Hledat

Ubytování

Somogy

V regionu Somogy (Maďarsko) máme celkem 3180 hotelů a ubytování.

Pro region Somogy doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Siófok (956), Balatonlelle (286), Balatonmáriafürdő (240), Zamárdi (203), Fonyód (180), Balatonkeresztúr (168), Balatonfenyves (167), Balatonboglár (153), Balatonberény (112), Balatonszárszó (97). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Somogy

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Somogy

Balaton&Center Wellness Apartman

10

Balaton&Center Wellness Apartman

Ubytování (Apartmán) Balaton&Center Wellness Apartman. Just a 7-minute walk from Siófok Protestant Church and an 8-minute walk from Marina Siofok and featuring free WiFi, Wespa Wellness Apartman offers... Ubytování Balaton&Center Wellness Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Balatoni Nyár Vendégház

10

Balatoni Nyár Vendégház

Ubytování (Apartmány) Balatoni Nyár Vendégház. The self-catered Balatoni Nyár Vendégház is situated in a residential area in Balatonendréd and offers a garden with a children’s playground as well as a... Ubytování Balatoni Nyár Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stay at the Gamaufs' Residence

10

Stay at the Gamaufs' Residence

Ubytování (Prázdninový dům) Stay at the Gamaufs' Residence. Stay at the Gamaufs' Residence is set in Fonyód and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Stay at the Gamaufs' Residence se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 853 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Admiral design and pool apartment

10

Admiral design and pool apartment

Ubytování (Apartmán) Admiral design and pool apartment. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, lake view and a balcony, Admiral design and pool apartment is located in Siófok. Ubytování Admiral design and pool apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 031 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bali Residence

10

Bali Residence

Ubytování (Apartmán) Bali Residence. Located in Zamárdi, 700 metres from Be My Lake Festival and 700 metres from Balaton Sound, Bali Residence provides air-conditioned accommodation with a... Ubytování Bali Residence se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Silver Relax Siófok

10

Silver Relax Siófok

Ubytování (Apartmány) Silver Relax Siófok. Silver Relax Siófok se nachází v Siófoku, 6 km od aquaparku Bebo a 7 km od stájí Bella Stables a parku zvířat. Nabízí bar, zahradu a terasu. Ubytování Silver Relax Siófok se nachází ve městě Siófok (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Balaton BeachSide Apartman Siófok N1

10

Balaton BeachSide Apartman Siófok N1

Ubytování (Apartmán) Balaton BeachSide Apartman Siófok N1. Balaton BeachSide Apartman Siófok N1 se nachází v Siófoku, v blízkosti pláží Aranypart a 2,5 km od pláže Siofok. Ubytování Balaton BeachSide Apartman Siófok N1 se nachází ve městě Siófok (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lelle Resort

10

Lelle Resort

Ubytování (Apartmán) Lelle Resort. Featuring a balcony with lake views, and a garden and a private beach area, Lelle Resort can be found in Balatonlelle, close to Balatonlelle Gokart and 1. Ubytování Lelle Resort se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Sirály Apartman Fonyód

10

Sirály Apartman Fonyód

Ubytování (Apartmán) Sirály Apartman Fonyód. Set in Fonyód, just 2.2 km from Szent Istvan Chapel, Sirály Apartman Fonyód offers beachfront accommodation with a restaurant, a garden, barbecue... Ubytování Sirály Apartman Fonyód se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House and breakfast 2

10

House and breakfast 2

Ubytování (Prázdninový dům) House and breakfast 2. Boasting a garden, an outdoor pool and lake views, House and breakfast 2 is located in Polány. Ubytování House and breakfast 2 se nachází ve městě Polány (Maďarsko - Somogy).

MiLa Home Zamardi - Keszeg

10

MiLa Home Zamardi - Keszeg

Ubytování (Apartmán) MiLa Home Zamardi - Keszeg. Set in Zamárdi, 1.3 km from Balaton Sound and 1.3 km from Be My Lake Festival, MiLa Home Zamardi - Keszeg offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování MiLa Home Zamardi - Keszeg se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Pusztai Apartmanok - Blue

10

Pusztai Apartmanok - Blue

Ubytování (Apartmán) Pusztai Apartmanok - Blue. Pusztai Apartmanok - Blue is located in Balatonszemes. The air-conditioned accommodation is 19 km from Tihany. Ubytování Pusztai Apartmanok - Blue se nachází ve městě Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Bella Apartman - Modern apartman

