Hledat

Ubytování

Ubytování město Zamárdi

Ve městě Zamárdi (Maďarsko) máme celkem 203 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Zamárdi

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Zamárdi

Bali Residence

10

Bali Residence

Ubytování (Apartmán) Bali Residence. Located in Zamárdi, 700 metres from Be My Lake Festival and 700 metres from Balaton Sound, Bali Residence provides air-conditioned accommodation with a... Ubytování Bali Residence se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MiLa Home Zamardi - Keszeg

10

MiLa Home Zamardi - Keszeg

Ubytování (Apartmán) MiLa Home Zamardi - Keszeg. Set in Zamárdi, 1.3 km from Balaton Sound and 1.3 km from Be My Lake Festival, MiLa Home Zamardi - Keszeg offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování MiLa Home Zamardi - Keszeg se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Häuschen Viktória

9,9

Häuschen Viktória

Ubytování (Prázdninový dům) Häuschen Viktória. Situated in Zamárdi, 600 metres from Be My Lake Festival and 600 metres from Balaton Sound, Häuschen Viktória offers a garden and air conditioning. Ubytování Häuschen Viktória se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panorama Sunshine Apartman

9,9

Panorama Sunshine Apartman

Ubytování (Apartmán) Panorama Sunshine Apartman. Situated 3 km from Zamardi Adventure Park in Zamárdi, the air-conditioned Panorama Sunshine Apartman features free WiFi. Ubytování Panorama Sunshine Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 363 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zamárdi

9,9

Zamárdi

Ubytování (Apartmán) Zamárdi. Set in Zamárdi, the apartment offers accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Zamárdi se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Nádas Kuckó - Vízparti Pihenő

9,9

Nádas Kuckó - Vízparti Pihenő

Ubytování (Apartmán) Nádas Kuckó - Vízparti Pihenő. Located in Zamárdi, just 1.9 km from Zamardi Adventure Park, Nádas Kuckó - Vízparti Pihenő provides beachfront accommodation with free bikes, a garden, a... Ubytování Nádas Kuckó - Vízparti Pihenő se nachází ve městě Zamárdi (Maďarsko - Somogy).

Faro Apartment

9,7

Faro Apartment

Ubytování (Apartmány) Faro Apartment. Featuring a terrace, Faro Apartment is located in Zamárdi, within less than 1 km of Be My Lake Festival and a 10-minute walk of Balaton Sound. Ubytování Faro Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 337 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csokonai guesthouse

9,7

Csokonai guesthouse

Ubytování (Prázdninový dům) Csokonai guesthouse. Penzion Csokonai se nachází v Zamárdi, 100 metrů od břehu jezera Balaton, a nabízí ubytování s plně vybavenou kuchyní, zahradu se zařízenou terasou a... Ubytování Csokonai guesthouse se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 646 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Reflex Apartments Zamárdi

9,7

Reflex Apartments Zamárdi

Ubytování (Apartmány) Reflex Apartments Zamárdi. Reflex Apartments Zamárdi se nachází pouhých 280 metrů od jezera Balaton v uzavřeném areálu a nabízí nepřetržitou službu concierge, klimatizaci, malý... Ubytování Reflex Apartments Zamárdi se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 219 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MiLa Home Zamárdi - Fogas

9,7

MiLa Home Zamárdi - Fogas

Ubytování (Apartmán) MiLa Home Zamárdi - Fogas. Situated in Zamárdi, 1.3 km from Balaton Sound and 1.3 km from Be My Lake Festival, MiLa Home Zamárdi - Fogas offers a garden and air conditioning. Ubytování MiLa Home Zamárdi - Fogas se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Pipacs Apartman

9,7

Pipacs Apartman

Ubytování (Apartmány) Pipacs Apartman. Situated 2.5 km from Zamardi Adventure Park, Pipacs Apartman offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned accommodation with a... Ubytování Pipacs Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Zamardiresort

9,7

Zamardiresort

Ubytování (Apartmány) Zamardiresort. Zamardiresort se nachází v Zamárdi, 3,1 km od zábavního parku. Nabízí výhled na jezero, sezónní venkovní bazén a Wi-Fi zdarma. Ubytování Zamardiresort se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Fullhouse Apartman ház

