Hledat

Ubytování

Mezimuřská župa

V regionu Mezimuřská župa (Chorvatsko) máme celkem 78 hotelů a ubytování.

Pro region Mezimuřská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Sveti Martin na Muri (32), Čakovec (15), Štrigova (8), Prelog (6), Zasadbreg (5), Grkavešćak (3), Gornji Mihaljevec (3), Mala Subotica (3), Lopatinec (2), Selnica (2). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Mezimuřská župa

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Mezimuřská župa

Holiday Home Bella Vita

10

Holiday Home Bella Vita

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Bella Vita. Holiday Home Bella Vita se nachází ve vesnici Gornji Mihaljevec, 46 km od města Bad Radkersburg. Ubytování Holiday Home Bella Vita se nachází ve městě Gornji Mihaljevec (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Medimurski Ceker

10

Holiday Home Medimurski Ceker

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Medimurski Ceker. Holiday Home Med‘imurski Ceker má zahradu s grilem. Jedná se o samostatně stojící prázdninový dům ve Svetim Martinu na Muri. Ubytování Holiday Home Medimurski Ceker se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sandra Toplice Sveti Martin

10

Apartment Sandra Toplice Sveti Martin

Ubytování (Apartmán) Apartment Sandra Toplice Sveti Martin. Set just 300 metres from Sveti Martin Thermal Spa, Apartment Sandra Toplice Sveti Martin offers accommodation in Sveti Martin na Muri with access to a... Ubytování Apartment Sandra Toplice Sveti Martin se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 897 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vesna Toplice Sveti Martin

10

Apartment Vesna Toplice Sveti Martin

Ubytování (Apartmán) Apartment Vesna Toplice Sveti Martin. Apartment Vesna Toplice Sveti Martin is located in Grkavešćak and offers a restaurant and a terrace. Ubytování Apartment Vesna Toplice Sveti Martin se nachází ve městě Grkavešćak (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 977 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman "Polanec Sveti Martin"

10

Apartman "Polanec Sveti Martin"

Ubytování (Apartmán) Apartman "Polanec Sveti Martin". Set in Sveti Martin na Muri, 5 km from Sveti Martin Thermal Spa, Apartman "Polanec Sveti Martin" offers accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour... Ubytování Apartman "Polanec Sveti Martin" se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Villa Brallissima

10

Villa Brallissima

Ubytování (Vila) Villa Brallissima. Situated in Donji Koncovčak, Villa Brallissima provides a private pool. This villa offers air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytování Villa Brallissima se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Green Inn

9,9

Apartment Green Inn

Ubytování (Apartmán) Apartment Green Inn. Apartment Green Inn is located in Čakovec and offers a bar and a terrace. Ubytování Apartment Green Inn se nachází ve městě Čakovec (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Čarolija

9,9

Apartment Čarolija

Ubytování (Apartmány) Apartment Čarolija. Apartmán Čarolija se nachází v obci Slakovec, 33 km od Moravských Toplic, a nabízí gril a terasu. Sveti Martin na Muri leží 13 km odtud. Ubytování Apartment Čarolija se nachází ve městě Hotely v destinaci Slakovec (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

REGINA

9,9

REGINA

Ubytování (Prázdninový dům) REGINA. Located in Praporčan, 45 km from Bad Radkersburg, REGINA provides a bar and free WiFi. Ubytování REGINA se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Rozina

9,9

Holiday home Rozina

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Rozina. Holiday home Rozina is located in Merhatovec and offers a restaurant and a terrace. Ubytování Holiday home Rozina se nachází ve městě Hotely v destinaci Merhatovec (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Mađerka

9,9

Holiday Home Mađerka

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Mađerka. Holiday Home Mađerka is 9 km from Sveti Martin na Muri and boasts views of the garden. Ubytování Holiday Home Mađerka se nachází ve městě Štrigova (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 019 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Nina

9,9

Kuća za odmor Nina

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Nina. Set in Sveti Martin na Muri, 4 km from Sveti Martin Thermal Spa, Kuća za odmor Nina offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, free WiFi,... Ubytování Kuća za odmor Nina se nachází ve městě Selnica (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bogdan

