Hledat

Ubytování

Ubytování město Sveti Martin na Muri

Ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko) máme celkem 32 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sveti Martin na Muri

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sveti Martin na Muri

Apartment Sandra Toplice Sveti Martin

10

Apartment Sandra Toplice Sveti Martin

Ubytování (Apartmán) Apartment Sandra Toplice Sveti Martin. Set just 300 metres from Sveti Martin Thermal Spa, Apartment Sandra Toplice Sveti Martin offers accommodation in Sveti Martin na Muri with access to a... Ubytování Apartment Sandra Toplice Sveti Martin se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Holiday Home Medimurski Ceker

10

Holiday Home Medimurski Ceker

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Medimurski Ceker. Holiday Home Med‘imurski Ceker má zahradu s grilem. Jedná se o samostatně stojící prázdninový dům ve Svetim Martinu na Muri. Ubytování Holiday Home Medimurski Ceker se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Villa Magnolia

10

Villa Magnolia

Ubytování (Vila) Villa Magnolia. Villa Magnolia se nachází v obci Sveti Martin na Muri a nabízí bar, sdílený lounge, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na jezero. Ubytování Villa Magnolia se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Villa Brallissima

10

Villa Brallissima

Ubytování (Vila) Villa Brallissima. Situated in Donji Koncovčak, Villa Brallissima provides a private pool. This villa offers air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytování Villa Brallissima se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Studio apartman Šafarić

9,9

Studio apartman Šafarić

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Šafarić. Studio apartman se nachází v obci Sveti Martin na Muri, 1,1 km od termálních lázní Sveti Martin. Šafarić má obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Studio apartman Šafarić se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Apartment Bogdan

9,9

Apartment Bogdan

Ubytování (Apartmány) Apartment Bogdan. Apartment Bogdan offers accommodation in Sveti Martin na Muri, 21 km from Moravske-Toplice. Ubytování Apartment Bogdan se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Apartmani Anna

9,9

Apartmani Anna

Ubytování (Apartmány) Apartmani Anna. Apartmani Anna se nachází v obci Sveti Martin na Muri a nabízí terasu s výhledem na řeku a do zahrady, balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Anna se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Kuća za odmor ,,Oletić 2"

9,8

Kuća za odmor ,,Oletić 2"

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor ,,Oletić 2". Boasting mountain views, Kuća za odmor, Oletić 2" offers accommodation with barbecue facilities, a garden and a terrace, around 3,4 km from Sveti Martin... Ubytování Kuća za odmor ,,Oletić 2" se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Four Seasons House - Terme

9,8

Four Seasons House - Terme

Ubytování (Prázdninový dům) Four Seasons House - Terme. Four Seasons House - Terme se nachází v obci Sveti Martin na Muri, 23 km od Moravských Teplic, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory a do zahrady. Ubytování Four Seasons House - Terme se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Apartman Katruža

9,8

Apartman Katruža

Ubytování (Apartmán) Apartman Katruža. Set in Sveti Martin na Muri, Apartman Katruža offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman Katruža se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Villa Golfer

9,8

Villa Golfer

Ubytování (Vila) Villa Golfer. Located in Sveti Martin na Muri in the Međimurje County region, Villa Golfer has a patio and garden views. Ubytování Villa Golfer se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Kuća za odmor "JAPICA " . Gradiščak 85

9,8

Kuća za odmor "JAPICA " . Gradiščak 85

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor "JAPICA " . Gradiščak 85. Located just 2 km from Sveti Martin Thermal Spa, Kuća za odmor "JAPICA ". Ubytování Kuća za odmor "JAPICA " . Gradiščak 85 se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Apartments and Rooms Rea

9,7

Apartments and Rooms Rea

Ubytování (Apartmány) Apartments and Rooms Rea. Apartments and Rooms Rea se nachází v klidné části města Sveti Martin na Muri, poblíž lázeňského centra Sveti Martin a golfového klubu Međimurje, a nabízí... Ubytování Apartments and Rooms Rea se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Holiday Home Bubeki

9,6

Holiday Home Bubeki

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Bubeki. Holiday Home Bubeki leží na venkově a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a panoramatickým výhledem na okolní krajinu. Ubytování Holiday Home Bubeki se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Dvokrevetna soba "Polanec"

9,6

Dvokrevetna soba "Polanec"

Ubytování (Privát) Dvokrevetna soba "Polanec". Set in Sveti Martin na Muri, 5 km from Sveti Martin Thermal Spa, Soba "Polanec" provides accommodation with a restaurant, free WiFi, a 24-hour front desk,... Ubytování Dvokrevetna soba "Polanec" se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Apartman"KATJA"

9,6

Apartman"KATJA"