10

Bella Apartman - Modern apartman

Ubytování (Apartmán) Bella Apartman - Modern apartman. Bella Apartman - Modern apartman se nachází v Kaposváru v regionu Somogy a nabízí zahradu. 3,3 km od termálních a venkovních lázní Virágfürdő. Ubytování Bella Apartman - Modern apartman se nachází ve městě Kaposvár (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 158 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dharma Horse Shelter Bungalows

10

Dharma Horse Shelter Bungalows

Ubytování (Kemp) Dharma Horse Shelter Bungalows. Situated in Siófok in the Somogy region, Dharma Horse Shelter Bungalows features accommodation with free private parking. Ubytování Dharma Horse Shelter Bungalows se nachází ve městě Siófok (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 351 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PIRÁT Apartman

10

PIRÁT Apartman

Ubytování (Apartmán) PIRÁT Apartman. PIRÁT Apartman offers accommodation in Siófok, 6 km from Bebo Aquapark and 8 km from Bella Stables and Animal Park. Ubytování PIRÁT Apartman se nachází ve městě Siófok (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 369 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gemini Apartments Siófok I., III.

10

Gemini Apartments Siófok I., III.

Ubytování (Apartmány) Gemini Apartments Siófok I., III.. Located in Siófok, near Marina Siofok, Gemini Apartments Siófok I., III. Features free WiFi, and guests can enjoy a garden. Ubytování Gemini Apartments Siófok I., III. se nachází ve městě Siófok (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 080 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Altorjai

10

Apartment Altorjai

Ubytování (Apartmán) Apartment Altorjai. Featuring garden views, Apartment Altorjai offers accommodation with a patio and a kettle, around 2.5 km from Szent Istvan Chapel. Ubytování Apartment Altorjai se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 086 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Széplak No.1.

10

Széplak No.1.

Ubytování (Apartmán) Széplak No.1.. Széplak No.1. Enjoys a location in Siófok, just 5 km from Bebo Aquapark and 7 km from Bella Stables and Animal Park. Ubytování Széplak No.1. se nachází ve městě Siófok (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Bella Maria Apartman 2.

10

La Bella Maria Apartman 2.

Ubytování (Apartmán) La Bella Maria Apartman 2.. La Bella Maria Apartman 2. Offers accommodation in Kaposvár, 2.8 km from Virágfürdő Thermal and Open-Air Bath. Ubytování La Bella Maria Apartman 2. se nachází ve městě Kaposvár (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Garden Buddha Apartman free wifi, parking, BBQ, terrace

10

Garden Buddha Apartman free wifi, parking, BBQ, terrace

Ubytování (Apartmán) Garden Buddha Apartman free wifi, parking, BBQ, terrace. A garden is available in-house at Garden Apartman free wifi, parking, BBQ, teracce, which is located in Siófok, just 1 km away from Museum of Minerals and... Ubytování Garden Buddha Apartman free wifi, parking, BBQ, terrace se nachází ve městě Siófok (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pipacs

10

Pipacs

Ubytování (Prázdninový dům) Pipacs. Located in Balatonszárszó in the Somogy region, Pipacs features a terrace. The property is 10 km from Tihany, and complimentary private parking is... Ubytování Pipacs se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 348 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lido Riviéra, Relux Apartman Balatonlelle

10

Lido Riviéra, Relux Apartman Balatonlelle

Ubytování (Apartmán) Lido Riviéra, Relux Apartman Balatonlelle. Set in Balatonlelle, Lido Riviéra, Relux Apartman Balatonlelle offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden... Ubytování Lido Riviéra, Relux Apartman Balatonlelle se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AnNo Apartman

10

AnNo Apartman

Ubytování (Apartmán) AnNo Apartman. Set in Siófok, 2.4 km from Siofok Aranypart Beaches and 4.1 km from Bebo Aquapark, AnNo Apartman offers a garden and air conditioning. Ubytování AnNo Apartman se nachází ve městě Siófok (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 422 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuckóz-lak

10

Kuckóz-lak

Ubytování (Penzion) Kuckóz-lak. Set in Balatonmáriafürdő, Kuckóz-lak offers a garden. Every room is fitted with a balcony. Ubytování Kuckóz-lak se nachází ve městě Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 790 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Downtown Dream

9,9

Downtown Dream

Ubytování (Apartmán) Downtown Dream. Set in Kaposvár, within 2.5 km of Virágfürdő Thermal and Open-Air Bath, Downtown Dream offers accommodation with free WiFi and air conditioning. Ubytování Downtown Dream se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 866 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunny Apartman

