Hledat

Ubytování

Ubytování město Balatonszárszó

Ve městě Balatonszárszó (Maďarsko) máme celkem 97 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Balatonszárszó

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Balatonszárszó

Terrasun Apartments

9,7

Terrasun Apartments

Ubytování (Apartmány) Terrasun Apartments. Located in Balatonszárszó, 11 km from Tihany, Terrasun Apartments provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Terrasun Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gyöngyi Apartman

9,7

Gyöngyi Apartman

Ubytování (Apartmán) Gyöngyi Apartman. Apartmán Gyöngyi se nachází v obci Balatonszárszó, 26 km od Siófoku, a nabízí gril, zahradu, terasu a výhled do zahrady. Ubytování Gyöngyi Apartman se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Viktoria House

9,6

Viktoria House

Ubytování (Prázdninový dům) Viktoria House. Situated in Balatonszárszó, Viktoria House features accommodation with a private pier, sunbathing seats, parasol and view of the Balaton. Ubytování Viktoria House se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gránit Villa

9,4

Gránit Villa

Ubytování (Penzion) Gránit Villa. Gránit Villa nabízí stylové ubytování, ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi, soukromou pláž na břehu jezera Balaton a rozlehlou zahradu s terasou i... Ubytování Gránit Villa se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 966 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pole Position Beach Hotel

9,3

Pole Position Beach Hotel

Ubytování (Hotel) Pole Position Beach Hotel. Pole Position Beach Hotel se nachází v přímo na břehu jezera v obci Balatonszárszó a nabízí slunnou terasu a soukromý úsek pláže. Ubytování Pole Position Beach Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Egyterű nyaraló privát partszakasszal

9,3

Egyterű nyaraló privát partszakasszal

Ubytování (Prázdninový dům) Egyterű nyaraló privát partszakasszal. Egyterű nyaraló privát partszakasszal is set in Balatonszárszó and offers a private beach area and barbecue facilities. Ubytování Egyterű nyaraló privát partszakasszal se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 938 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Májusfa Apartman

9,3

Májusfa Apartman

Ubytování (Apartmán) Májusfa Apartman. Májusfa Apartman is set in Balatonszárszó and offers free bikes, water sports facilities and barbecue facilities. Ubytování Májusfa Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Perge Üdülövilla

9,3

Perge Üdülövilla

Ubytování (Privát) Perge Üdülövilla. Perge Üdülövilla stojí jen 50 metrů od pláže u Balatonu, 15 minut chůze od centra obce Balatonszárszó. Ubytování Perge Üdülövilla se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Szárszó Panzió

9,2

Szárszó Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Szárszó Panzió. Szárszó Panzió se nachází v obci Balatonszárszó, 13 km od obce Tihany. Penzion nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a Wi-Fi zdarma. Ubytování Szárszó Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Aba Sea House

9,2

Aba Sea House

Ubytování (Prázdninový dům) Aba Sea House. Vkusně zařízený Aba Sea House se nachází v Balatonszárszó, 11 km od přístaviště trajektů. Nabízí soukromou pláž. Ubytování Aba Sea House se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Fritz

9,1

Fritz

Ubytování (Prázdninové domy) Fritz. Featuring free bikes, Fritz features accommodation in Balatonszárszó. Ubytování Fritz se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Adita

8,6

Adita

Ubytování (Apartmán) Adita. Set in Balatonszárszó in the Somogy region, Adita has a terrace. Ubytování Adita se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Hoffman Apartment

8,5

Hoffman Apartment

Ubytování (Apartmány) Hoffman Apartment. Set in Balatonszárszó, 14 km from Tihany, Hoffman Apartment offers barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Hoffman Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anker Villa

8,5

Anker Villa

Ubytování (Aparthotel) Anker Villa. Anker Villa stojí na klidném místě ve městě v Balatonszárszó, 500 metrů od veřejné pláže u jezera Balaton. Ubytování Anker Villa se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Tágas nyaraló a Balaton partjánál