9,9

Apartment Bogdan

Ubytování (Apartmány) Apartment Bogdan. Apartment Bogdan offers accommodation in Sveti Martin na Muri, 21 km from Moravske-Toplice. Ubytování Apartment Bogdan se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Anna

9,9

Apartmani Anna

Ubytování (Apartmány) Apartmani Anna. Apartmani Anna se nachází v obci Sveti Martin na Muri a nabízí terasu s výhledem na řeku a do zahrady, balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Anna se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Luria

9,9

Apartmani Luria

Ubytování (Apartmány) Apartmani Luria. Set in Čakovec, 20 km from Lendava, Apartmani Luria offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartmani Luria se nachází ve městě Čakovec (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman HADELA

9,8

Apartman HADELA

Ubytování (Apartmán) Apartman HADELA. Located in Sveti Martin na Muri in the Međimurje County region, Apartman HADELA has a balcony. Ubytování Apartman HADELA se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Holiday Home Međimurski Raj

9,8

Holiday Home Međimurski Raj

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Međimurski Raj. Situated in Štrigova in the Međimurje County region, Holiday Home Međimurski Raj features a balcony and garden views. Ubytování Holiday Home Međimurski Raj se nachází ve městě Štrigova (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 249 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor ,,Oletić 2"

9,8

Kuća za odmor ,,Oletić 2"

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor ,,Oletić 2". Boasting mountain views, Kuća za odmor, Oletić 2" offers accommodation with barbecue facilities, a garden and a terrace, around 3,4 km from Sveti Martin... Ubytování Kuća za odmor ,,Oletić 2" se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Smx Apartement

9,8

Smx Apartement

Ubytování (Apartmány) Smx Apartement. Apartmán Smx se nachází v obci Prelog v Mezimuřské župě a nabízí terasu, zahradu, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Smx Apartement se nachází ve městě Prelog (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Green Park View

9,8

Green Park View

Ubytování (Apartmán) Green Park View. Green Park View is located in Čakovec and offers a bar and a terrace. Ubytování Green Park View se nachází ve městě Čakovec (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 131 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Rojko

9,8

Holiday Home Rojko

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Rojko. Holiday Home Rojko se nachází ve vesnici Štrigova a nabízí zahradu s grilem, terasu a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Holiday Home Rojko se nachází ve městě Štrigova (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Katruža

9,8

Apartman Katruža

Ubytování (Apartmán) Apartman Katruža. Set in Sveti Martin na Muri, Apartman Katruža offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman Katruža se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Golfer

9,8

Villa Golfer

Ubytování (Vila) Villa Golfer. Located in Sveti Martin na Muri in the Međimurje County region, Villa Golfer has a patio and garden views. Ubytování Villa Golfer se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Gran Vista

9,8

Holiday Home Gran Vista

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Gran Vista. Holiday Home Gran Vista is set in Gornji Mihaljevec and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a bar. Ubytování Holiday Home Gran Vista se nachází ve městě Gornji Mihaljevec (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 964 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Four Seasons House - Terme

9,8

Four Seasons House - Terme

Ubytování (Prázdninový dům) Four Seasons House - Terme. Four Seasons House - Terme se nachází v obci Sveti Martin na Muri, 23 km od Moravských Teplic, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory a do zahrady. Ubytování Four Seasons House - Terme se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 759 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor "JAPICA " . Gradiščak 85

9,8

Kuća za odmor "JAPICA " . Gradiščak 85

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor "JAPICA " . Gradiščak 85. Located just 2 km from Sveti Martin Thermal Spa, Kuća za odmor "JAPICA ". Ubytování Kuća za odmor "JAPICA " . Gradiščak 85 se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Millennium apartments

9,8

Millennium apartments

Ubytování (Apartmány) Millennium apartments. Apartmány Millennium se nachází v Čakovci, 22 km od Lendavy, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Millennium apartments se nachází ve městě Čakovec (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Castanea

