Hledat

Ubytování

Ubytování město Mala Subotica

Ve městě Mala Subotica (Chorvatsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mala Subotica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mala Subotica

Apartman Kuća 150

9,7

Apartman Kuća 150

Ubytování (Apartmán) Apartman Kuća 150. Apartman Kuća 150 is situated in Mala Subotica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartman Kuća 150 se nachází ve městě Mala Subotica (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Hiža 38

9,7

Apartment Hiža 38

Ubytování (Apartmán) Apartment Hiža 38. Apartment Hiža 38 is located in Mala Subotica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Hiža 38 se nachází ve městě Mala Subotica (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sobe Fortuna

7,6

Sobe Fortuna

Ubytování (Penzion) Sobe Fortuna. Set in Mala Subotica, Sobe Fortuna offers a bar and free WiFi throughout the property. This 3-star guest house offers an ATM and luggage storage space. Ubytování Sobe Fortuna se nachází ve městě Mala Subotica (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Ubytování ve městě Mala Subotica

Město Mala Subotica se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Mala Subotica.