8,3

Tágas nyaraló a Balaton partjánál

Ubytování (Prázdninový dům) Tágas nyaraló a Balaton partjánál. Tágas nyaraló a Balaton partjánál se nachází v obci Balatonszárszó. Nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a plně vybavenou kuchyní. Ubytování Tágas nyaraló a Balaton partjánál se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 055 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szetti Nyaraló

8,2

Szetti Nyaraló

Ubytování (Prázdninový dům) Szetti Nyaraló. Set next to Lake Balaton and offering a private beach area, Szetti Nyaraló is located in Balatonszárszó. Free private parking is available on site. Ubytování Szetti Nyaraló se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Két Korona Konferencia és Wellness Hotel

8,2

Két Korona Konferencia és Wellness Hotel

Ubytování (Hotel) Két Korona Konferencia és Wellness Hotel. Két Korona Hotel stojí na klidném místě v oblíbeném letovisku Balatonszárszó, 800 metrů od jižního břehu Balatonu. Nabízí luxusní welness centrum. Ubytování Két Korona Konferencia és Wellness Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sommer Ferienhaus

8,2

Sommer Ferienhaus

Ubytování (Prázdninový dům) Sommer Ferienhaus. Tento prázdninový dům se nachází v obci Balatonszárszó, 18 km od Siófoku, a nabízí terasu, zahradu a výhled do zahrady a do ulice. Ubytování Sommer Ferienhaus se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Tóparti Apartmanház

8,1

Tóparti Apartmanház

Ubytování (Apartmán) Tóparti Apartmanház. Tóparti Apartmanház se nachází v obci Balatonszárszó v župě Somogy, 50 km od jezera Hévíz, 19 km od města Siófok, a nabízí gril a bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Tóparti Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 226 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman közvetlen vízparton

8,1

Apartman közvetlen vízparton

Ubytování (Apartmány) Apartman közvetlen vízparton. Apartmán közvetlen vízparton se nachází v Balatonszárszó, 14 km od města Balatonfüred a 18 km od Siófoku. Ubytování Apartman közvetlen vízparton se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 928 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Resorts

8

Holiday Resorts

Ubytování (Hotel) Holiday Resorts. Nově postavený Hotel Holiday se nachází asi 300 metrů od jižního břehu jezera Balaton a nabízí klimatizované pokoje s balkónem, bazén, tenisové kurty a... Ubytování Holiday Resorts se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Közvetlen Balaton parti apartman

7,5

Közvetlen Balaton parti apartman

Ubytování (Apartmán) Közvetlen Balaton parti apartman. Közvetlen Balaton parti apartman se nachází ve městě Balatonszárszó v regionu Somogy. Nabízí ubytování s terasou, výhledem na jezero a Wi-Fi zdarma. Ubytování Közvetlen Balaton parti apartman se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 655 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Irma vendégház

7,4

Irma vendégház

Ubytování (Apartmán) Irma vendégház. Irma vendégház is set in Balatonszárszó and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Irma vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Hotel Kék Tó

5,7

Hotel Kék Tó

Ubytování (Hotel) Hotel Kék Tó. Hotel Kék Tó se nachází v obci Balatonszárszó a nabízí sdílený lounge, zahradu, gril, Wi-Fi zdarma ve všech prostorách, rodinné pokoje a terasu. Ubytování Hotel Kék Tó se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonszarszo 20108

Holiday home in Balatonszarszo 20108

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Balatonszarszo 20108. Holiday home in Balatonszarszo 20108 is located in Balatonszárszó. The property is 14 km from Tihany and free private parking is provided. Ubytování Holiday home in Balatonszarszo 20108 se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Balaton H2056

Holiday Home Balaton H2056

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Balaton H2056. Prázdninový dům Balaton H2056 se nachází v Balatonszárszó. Nabízí terasu. V prázdninovém domě jsou 2 ložnice a plně vybavená kuchyň se sporákem. Ubytování Holiday Home Balaton H2056 se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Sziszi nyaralóház

