Hledat

Ubytování

Ubytování město Čakovec

Ve městě Čakovec (Chorvatsko) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Čakovec

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Čakovec

Apartment Green Inn

9,9

Apartment Green Inn

Ubytování (Apartmán) Apartment Green Inn. Apartment Green Inn is located in Čakovec and offers a bar and a terrace. Ubytování Apartment Green Inn se nachází ve městě Čakovec (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Blue Sky

9,9

Blue Sky

Ubytování (Apartmán) Blue Sky. Blue Sky se nachází v Čakoveci v župě Međimurje a nabízí balkon a výhled na město. 47 km od Bad Radkersburgu. Ubytování Blue Sky se nachází ve městě Čakovec (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Apartmani Luria

9,9

Apartmani Luria

Ubytování (Apartmány) Apartmani Luria. Set in Čakovec, 20 km from Lendava, Apartmani Luria offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartmani Luria se nachází ve městě Čakovec (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Apartment Close2park ***

9,8

Apartment Close2park ***

Ubytování (Apartmán) Apartment Close2park ***. Apartmán Close2park *** se nachází v Čakoveci a nabízí bar. 44 km od města Nagykanizsa. Ubytování Apartment Close2park *** se nachází ve městě Čakovec (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Green Park View

9,8

Green Park View

Ubytování (Apartmán) Green Park View. Green Park View is located in Čakovec and offers a bar and a terrace. Ubytování Green Park View se nachází ve městě Čakovec (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Maximus

9,8

Maximus

Ubytování (Apartmán) Maximus. Čtyřhvězdičkový Maximus se nachází v Čakoveci v župě Međimurje a nabízí bezplatné Wi-Fi. 43 km od města Nagykanizsa. Ubytování Maximus se nachází ve městě Čakovec (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Millennium apartments

9,8

Millennium apartments

Ubytování (Apartmány) Millennium apartments. Apartmány Millennium se nachází v Čakovci, 22 km od Lendavy, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Millennium apartments se nachází ve městě Čakovec (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Guesthouse Ursula

9,7

Guesthouse Ursula

Ubytování (Penzion) Guesthouse Ursula. Tříhvězdičkový penzion Ursula se nachází v Čakovci. Nabízí společnou kuchyň, zázemí pro grilování, sezónní venkovní bazén a zahradu. Ubytování Guesthouse Ursula se nachází ve městě Čakovec (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Hotel Castellum

9,5

Hotel Castellum

Ubytování (Bed and breakfast) Hotel Castellum. Hotel Castellum nabízí fitness centrum, společný lounge a bar v obci Čakovec. Ubytování Hotel Castellum se nachází ve městě Čakovec (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Center Apartment Čakovec

9

Center Apartment Čakovec

Ubytování (Apartmán) Center Apartment Čakovec. Offering free WiFi and city views, Center Apartment Čakovec is an accommodation located in Čakovec. The air-conditioned accommodation is 21 km from... Ubytování Center Apartment Čakovec se nachází ve městě Čakovec (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Guest house Royal

8

Guest house Royal

Ubytování (Penzion) Guest house Royal. Tříhvězdičkový penzion Royal se nachází v Čakovci a nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma a nepřetržitě otevřenou recepci. Na místě se podává kontinentální snídaně. Ubytování Guest house Royal se nachází ve městě Čakovec (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Hotel Park

7,9

Hotel Park

Ubytování (Hotel) Hotel Park. Hotel Park je situován u rozlehlého parku s historickým zámkem a hlavního náměstí v obci Čakovec. Ubytování Hotel Park se nachází ve městě Čakovec (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Kuća za odmor BARBARELLA

Kuća za odmor BARBARELLA

Ubytování (Apartmán) Kuća za odmor BARBARELLA. Kuća za odmor BARBARELLA is set in Čakovec and offers a terrace. The property is 50 km from Radenci, and complimentary private parking is featured. Ubytování Kuća za odmor BARBARELLA se nachází ve městě Čakovec (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Apartman Rafi

Apartman Rafi

Ubytování (Apartmán) Apartman Rafi. Apartman Rafi is located in Čakovec and offers a garden and a terrace. Ubytování Apartman Rafi se nachází ve městě Čakovec (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Mini Studio Apartment

Mini Studio Apartment

Ubytování (Apartmán) Mini Studio Apartment. Situated in Čakovec in the Međimurje County region, Mini Studio Apartment features a balcony. The air-conditioned accommodation is 22 km from Lendava. Ubytování Mini Studio Apartment se nachází ve městě Čakovec (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Ubytování ve městě Čakovec

Město Čakovec se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Čakovec.