Hledat

Ubytování

Ubytování město Fonyód

Ve městě Fonyód (Maďarsko) máme celkem 180 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Fonyód

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Fonyód

Stay at the Gamaufs' Residence

10

Stay at the Gamaufs' Residence

Ubytování (Prázdninový dům) Stay at the Gamaufs' Residence. Stay at the Gamaufs' Residence is set in Fonyód and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Stay at the Gamaufs' Residence se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Sirály Apartman Fonyód

10

Sirály Apartman Fonyód

Ubytování (Apartmán) Sirály Apartman Fonyód. Set in Fonyód, just 2.2 km from Szent Istvan Chapel, Sirály Apartman Fonyód offers beachfront accommodation with a restaurant, a garden, barbecue... Ubytování Sirály Apartman Fonyód se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Apartment Altorjai

10

Apartment Altorjai

Ubytování (Apartmán) Apartment Altorjai. Featuring garden views, Apartment Altorjai offers accommodation with a patio and a kettle, around 2.5 km from Szent Istvan Chapel. Ubytování Apartment Altorjai se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Roses Apartman

9,8

Roses Apartman

Ubytování (Apartmán) Roses Apartman. Located in Fonyód, Roses Apartman provides accommodation with a patio and free WiFi. Set 600 metres from Szent Istvan Chapel, the property offers a... Ubytování Roses Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Zsófi apartman

9,8

Zsófi apartman

Ubytování (Apartmán) Zsófi apartman. Apartmán Zsófi se nachází v obci Fonyód, necelý 1 km od kaple Szent Istvan, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a klimatizací. Ubytování Zsófi apartman se nachází ve městě Fonyód (Maďarsko - Somogy).

The Lake House

9,8

The Lake House

Ubytování (Vila) The Lake House. The Lake House se nachází ve městě Fonyód a nabízí zahradu, soukromou pláž a terasu. Ubytování The Lake House se nachází ve městě Fonyód (Maďarsko - Somogy).

Villa Ylex

9,7

Villa Ylex

Ubytování (Apartmány) Villa Ylex. Villa Ylex je obklopena velkou zahradou s bezplatným grilem. Nachází se nedaleko města Fonyód, do 300 metrů od pláže jezera Balaton. Ubytování Villa Ylex se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Vivien apartman

9,7

Vivien apartman

Ubytování (Apartmán) Vivien apartman. Vivien apartman se nachází ve Fonyód. 1,7 km od kaple Szent Istvan. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Vivien apartman se nachází ve městě Fonyód (Maďarsko - Somogy).

King Kong Kapitány Vendégház

9,7

King Kong Kapitány Vendégház

Ubytování (Apartmány) King Kong Kapitány Vendégház. King Kong Kapitány Vendégház se nachází ve městě Fonyód, 2,2 km od kaple Szent Istvan. Ubytování King Kong Kapitány Vendégház se nachází ve městě Fonyód (Maďarsko - Somogy).

Liget Holiday Home

9,6

Liget Holiday Home

Ubytování (Prázdninové domy) Liget Holiday Home. Situated in Fonyód, 3 km from Szent Istvan Chapel, Holiday Home features accommodation with access to a garden. The holiday home offers a terrace. Ubytování Liget Holiday Home se nachází ve městě Fonyód (Maďarsko - Somogy).

Judit's Guest House

9,6

Judit's Guest House

Ubytování (Apartmán) Judit's Guest House. Penzion Judit's se nachází ve městě Fonyod, 15 minut chůze od pláže u Balatonu, a nabízí zahradu s grilem a dětské hřiště. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Judit's Guest House se nachází ve městě Fonyód (Maďarsko - Somogy).

Vitorlás Apartman

9,6

Vitorlás Apartman

Ubytování (Apartmány) Vitorlás Apartman. Vitorlás Apartman nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, posezením, TV a kuchyní ve Fonyódu. K vybavení patří sporák a rychlovarná konvice. Ubytování Vitorlás Apartman se nachází ve městě Fonyód (Maďarsko - Somogy).

Béke Apartman

9,6

Béke Apartman

Ubytování (Apartmán) Béke Apartman. Offering free WiFi and city views, Béke Apartman provides accommodation located in Fonyód, just 400 metres from Szent Istvan Chapel. Ubytování Béke Apartman se nachází ve městě Fonyód (Maďarsko - Somogy).

