Hledat

Ubytování

Ubytování město Sveti Martin na Muri

Ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko) máme celkem 32 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sveti Martin na Muri

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sveti Martin na Muri

Holiday Home Medimurski Ceker

10

Holiday Home Medimurski Ceker

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Medimurski Ceker. Holiday Home Med‘imurski Ceker má zahradu s grilem. Jedná se o samostatně stojící prázdninový dům ve Svetim Martinu na Muri. Ubytování Holiday Home Medimurski Ceker se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman "Polanec Sveti Martin"

10

Apartman "Polanec Sveti Martin"

Ubytování (Apartmán) Apartman "Polanec Sveti Martin". Set in Sveti Martin na Muri, 5 km from Sveti Martin Thermal Spa, Apartman "Polanec Sveti Martin" offers accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour... Ubytování Apartman "Polanec Sveti Martin" se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Apartment Bogdan

9,9

Apartment Bogdan

Ubytování (Apartmány) Apartment Bogdan. Apartment Bogdan offers accommodation in Sveti Martin na Muri, 21 km from Moravske-Toplice. Ubytování Apartment Bogdan se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Anna

9,9

Apartmani Anna

Ubytování (Apartmány) Apartmani Anna. Apartmani Anna se nachází v obci Sveti Martin na Muri a nabízí terasu s výhledem na řeku a do zahrady, balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Anna se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman HADELA

9,8

Apartman HADELA

Ubytování (Apartmán) Apartman HADELA. Located in Sveti Martin na Muri in the Međimurje County region, Apartman HADELA has a balcony. Ubytování Apartman HADELA se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Kuća za odmor ,,Oletić 2"

9,8

Kuća za odmor ,,Oletić 2"

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor ,,Oletić 2". Boasting mountain views, Kuća za odmor, Oletić 2" offers accommodation with barbecue facilities, a garden and a terrace, around 3,4 km from Sveti Martin... Ubytování Kuća za odmor ,,Oletić 2" se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Katruža

9,8

Apartman Katruža

Ubytování (Apartmán) Apartman Katruža. Set in Sveti Martin na Muri, Apartman Katruža offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman Katruža se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Golfer

9,8

Villa Golfer

Ubytování (Vila) Villa Golfer. Located in Sveti Martin na Muri in the Međimurje County region, Villa Golfer has a patio and garden views. Ubytování Villa Golfer se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Four Seasons House - Terme

9,8

Four Seasons House - Terme

Ubytování (Prázdninový dům) Four Seasons House - Terme. Four Seasons House - Terme se nachází v obci Sveti Martin na Muri, 23 km od Moravských Teplic, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory a do zahrady. Ubytování Four Seasons House - Terme se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 759 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor "JAPICA " . Gradiščak 85

9,8

Kuća za odmor "JAPICA " . Gradiščak 85

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor "JAPICA " . Gradiščak 85. Located just 2 km from Sveti Martin Thermal Spa, Kuća za odmor "JAPICA ". Ubytování Kuća za odmor "JAPICA " . Gradiščak 85 se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Oletić 4*

9,7

Apartmani Oletić 4*

Ubytování (Apartmán) Apartmani Oletić 4*. Apartmani Oletić 4 * je klimatizovaný apartmán se zázemím pro grilování ve Sveti Martin na Muri, 21 km od lázní Moravske Toplíce. Ubytování Apartmani Oletić 4* se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Apartments and Rooms Rea

9,7

Apartments and Rooms Rea

Ubytování (Apartmány) Apartments and Rooms Rea. Apartments and Rooms Rea se nachází v klidné části města Sveti Martin na Muri, poblíž lázeňského centra Sveti Martin a golfového klubu Međimurje, a nabízí... Ubytování Apartments and Rooms Rea se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 781 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Bubeki