9,9

Sunny Apartman

Ubytování (Apartmán) Sunny Apartman. Sunny Apartman offers accommodation with a terrace and direct access to a garden in Siófok, 160 metres from the nearest beach and the Petőfi Promenade area... Ubytování Sunny Apartman se nachází ve městě Siófok (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Árnyas Apartmanház

9,9

Árnyas Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Árnyas Apartmanház. Árnyas Apartmanház is set in Balatonlelle, 280 metres from the nearest beach at lake Balaton. Balatonlelle Gokart is 1.1 km away. Ubytování Árnyas Apartmanház se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy).

Apartman Martin Luxury

9,9

Apartman Martin Luxury

Ubytování (Apartmán) Apartman Martin Luxury. Apartman Martin Luxury se nachází v Siófoku, 8 km od stájí Bella Stables and Animal Park a 1,9 km od přístavu. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Apartman Martin Luxury se nachází ve městě Siófok (Maďarsko - Somogy).

Svastics kúria

9,9

Svastics kúria

Ubytování (Penzion) Svastics kúria. Svastics kúria in Szentgáloskér provides accommodation with a garden and a terrace. Ubytování Svastics kúria se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adél Apartman

9,9

Adél Apartman

Ubytování (Apartmán) Adél Apartman. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Adél Apartman is located in the centre of Kaposvár on Teleki Promenade. Ubytování Adél Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Angéla Ház

9,9

Angéla Ház

Ubytování (Apartmán) Angéla Ház. Situated in the town of Balatonberény and the Balaton Lake Shores reachable within 200 metres, Angéla Ház offers a self-catered accommodation, free shuttle... Ubytování Angéla Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Beach & Center Wellness apartman

9,9

Beach & Center Wellness apartman

Ubytování (Apartmán) Beach & Center Wellness apartman. Beach & Center Wellness apartman features a balcony and is set in Siófok, within just less than 1 km of Marina Siofok and an 18-minute walk of Siófok... Ubytování Beach & Center Wellness apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 579 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Júlia Luxus Apartman

9,9

Júlia Luxus Apartman

Ubytování (Apartmán) Júlia Luxus Apartman. Located 250 metres from the beach and the Petőfi Promenade, Júlia Luxus Apartman offers accommodation in Siófok. Ubytování Júlia Luxus Apartman se nachází ve městě Siófok (Maďarsko - Somogy).

Ezredév Apartman

9,9

Ezredév Apartman

Ubytování (Apartmán) Ezredév Apartman. Set in Kaposvár, just 2.9 km from Virágfürdő Thermal and Open-Air Bath, Ezredév Apartman offers accommodation with free WiFi. Ubytování Ezredév Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csillagkert Vendégház

9,9

Csillagkert Vendégház

Ubytování (Apartmán) Csillagkert Vendégház. Csillagkert Vendégház is set in Kaposszerdahely and offers free bikes and a terrace. Ubytování Csillagkert Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 789 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Häuschen Viktória

9,9

Häuschen Viktória

Ubytování (Prázdninový dům) Häuschen Viktória. Situated in Zamárdi, 600 metres from Be My Lake Festival and 600 metres from Balaton Sound, Häuschen Viktória offers a garden and air conditioning. Ubytování Häuschen Viktória se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vándorpihenő

9,9

Vándorpihenő

Ubytování (Apartmán) Vándorpihenő. Vándorpihenő se nachází ve městě Fonyód a nabízí zahradu, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Vándorpihenő se nachází ve městě Fonyód (Maďarsko - Somogy).

Panorama Sunshine Apartman

9,9

Panorama Sunshine Apartman

Ubytování (Apartmán) Panorama Sunshine Apartman. Situated 3 km from Zamardi Adventure Park in Zamárdi, the air-conditioned Panorama Sunshine Apartman features free WiFi. Ubytování Panorama Sunshine Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 363 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ayoub Vip Villa

9,9

Ayoub Vip Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Ayoub Vip Villa. Situated in Balatonmáriafürdő in the Somogy region, Ayoub Vip Villa features a balcony and lake views. Ubytování Ayoub Vip Villa se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Tücsök Apartman

9,9

Tücsök Apartman

Ubytování (Apartmán) Tücsök Apartman. Tücsök Apartman, a property with a terrace, is set in Kaposvár, 2.1 km from Virágfürdő Thermal and Open-Air Bath. Ubytování Tücsök Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 751 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brendon Apartman