Sziszi nyaralóház

Ubytování (Apartmán) Sziszi nyaralóház. Sziszi nyaralóház is located in Balatonszárszó and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Sziszi nyaralóház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Nyaralo Balatonszárszó

Nyaralo Balatonszárszó

Ubytování (Vila) Nyaralo Balatonszárszó. Nyaralo Balatonszárszó is set in Balatonszárszó and offers a shared lounge, a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 13 km from Tihany. Ubytování Nyaralo Balatonszárszó se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Apartment Balaton A2026

Apartment Balaton A2026

Ubytování (Apartmán) Apartment Balaton A2026. Apartment Balaton A2026 nabízí ubytování ve městě Balatonőszöd. Ubytování Apartment Balaton A2026 se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 106 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Balatonszarszo/Balaton 20105

Apartment Balatonszarszo/Balaton 20105

Ubytování (Apartmán) Apartment Balatonszarszo/Balaton 20105. Apartment Balatonszarszo/Balaton 20105 is situated in Balatonszárszó. Ubytování Apartment Balatonszarszo/Balaton 20105 se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 333 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Balatonszarszo/Balaton 20100

Apartment Balatonszarszo/Balaton 20100

Ubytování (Apartmán) Apartment Balatonszarszo/Balaton 20100. Apartment Balatonszarszo/Balaton 20100 is set in Ebhegy. Ubytování Apartment Balatonszarszo/Balaton 20100 se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Apartment Balatonszarszo/Balaton 20085

Apartment Balatonszarszo/Balaton 20085

Ubytování (Apartmán) Apartment Balatonszarszo/Balaton 20085. Situated in Ebhegy in the Somogy region, Apartment Balatonszarszo/Balaton 20085 has a balcony. Ubytování Apartment Balatonszarszo/Balaton 20085 se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 453 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Balatonszarszo/Balaton 20083

Apartment Balatonszarszo/Balaton 20083

Ubytování (Apartmán) Apartment Balatonszarszo/Balaton 20083. Apartment Balatonszarszo/Balaton 20083 is located in Balatonszárszó. Ubytování Apartment Balatonszarszo/Balaton 20083 se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Balaton H2046

Holiday Home Balaton H2046

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Balaton H2046. Located in Balatonszárszó in the Somogy region, Holiday Home Balaton H2046 has a terrace. The property is 12 km from Tihany and private parking is... Ubytování Holiday Home Balaton H2046 se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Holiday home Pipacs Utca-Balatonszárszó

Holiday home Pipacs Utca-Balatonszárszó

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Pipacs Utca-Balatonszárszó. Holiday home Pipacs Utca-Balatonszárszó is situated in Balatonszárszó. Ubytování Holiday home Pipacs Utca-Balatonszárszó se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Balaton Holiday Apartment

Balaton Holiday Apartment

Ubytování (Apartmány) Balaton Holiday Apartment. Balaton Holiday Apartment poskytuje ubytování v obci Balatonszárszó, 18 km od Siófoku a 15 km od města Balatonfüred. Ubytování Balaton Holiday Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kid Família Panzió Balatonszárszó

Kid Família Panzió Balatonszárszó

Ubytování (Bed and breakfast) Kid Família Panzió Balatonszárszó. Located in Balatonszárszó, 14 km from Tihany, Kid Família Panzió Balatonszárszó provides a shared lounge and free WiFi. Ubytování Kid Família Panzió Balatonszárszó se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nap-Hal közvetlen vízparti ház

Nap-Hal közvetlen vízparti ház

Ubytování (Prázdninový dům) Nap-Hal közvetlen vízparti ház. Nap-Hal közvetlen vízparti ház is situated in Balatonszárszó and offers a restaurant. The holiday home has lake views and is 15 km from Tihany. Ubytování Nap-Hal közvetlen vízparti ház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 248 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Györkös Vendégház

