Hledat

Ubytování

Ubytování město Prelog

Ve městě Prelog (Chorvatsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Prelog

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Prelog

Smx Apartement

9,8

Smx Apartement

Ubytování (Apartmány) Smx Apartement. Apartmán Smx se nachází v obci Prelog v Mezimuřské župě a nabízí terasu, zahradu, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Smx Apartement se nachází ve městě Prelog (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Panorama

8,8

Hotel Panorama

Ubytování (Hotel) Hotel Panorama. Hotel Panorama se nachází na klidném místě uprostřed zeleně ve městě Prelog a nabízí à-la-carte restauraci, ve které se podává tradiční i mezinárodní... Ubytování Hotel Panorama se nachází ve městě Prelog (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kralj

8,5

Hotel Kralj

Ubytování (Hotel) Hotel Kralj. Hotel Kralj se nachází v obci Donji Kraljevec a nabízí venkovní bazén a restauraci. K dispozici je bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Hotel Kralj se nachází ve městě Prelog (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Prepelica

7,9

Guest House Prepelica

Ubytování (Penzion) Guest House Prepelica. Guest House Prepelica se nachází pouhých 100 metrů od umělého jezera Dubravsko a 10 metrů od autobusové zastávky. Ubytování Guest House Prepelica se nachází ve městě Prelog (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 058 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sobe Lovac

6,8

Sobe Lovac

Ubytování (Motel) Sobe Lovac. Situated in Prelog, Sobe Lovac has a restaurant, bar, terrace, and free WiFi throughout the property. The motel features family rooms. Ubytování Sobe Lovac se nachází ve městě Prelog (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Hotel Prelog

Hotel Prelog

Ubytování (Hotel) Hotel Prelog. Set next to the main square, Hotel Prelog offers air-conditioned rooms with satellite TV. Ubytování Hotel Prelog se nachází ve městě Prelog (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Prelog

Město Prelog se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Prelog.