apartmán s balkonem se nachází v 1. patře budovy, která stojí v městečku Balatonfůzfő, 19 km od Siófoku. Ubytování Apartment GAGARIN se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Molni

9,4

Molni

Ubytování (Apartmán) Molni. Apartmán Molni se nachází v Balatonfůzfő. Nabízí terasu, Wi-Fi zdarma, bezplatné půjčení jízdních kol a gril. Ubytování Molni se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Betty vendégszoba

9,4

Betty vendégszoba

Ubytování (Penzion) Betty vendégszoba. Boasting a garden, Betty vendégszoba is set in Balatonfůzfő. All guest rooms in the guest house are fitted with a kettle. Ubytování Betty vendégszoba se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Fűzliget Terrace

9,3

Fűzliget Terrace

Ubytování (Apartmán) Fűzliget Terrace. Fűzliget Terrace se nachází v Balatonfůzfő. Toto klimatizované ubytování je vzdálené 20 km od Tihany. Ubytování Fűzliget Terrace se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Eperke Apartman

9,3

Eperke Apartman

Ubytování (Apartmány) Eperke Apartman. Set in Balatonfůzfő, 31 km from Tihany, Eperke Apartman offers a garden and free WiFi. Ubytování Eperke Apartman se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Fűzfő nyaraló

9,2

Fűzfő nyaraló

Ubytování (Prázdninové domy) Fűzfő nyaraló. Set in Balatonfůzfő, 30 km from Tihany, Fűzfő nyaraló offers a garden and free WiFi. Ubytování Fűzfő nyaraló se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Nóra Apartman

9,2

Nóra Apartman

Ubytování (Apartmán) Nóra Apartman. Nóra Apartman is set in Balatonfůzfő and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Nóra Apartman se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Balcsi1

9

Balcsi1

Ubytování (Apartmán) Balcsi1. Balcsi1 se nachází v Balatonfůzfő ve Veszprémské župě a nabízí terasu a výhled na jezero. Tihany je vzdálené 20 km. Ubytování Balcsi1 se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

SunSet Beach Apartman

8,8

SunSet Beach Apartman

Ubytování (Apartmány) SunSet Beach Apartman. SunSet Beach Apartman se nachází v Balatonfůzfő, 20 km od Tihany, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování SunSet Beach Apartman se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Korall Apartman

8,8

Korall Apartman

Ubytování (Apartmány) Korall Apartman. Korall Apartman se nachází v obci Balatonfůzfő, 30 km od Tihany. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Korall Apartman se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Ady Endre 9.A

8,6

Ady Endre 9.A

Ubytování (Privát) Ady Endre 9.A. Ubytování v soukromí Ady Endre 9.A se nachází ve městě Balatonfűzfő, 20 minut chůze od jezera Balaton, a nabízí gril a balkon. Ubytování Ady Endre 9.A se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Welcome

8

Welcome

Ubytování (Hostel) Welcome. Welcome se nachází ve městě Balatonfűzfő a nabízí Wi-Fi zdarma, sdílený lounge, nepřetržitě otevřenou recepci, sdílenou kuchyň a směnárnu. Ubytování Welcome se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Balaton Sunset apartman

5,6

Balaton Sunset apartman

Ubytování (Apartmán) Balaton Sunset apartman. Balaton Sunset apartman se nachází v Balatonfůzfő a nabízí zahradu a gril. Ubytování Balaton Sunset apartman se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Napraforgó Apartmanok

5,3

Napraforgó Apartmanok

Ubytování (Aparthotel) Napraforgó Apartmanok. Napraforgó Apartmanok se nachází ve městě Balatonfůzfő v župě Veszprem. Nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Napraforgó Apartmanok se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Fűzliget Ezüstnyár

Fűzliget Ezüstnyár

Ubytování (Apartmán) Fűzliget Ezüstnyár. Fűzliget Ezüstnyár se nachází v Balatonfůzfő a nabízí soukromou pláž. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Fűzliget Ezüstnyár se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Balaton Family apartman

Balaton Family apartman

Ubytování (Apartmán) Balaton Family apartman. Balaton Family apartman se nachází v Balatonfůzfő ve Veszprémské župě a nabízí zahradu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Balaton Family apartman se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Fűzliget Mangó 1

