Hledat

Ubytování

Somogy

V regionu Somogy (Maďarsko) máme celkem 3180 hotelů a ubytování.

Pro region Somogy doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Siófok (956), Balatonlelle (286), Balatonmáriafürdő (240), Zamárdi (203), Fonyód (180), Balatonkeresztúr (168), Balatonfenyves (167), Balatonboglár (153), Balatonberény (112), Balatonszárszó (97). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Somogy

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Somogy

Freedom apartman

10

Freedom apartman

Ubytování (Apartmán) Freedom apartman. Freedom apartman se nachází v Zamárdi, necelý 1 km od místa konání festivalu Be My Lake a 12 minut chůze od místa konání festivalu Balaton Sound, a nabízí... Ubytování Freedom apartman se nachází ve městě Zamárdi (Maďarsko - Somogy).

Apartman for 4 Siófok

10

Apartman for 4 Siófok

Ubytování (Apartmán) Apartman for 4 Siófok. Apartman for 4 Siófok se nachází v centru Siófoku a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartman for 4 Siófok se nachází ve městě Siófok (Maďarsko - Somogy).

BLTN Panorama Apartment

10

BLTN Panorama Apartment

Ubytování (Apartmán) BLTN Panorama Apartment. BLTN Panorama Apartment se nachází ve čtvrti Aranypart v Siófoku, jen pár kroků od pláží Aranypart, 1,5 km od pláže Siofok a 1 km od aquaparku Bebo. Ubytování BLTN Panorama Apartment se nachází ve městě Siófok (Maďarsko - Somogy).

Selyemakácapartman

10

Selyemakácapartman

Ubytování (Apartmán) Selyemakácapartman. Selyemakácapartman se nachází asi 1,4 km od motokárové dráhy Balatonlelle Gokart a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Selyemakácapartman se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy).

Vízparti luxus apartman Szántód

10

Vízparti luxus apartman Szántód

Ubytování (Apartmán) Vízparti luxus apartman Szántód. Vízparti luxus apartman Szántód se nachází v obci Szántód, pouhých 600 metrů od přístaviště trajektů Szantod, a nabízí ubytování u pláže, restauraci, bar,... Ubytování Vízparti luxus apartman Szántód se nachází ve městě Szántód (Maďarsko - Somogy).

Vízpart Hullám Apartman

10

Vízpart Hullám Apartman

Ubytování (Apartmán) Vízpart Hullám Apartman. Vízpart Hullám Apartman se nachází v Balatonlelle, 2,4 km od motokárové dráhy Balatonlelle Gokart a 5 km od zříceniny středověkého kostela Rádpuszta. Ubytování Vízpart Hullám Apartman se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy).

Molo Wellness Apartmanok

10

Molo Wellness Apartmanok

Ubytování (Apartmán) Molo Wellness Apartmanok. Molo Wellness Apartmanok se nachází v Siófoku, 500 metrů od pláže Ujhelyi a pláže Siofok, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sezónním... Ubytování Molo Wellness Apartmanok se nachází ve městě Siófok (Maďarsko - Somogy).

Stay at the Gamaufs' Residence

10

Stay at the Gamaufs' Residence

Ubytování (Prázdninový dům) Stay at the Gamaufs' Residence. Stay at the Gamaufs' Residence is set in Fonyód and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Stay at the Gamaufs' Residence se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Balaton BeachSide Apartman Siófok N1

10

Balaton BeachSide Apartman Siófok N1

Ubytování (Apartmán) Balaton BeachSide Apartman Siófok N1. Balaton BeachSide Apartman Siófok N1 se nachází v Siófoku, v blízkosti pláží Aranypart a 2,5 km od pláže Siofok. Ubytování Balaton BeachSide Apartman Siófok N1 se nachází ve městě Siófok (Maďarsko - Somogy).

Silver Relax Siófok

10

Silver Relax Siófok

Ubytování (Apartmány) Silver Relax Siófok. Silver Relax Siófok se nachází v Siófoku, 6 km od aquaparku Bebo a 7 km od stájí Bella Stables a parku zvířat. Nabízí bar, zahradu a terasu. Ubytování Silver Relax Siófok se nachází ve městě Siófok (Maďarsko - Somogy).