Ubytování (Prázdninový dům) Apartman"KATJA". Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartman"KATJA" is set in Sveti Martin na Muri. Ubytování Apartman"KATJA" se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Dobranić - Kuća za odmor

9,5

Dobranić - Kuća za odmor

Ubytování (Prázdninové domy) Dobranić - Kuća za odmor. With garden views, Dobranić - Kuća za odmor is located in Sveti Martin na Muri and has a restaurant, a shared kitchen, bar, garden, barbecue and terrace. Ubytování Dobranić - Kuća za odmor se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Kuća za odmor “Mita”

9,2

Kuća za odmor “Mita”

Ubytování (Apartmán) Kuća za odmor “Mita”. Featuring garden views, Kuća za odmor “Mita” provides accommodation with a patio and a kettle, around 7 km from Sveti Martin Thermal Spa. Ubytování Kuća za odmor “Mita” se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Wellness Apartments Lapaz

8,8

Wellness Apartments Lapaz

Ubytování (Apartmány) Wellness Apartments Lapaz. Featuring a swimming pool, sauna and hot tub, Wellness Apartments Lapaz offers accommodation in Sveti Martin na Muri. Ubytování Wellness Apartments Lapaz se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Hotel Spa Golfer - LifeClass Terme Sveti Martin

8,7

Hotel Spa Golfer - LifeClass Terme Sveti Martin

Ubytování (Hotel) Hotel Spa Golfer - LifeClass Terme Sveti Martin. Hotel Spa Golfer - LifeClass Terme Sveti Martin nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi, velké wellness centrum a sportovní halu s hřištěm i fitness... Ubytování Hotel Spa Golfer - LifeClass Terme Sveti Martin se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Apartments Regina - LifeClass Terme Sveti Martin

8,4

Apartments Regina - LifeClass Terme Sveti Martin

Ubytování (Aparthotel) Apartments Regina - LifeClass Terme Sveti Martin. Apartments Regina - LifeClass Terme Sveti Martin se nachází na klidném místě na mělkém svahu uprostřed lesů a luk. Ubytování Apartments Regina - LifeClass Terme Sveti Martin se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Premium Apartments Terme Sveti Martin

8

Premium Apartments Terme Sveti Martin

Ubytování (Apartmány) Premium Apartments Terme Sveti Martin. Premium Apartments se nachází 100 metrů od termálních lázní Sveti Martin. Ubytování Premium Apartments Terme Sveti Martin se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

“Residence Novak”

“Residence Novak”

Ubytování (Prázdninový dům) “Residence Novak”. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, “Residence Novak” is situated in Sveti Martin na Muri. Ubytování “Residence Novak” se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Holiday Home Vinola

Holiday Home Vinola

Ubytování (Vila) Holiday Home Vinola. Prázdninový dům Vinola se nachází 2,2 km od termálních lázní Sveti Martin a nabízí výhled na bazén, sezónní venkovní bazén, bar a sdílený lounge. Ubytování Holiday Home Vinola se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Holiday Home Hanna Toplice Sveti Martin

Holiday Home Hanna Toplice Sveti Martin

Ubytování (Vila) Holiday Home Hanna Toplice Sveti Martin. Holiday Home Hanna Toplice Sveti Martin se nachází asi 400 metrů od termálních lázní Sveti Martin a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem,... Ubytování Holiday Home Hanna Toplice Sveti Martin se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Holiday Home Charlize

Holiday Home Charlize

Ubytování (Prázdninové domy) Holiday Home Charlize. Holiday Home Charlize se nachází v obci Sveti Martin na Muri v regionu Međimurje, 2 km od termálních lázní Sveti Martin, a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování Holiday Home Charlize se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Apartments Dora Sveti Martin na Muri

Apartments Dora Sveti Martin na Muri

Ubytování (Apartmány) Apartments Dora Sveti Martin na Muri. Set in Jurovčak, 34 km from Bad Radkersburg, Apartmani Dora - Sv Martin na Muri offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Apartments Dora Sveti Martin na Muri se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Amazing home in Sveti Martin na Muri w/ Jacuzzi, Sauna and Outdoor swimming pool

Amazing home in Sveti Martin na Muri w/ Jacuzzi, Sauna and Outdoor swimming pool

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Sveti Martin na Muri w/ Jacuzzi, Sauna and Outdoor swimming pool. Boasting accommodation with a private pool, Amazing home in Sveti Martin na Muri w/ Jacuzzi, Sauna and Outdoor swimming pool is situated in Sveti Martin na... Ubytování Amazing home in Sveti Martin na Muri w/ Jacuzzi, Sauna and Outdoor swimming pool se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Ubytování ve městě Sveti Martin na Muri

Město Sveti Martin na Muri se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 32 hotelů a ubytování ve městě Sveti Martin na Muri.