Hledat

Ubytování

Mezimuřská župa

V regionu Mezimuřská župa (Chorvatsko) máme celkem 78 hotelů a ubytování.

Pro region Mezimuřská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Sveti Martin na Muri (32), Čakovec (15), Štrigova (8), Prelog (6), Zasadbreg (5), Grkavešćak (3), Gornji Mihaljevec (3), Mala Subotica (3), Lopatinec (2), Selnica (2). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Mezimuřská župa

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Mezimuřská župa

Holiday home Sukha

10

Holiday home Sukha

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Sukha. Holiday home Sukha se nachází v Grabrovníku v župě Međimurje a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Holiday home Sukha se nachází ve městě Grabrovnik (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Apartment Sandra Toplice Sveti Martin

10

Apartment Sandra Toplice Sveti Martin

Ubytování (Apartmán) Apartment Sandra Toplice Sveti Martin. Set just 300 metres from Sveti Martin Thermal Spa, Apartment Sandra Toplice Sveti Martin offers accommodation in Sveti Martin na Muri with access to a... Ubytování Apartment Sandra Toplice Sveti Martin se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

St. Martin's Apartments

10

St. Martin's Apartments

Ubytování (Apartmány) St. Martin's Apartments. St. Martin's Apartments se nachází v obci Grkavešćak, 39 km od města Őriszentpéter, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování St. Martin's Apartments se nachází ve městě Grkavešćak (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Holiday Home Bella Vita

10

Holiday Home Bella Vita

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Bella Vita. Holiday Home Bella Vita se nachází ve vesnici Gornji Mihaljevec, 46 km od města Bad Radkersburg. Ubytování Holiday Home Bella Vita se nachází ve městě Gornji Mihaljevec (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Holiday home DEDINA HIŽICA

10

Holiday home DEDINA HIŽICA

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home DEDINA HIŽICA. Holiday home DEDINA HIŽICA se nachází v obci Sveti Urban a nabízí bar, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 25 km od Moravských Toplic. Ubytování Holiday home DEDINA HIŽICA se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Holiday Home Medimurski Ceker

10

Holiday Home Medimurski Ceker

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Medimurski Ceker. Holiday Home Med‘imurski Ceker má zahradu s grilem. Jedná se o samostatně stojící prázdninový dům ve Svetim Martinu na Muri. Ubytování Holiday Home Medimurski Ceker se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Apartment Vesna Toplice Sveti Martin

10

Apartment Vesna Toplice Sveti Martin

Ubytování (Apartmán) Apartment Vesna Toplice Sveti Martin. Apartment Vesna Toplice Sveti Martin is located in Grkavešćak and offers a restaurant and a terrace. Ubytování Apartment Vesna Toplice Sveti Martin se nachází ve městě Grkavešćak (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Villa Magnolia

10

Villa Magnolia

Ubytování (Vila) Villa Magnolia. Villa Magnolia se nachází v obci Sveti Martin na Muri a nabízí bar, sdílený lounge, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na jezero. Ubytování Villa Magnolia se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Kuća za odmor KODBA

10

Kuća za odmor KODBA

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor KODBA. Kuća za odmor KODBA se nachází ve Štrigově v župě Međimurje a nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Kuća za odmor KODBA se nachází ve městě Štrigova (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Villa Brallissima

10

Villa Brallissima

Ubytování (Vila) Villa Brallissima. Situated in Donji Koncovčak, Villa Brallissima provides a private pool. This villa offers air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytování Villa Brallissima se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Apartment Green Inn

9,9

Apartment Green Inn

Ubytování (Apartmán) Apartment Green Inn. Apartment Green Inn is located in Čakovec and offers a bar and a terrace. Ubytování Apartment Green Inn se nachází ve městě Čakovec (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Studio apartman Šafarić

9,9

Studio apartman Šafarić

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Šafarić. Studio apartman se nachází v obci Sveti Martin na Muri, 1,1 km od termálních lázní Sveti Martin. Šafarić má obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Studio apartman Šafarić se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Wine Camp Hažić

9,9

Wine Camp Hažić

Ubytování (Kemp) Wine Camp Hažić. Wine Camp Hažić se nachází v Grabrovníku, 39 km od města Őriszentpéter, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Wine Camp Hažić se nachází ve městě Grabrovnik (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Holiday home Rozina

9,9

Holiday home Rozina

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Rozina. Holiday home Rozina is located in Merhatovec and offers a restaurant and a terrace. Ubytování Holiday home Rozina se nachází ve městě Hotely v destinaci Merhatovec (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

REGINA

9,9

REGINA

Ubytování (Prázdninový dům) REGINA. Located in Praporčan, 45 km from Bad Radkersburg, REGINA provides a bar and free WiFi. Ubytování REGINA se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Kuća za odmor Nina

9,9

Kuća za odmor Nina

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Nina. Set in Sveti Martin na Muri, 4 km from Sveti Martin Thermal Spa, Kuća za odmor Nina offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, free WiFi,... Ubytování Kuća za odmor Nina se nachází ve městě Selnica (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Apartment Bogdan