9,7

Holiday Home Castanea

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Castanea. Set in Praporčan in the Međimurje County region, Holiday Home Castanea features a balcony. Ubytování Holiday Home Castanea se nachází ve městě Praporčan (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 455 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Ursula

9,7

Guesthouse Ursula

Ubytování (Penzion) Guesthouse Ursula. Tříhvězdičkový penzion Ursula se nachází v Čakovci. Nabízí společnou kuchyň, zázemí pro grilování, sezónní venkovní bazén a zahradu. Ubytování Guesthouse Ursula se nachází ve městě Čakovec (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 790 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Oletić 4*

9,7

Apartmani Oletić 4*

Ubytování (Apartmán) Apartmani Oletić 4*. Apartmani Oletić 4 * je klimatizovaný apartmán se zázemím pro grilování ve Sveti Martin na Muri, 21 km od lázní Moravske Toplíce. Ubytování Apartmani Oletić 4* se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Kuca za odmor Mare

9,7

Kuca za odmor Mare

Ubytování (Prázdninový dům) Kuca za odmor Mare. Kuca za odmor Mare se nachází v obci Sveti Martin na Muri a nabízí ubytování s terasou, patiem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Kuca za odmor Mare se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 150 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments and Rooms Rea

9,7

Apartments and Rooms Rea

Ubytování (Apartmány) Apartments and Rooms Rea. Apartments and Rooms Rea se nachází v klidné části města Sveti Martin na Muri, poblíž lázeňského centra Sveti Martin a golfového klubu Međimurje, a nabízí... Ubytování Apartments and Rooms Rea se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 781 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Kuća 150

9,7

Apartman Kuća 150

Ubytování (Apartmán) Apartman Kuća 150. Apartman Kuća 150 is situated in Mala Subotica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartman Kuća 150 se nachází ve městě Mala Subotica (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Hiža 38

9,7

Apartment Hiža 38

Ubytování (Apartmán) Apartment Hiža 38. Apartment Hiža 38 is located in Mala Subotica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Hiža 38 se nachází ve městě Mala Subotica (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Bubeki

9,6

Holiday Home Bubeki

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Bubeki. Holiday Home Bubeki leží na venkově a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a panoramatickým výhledem na okolní krajinu. Ubytování Holiday Home Bubeki se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 376 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor "Nedeljko"/ Holliday hause "Nedeljko"

9,6

Kuća za odmor "Nedeljko"/ Holliday hause "Nedeljko"

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor "Nedeljko"/ Holliday hause "Nedeljko". Boasting garden views, Kuća za odmor "Nedeljko"/ Holliday hause "Nedeljko" features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a bar and a... Ubytování Kuća za odmor "Nedeljko"/ Holliday hause "Nedeljko" se nachází ve městě Selnica (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 019 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elizabeta Holiday Home

9,6

Elizabeta Holiday Home

Ubytování (Prázdninový dům) Elizabeta Holiday Home. Elizabeta Holiday Home je samostatně stojící prázdninový dům se zahradou nacházející se ve Štrigově v okrese Međimurje, přibližně 1,5 km od termálních... Ubytování Elizabeta Holiday Home se nachází ve městě Štrigova (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dvokrevetna soba "Polanec"

9,6

Dvokrevetna soba "Polanec"

Ubytování (Privát) Dvokrevetna soba "Polanec". Set in Sveti Martin na Muri, 5 km from Sveti Martin Thermal Spa, Soba "Polanec" provides accommodation with a restaurant, free WiFi, a 24-hour front desk,... Ubytování Dvokrevetna soba "Polanec" se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 948 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman"KATJA"

9,6

Apartman"KATJA"

Ubytování (Prázdninový dům) Apartman"KATJA". Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartman"KATJA" is set in Sveti Martin na Muri. Ubytování Apartman"KATJA" se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vacation Home Vitis

9,6

Vacation Home Vitis

Ubytování (Prázdninový dům) Vacation Home Vitis. Vacation Home Vitis is located in Selnica and offers a restaurant, a bar and a shared lounge. Ubytování Vacation Home Vitis se nachází ve městě Selnica (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Fijolica

