Hledat

Ubytování

Ubytování město Lopatinec

Ve městě Lopatinec (Chorvatsko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lopatinec

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lopatinec

Apartment Međimurski Dvori

8,6

Apartment Međimurski Dvori

Ubytování (Apartmán) Apartment Međimurski Dvori. Apartment Međimurski Dvori is situated in Lopatinec and offers a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Apartment Međimurski Dvori se nachází ve městě Lopatinec (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Rural House Lina

Rural House Lina

Ubytování (Prázdninový dům) Rural House Lina. Rural House Lina se nachází v Lopatinci v župě Međimurje a nabízí zahradu. Ubytování Rural House Lina se nachází ve městě Lopatinec (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Casa M

Casa M

Ubytování (Vila) Casa M. Casa M se nachází v Lopatinci a nabízí sdílený lounge, zahradu a gril. Ubytování Casa M se nachází ve městě Lopatinec (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Ruralna kuća za odmor Pozojova hiža - Rural Holiday House

Ruralna kuća za odmor Pozojova hiža - Rural Holiday House

Ubytování (Venkovský dům) Ruralna kuća za odmor Pozojova hiža - Rural Holiday House. Ruralna kuća za odmor Pozojova hiža - Rural Holiday House se nachází v Lopatinci a nabízí zahradu, gril a terasu. Ubytování Ruralna kuća za odmor Pozojova hiža - Rural Holiday House se nachází ve městě Lopatinec (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Ubytování ve městě Lopatinec

Město Lopatinec se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Lopatinec.