Hilltop Apartments

9,6

Hilltop Apartments

Ubytování (Apartmány) Hilltop Apartments. Hilltop Apartments se nachází ve městě Fonyód. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Hilltop Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Olivér 22 Apartman

9,5

Olivér 22 Apartman

Ubytování (Apartmán) Olivér 22 Apartman. Situated in Fonyód in the Somogy region, Olivér 22 Apartman features a garden. Ubytování Olivér 22 Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Ibolya Apartmanok

9,4

Ibolya Apartmanok

Ubytování (Apartmány) Ibolya Apartmanok. Ibolya Apartmanok se nachází ve městě Fonyód v župě Somogy, 2,3 km od kaple sv. Štěpána. Ubytování Ibolya Apartmanok se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Jaja Apartman

9,4

Jaja Apartman

Ubytování (Apartmány) Jaja Apartman. Located in Fonyód in the Somogy region and Szent Istvan Chapel reachable within less than 1 km, Jaja Apartman provides accommodation with free WiFi, a... Ubytování Jaja Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Kamilla Apartman

9,3

Kamilla Apartman

Ubytování (Apartmán) Kamilla Apartman. Kamilla Apartman se nachází ve Fonyódu, 750 metrů od jezera Balaton a nejbližší veřejné pláže, a nabízí klimatizaci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Kamilla Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Sunset Resort Apartmanház

9,3

Sunset Resort Apartmanház

Ubytování (Aparthotel) Sunset Resort Apartmanház. Set 2 km from Szent Istvan Chapel, Sunset Resort Apartmanház offers air-conditioned accommodation with a terrace. Ubytování Sunset Resort Apartmanház se nachází ve městě Fonyód (Maďarsko - Somogy).

Turul Residence

9,3

Turul Residence

Ubytování (Apartmán) Turul Residence. Turul Residence se nachází ve městě Fonyód a nabízí zahradu a gril. Ubytování Turul Residence se nachází ve městě Fonyód (Maďarsko - Somogy).

Butik Apartmanház

9,2

Butik Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Butik Apartmanház. Butik Apartmanház se nachází ve městě Fonyód, nedaleko od kaple sv. Štěpána, a nabízí zahradu, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Butik Apartmanház se nachází ve městě Fonyód (Maďarsko - Somogy).

Éva Apartman

9

Éva Apartman

Ubytování (Apartmán) Éva Apartman. Éva Apartman se nachází ve městě Fonyód v oblasti Somogy. Nabízí výhled do vlastní zahrady a Wi-Fi zdarma. Ubytování Éva Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Fonyód Nyaraló

9

Fonyód Nyaraló

Ubytování (Prázdninový dům) Fonyód Nyaraló. Jednoduše zařízený prázdninový dům Fonyód Nyaraló se nachází 1 km od břehu Balatonu a nabízí 3 ložnice, velkou terasu, dobře vybavenou kuchyň, a bezplatné... Ubytování Fonyód Nyaraló se nachází ve městě Fonyód (Maďarsko - Somogy).

Centrum Apartman

9

Centrum Apartman

Ubytování (Apartmán) Centrum Apartman. Centrum Apartman se nachází v obci Fonyód, necelý 1 km od kaple Szent Istvan, a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Centrum Apartman se nachází ve městě Fonyód (Maďarsko - Somogy).

Lédy apartman

9

Lédy apartman

Ubytování (Apartmán) Lédy apartman. Lédy apartman se nachází asi 1,3 km od kaple Szent Istvan a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, terasou a rychlovarnou konvicí. Ubytování Lédy apartman se nachází ve městě Fonyód (Maďarsko - Somogy).

Balatoni Apartman

9

Balatoni Apartman

Ubytování (Apartmán) Balatoni Apartman. Balatoni Apartman se nachází asi 1,4 km od kaple Szent Istvan a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na jezero. Ubytování Balatoni Apartman se nachází ve městě Fonyód (Maďarsko - Somogy).

Fonyód Beach Apartment

8,9

Fonyód Beach Apartment

Ubytování (Apartmány) Fonyód Beach Apartment. Located 1.1 km from Szent Istvan Chapel, Fonyód Beach Apartment offers accommodation with a balcony, as well as a garden and a private beach area. Ubytování Fonyód Beach Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Heaven's Gate 2

8,8

Heaven's Gate 2

Ubytování (Apartmán) Heaven's Gate 2. Heaven's Gate 2 se nachází ve městě Fonyód, asi 1,4 km od kaple Szent Istvan, a nabízí výhled do zahrady. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Heaven's Gate 2 se nachází ve městě Fonyód (Maďarsko - Somogy).

Napsugár Club és Panzió

8,7

Napsugár Club és Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Napsugár Club és Panzió. Napsugár Camping és Panzió se nachází 2,8 km od kaple sv. Ištvána. Nabízí klimatizované ubytování, zahradu, patio a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Napsugár Club és Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Sweet Home Fonyód

8,6

Sweet Home Fonyód

Ubytování (Apartmán) Sweet Home Fonyód. Sweet Home Fonyód se nachází ve městě Fonyód v regionu Somogy a nabízí balkon. Tento apartmán má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Sweet Home Fonyód se nachází ve městě Fonyód (Maďarsko - Somogy).

Varga Vendégház

8,5

Varga Vendégház

Ubytování (Apartmány) Varga Vendégház. Located in Fonyód in the Somogy region, Varga Vendégház provides accommodation with free private parking. Szent Istvan Chapel is 3.1 km from the apartment. Ubytování Varga Vendégház se nachází ve městě Fonyód (Maďarsko - Somogy).

Ubytování ve městě Fonyód

Město Fonyód se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 180 hotelů a ubytování ve městě Fonyód.