Hledat

Ubytování

Ubytování město Balatonboglár

Ve městě Balatonboglár (Maďarsko) máme celkem 153 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Balatonboglár

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Balatonboglár

Léda Apartman

9,8

Léda Apartman

Ubytování (Apartmán) Léda Apartman. Featuring accommodation with a balcony, Léda Apartman is located in Balatonboglár. The apartment has garden views and is 500 metres from the beach. Ubytování Léda Apartman se nachází ve městě Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Magdi Apartman

9,7

Magdi Apartman

Ubytování (Apartmán) Magdi Apartman. Magdi Apartman is situated in Balatonboglár and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Magdi Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Balaton apartman

9,6

Balaton apartman

Ubytování (Apartmán) Balaton apartman. Located in Balatonboglár in the Somogy region, Balaton apartman has a balcony and garden views. Ubytování Balaton apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 286 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marci Apartman

9,5

Marci Apartman

Ubytování (Privát) Marci Apartman. Set in Balatonboglár, 32 km from Tihany, Marci Apartman offers a garden and free WiFi. Ubytování Marci Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Balaton View Apartment

9,5

Balaton View Apartment

Ubytování (Prázdninový dům) Balaton View Apartment. Balaton View Apartment se nachází v obci Balatonboglár, jen pár kroků od jezera Balaton, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, soukromým... Ubytování Balaton View Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 163 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anita Apartment

9,5

Anita Apartment

Ubytování (Apartmán) Anita Apartment. Featuring a garden and a terrace, Anita Apartment provides accommodation in Balatonboglár with free WiFi and garden views. Ubytování Anita Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 337 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sába-Ház

9,5

Sába-Ház

Ubytování (Penzion) Sába-Ház. Penzion Sába-Ház se nachází ve městě Balatonboglár a nabízí soukromý úsek pláže, zahradu, přepážku s turistickými informacemi a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sába-Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Gabriella

9,5

Villa Gabriella

Ubytování (Apartmány) Villa Gabriella. Apartmán Villa Gabriella nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Gabriella se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 310 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lala Apartmanok

9,4

Lala Apartmanok

Ubytování (Apartmány) Lala Apartmanok. Located in Balatonboglár, 33 km from Tihany, Lala Apartmanok provides a garden and free WiFi. Ubytování Lala Apartmanok se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Révi Apartman

9,3

Révi Apartman

Ubytování (Prázdninový dům) Révi Apartman. Révi Apartman is situated in Balatonboglár and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Révi Apartman se nachází ve městě Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Klára Villa

9,2

Klára Villa

Ubytování (Apartmány) Klára Villa. Klára Villa se nachází v obci Balatonboglár a nabízí ubytování se zahradou, terasou, zázemím pro grilování a výhledem do zahrady. Wi-Fi je zdarma. Ubytování Klára Villa se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Attila Vendégház

9,2

Attila Vendégház

Ubytování (Apartmány) Attila Vendégház. Attila Vendégház se nachází 900 metrů od jezera Balaton. Nabízí bezplatné Wi-Fi, neplacené parkoviště a zahradu s grilem. Ubytování Attila Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoráma Villa

9,2

Panoráma Villa

Ubytování (Apartmány) Panoráma Villa. Panoráma Villa se nachází ve městě Balatonboglár na břehu jezera Balaton. Nabízí vybavené apartmány a zahradu s grilem. Ubytování Panoráma Villa se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Attila Beach Boglár

9,1

Attila Beach Boglár

Ubytování (Prázdninový dům) Attila Beach Boglár. Attila Beach Boglár is located in Balatonboglár and offers a restaurant, a bar and a garden. The accommodation is 34 km from Tihany. Ubytování Attila Beach Boglár se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Kids Paradise House

9

Kids Paradise House

Ubytování (Penzion) Kids Paradise House. Kids Paradise House se nachází v Balatonbogláru. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, venkovní bazén, zahradu, sdílený lounge, zázemí pro grilování,... Ubytování Kids Paradise House se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Molnár Vendégház

9

Molnár Vendégház

Ubytování (Penzion) Molnár Vendégház. Ubytování Molnár Vendégház se nachází v Balatonbogláru, 400 metrů od břehů Balatonu. Hosté zde mohou využívat zahradu. Ubytování Molnár Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Tóparti hangulatú nyaraló-Balatonboglár

8,8

Tóparti hangulatú nyaraló-Balatonboglár

Ubytování (Apartmán) Tóparti hangulatú nyaraló-Balatonboglár. Featuring a shared lounge, a garden, and barbecue facilities, Tóparti hangulatú nyaraló-Balatonboglár offers accommodation in Balatonboglár with free WiFi... Ubytování Tóparti hangulatú nyaraló-Balatonboglár se nachází ve městě Balatonboglár (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 318 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nusi vendégház

8,8

Nusi vendégház

Ubytování (Penzion) Nusi vendégház. Penzion Nusi vendégház se nachází ve městě Balatonboglár. Nabízí gril, zahradu a bezplatné Wi-Fi připojení. Vybrané pokoje mají kuchyň se sporákem. Ubytování Nusi vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Négy Évszak Vendégház