9,6

Fullhouse Apartman ház

Ubytování (Apartmán) Fullhouse Apartman ház. Situated 2.2 km from Be My Lake Festival in Zamárdi, Fullhouse Apartman ház offers accommodation with a kitchen. Ubytování Fullhouse Apartman ház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 442 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ZEN Apartman Sunshine

9,6

ZEN Apartman Sunshine

Ubytování (Apartmán) ZEN Apartman Sunshine. ZEN Apartman Sunshine se nachází v Zamárdi, jen 800 metrů od místa konání festivalů Balaton Sound a Be My Lake. Nabízí gril, zahradu, terasu a Wi-Fi... Ubytování ZEN Apartman Sunshine se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Piano Balaton Apartment

9,6

Piano Balaton Apartment

Ubytování (Apartmány) Piano Balaton Apartment. Piano Balaton Apartment se nachází 150 metrů od pláže Zamardi, a nabízí venkovní bazén a moderní apartmán s balkonem. Zábavní park Zamárdi je 4 km daleko. Ubytování Piano Balaton Apartment se nachází ve městě Zamárdi (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 604 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kok Apartman II.

9,6

Kok Apartman II.

Ubytování (Apartmán) Kok Apartman II.. Kok Apartman II. Features a patio and is located in Zamárdi, within just 800 metres of Be My Lake Festival and 800 metres of Balaton Sound. Ubytování Kok Apartman II. se nachází ve městě Zamárdi (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 983 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wellapartman

9,6

Wellapartman

Ubytování (Apartmány) Wellapartman. Wellapartman se nachází v Zamárdi, 10 minut chůze od zábavního parku. Nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Wellapartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 310 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szent István Apartman

9,5

Szent István Apartman

Ubytování (Apartmán) Szent István Apartman. Located in Zamárdi in the Somogy region, Szent István Apartman features a balcony. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Szent István Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Playa Zamárdi Apartman

9,5

Playa Zamárdi Apartman

Ubytování (Apartmán) Playa Zamárdi Apartman. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Playa Zamárdi Apartman is located in Zamárdi. This beachfront property offers access to a balcony. Ubytování Playa Zamárdi Apartman se nachází ve městě Zamárdi (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Balatoni Apartment

9,4

Balatoni Apartment

Ubytování (Apartmán) Balatoni Apartment. Set in Zamárdi, 200 metres from the beach at Lake Balaton, this air-conditioned apartment features a garden with a seasonal outdoor pool. Ubytování Balatoni Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

RKCZ40 - Design apartment at the Heart of Balaton

9,4

RKCZ40 - Design apartment at the Heart of Balaton

Ubytování (Apartmán) RKCZ40 - Design apartment at the Heart of Balaton. Located in Zamárdi, just 700 metres from Be My Lake Festival, RKCZ40 - Design apartment at the Heart of Balaton provides beachfront accommodation with free... Ubytování RKCZ40 - Design apartment at the Heart of Balaton se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Künszler Apartmanház

9,3

Künszler Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Künszler Apartmanház. Künszler Apartmanhaz se nachází pouhých 250 metrů od břehu jezera Balaton a 200 metrů od vlakového nádraží Zamardi. Ubytování Künszler Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zamárdi Sirály Apartmanok

9,3

Zamárdi Sirály Apartmanok

Ubytování (Apartmány) Zamárdi Sirály Apartmanok. Set in Zamárdi within 700 metres of Be My Lake Festival, Zamárdi Sirály Apartmanok features accommodation with free WiFi, a flat-screen TV and a kitchen. Ubytování Zamárdi Sirály Apartmanok se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Viktor Apartmanház

9,3

Viktor Apartmanház

Ubytování (Apartmán) Viktor Apartmanház. Viktor Apartmanház, a property with a garden and barbecue facilities, is located in Zamárdi, 1.6 km from Be My Lake Festival, 1. Ubytování Viktor Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zamárdi Design Apartment

9,3

Zamárdi Design Apartment

Ubytování (Apartmán) Zamárdi Design Apartment. Situated in Zamárdi, within 300 metres of Be My Lake Festival and 300 metres of Balaton Sound, Zamárdi Design Apartment offers accommodation with free... Ubytování Zamárdi Design Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 338 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arapartman

9,2

Arapartman

Ubytování (Apartmány) Arapartman. Arapartman se nachází 1,4 km od festivalu Be My Lake a nabízí zahradu, terasu a ubytování s patiem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Arapartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dessewffy Guesthouse