9,9

Brendon Apartman

Ubytování (Apartmán) Brendon Apartman. In the centre of Siófok, located within a short distance of Marina Siofok and Siófok Protestant Church, Brendon Apartman offers free WiFi, air conditioning... Ubytování Brendon Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Bocskai Vendégház

9,9

Bocskai Vendégház

Ubytování (Penzion) Bocskai Vendégház. Located in Kaposvár, 3.4 km from Virágfürdő Thermal and Open-Air Bath, Bocskai Vendégház provides accommodation with a shared lounge, free private parking,... Ubytování Bocskai Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 550 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Siófok Ezüstpart Granada Közvetlen Vizparti Prémium Apartman

9,9

Siófok Ezüstpart Granada Közvetlen Vizparti Prémium Apartman

Ubytování (Apartmán) Siófok Ezüstpart Granada Közvetlen Vizparti Prémium Apartman. Situated in Siófok, 10 km from Bella Stables and Animal Park and 4. Ubytování Siófok Ezüstpart Granada Közvetlen Vizparti Prémium Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 595 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Strand apartman

9,9

Strand apartman

Ubytování (Apartmán) Strand apartman. Strand apartman s plně vybavenou kuchyní a výhledem na jezero Balaton se nachází ve městě Fonyód, pouhých 200 metrů od kaple Szent Istvan. Ubytování Strand apartman se nachází ve městě Fonyód (Maďarsko - Somogy).

Korzó Apartman

9,9

Korzó Apartman

Ubytování (Apartmán) Korzó Apartman. Located in Balatonlelle and only 400 metres from Napfény beach, Korzó Apartman provides accommodation with city views, free WiFi and free private parking. Ubytování Korzó Apartman se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunset Beach Apartment

9,9

Sunset Beach Apartment

Ubytování (Apartmán) Sunset Beach Apartment. Tento apartmán se nachází v Siófoku. Nabízí terasu s výhledem na jezero, balkon, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé... Ubytování Sunset Beach Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zamárdi

9,9

Zamárdi

Ubytování (Apartmán) Zamárdi. Set in Zamárdi, the apartment offers accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Zamárdi se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Lelle Central Grand Apartman

9,9

Lelle Central Grand Apartman

Ubytování (Apartmán) Lelle Central Grand Apartman. Boasting lake views, Lelle Central Grand Apartman offers accommodation with a patio and a kettle, around 2 km from Balatonlelle Gokart. Ubytování Lelle Central Grand Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 900 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

K&K Apartment Siófok

9,9

K&K Apartment Siófok

Ubytování (Apartmán) K&K Apartment Siófok. K&K Apartment Siófok se nachází ve městě Siófok, pouhých 3,9 km od přístavu, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na jezero. Ubytování K&K Apartment Siófok se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marvel-Nyaraló

9,9

Marvel-Nyaraló

Ubytování (Prázdninový dům) Marvel-Nyaraló. Marvel-Nyaraló is located in Igal and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Marvel-Nyaraló se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nádas Kuckó - Vízparti Pihenő

9,9

Nádas Kuckó - Vízparti Pihenő

Ubytování (Apartmán) Nádas Kuckó - Vízparti Pihenő. Located in Zamárdi, just 1.9 km from Zamardi Adventure Park, Nádas Kuckó - Vízparti Pihenő provides beachfront accommodation with free bikes, a garden, a... Ubytování Nádas Kuckó - Vízparti Pihenő se nachází ve městě Zamárdi (Maďarsko - Somogy).

Ubytování v městech regionu Somogy

Ubytování v městech regionu Somogy

Ubytování v regionu Somogy - Maďarsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 3180 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Somogy.

Pro region Somogy doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Siófok (956), Balatonlelle (286), Balatonmáriafürdő (240), Zamárdi (203), Fonyód (180), Balatonkeresztúr (168), Balatonfenyves (167), Balatonboglár (153), Balatonberény (112), Balatonszárszó (97). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Somogy máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Balaton&Center Wellness Apartman (10*), Balatoni Nyár Vendégház (10*), Stay at the Gamaufs' Residence (10*), Admiral design and pool apartment (10*), Bali Residence (10*), Silver Relax Siófok (10*), Balaton BeachSide Apartman Siófok N1 (10*), Lelle Resort (10*), Sirály Apartman Fonyód (10*), House and breakfast 2 (10*).

Region Somogy může být skvělým místem pro strávení dovolené.