8,6

Négy Évszak Vendégház

Ubytování (Penzion) Négy Évszak Vendégház. Négy Évszak Vendégház se nachází ve městě Balatonboglár. Nabízí zahradu, společný salonek, gril a bezplatné Wi-Fi. Pokoje v penzionu mají vlastní koupelnu. Ubytování Négy Évszak Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Bestapartman

8,6

Bestapartman

Ubytování (Apartmány) Bestapartman. Bestapartman nabízí ubytování s možností vlastního stravování, balkonem a krytou terasou. Ubytování Bestapartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 809 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Borostyán Nyaralóház Balatonboglár

8,6

Borostyán Nyaralóház Balatonboglár

Ubytování (Prázdninový dům) Borostyán Nyaralóház Balatonboglár. Boasting a garden, an outdoor pool and garden views, Borostyán Nyaralóház Balatonboglár is situated in Balatonboglár. Ubytování Borostyán Nyaralóház Balatonboglár se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dio Apartmanok

8,6

Dio Apartmanok

Ubytování (Apartmány) Dio Apartmanok. Set in Balatonboglár, 34 km from Tihany, Dio Apartmanok offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Dio Apartmanok se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Bibi Apartman

8,5

Bibi Apartman

Ubytování (Apartmány) Bibi Apartman. Located in Balatonboglár in the Somogy region, Bibi Apartman provides accommodation with free private parking. Ubytování Bibi Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Partvilla Balatonboglar

8,4

Partvilla Balatonboglar

Ubytování (Hotel) Partvilla Balatonboglar. Tato krásná vila se nachází v letovisku Balatonboglár. U Blatenského jezera (Balaton) nabízí vlastní pláž. Ubytování Partvilla Balatonboglar se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hacienda Családbarát Vendégház

8,4

Hacienda Családbarát Vendégház

Ubytování (Apartmány) Hacienda Családbarát Vendégház. Hacienda Családbarát Vendégház se nachází v Balatonbogláru, 33 km od obce Tihany, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hacienda Családbarát Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 456 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kitti Apartman

8,3

Kitti Apartman

Ubytování (Apartmány) Kitti Apartman. Located in Balatonboglár, 34 km from Tihany, Kitti Apartman provides a garden and free WiFi. Ubytování Kitti Apartman se nachází ve městě Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

BB Szabó Villa

8,1

BB Szabó Villa

Ubytování (Prázdninový dům) BB Szabó Villa. Set in Balatonboglár in the Somogy region, BB Szabó Villa features a patio and garden views. Ubytování BB Szabó Villa se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Horváth Apartman Balatonboglár

8

Horváth Apartman Balatonboglár

Ubytování (Prázdninový dům) Horváth Apartman Balatonboglár. Horváth Apartman Balatonboglár is located in Balatonboglár and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Horváth Apartman Balatonboglár se nachází ve městě Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Mariann Apartmann

7,9

Mariann Apartmann

Ubytování (Apartmán) Mariann Apartmann. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Mariann Apartmann is set in Balatonboglár. Ubytování Mariann Apartmann se nachází ve městě Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Zita Üdülőház

7,7

Zita Üdülőház

Ubytování (Apartmán) Zita Üdülőház. Zita Üdülőház nabízí ubytování v apartmánu s možností vlastního stravování, terasou a zahradou s grilem ve městě Balatonboglár, jen 100 metrů od Balatonu. Ubytování Zita Üdülőház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Simply Szálló

7,4

Simply Szálló

Ubytování (Penzion) Simply Szálló. Hotel Simply Szálló se nachází ve městě Balatonboglár, 400 metrů od jezera Balaton, a nabízí pokoje s balkonem nebo terasou a výhledem do zahrady, soukromé... Ubytování Simply Szálló se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Tulipán Vendégház

6,9

Tulipán Vendégház

Ubytování (Apartmány) Tulipán Vendégház. Tulipán Vendégház se nachází ve městě Balatonboglár, 1 km od jezera Balaton, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, volně přístupný venkovní... Ubytování Tulipán Vendégház se nachází ve městě Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Dalere Üdülő

6,7

Dalere Üdülő

Ubytování (Hostel) Dalere Üdülő. Situated in Balatonboglár, Dalere Üdülő has a shared lounge and a garden. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Dalere Üdülő se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Gyöngyvirág Vendégház

6,5

Gyöngyvirág Vendégház

Ubytování (Apartmány) Gyöngyvirág Vendégház. Located only 250 metres from the shore of Lake Balaton in Balatonboglár, Gyöngyvirág Vendégház offers apartments with a balcony or a terrace with garden... Ubytování Gyöngyvirág Vendégház se nachází ve městě Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Boglári Villa

5,9

Boglári Villa

Ubytování (Penzion) Boglári Villa. Boglári Villa se nachází v Balatonbogláru v župě Somogy. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Boglári Villa se nachází ve městě Balatonboglár (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home in Balatonboglar 18234