Balaton&Center Wellness Apartman

10

Balaton&Center Wellness Apartman

Ubytování (Apartmán) Balaton&Center Wellness Apartman. Just a 7-minute walk from Siófok Protestant Church and an 8-minute walk from Marina Siofok and featuring free WiFi, Wespa Wellness Apartman offers... Ubytování Balaton&Center Wellness Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Balatoni Nyár Vendégház

10

Balatoni Nyár Vendégház

Ubytování (Apartmány) Balatoni Nyár Vendégház. The self-catered Balatoni Nyár Vendégház is situated in a residential area in Balatonendréd and offers a garden with a children’s playground as well as a... Ubytování Balatoni Nyár Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Admiral design and pool apartment

10

Admiral design and pool apartment

Ubytování (Apartmán) Admiral design and pool apartment. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, lake view and a balcony, Admiral design and pool apartment is located in Siófok. Ubytování Admiral design and pool apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Bali Residence

10

Bali Residence

Ubytování (Apartmán) Bali Residence. Located in Zamárdi, 700 metres from Be My Lake Festival and 700 metres from Balaton Sound, Bali Residence provides air-conditioned accommodation with a... Ubytování Bali Residence se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Silver Coast Apartman

10

Silver Coast Apartman

Ubytování (Apartmán) Silver Coast Apartman. Silver Coast Apartman se nachází v Siófoku, 2,6 km od pláže Siofok a 6 km od aquaparku Bebo. Nabízí soukromou pláž a klimatizaci. Ubytování Silver Coast Apartman se nachází ve městě Siófok (Maďarsko - Somogy).

Dharma Horse Shelter Bungalows

10

Dharma Horse Shelter Bungalows

Ubytování (Kemp) Dharma Horse Shelter Bungalows. Situated in Siófok in the Somogy region, Dharma Horse Shelter Bungalows features accommodation with free private parking. Ubytování Dharma Horse Shelter Bungalows se nachází ve městě Siófok (Maďarsko - Somogy).

Bella Apartman - Modern apartman

10

Bella Apartman - Modern apartman

Ubytování (Apartmán) Bella Apartman - Modern apartman. Bella Apartman - Modern apartman se nachází v Kaposváru v regionu Somogy a nabízí zahradu. 3,3 km od termálních a venkovních lázní Virágfürdő. Ubytování Bella Apartman - Modern apartman se nachází ve městě Kaposvár (Maďarsko - Somogy).

Gemini Apartments Siófok I., III.

10

Gemini Apartments Siófok I., III.

Ubytování (Apartmány) Gemini Apartments Siófok I., III.. Located in Siófok, near Marina Siofok, Gemini Apartments Siófok I., III. Features free WiFi, and guests can enjoy a garden. Ubytování Gemini Apartments Siófok I., III. se nachází ve městě Siófok (Maďarsko - Somogy).

PIRÁT Apartman

10

PIRÁT Apartman

Ubytování (Apartmán) PIRÁT Apartman. PIRÁT Apartman offers accommodation in Siófok, 6 km from Bebo Aquapark and 8 km from Bella Stables and Animal Park. Ubytování PIRÁT Apartman se nachází ve městě Siófok (Maďarsko - Somogy).

Sirály Apartman Fonyód

10

Sirály Apartman Fonyód

Ubytování (Apartmán) Sirály Apartman Fonyód. Set in Fonyód, just 2.2 km from Szent Istvan Chapel, Sirály Apartman Fonyód offers beachfront accommodation with a restaurant, a garden, barbecue... Ubytování Sirály Apartman Fonyód se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

VÁRLAK VENDÉGHÁZ Apartman 2

10

VÁRLAK VENDÉGHÁZ Apartman 2

Ubytování (Apartmán) VÁRLAK VENDÉGHÁZ Apartman 2. VÁRLAK VENDÉGHÁZ Apartman 2 se nachází asi 550 metrů od pláží Aranypart a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování VÁRLAK VENDÉGHÁZ Apartman 2 se nachází ve městě Siófok (Maďarsko - Somogy).

Golden Beach Resort, Siófok Lakeside/POOL/Balcony

10

Golden Beach Resort, Siófok Lakeside/POOL/Balcony

Ubytování (Apartmán) Golden Beach Resort, Siófok Lakeside/POOL/Balcony. Golden Beach Resort, Siófok Lakeside/POOL/Balcony se nachází v Siófoku, jen pár kroků od pláží Aranypart a 2,3 km od pláže. Ubytování Golden Beach Resort, Siófok Lakeside/POOL/Balcony se nachází ve městě Siófok (Maďarsko - Somogy).

