Hledat

Ubytování

Ubytování město Balatonberény

Ve městě Balatonberény (Maďarsko) máme celkem 112 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Balatonberény

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Balatonberény

Appartments Hungaroland

9,8

Appartments Hungaroland

Ubytování (Apartmány) Appartments Hungaroland. Appartments Hungaroland se nachází v Balatonberény, 40 km od Zalakarosu, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartments Hungaroland se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Sophie's Apartments

9,7

Sophie's Apartments

Ubytování (Apartmán) Sophie's Apartments. Sophie's Apartments is set in Balatonberény and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Sophie's Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Vica Apartman

9,4

Vica Apartman

Ubytování (Apartmány) Vica Apartman. Vica Apartman se nachází v Balatonberény, 13 km od Hévízu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vica Apartman se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Bali Haus

9,4

Bali Haus

Ubytování (Prázdninový dům) Bali Haus. Bali Haus se nachází v klidné části vesnice Balatonberény, 500 metrů od jezera Balaton, a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu s grilem. Ubytování Bali Haus se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Hóvirág Apartman Balatonberény

9,4

Hóvirág Apartman Balatonberény

Ubytování (Penzion) Hóvirág Apartman Balatonberény. Located in Balatonberény, Hóvirág Apartman Balatonberény features a garden, terrace and free WiFi. Ubytování Hóvirág Apartman Balatonberény se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Varga Apartman

9,2

Varga Apartman

Ubytování (Apartmány) Varga Apartman. Varga Apartman se nachází v Balatonberény, 14 km od Hévízu, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Varga Apartman se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Napsugár Apartman

9,2

Napsugár Apartman

Ubytování (Apartmány) Napsugár Apartman. Located in Balatonberény, 36 km from Zalakaros, Napsugár Apartman provides a garden and free WiFi. Ubytování Napsugár Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Tilesch Apartment

9,2

Tilesch Apartment

Ubytování (Apartmán) Tilesch Apartment. Tilesch Apartment se nachází v obci Balatonberény, 21 km od Hévízu. Nabízí zázemí pro grilování. Ubytování Tilesch Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Berény Panzió

8,9

Berény Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Berény Panzió. Berény Panzió nabízí ubytování se zahradou, zázemím pro grilování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Berény Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Margaréta Étterem Panzió

8,8

Margaréta Étterem Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Margaréta Étterem Panzió. Margaréta Étterem Panzió se nachází v obci Balatonberény, 35 km od Zalakarosu. Nabízí bar a Wi-Fi zdarma. Ubytování Margaréta Étterem Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

IrányBerény Panzió

8,7

IrányBerény Panzió

Ubytování (Apartmán) IrányBerény Panzió. Set in Balatonberény in the Somogy region, IrányBerény Panzió features a patio and garden views. Ubytování IrányBerény Panzió se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Erika Apartments

8,1

Erika Apartments

Ubytování (Apartmán) Erika Apartments. Apartmány Erika se nacházejí v obci Balatonberény, 1 km od jezera Balaton, a nabízejí ubytování s možností vlastního stravování, zdarma dostupné Wi-Fi i... Ubytování Erika Apartments se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Tuli Mobilwohnung

7,8

Tuli Mobilwohnung

Ubytování (Apartmán) Tuli Mobilwohnung. Tuli Mobilwohnung is situated in Balatonberény and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Tuli Mobilwohnung se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Fisherman`s House

7,6

Fisherman`s House

Ubytování (Prázdninový dům) Fisherman`s House. Fisherman`s House je prázdninový dům s terasou v Balatonberény. Patří k němu balkon. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Fisherman`s House se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Tulman Apartment

7,3

Tulman Apartment

Ubytování (Prázdninové domy) Tulman Apartment. Set in Balatonberény in the Somogy region, Tulman Apartment offers accommodation with free WiFi. Ubytování Tulman Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Erika's House

7,1

Erika's House

Ubytování (Apartmán) Erika's House. Set 250 metres from the nearest beach at Lake Balaton, Erika's House offers accommodation in the centre of Balatonberény, 100 metres from the train... Ubytování Erika's House se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Apartment Tilia 4

Apartment Tilia 4

Ubytování (Apartmán) Apartment Tilia 4. Apartment Tilia 4 se nachází v Balatonberény v regionu Somogy a nabízí zahradu. 14 km od Hévízu. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Tilia 4 se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Apartment Tilia 2

Apartment Tilia 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Tilia 2. Apartment Tilia 2 se nachází v Balatonberény v regionu Somogy a nabízí zahradu. 14 km od Hévízu. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Tilia 2 se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Apartment Tilia 1

Apartment Tilia 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Tilia 1. Apartment Tilia 1 se nachází v Balatonberény v regionu Somogy a nabízí zahradu. 14 km od Hévízu. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Tilia 1 se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Apartment in Balatonbereny 40999

Apartment in Balatonbereny 40999

Ubytování (Apartmány) Apartment in Balatonbereny 40999. Apartment in Balatonbereny 40999 se nachází v Balatonberény v regionu Somogy a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartment in Balatonbereny 40999 se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Studio in Balatonbereny 41047

Studio in Balatonbereny 41047

Ubytování (Apartmán) Studio in Balatonbereny 41047. Studio in Balatonbereny 41047 se nachází v Balatonberény. 14 km od Hévízu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Studio in Balatonbereny 41047 se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Stég Stúdió Stb. .

Stég Stúdió Stb. .

Ubytování (Aparthotel) Stég Stúdió Stb. .. Set in Balatonberény, 15 km from Keszthely, Stég Stúdió Stb.. Offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Stég Stúdió Stb. se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Apartments in Balatonbereny 40425

Apartments in Balatonbereny 40425

Ubytování (Apartmány) Apartments in Balatonbereny 40425. Apartments in Balatonbereny 40425 is located in Balatonberény. All units are equipped with a TV and a fully equipped kitchenette with a microwave. Ubytování Apartments in Balatonbereny 40425 se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Apartment Balatonbereny 8

Apartment Balatonbereny 8

Ubytování (Apartmán) Apartment Balatonbereny 8. Apartment Balatonbereny 8 is situated in Balatonberény. Ubytování Apartment Balatonbereny 8 se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Ubytování ve městě Balatonberény

Město Balatonberény se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 112 hotelů a ubytování ve městě Balatonberény.