Holiday home in Balatonboglar 18234

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Balatonboglar 18234. Holiday home in Balatonboglar 18234 is located in Balatonboglár. Ubytování Holiday home in Balatonboglar 18234 se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 624 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Balatonboglar/Balaton 18199

Holiday home Balatonboglar/Balaton 18199

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Balatonboglar/Balaton 18199. Holiday home Balatonboglar/Balaton 18199 is located in Balatonboglár. The property is 34 km from Tihany, and complimentary private parking is provided. Ubytování Holiday home Balatonboglar/Balaton 18199 se nachází ve městě Balatonboglár (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Zrinyi Utca-Balatonboglár

Holiday home Zrinyi Utca-Balatonboglár

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Zrinyi Utca-Balatonboglár. Holiday home Zrinyi Utca-Balatonboglár is situated in Balatonboglár. The property is 32 km from Tihany, and complimentary private parking is available. Ubytování Holiday home Zrinyi Utca-Balatonboglár se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Apartments in Balatonboglar 31070

Apartments in Balatonboglar 31070

Ubytování (Apartmány) Apartments in Balatonboglar 31070. Located in Balatonboglár in the Somogy region, Apartments in Balatonboglar 31070 provides accommodation with free WiFi. Ubytování Apartments in Balatonboglar 31070 se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Apartment in Balatonboglar 18232

Apartment in Balatonboglar 18232

Ubytování (Apartmán) Apartment in Balatonboglar 18232. Located in Balatonboglár in the Somogy region, Apartment in Balatonboglar 18232 features a balcony. Ubytování Apartment in Balatonboglar 18232 se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Apartment in Balatonboglar/Balaton 18179

Apartment in Balatonboglar/Balaton 18179

Ubytování (Apartmán) Apartment in Balatonboglar/Balaton 18179. Apartment in Balatonboglar/Balaton 18179 is located in Balatonboglár. The property is 27 km from Tihany and free private parking is featured. Ubytování Apartment in Balatonboglar/Balaton 18179 se nachází ve městě Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Apartment in Balatonboglar/Balaton 18180

Apartment in Balatonboglar/Balaton 18180

Ubytování (Apartmán) Apartment in Balatonboglar/Balaton 18180. Apartment in Balatonboglar/Balaton 18180 is set in Balatonboglár. Ubytování Apartment in Balatonboglar/Balaton 18180 se nachází ve městě Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Apartment Balatonboglar 25

Apartment Balatonboglar 25

Ubytování (Apartmán) Apartment Balatonboglar 25. Apartment Balatonboglar 25 is set in Balatonboglár. The accommodation is 34 km from Tihany, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Apartment Balatonboglar 25 se nachází ve městě Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Two-Bedroom Holiday Home in Balatonboglar

Two-Bedroom Holiday Home in Balatonboglar

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Balatonboglar. Two-Bedroom Holiday Home in Balatonboglar is situated in Balatonboglár. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Balatonboglar se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Bajnóczi Vendégház

Bajnóczi Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Bajnóczi Vendégház. Bajnóczi Vendégház is situated in Balatonboglár and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Bajnóczi Vendégház se nachází ve městě Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Two-Bedroom Apartment in Balatonboglar

Two-Bedroom Apartment in Balatonboglar

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Balatonboglar. Two-Bedroom Apartment in Balatonboglar is situated in Balatonboglár. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Balatonboglar se nachází ve městě Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonboglar 38776

Holiday home in Balatonboglar 38776

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Balatonboglar 38776. Holiday home in Balatonboglar 38776 is set in Balatonboglár. The accommodation is 33 km from Tihany. Ubytování Holiday home in Balatonboglar 38776 se nachází ve městě Balatonboglár (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 635 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olivia Apartment #1

Olivia Apartment #1

Ubytování (Apartmán) Olivia Apartment #1. Olivia Apartment #1 is situated in Balatonboglár and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytování Olivia Apartment #1 se nachází ve městě Balatonboglár (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Susanne Apartman

Susanne Apartman

Ubytování (Apartmány) Susanne Apartman. Susanne Apartman se nachází v městečku Balatonboglár, 900 metrů od nejbližší bezplatné pláže u jezera Balaton, a nabízí zahradu. Ubytování Susanne Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Rózsa nyaralóház

Rózsa nyaralóház

Ubytování (Prázdninový dům) Rózsa nyaralóház. Samostatně stojící prázdninový dům Rózsa nyaralóház se nachází ve městě Balatonboglár, 300 metrů od jezera Balaton a 34 km od Hévízu, a nabízí zahradu s... Ubytování Rózsa nyaralóház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Three-Bedroom Apartment in Balatonboglar

Three-Bedroom Apartment in Balatonboglar

Ubytování (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Balatonboglar. Three-Bedroom Apartment in Balatonboglar is situated in Balatonboglár and offers barbecue facilities. Ubytování Three-Bedroom Apartment in Balatonboglar se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Ubytování ve městě Balatonboglár

Město Balatonboglár se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 153 hotelů a ubytování ve městě Balatonboglár.