9,6

Holiday Home Bubeki

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Bubeki. Holiday Home Bubeki leží na venkově a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a panoramatickým výhledem na okolní krajinu. Ubytování Holiday Home Bubeki se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 376 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman"KATJA"

9,6

Apartman"KATJA"

Ubytování (Prázdninový dům) Apartman"KATJA". Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartman"KATJA" is set in Sveti Martin na Muri. Ubytování Apartman"KATJA" se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dobranić - Kuća za odmor

9,5

Dobranić - Kuća za odmor

Ubytování (Prázdninové domy) Dobranić - Kuća za odmor. With garden views, Dobranić - Kuća za odmor is located in Sveti Martin na Muri and has a restaurant, a shared kitchen, bar, garden, barbecue and terrace. Ubytování Dobranić - Kuća za odmor se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Premium Apartment Barbara

9,3

Premium Apartment Barbara

Ubytování (Apartmán) Premium Apartment Barbara. Apartment Barbara se nachází jen 2 km od termálních lázní Sveti Martin. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci, balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Premium Apartment Barbara se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Kuća za odmor “Mita”

9,2

Kuća za odmor “Mita”

Ubytování (Apartmán) Kuća za odmor “Mita”. Featuring garden views, Kuća za odmor “Mita” provides accommodation with a patio and a kettle, around 7 km from Sveti Martin Thermal Spa. Ubytování Kuća za odmor “Mita” se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wellness Apartments Lapaz

8,8

Wellness Apartments Lapaz

Ubytování (Apartmány) Wellness Apartments Lapaz. Featuring a swimming pool, sauna and hot tub, Wellness Apartments Lapaz offers accommodation in Sveti Martin na Muri. Ubytování Wellness Apartments Lapaz se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dika

8,7

Apartment Dika

Ubytování (Apartmán) Apartment Dika. Set just 9 km from Sveti Martin Thermal Spa, Apartment Dika offers accommodation in Sveti Martin na Muri with access to a shared lounge, a garden, as well... Ubytování Apartment Dika se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Hotel Spa Golfer - LifeClass Terme Sveti Martin

8,7

Hotel Spa Golfer - LifeClass Terme Sveti Martin

Ubytování (Hotel) Hotel Spa Golfer - LifeClass Terme Sveti Martin. Hotel Spa Golfer - LifeClass Terme Sveti Martin nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi, velké wellness centrum a sportovní halu s hřištěm i fitness... Ubytování Hotel Spa Golfer - LifeClass Terme Sveti Martin se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 733 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Regina - LifeClass Terme Sveti Martin

8,4

Apartments Regina - LifeClass Terme Sveti Martin

Ubytování (Aparthotel) Apartments Regina - LifeClass Terme Sveti Martin. Apartments Regina - LifeClass Terme Sveti Martin se nachází na klidném místě na mělkém svahu uprostřed lesů a luk. Ubytování Apartments Regina - LifeClass Terme Sveti Martin se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 160 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Sv.Martin na Muru

Two-Bedroom Holiday Home in Sv.Martin na Muru

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Sv.Martin na Muru. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Two-Bedroom Holiday Home in Sv.Martin na Muru is set in Sveti Martin na Muri. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Sv.Martin na Muru se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Amazing home in Sveti Martin na Muri w/ Jacuzzi, Sauna and Outdoor swimming pool

Amazing home in Sveti Martin na Muri w/ Jacuzzi, Sauna and Outdoor swimming pool

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Sveti Martin na Muri w/ Jacuzzi, Sauna and Outdoor swimming pool. Boasting accommodation with a private pool, Amazing home in Sveti Martin na Muri w/ Jacuzzi, Sauna and Outdoor swimming pool is situated in Sveti Martin na... Ubytování Amazing home in Sveti Martin na Muri w/ Jacuzzi, Sauna and Outdoor swimming pool se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 272 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Sveti Martin na Muri

Město Sveti Martin na Muri se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 32 hotelů a ubytování ve městě Sveti Martin na Muri.