Hledat

Ubytování

Ubytování město Balatonkeresztúr

Ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko) máme celkem 168 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Balatonkeresztúr

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Balatonkeresztúr

MeLuIs

9,6

MeLuIs

Ubytování (Prázdninový dům) MeLuIs. MeLuIs is set in Balatonkeresztúr and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování MeLuIs se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Villa Maximilian

9,6

Villa Maximilian

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Maximilian. Villa Maximilian is set in Balatonkeresztúr and offers free bikes, a shared lounge and a terrace. Ubytování Villa Maximilian se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Margaret Apartment

9,4

Margaret Apartment

Ubytování (Apartmány) Margaret Apartment. Situated in Balatonkeresztúr, 34 km from Zalakaros, Margaret Apartment features a garden and free WiFi. Ubytování Margaret Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Balatonkeresztúr fénye

9,3

Balatonkeresztúr fénye

Ubytování (Apartmán) Balatonkeresztúr fénye. Balatonkeresztúr fénye se nachází v Balatonkeresztúru a nabízí zahradu, gril a terasu. 47 km od Zamárdi. Ubytování Balatonkeresztúr fénye se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Duma Home

9,2

Duma Home

Ubytování (Apartmán) Duma Home. Duma Home se nachází v Balatonkeresztúru a nabízí sezónní venkovní bazén, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Duma Home se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Villa Lili

9,2

Villa Lili

Ubytování (Apartmán) Villa Lili. Situated in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Villa Lili has a garden. Ubytování Villa Lili se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Borostyán Vendégház

9

Borostyán Vendégház

Ubytování (Apartmány) Borostyán Vendégház. Borostyán Vendégház se nachází ve městě Balatonkeresztúr a břehy jezera Balton jsou vzdálené 15 minut chůze. Ubytování Borostyán Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Mátyás Vendégház

9

Mátyás Vendégház

Ubytování (Penzion) Mátyás Vendégház. Mátyás Vendégház in Balatonkeresztúr provides adults-only accommodation with a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Mátyás Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Mókuska lak

9

Mókuska lak

Ubytování (Prázdninový dům) Mókuska lak. Mókuska lak se nachází v Balatonkeresztúru v regionu Somogy a nabízí balkon a výhled do zahrady. 47 km od Zamárdi. Ubytování Mókuska lak se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Kotnyek nyaraló

8,6

Kotnyek nyaraló

Ubytování (Prázdninový dům) Kotnyek nyaraló. Kotnyek nyaraló se nachází v Balatonkeresztúru a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a gril. 45 km od Zamárdi. Ubytování Kotnyek nyaraló se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Sára Vendégház

8,6

Sára Vendégház

Ubytování (Apartmány) Sára Vendégház. Sára Vendégház se nachází v Balatonkeresztúru, 18 km od Hévízu. K dispozici je zahrada. Ubytování Sára Vendégház se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Ildikó Apartment

8,3

Ildikó Apartment

Ubytování (Apartmány) Ildikó Apartment. Situated in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Ildikó Apartment features accommodation with free private parking. Ubytování Ildikó Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Családi Panzió

8,3

Családi Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Családi Panzió. Hotel Családi Panzió se nachází v Balatonkeresztúru. Nabízí zázemí pro grilování, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Családi Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Zita apartman

8

Zita apartman

Ubytování (Apartmán) Zita apartman. Zita apartman is located in Balatonkeresztúr and features a private pool, a kitchenette and garden views. Ubytování Zita apartman se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Zsanett Hotel

7,9

Zsanett Hotel

Ubytování (Hotel) Zsanett Hotel. Zsanett Hotel sídlí v typické maďarské budově uprostřed velké svěží zahrady v obci Balatonkeresztúr, přímo na břehu jezera Balaton. Ubytování Zsanett Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Kerti Vendégház

7,5

Kerti Vendégház

Ubytování (Penzion) Kerti Vendégház. Kerti Vendégház je penzion situovaný v Balatonkeresztúru. Nabízí zahradu, zázemí pro grilování, sdílený lounge a Wi-Fi zdarma. Ubytování Kerti Vendégház se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Ilona Apartment

7,4

Ilona Apartment

Ubytování (Apartmány) Ilona Apartment. Ilona Apartment se nachází v obci Balatonkeresztúr, 20 km od Hévízu, a nabízí venkovní gril a terasu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ilona Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Jesolo Apartmanház

7,1

Jesolo Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Jesolo Apartmanház. Jesolo Apartmanház se nachází v obci Balatonkeresztúr, 34 km od města Zalakaros. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Jesolo Apartmanház se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Gagarin

Holiday Home Gagarin

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Gagarin. Holiday Home Gagarin se nachází v Balatonkeresztúru a nabízí soukromý bazén. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Holiday Home Gagarin se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Dozsa

Holiday Home Dozsa

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Dozsa. Holiday Home Dozsa se nachází v Balatonkeresztúru v regionu Somogy a nabízí zahradu. 48 km od Zamárdi. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Holiday Home Dozsa se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Zalán apartmann

Zalán apartmann

Ubytování (Apartmán) Zalán apartmann. Zalán apartmann se nachází v Balatonkeresztúru a nabízí zahradu, gril a terasu. 47 km od Zamárdi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Zalán apartmann se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Haus Thomas

Haus Thomas

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Thomas. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Haus Thomas is set in Balatonkeresztúr. Ubytování Haus Thomas se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Katalin nyaraló

Katalin nyaraló

Ubytování (Prázdninový dům) Katalin nyaraló. Situated in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Katalin nyaraló features a garden. Ubytování Katalin nyaraló se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Balaton

Balaton

Ubytování (Prázdninový dům) Balaton. Set in Balatonkeresztúr in the Somogy region, the holiday home has a garden. The accommodation is 47 km from Tihany. Ubytování Balaton se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Villa Fiorentina

Villa Fiorentina

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Fiorentina. Set in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Villa Fiorentina features a patio. The holiday home has garden views and is 34 km from Zalakaros. Ubytování Villa Fiorentina se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Balaton H449

Holiday Home Balaton H449

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Balaton H449. Located in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Holiday Home Balaton H449 features a garden. Ubytování Holiday Home Balaton H449 se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Ubytování ve městě Balatonkeresztúr

Město Balatonkeresztúr se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 168 hotelů a ubytování ve městě Balatonkeresztúr.