9,2

Dessewffy Guesthouse

Ubytování (Apartmány) Dessewffy Guesthouse. Apartmány Dessewffy Guesthouse se nacházejí pouhých 100 metrů od pobřeží Balatonu a nabízejí klimatizované ubytování, zahradu s grilem i bezplatné soukromé... Ubytování Dessewffy Guesthouse se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 671 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adél Vendégház

9,1

Adél Vendégház

Ubytování (Penzion) Adél Vendégház. Located in Zamárdi, within less than 1 km of Be My Lake Festival and a 10-minute walk of Balaton Sound, Adél Vendégház provides accommodation with a garden... Ubytování Adél Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 209 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Oliva - felnőttbarát szállás

9,1

Villa Oliva - felnőttbarát szállás

Ubytování (Hotel) Villa Oliva - felnőttbarát szállás. Hotel Villa Oliva se nachází v Zamárdi v kraji Somogy, 1,1 km od zámku Zamardi. Nabízí venkovní bazén, výhled do zahrady a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Oliva - felnőttbarát szállás se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 073 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Laza Vendégház

9,1

Laza Vendégház

Ubytování (Penzion) Laza Vendégház. Laza Vendégház se nachází v Zamárdi v oblasti Somogy, 1 km od festivalu Be My Lake a 1 km od Balatonu. Ubytování Laza Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Anna Apartman

9,1

Anna Apartman

Ubytování (Apartmány) Anna Apartman. Located in Zamárdi, 1.3 km from Be My Lake Festival and 1. Ubytování Anna Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ildiko Apartmanhaz

9,1

Ildiko Apartmanhaz

Ubytování (Aparthotel) Ildiko Apartmanhaz. Nově postavený Ildiko Apartmanhaz stojí 300 metrů od jezera Balaton a 5 minut chůze od vlakového nádraží Zamárdi. Nabízí prostorné apartmány s balkonem. Ubytování Ildiko Apartmanhaz se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

István Pince Vendégház

9

István Pince Vendégház

Ubytování (Penzion) István Pince Vendégház. Located in Zamárdi, within 1.8 km of Be My Lake Festival and 1. Ubytování István Pince Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Villa Suzy

9

Villa Suzy

Ubytování (Penzion) Villa Suzy. Penzion Villa Suzy se nachází ve městě Zamárdi, 7 minut chůze od místa konání festivalu Balaton Sound a 3 km od zábavního parku Zamardi. Ubytování Villa Suzy se nachází ve městě Zamárdi (Maďarsko - Somogy).

Ibolyaház

9

Ibolyaház

Ubytování (Prázdninový dům) Ibolyaház. Boasting garden views, Ibolyaház provides accommodation with a balcony and a kettle, around 6 km from Be My Lake Festival. Situated 2. Ubytování Ibolyaház se nachází ve městě Zamárdi (Maďarsko - Somogy).

Fesztivál Nyaralóház

9

Fesztivál Nyaralóház

Ubytování (Apartmány) Fesztivál Nyaralóház. Fesztivál Nyaralóház se nachází ve městě Zamárdi, 500 metrů od jezera Balaton i od místa konání festivalu Be My Lake, a nabízí restauraci, výhled na město... Ubytování Fesztivál Nyaralóház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 310 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hannabella Apartmanház

8,9

Hannabella Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Hannabella Apartmanház. Hannabella Apartmanház se nachází v centru města Zamardi, 200 metrů od Balatonu a nabízí prostorné apartmány s výhledem do zahrady a na bazén. Ubytování Hannabella Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 964 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zamárdi Parti Apartman

8,9

Zamárdi Parti Apartman

Ubytování (Apartmány) Zamárdi Parti Apartman. Zamárdi Parti Apartman s bezplatným Wi-Fi se nachází v Zamárdi, 700 metrů od místa konání festivalů Be My Lake a Balaton Sound. Ubytování Zamárdi Parti Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Zamardi, 100m vom Strand

8,9

Ferienwohnung Zamardi, 100m vom Strand

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Zamardi, 100m vom Strand. A garden and barbecue facilities are offered at Ferienwohnung Zamardi, 100m vom Strand, which is set in Zamárdi, 500 metres away from Be My Lake Festival... Ubytování Ferienwohnung Zamardi, 100m vom Strand se nachází ve městě Zamárdi (Maďarsko - Somogy).

