Hledat

Ubytování

Holiday home Sukha Prázdninový dům

107 Grabrovnik, 40312 Grabrovnik, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Sukha. Holiday home Sukha se nachází v Grabrovníku v župě Međimurje a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Holiday home Sukha se nachází ve městě Grabrovnik (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Holiday home Sukha

Holiday home Sukha se nachází v Grabrovníku v župě Međimurje a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. V ubytování Holiday home Sukha máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Prázdninový dům má 2 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, satelitní TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. Na místě je zahrada s grilem a v okolí se můžete věnovat pěší turistice a cyklistice. Personál recepce hovoří anglicky, chorvatsky a turecky. Na záhřebské letiště Franja Tuđmana je to 84 km. Prázdninový dům je vzdálený 23 km od Moravských Toplic a 40 km od obce Őriszentpéter.

Jiná ubytování ve městě Grabrovnik

Wine Camp Hažić

9,9

Wine Camp Hažić

Ubytování (Kemp) Wine Camp Hažić. Wine Camp Hažić se nachází v Grabrovníku, 39 km od města Őriszentpéter, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Wine Camp Hažić se nachází ve městě Grabrovnik (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Pušlek

9,7

Kuća za odmor Pušlek

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Pušlek. Kuća za odmor Pušlek se nachází v Grabrovníku v župě Međimurje a nabízí terasu. 34 km od Bad Radkersburgu. Ubytování Kuća za odmor Pušlek se nachází ve městě Grabrovnik (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 199 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kavana i sobe Monika

8

Kavana i sobe Monika

Ubytování (Penzion) Kavana i sobe Monika. Kavana i sobe Monika is set in Grabrovnik. Each accommodation at the 3-star guest house has garden views, and guests can enjoy access to a bar and to a... Ubytování Kavana i sobe Monika se nachází ve městě Grabrovnik (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 511 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Zelezna Gora

Three-Bedroom Holiday Home in Zelezna Gora

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Zelezna Gora. Situated in Grabrovnik, Three-Bedroom Holiday Home in Zelezna Gora offers a private pool and free WiFi. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Zelezna Gora se nachází ve městě Grabrovnik (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amazing apartment in Grabrovnik with WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

Amazing apartment in Grabrovnik with WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Amazing apartment in Grabrovnik with WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms. Boasting a sauna, Amazing apartment in Grabrovnik with WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms is situated in Grabrovnik. Ubytování Amazing apartment in Grabrovnik with WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms se nachází ve městě Grabrovnik (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beautiful home in Grabrovnik with Jacuzzi, Sauna and 2 Bedrooms

Beautiful home in Grabrovnik with Jacuzzi, Sauna and 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Beautiful home in Grabrovnik with Jacuzzi, Sauna and 2 Bedrooms. Beautiful home in Grabrovnik with Jacuzzi, Sauna and 2 Bedrooms is located in Grabrovnik. Ubytování Beautiful home in Grabrovnik with Jacuzzi, Sauna and 2 Bedrooms se nachází ve městě Grabrovnik (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 511 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Hygge Nova

Holiday Home Hygge Nova

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Hygge Nova. Holiday Home Hygge Nova se nachází v Grabrovníku a nabízí bar, zahradu a terasu. 34 km od Bad Radkersburgu. Ubytování Holiday Home Hygge Nova se nachází ve městě Grabrovnik (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 231 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Novak - Toplice Sv. Martin

Kuća za odmor Novak - Toplice Sv. Martin

Ubytování (Apartmán) Kuća za odmor Novak - Toplice Sv. Martin. Kuća za odmor Novak - Toplice Sv. Martin is located in Grabrovnik. The accommodation is 40 km from Bad Radkersburg. Ubytování Kuća za odmor Novak - Toplice Sv. Martin se nachází ve městě Grabrovnik (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Novak - Toplice Sv. Martin

Apartmani Novak - Toplice Sv. Martin

Ubytování (Apartmán) Apartmani Novak - Toplice Sv. Martin. Apartmani Novak - Toplice Sv. Martin is set in Grabrovnik and offers a terrace. The accommodation is 40 km from Bad Radkersburg. Ubytování Apartmani Novak - Toplice Sv. Martin se nachází ve městě Grabrovnik (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home LURIA GREEN

Holiday home LURIA GREEN

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home LURIA GREEN. Located in Grabrovnik, Holiday home LURIA GREEN provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Holiday home LURIA GREEN se nachází ve městě Grabrovnik (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Pozoj

Kuća za odmor Pozoj

Ubytování (Vila) Kuća za odmor Pozoj. Kuća za odmor Pozoj is situated in Grabrovnik and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytování Kuća za odmor Pozoj se nachází ve městě Grabrovnik (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 773 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuca za odmor Elizabeta

Kuca za odmor Elizabeta

Ubytování (Prázdninový dům) Kuca za odmor Elizabeta. Situated in Grabrovnik in the Međimurje County region, Kuca za odmor Elizabeta features a garden. Ubytování Kuca za odmor Elizabeta se nachází ve městě Grabrovnik (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)