Fűzliget Mangó 1

Ubytování (Apartmán) Fűzliget Mangó 1. Located in Balatonfůzfő, Fűzliget Mangó 1 provides accommodation with a terrace and free WiFi. The property features garden views and is 17 km from Siófok. Ubytování Fűzliget Mangó 1 se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Fűzliget Surf Front

Fűzliget Surf Front

Ubytování (Apartmán) Fűzliget Surf Front. Fűzliget Surf Front is set in Balatonfůzfő. The accommodation features free WiFi. Ubytování Fűzliget Surf Front se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Balatonfűzfő Fehér Ház

Balatonfűzfő Fehér Ház

Ubytování (Prázdninový dům) Balatonfűzfő Fehér Ház. Balatonfűzfő Fehér Ház se nachází v Balatonfüzfő a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Balatonfűzfő Fehér Ház se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Beautiful apartment in Balatonfüzfö w/ WiFi and 2 Bedrooms

Beautiful apartment in Balatonfüzfö w/ WiFi and 2 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Beautiful apartment in Balatonfüzfö w/ WiFi and 2 Bedrooms. Beautiful apartment in Balatonfüzfö w/ WiFi and 2 Bedrooms is set in Balatonfůzfő. Ubytování Beautiful apartment in Balatonfüzfö w/ WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Bodza & Koriander Apartman Balatonfűzfő

Bodza & Koriander Apartman Balatonfűzfő

Ubytování (Apartmán) Bodza & Koriander Apartman Balatonfűzfő. Bodza & Koriander Apartman Balatonfűzfő se nachází v Balatonfůzfő a nabízí zázemí pro vodní sporty, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a... Ubytování Bodza & Koriander Apartman Balatonfűzfő se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Fűzliget Mangó 2

Fűzliget Mangó 2

Ubytování (Apartmán) Fűzliget Mangó 2. Fűzliget Mangó 2 is located in Balatonfůzfő. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Fűzliget Mangó 2 se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Vasmacska nyaralóház

Vasmacska nyaralóház

Ubytování (Prázdninový dům) Vasmacska nyaralóház. Vasmacska nyaralóház se nachází v Balatonfůzfő ve Veszprémské župě a nabízí zahradu. Nabízí výhled do zahrady a je vzdálen 20 km od Tihany. Ubytování Vasmacska nyaralóház se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Fűzliget Marina Exclusive Penthouse

Fűzliget Marina Exclusive Penthouse

Ubytování (Apartmán) Fűzliget Marina Exclusive Penthouse. Fűzliget Marina Exclusive Penthouse se nachází v Balatonfůzfő a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Fűzliget Marina Exclusive Penthouse se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Vintage Weekend House

Vintage Weekend House

Ubytování (Apartmán) Vintage Weekend House. Vintage Weekend House is located in Balatonfůzfő. This apartment features a garden as well as a terrace. The apartment also provides guests with 1... Ubytování Vintage Weekend House se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Szitakötő Panzió

Szitakötő Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Szitakötő Panzió. Szitakötő Panzió is located in Balatonfůzfő. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytování Szitakötő Panzió se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Fűzliget Mangó 10

Fűzliget Mangó 10

Ubytování (Apartmán) Fűzliget Mangó 10. Set in Balatonfůzfő, Fűzliget Mangó 10 features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Fűzliget Mangó 10 se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Beautiful apartment in Balatonfüzfö w/ Indoor swimming pool, WiFi and 1 Bedrooms

Beautiful apartment in Balatonfüzfö w/ Indoor swimming pool, WiFi and 1 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Beautiful apartment in Balatonfüzfö w/ Indoor swimming pool, WiFi and 1 Bedrooms. Beautiful apartment in Balatonfüzfö w/ Indoor swimming pool, WiFi and 1 Bedrooms is situated in Balatonfůzfő. Ubytování Beautiful apartment in Balatonfüzfö w/ Indoor swimming pool, WiFi and 1 Bedrooms se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Ubytování ve městě Balatonfůzfő

Město Balatonfůzfő se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 43 hotelů a ubytování ve městě Balatonfůzfő.