EDA Beach Apartman

10

EDA Beach Apartman

Ubytování (Apartmán) EDA Beach Apartman. EDA Beach Apartman se nachází v Siófoku, pouhých 100 metrů od pláže Aranypart, a nabízí ubytování u pláže se zahradou, zázemím pro vodní sporty, grilem a... Ubytování EDA Beach Apartman se nachází ve městě Siófok (Maďarsko - Somogy).

Karneol Apartman

10

Karneol Apartman

Ubytování (Apartmán) Karneol Apartman. Karneol Apartman se nachází v Balatonfenyves v regionu Somogy a nabízí zahradu. Stojí 38 km od Tihany a má neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Karneol Apartman se nachází ve městě Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Balatonpart-lak

10

Balatonpart-lak

Ubytování (Apartmán) Balatonpart-lak. Balatonpart-lak se nachází v Balatonfenyves a nabízí zahradu, gril a terasu. Je vzdálen 38 km od Tihany a na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Balatonpart-lak se nachází ve městě Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Pipacs

10

Pipacs

Ubytování (Prázdninový dům) Pipacs. Located in Balatonszárszó in the Somogy region, Pipacs features a terrace. The property is 10 km from Tihany, and complimentary private parking is... Ubytování Pipacs se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Széplak No.1.

10

Széplak No.1.

Ubytování (Apartmán) Széplak No.1.. Széplak No.1. Enjoys a location in Siófok, just 5 km from Bebo Aquapark and 7 km from Bella Stables and Animal Park. Ubytování Széplak No.1. se nachází ve městě Siófok (Maďarsko - Somogy).

Garden Buddha Apartman free wifi, parking, BBQ, terrace

10

Garden Buddha Apartman free wifi, parking, BBQ, terrace

Ubytování (Apartmán) Garden Buddha Apartman free wifi, parking, BBQ, terrace. A garden is available in-house at Garden Apartman free wifi, parking, BBQ, teracce, which is located in Siófok, just 1 km away from Museum of Minerals and... Ubytování Garden Buddha Apartman free wifi, parking, BBQ, terrace se nachází ve městě Siófok (Maďarsko - Somogy).

La Bella Maria Apartman 2.

10

La Bella Maria Apartman 2.

Ubytování (Apartmán) La Bella Maria Apartman 2.. La Bella Maria Apartman 2. Offers accommodation in Kaposvár, 2.8 km from Virágfürdő Thermal and Open-Air Bath. Ubytování La Bella Maria Apartman 2. se nachází ve městě Kaposvár (Maďarsko - Somogy).

Apartment Altorjai

10

Apartment Altorjai

Ubytování (Apartmán) Apartment Altorjai. Featuring garden views, Apartment Altorjai offers accommodation with a patio and a kettle, around 2.5 km from Szent Istvan Chapel. Ubytování Apartment Altorjai se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Rising Sun Panorama Apartman I

10

Rising Sun Panorama Apartman I

Ubytování (Apartmán) Rising Sun Panorama Apartman I. Rising Sun Panorama Apartman I se nachází v Siófoku, 250 metrů od pláže Ujhelyi a 1,4 km od pláže Siofok, a nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Rising Sun Panorama Apartman I se nachází ve městě Siófok (Maďarsko - Somogy).

Lido Riviera Sunshine Apartman Balatonlelle

10

Lido Riviera Sunshine Apartman Balatonlelle

Ubytování (Apartmán) Lido Riviera Sunshine Apartman Balatonlelle. Lido Riviera Sunshine Apartman Balatonlelle se nachází v Balatonlelle, pouhých 400 metrů od pláže Napfény, a nabízí ubytování u pláže se sezónním venkovním... Ubytování Lido Riviera Sunshine Apartman Balatonlelle se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy).

Pitypang Apartman Siófok

10

Pitypang Apartman Siófok

Ubytování (Apartmán) Pitypang Apartman Siófok. Pitypang Apartman Siófok se nachází v centru Siófoku, 450 metrů od pláže Ujhelyi a 1,3 km od pláže Siofok. Nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a klimatizaci. Ubytování Pitypang Apartman Siófok se nachází ve městě Siófok (Maďarsko - Somogy).