Balaton-171

8,9

Balaton-171

Ubytování (Apartmán) Balaton-171. Located in Zamárdi in the Somogy region, Balaton-171 features a balcony. Set 2. Ubytování Balaton-171 se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Veritas Apartment Zamárdi

8,9

Veritas Apartment Zamárdi

Ubytování (Apartmány) Veritas Apartment Zamárdi. Veritas Apartment Zamárdi se nachází v Zamárdi, 500 metrů od Balaton Sound a 500 metrů od festivalu Be My Lake, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Veritas Apartment Zamárdi se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Fecske Home Zamárdi

8,8

Fecske Home Zamárdi

Ubytování (Apartmány) Fecske Home Zamárdi. Fecske Home Zamárdi se nachází v letovisku Zamárdi a nabízí sluneční terasu s výhledem na jezero. Stojí 600 metrů od zdejšího zábavního parku. Ubytování Fecske Home Zamárdi se nachází ve městě Zamárdi (Maďarsko - Somogy).

My Lake Hotel

8,8

My Lake Hotel

Ubytování (Hotel) My Lake Hotel. Tříhvězdičkový My Lake Hotel se nachází u pláže ve městě Zamárdi, 2 km od místního zábavního parku. Ubytování My Lake Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 110 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Klapka

8,7

Villa Klapka

Ubytování (Apartmán) Villa Klapka. Villa Klapka se nachází v Zamárdi, hned u jezera Balaton. Má velkou zahradu s grilem a hřištěm a výhled směřuje přímo na klášter Tihany na druhém břehu. Ubytování Villa Klapka se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weinberger Vendégház

8,7

Weinberger Vendégház

Ubytování (Penzion) Weinberger Vendégház. Hotel Weinberger Vendégház se nachází v Zamárdi, 50 metrů od břehu jezera Balaton. Ubytování Weinberger Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 397 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SOM 500 "Ház a tónál"

8,6

SOM 500 "Ház a tónál"

Ubytování (Apartmán) SOM 500 "Ház a tónál". Located in Zamárdi, 400 m from Balaton Sound and 400 m from Be My Lake Festival, SOM 500 "Ház a tónál" offers air conditioning. Ubytování SOM 500 "Ház a tónál" se nachází ve městě Zamárdi (Maďarsko - Somogy).

FausztLand Apartments

8,6

FausztLand Apartments

Ubytování (Apartmány) FausztLand Apartments. FausztLand Apartments stojí v Zamárdi, 600 metrů od jezera Balaton. Apartmány nabízí dobře vybavené kuchyně a některé mají balkon nebo terasu. Ubytování FausztLand Apartments se nachází ve městě Zamárdi (Maďarsko - Somogy).

Hotel Wellamarin

8,6

Hotel Wellamarin

Ubytování (Hotel) Hotel Wellamarin. Hotel Wellamarin, otevřený v červenci 2011, se nachází v centru města Zamárdi, 20 metrů od břehu Balatonu. Ubytování Hotel Wellamarin se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 105 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stylish Apartment Zamárdi

8,5

Stylish Apartment Zamárdi

Ubytování (Apartmán) Stylish Apartment Zamárdi. Located in Zamárdi, within 1.8 km of Zamardi Adventure Park and 6 km of Be My Lake Festival, Stylish Apartment Zamárdi offers accommodation with free WiFi,... Ubytování Stylish Apartment Zamárdi se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Lantos Apartmanház

8,5

Lantos Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Lantos Apartmanház. Lantos Apartmanház se nachází v letovisku Zamárdi, nedaleko místa konání festivalu Balaton Sound. Nabízí gril, terasu a zahradu. Ubytování Lantos Apartmanház se nachází ve městě Zamárdi (Maďarsko - Somogy).

Regőczy Vendégház Zamárdi

8,4

Regőczy Vendégház Zamárdi

Ubytování (Penzion) Regőczy Vendégház Zamárdi. Regőczy Vendégház se nachází v letovisku Zamárdi, 800 metrů od pláže jezera Balaton, a nabízí velkou zahradu s terasou, venkovní jídelní posezení a gril. Ubytování Regőczy Vendégház Zamárdi se nachází ve městě Zamárdi (Maďarsko - Somogy).

Ubytování ve městě Zamárdi

Město Zamárdi se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 203 hotelů a ubytování ve městě Zamárdi.