9,9

Apartment Bogdan

Ubytování (Apartmány) Apartment Bogdan. Apartment Bogdan offers accommodation in Sveti Martin na Muri, 21 km from Moravske-Toplice. Ubytování Apartment Bogdan se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Holiday Home Mađerka

9,9

Holiday Home Mađerka

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Mađerka. Holiday Home Mađerka is 9 km from Sveti Martin na Muri and boasts views of the garden. Ubytování Holiday Home Mađerka se nachází ve městě Štrigova (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Blue Sky

9,9

Blue Sky

Ubytování (Apartmán) Blue Sky. Blue Sky se nachází v Čakoveci v župě Međimurje a nabízí balkon a výhled na město. 47 km od Bad Radkersburgu. Ubytování Blue Sky se nachází ve městě Čakovec (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Apartmani Anna

9,9

Apartmani Anna

Ubytování (Apartmány) Apartmani Anna. Apartmani Anna se nachází v obci Sveti Martin na Muri a nabízí terasu s výhledem na řeku a do zahrady, balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Anna se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Apartmani Luria

9,9

Apartmani Luria

Ubytování (Apartmány) Apartmani Luria. Set in Čakovec, 20 km from Lendava, Apartmani Luria offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartmani Luria se nachází ve městě Čakovec (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Apartment Close2park ***

9,8

Apartment Close2park ***

Ubytování (Apartmán) Apartment Close2park ***. Apartmán Close2park *** se nachází v Čakoveci a nabízí bar. 44 km od města Nagykanizsa. Ubytování Apartment Close2park *** se nachází ve městě Čakovec (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Kuća za odmor ,,Oletić 2"

9,8

Kuća za odmor ,,Oletić 2"

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor ,,Oletić 2". Boasting mountain views, Kuća za odmor, Oletić 2" offers accommodation with barbecue facilities, a garden and a terrace, around 3,4 km from Sveti Martin... Ubytování Kuća za odmor ,,Oletić 2" se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Holiday Home Međimurski Raj

9,8

Holiday Home Međimurski Raj

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Međimurski Raj. Situated in Štrigova in the Međimurje County region, Holiday Home Međimurski Raj features a balcony and garden views. Ubytování Holiday Home Međimurski Raj se nachází ve městě Štrigova (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Green Park View

9,8

Green Park View

Ubytování (Apartmán) Green Park View. Green Park View is located in Čakovec and offers a bar and a terrace. Ubytování Green Park View se nachází ve městě Čakovec (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Smx Apartement

9,8

Smx Apartement

Ubytování (Apartmány) Smx Apartement. Apartmán Smx se nachází v obci Prelog v Mezimuřské župě a nabízí terasu, zahradu, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Smx Apartement se nachází ve městě Prelog (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Four Seasons House - Terme

9,8

Four Seasons House - Terme

Ubytování (Prázdninový dům) Four Seasons House - Terme. Four Seasons House - Terme se nachází v obci Sveti Martin na Muri, 23 km od Moravských Teplic, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory a do zahrady. Ubytování Four Seasons House - Terme se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Holiday Home Rojko

9,8

Holiday Home Rojko

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Rojko. Holiday Home Rojko se nachází ve vesnici Štrigova a nabízí zahradu s grilem, terasu a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Holiday Home Rojko se nachází ve městě Štrigova (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Apartman Katruža

9,8

Apartman Katruža

Ubytování (Apartmán) Apartman Katruža. Set in Sveti Martin na Muri, Apartman Katruža offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman Katruža se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Villa Golfer

9,8

Villa Golfer

Ubytování (Vila) Villa Golfer. Located in Sveti Martin na Muri in the Međimurje County region, Villa Golfer has a patio and garden views. Ubytování Villa Golfer se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Holiday Home Gran Vista

9,8

Holiday Home Gran Vista

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Gran Vista. Holiday Home Gran Vista is set in Gornji Mihaljevec and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a bar. Ubytování Holiday Home Gran Vista se nachází ve městě Gornji Mihaljevec (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Maximus

9,8

Maximus

Ubytování (Apartmán) Maximus. Čtyřhvězdičkový Maximus se nachází v Čakoveci v župě Međimurje a nabízí bezplatné Wi-Fi. 43 km od města Nagykanizsa. Ubytování Maximus se nachází ve městě Čakovec (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Kuća za odmor "JAPICA " . Gradiščak 85

9,8

Kuća za odmor "JAPICA " . Gradiščak 85

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor "JAPICA " . Gradiščak 85. Located just 2 km from Sveti Martin Thermal Spa, Kuća za odmor "JAPICA ". Ubytování Kuća za odmor "JAPICA " . Gradiščak 85 se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Millennium apartments

9,8

Millennium apartments

Ubytování (Apartmány) Millennium apartments. Apartmány Millennium se nachází v Čakovci, 22 km od Lendavy, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Millennium apartments se nachází ve městě Čakovec (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Kuća za odmor Pušlek