Györkös Vendégház

Ubytování (Apartmány) Györkös Vendégház. Set in Balatonszárszó, 13 km from Tihany, Györkös Vendégház offers a garden and free WiFi. Ubytování Györkös Vendégház se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Pine Guesthouse 80s style

Pine Guesthouse 80s style

Ubytování (Prázdninový dům) Pine Guesthouse 80s style. Situated in Balatonszárszó in the Somogy region, Pine Guesthouse 80s style features a patio. The holiday home has garden views and is 12 km from Tihany. Ubytování Pine Guesthouse 80s style se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonszarszo 20162

Holiday home in Balatonszarszo 20162

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Balatonszarszo 20162. Featuring a hot tub, Holiday home in Balatonszarszo 20162 is located in Balatonszárszó. Ubytování Holiday home in Balatonszarszo 20162 se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Ház a tónál / The Lake House

Ház a tónál / The Lake House

Ubytování (Vila) Ház a tónál / The Lake House. Ház a tónál / The Lake House is set in Balatonszárszó and offers free bikes, a shared lounge and a garden. Ubytování Ház a tónál / The Lake House se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 807 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Balatoni luxusnyaraló

Balatoni luxusnyaraló

Ubytování (Vila) Balatoni luxusnyaraló. Set in Balatonszárszó, Balatoni luxusnyaraló offers a private pool. The air-conditioned accommodation is 12 km from Tihany. Ubytování Balatoni luxusnyaraló se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 20 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Balaton 2107

Apartment Balaton 2107

Ubytování (Apartmán) Apartment Balaton 2107. Situated in Balatonszárszó in the Somogy region, Apartment Balaton 2107 features a balcony. Ubytování Apartment Balaton 2107 se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonszarszo 35924

Holiday home in Balatonszarszo 35924

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Balatonszarszo 35924. Holiday home in Balatonszarszo 35924 is set in Balatonszárszó. The property is 16 km from Tihany, and complimentary private parking is offered. Ubytování Holiday home in Balatonszarszo 35924 se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 579 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home in Balatonszarszo 35908

Holiday home in Balatonszarszo 35908

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Balatonszarszo 35908. Holiday home in Balatonszarszo 35908 is set in Balatonszárszó. The property is 12 km from Tihany and free private parking is featured. Ubytování Holiday home in Balatonszarszo 35908 se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 162 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Balaton H2059

Holiday Home Balaton H2059

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Balaton H2059. Located in Balatonszárszó in the Somogy region, Holiday Home Balaton H2059 has a garden. The property is 13 km from Tihany and private parking is provided. Ubytování Holiday Home Balaton H2059 se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Balaton H2053.1

Holiday Home Balaton H2053.1

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Balaton H2053.1. Holiday Home Balaton H2053.1 se nachází u pláže v obci Balatonszárszó a nabízí ubytování s balkonem a zahradou. Ubytování Holiday Home Balaton H2053.1 se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Megtart-lak Villa

Megtart-lak Villa

Ubytování (Vila) Megtart-lak Villa. Set in Balatonszárszó in the Somogy region, Megtart-lak Villa has a patio and lake views. Ubytování Megtart-lak Villa se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Holiday home Muskátli utca-Balatonsszárszó

Holiday home Muskátli utca-Balatonsszárszó

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Muskátli utca-Balatonsszárszó. Holiday home Muskátli utca-Balatonsszárszó se nachází v obci Balatonszárszó, 17 km od města Siófok. Ubytování Holiday home Muskátli utca-Balatonsszárszó se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Holiday Homes in Balatonszarszo 20090

Holiday Homes in Balatonszarszo 20090

Ubytování (Prázdninové domy) Holiday Homes in Balatonszarszo 20090. Set in Balatonszárszó in the Somogy region, Holiday Homes in Balatonszarszo 20090 offers accommodation with free private parking. Ubytování Holiday Homes in Balatonszarszo 20090 se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Ubytování ve městě Balatonszárszó

Město Balatonszárszó se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 97 hotelů a ubytování ve městě Balatonszárszó.