Nyaraló Japánkerttel - Apartment with Japanese Garden

10

Nyaraló Japánkerttel - Apartment with Japanese Garden

Ubytování (Prázdninový dům) Nyaraló Japánkerttel - Apartment with Japanese Garden. Nyaraló Japánkerttel - Apartment with Japanese Garden se nachází v Balatonmáriafürdő a nabízí zahradu, gril a terasu. Ubytování Nyaraló Japánkerttel - Apartment with Japanese Garden se nachází ve městě Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

AnNo Apartman

10

AnNo Apartman

Ubytování (Apartmán) AnNo Apartman. Set in Siófok, 2.4 km from Siofok Aranypart Beaches and 4.1 km from Bebo Aquapark, AnNo Apartman offers a garden and air conditioning. Ubytování AnNo Apartman se nachází ve městě Siófok (Maďarsko - Somogy).

Lido Riviéra, Relux Apartman Balatonlelle

10

Lido Riviéra, Relux Apartman Balatonlelle

Ubytování (Apartmán) Lido Riviéra, Relux Apartman Balatonlelle. Set in Balatonlelle, Lido Riviéra, Relux Apartman Balatonlelle offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden... Ubytování Lido Riviéra, Relux Apartman Balatonlelle se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Botanica Deluxe Vendégház

10

Botanica Deluxe Vendégház

Ubytování (Vila) Botanica Deluxe Vendégház. Botanica Deluxe Vendégház se nachází asi 5 km od stájí Bella Stables a parku zvířat a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do... Ubytování Botanica Deluxe Vendégház se nachází ve městě Siófok (Maďarsko - Somogy).

Pusztaszemes Vendéghaz

10

Pusztaszemes Vendéghaz

Ubytování (Apartmán) Pusztaszemes Vendéghaz. Pusztaszemes Vendéghaz se nachází v Pusztaszemes a nabízí zahradu, gril a terasu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pusztaszemes Vendéghaz se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

The 9th Floor Apartman

10

The 9th Floor Apartman

Ubytování (Apartmán) The 9th Floor Apartman. 9th Floor Apartman se nachází ve čtvrti Balatonszeplak - Ezustpart v Siófoku, 1,5 km od pláže Ujhelyi, 2,6 km od pláže Siofok a 6 km od aquaparku Bebo. Ubytování The 9th Floor Apartman se nachází ve městě Siófok (Maďarsko - Somogy).

Plázs Apartman

10

Plázs Apartman

Ubytování (Apartmán) Plázs Apartman. Plázs Apartman se nachází v Siófoku a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Plázs Apartman se nachází ve městě Siófok (Maďarsko - Somogy).

K88 Apartman

10

K88 Apartman

Ubytování (Apartmán) K88 Apartman. K88 Apartman se nachází v Siófoku, 1,5 km od pláže Siofok a 1,8 km od pláže Ujhelyi. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a grilem. Ubytování K88 Apartman se nachází ve městě Siófok (Maďarsko - Somogy).

Happy Boglár Apartman

10

Happy Boglár Apartman

Ubytování (Apartmán) Happy Boglár Apartman. Happy Boglár Apartman se nachází v Balatonbogláru v regionu Somogy a nabízí zahradu. Do obce Tihany je to 25 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Happy Boglár Apartman se nachází ve městě Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Kuckóz-lak

10

Kuckóz-lak

Ubytování (Penzion) Kuckóz-lak. Set in Balatonmáriafürdő, Kuckóz-lak offers a garden. Every room is fitted with a balcony. Ubytování Kuckóz-lak se nachází ve městě Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Sunny Apartman

9,9

Sunny Apartman

Ubytování (Apartmán) Sunny Apartman. Sunny Apartman offers accommodation with a terrace and direct access to a garden in Siófok, 160 metres from the nearest beach and the Petőfi Promenade area... Ubytování Sunny Apartman se nachází ve městě Siófok (Maďarsko - Somogy).

Ubytování v městech regionu Somogy

Ubytování v městech regionu Somogy

Ubytování v regionu Somogy - Maďarsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 3180 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Somogy.

Pro region Somogy doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Siófok (956), Balatonlelle (286), Balatonmáriafürdő (240), Zamárdi (203), Fonyód (180), Balatonkeresztúr (168), Balatonfenyves (167), Balatonboglár (153), Balatonberény (112), Balatonszárszó (97). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Somogy máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Balaton&Center Wellness Apartman (10*), Balatoni Nyár Vendégház (10*), Stay at the Gamaufs' Residence (10*), Admiral design and pool apartment (10*), Bali Residence (10*), Silver Relax Siófok (10*), Balaton BeachSide Apartman Siófok N1 (10*), Lelle Resort (10*), Sirály Apartman Fonyód (10*), House and breakfast 2 (10*).

Region Somogy může být skvělým místem pro strávení dovolené.