9,7

Kuća za odmor Pušlek

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Pušlek. Kuća za odmor Pušlek se nachází v Grabrovníku v župě Međimurje a nabízí terasu. 34 km od Bad Radkersburgu. Ubytování Kuća za odmor Pušlek se nachází ve městě Grabrovnik (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Holiday Home Castanea

9,7

Holiday Home Castanea

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Castanea. Set in Praporčan in the Međimurje County region, Holiday Home Castanea features a balcony. Ubytování Holiday Home Castanea se nachází ve městě Praporčan (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Guesthouse Ursula

9,7

Guesthouse Ursula

Ubytování (Penzion) Guesthouse Ursula. Tříhvězdičkový penzion Ursula se nachází v Čakovci. Nabízí společnou kuchyň, zázemí pro grilování, sezónní venkovní bazén a zahradu. Ubytování Guesthouse Ursula se nachází ve městě Čakovec (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Kuca za odmor Mare

9,7

Kuca za odmor Mare

Ubytování (Prázdninový dům) Kuca za odmor Mare. Kuca za odmor Mare se nachází v obci Sveti Martin na Muri a nabízí ubytování s terasou, patiem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Kuca za odmor Mare se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Villa Martina - Toplice Sveti Martin

9,7

Villa Martina - Toplice Sveti Martin

Ubytování (Vila) Villa Martina - Toplice Sveti Martin. Villa Martina - Toplice Sveti Martin se nachází v obci Grkavešćak a nabízí zahradu a terasu. 34 km od Bad Radkersburgu. Ubytování Villa Martina - Toplice Sveti Martin se nachází ve městě Grkavešćak (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Kuća za odmor Hrešć

9,7

Kuća za odmor Hrešć

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Hrešć. Kuća za odmor Hrešć se nachází v Donji Koncovčaku a nabízí bar, zahradu a terasu. Ubytování Kuća za odmor Hrešć se nachází ve městě Donji Koncovčak (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Apartments and Rooms Rea

9,7

Apartments and Rooms Rea

Ubytování (Apartmány) Apartments and Rooms Rea. Apartments and Rooms Rea se nachází v klidné části města Sveti Martin na Muri, poblíž lázeňského centra Sveti Martin a golfového klubu Međimurje, a nabízí... Ubytování Apartments and Rooms Rea se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Apartman Mara

9,7

Apartman Mara

Ubytování (Apartmán) Apartman Mara. Apartman Mara se nachází v obci Mala Subotica v župě Međimurje a nabízí terasu. 37 km od města Nagykanizsa. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Mara se nachází ve městě Mala Subotica (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Apartman Kuća 150

9,7

Apartman Kuća 150

Ubytování (Apartmán) Apartman Kuća 150. Apartman Kuća 150 is situated in Mala Subotica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartman Kuća 150 se nachází ve městě Mala Subotica (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Apartment Hiža 38

9,7

Apartment Hiža 38

Ubytování (Apartmán) Apartment Hiža 38. Apartment Hiža 38 is located in Mala Subotica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Hiža 38 se nachází ve městě Mala Subotica (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Holiday Home Bubeki

9,6

Holiday Home Bubeki

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Bubeki. Holiday Home Bubeki leží na venkově a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a panoramatickým výhledem na okolní krajinu. Ubytování Holiday Home Bubeki se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Dvokrevetna soba "Polanec"

9,6

Dvokrevetna soba "Polanec"

Ubytování (Privát) Dvokrevetna soba "Polanec". Set in Sveti Martin na Muri, 5 km from Sveti Martin Thermal Spa, Soba "Polanec" provides accommodation with a restaurant, free WiFi, a 24-hour front desk,... Ubytování Dvokrevetna soba "Polanec" se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Kuća za odmor "Nedeljko"/ Holliday hause "Nedeljko"

9,6

Kuća za odmor "Nedeljko"/ Holliday hause "Nedeljko"

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor "Nedeljko"/ Holliday hause "Nedeljko". Boasting garden views, Kuća za odmor "Nedeljko"/ Holliday hause "Nedeljko" features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a bar and a... Ubytování Kuća za odmor "Nedeljko"/ Holliday hause "Nedeljko" se nachází ve městě Selnica (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Ubytování v regionu Mezimuřská župa - Chorvatsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 78 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Mezimuřská župa.

Pro region Mezimuřská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Sveti Martin na Muri (32), Čakovec (15), Štrigova (8), Prelog (6), Zasadbreg (5), Grkavešćak (3), Gornji Mihaljevec (3), Mala Subotica (3), Lopatinec (2), Selnica (2). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Mezimuřská župa máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Holiday Home Bella Vita (10*), Holiday Home Medimurski Ceker (10*), Apartman "Polanec Sveti Martin" (10*), Apartment Green Inn (9,9*), Apartment Čarolija (9,9*), REGINA (9,9*), Holiday home Rozina (9,9*), Holiday Home Mađerka (9,9*), Kuća za odmor Nina (9,9*), Apartment Bogdan (9,9*).

Region Mezimuřská župa může být skvělým místem pro strávení dovolené.