9,6

Holiday Home Fijolica

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Fijolica. Set in Štrigova in the Međimurje County region, Holiday Home Fijolica features a patio and garden views. Ubytování Holiday Home Fijolica se nachází ve městě Štrigova (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Holiday home Novak M

9,5

Holiday home Novak M

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Novak M. Holiday home Novak M se nachází v obci Donji Koncovčak a nabízí zázemí pro grilování. Hosté zde mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Holiday home Novak M se nachází ve městě Donji Koncovčak (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Castellum

9,5

Hotel Castellum

Ubytování (Bed and breakfast) Hotel Castellum. Hotel Castellum nabízí fitness centrum, společný lounge a bar v obci Čakovec. Ubytování Hotel Castellum se nachází ve městě Čakovec (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 362 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dobranić - Kuća za odmor

9,5

Dobranić - Kuća za odmor

Ubytování (Prázdninové domy) Dobranić - Kuća za odmor. With garden views, Dobranić - Kuća za odmor is located in Sveti Martin na Muri and has a restaurant, a shared kitchen, bar, garden, barbecue and terrace. Ubytování Dobranić - Kuća za odmor se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Gala

9,4

Apartman Gala

Ubytování (Apartmán) Apartman Gala. Set 37 km from Moravske-Toplice and 16 km from Sveti Martin na Muri, Apartman Gala offers pet-friendly accommodation in Čakovec. Ubytování Apartman Gala se nachází ve městě Čakovec (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Studio apartman Rest Nest

9,4

Studio apartman Rest Nest

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Rest Nest. Situated in Čakovec in the Međimurje County region, Studio apartman Rest Nest features a garden. Ubytování Studio apartman Rest Nest se nachází ve městě Čakovec (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Premium Apartment Barbara

9,3

Premium Apartment Barbara

Ubytování (Apartmán) Premium Apartment Barbara. Apartment Barbara se nachází jen 2 km od termálních lázní Sveti Martin. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci, balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Premium Apartment Barbara se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Pansion Mamica

9,2

Pansion Mamica

Ubytování (Penzion) Pansion Mamica. Pokoje Mamica se nachází v obci Pušćine, 5 km od barokního města Varaždin. Ubytování Pansion Mamica se nachází ve městě Pušćina (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor “Mita”

9,2

Kuća za odmor “Mita”

Ubytování (Apartmán) Kuća za odmor “Mita”. Featuring garden views, Kuća za odmor “Mita” provides accommodation with a patio and a kettle, around 7 km from Sveti Martin Thermal Spa. Ubytování Kuća za odmor “Mita” se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Arena

9,2

Guesthouse Arena

Ubytování (Apartmán) Guesthouse Arena. Tříhvězdičkový Penzion Arena se nachází v městečku Štrigova a nabízí zahradu, bar, gril a výhled na pláž. Ubytování Guesthouse Arena se nachází ve městě Štrigova (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Mura

9,2

Apartmani Mura

Ubytování (Apartmán) Apartmani Mura. Apartmani Mura se nachází v obci Mursko Središće. Nabízí zázemí pro grilování a apartmány s výhledem na řeku. Moravske-Toplice leží 25 km daleko. Ubytování Apartmani Mura se nachází ve městě Mursko Središće (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 388 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v regionu Mezimuřská župa - Chorvatsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 78 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Mezimuřská župa.

Pro region Mezimuřská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Sveti Martin na Muri (32), Čakovec (15), Štrigova (8), Prelog (6), Zasadbreg (5), Grkavešćak (3), Gornji Mihaljevec (3), Mala Subotica (3), Lopatinec (2), Selnica (2). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Mezimuřská župa máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Holiday Home Bella Vita (10*), Holiday Home Medimurski Ceker (10*), Apartman "Polanec Sveti Martin" (10*), Apartment Green Inn (9,9*), Apartment Čarolija (9,9*), REGINA (9,9*), Holiday home Rozina (9,9*), Holiday Home Mađerka (9,9*), Kuća za odmor Nina (9,9*), Apartment Bogdan (9,9*).

Region Mezimuřská župa může být skvělým místem pro strávení dovolené.