Hledat

Ubytování

Ligurie

V regionu Ligurie (Itálie) máme celkem 12566 hotelů a ubytování.

Pro region Ligurie doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Janov (1171), La Spezia (1161), Sanremo (724), Levanto (470), Imperia (423), Rapallo (411), Finale Ligure (315), Monterosso al Mare (238), Alassio (221), Sestri Levante (206). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Ligurie

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Ligurie

APPARTAMENTO DANTE ALASSIO

10

APPARTAMENTO DANTE ALASSIO

Ubytování (Apartmán) APPARTAMENTO DANTE ALASSIO. APPARTAMENTO DANTE ALASSIO se nachází v Alassiu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování APPARTAMENTO DANTE ALASSIO se nachází ve městě Alassio (Itálie - Ligurie).

Attico di Silvy e Kikka

10

Attico di Silvy e Kikka

Ubytování (Apartmány) Attico di Silvy e Kikka. Attico di Silvy e Kikka se nachází asi 400 metrů od Bagni Lido di Arenzano a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na řeku. Ubytování Attico di Silvy e Kikka se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

A 5 minuti dal mare - Dolphin Beach House

10

A 5 minuti dal mare - Dolphin Beach House

Ubytování (Apartmány) A 5 minuti dal mare - Dolphin Beach House. A 5 minuti dal mare - Dolphin Beach House se nachází ve městě Spotorno, 1 km od paláce Spiaggia Torino a pláže Maremma, a nabízí klimatizované ubytování s... Ubytování A 5 minuti dal mare - Dolphin Beach House se nachází ve městě Spotorno (Itálie - Ligurie).

A Dream codice CITRA 010047-LT-0161

10

A Dream codice CITRA 010047-LT-0161

Ubytování (Apartmány) A Dream codice CITRA 010047-LT-0161. A Dream codice CITRA 010047-LT-0161 se nachází v Reccu, 500 metrů od pláže Recco a Recco Spiaggia Libera. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování A Dream codice CITRA 010047-LT-0161 se nachází ve městě Recco (Itálie - Ligurie).

Appartamento Giulia - Alassio

10

Appartamento Giulia - Alassio

Ubytování (Apartmány) Appartamento Giulia - Alassio. Appartamento Giulia - Alassio se nachází v Alassio, 100 metrů od pláže Alassio a 1,2 km od turistického přístavu Alassio. Ubytování Appartamento Giulia - Alassio se nachází ve městě Alassio (Itálie - Ligurie).

AceroRosso Farmhouse

10

AceroRosso Farmhouse

Ubytování (Prázdninové domy) AceroRosso Farmhouse. AceroRosso Farmhouse se nachází v Sarzaně, pouhých 7,6 km od kongresového centra Carrara. Ubytování AceroRosso Farmhouse se nachází ve městě Sarzana (Itálie - Ligurie).

Apartment Waldgrün

10

Apartment Waldgrün

Ubytování (Apartmány) Apartment Waldgrün. Apartment Waldgrün se nachází v Laives, 34 km od jezera Carezza a 35 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování Apartment Waldgrün se nachází ve městě Cervo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Carpe Diem A VILLA BARCA

10

Casa Carpe Diem A VILLA BARCA

Ubytování (Penzion) Casa Carpe Diem A VILLA BARCA. Casa Carpe Diem A VILLA BARCA se nachází v Casanově Lerrore a nabízí ubytování pouze pro dospělé, sezónní venkovní bazén, zahradu a gril. Ubytování Casa Carpe Diem A VILLA BARCA se nachází ve městě Casanova Lerrore (Itálie - Ligurie).

Casa del Colonello

10

Casa del Colonello

Ubytování (Apartmán) Casa del Colonello. Casa del Colonello se nachází ve Vallecrosii, pouhých 400 metrů od pláže Bagni Oasi a 450 metrů od pláže Mediterraneo. Ubytování Casa del Colonello se nachází ve městě Vallecrosia (Itálie - Ligurie).

Ca' Kira

10

Ca' Kira

Ubytování (Prázdninové domy) Ca' Kira. Ca' Kira se nachází v Molini di Triora a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ca' Kira se nachází ve městě Molini di Triora (Itálie - Ligurie).

Beautiful home in Grimaldi with 2 Bedrooms and Outdoor swimming pool

10

Beautiful home in Grimaldi with 2 Bedrooms and Outdoor swimming pool

Ubytování (Prázdninový dům) Beautiful home in Grimaldi with 2 Bedrooms and Outdoor swimming pool. Beautiful home in Grimaldi with 2 Bedrooms and Outdoor swimming pool se nachází v Grimaldi, 1,7 km od pláže Hawai a 14 km od Grimaldi Forum Monaco. Ubytování Beautiful home in Grimaldi with 2 Bedrooms and Outdoor swimming pool se nachází ve městě (Itálie - Ligurie).

Awesome home in Borzonasca with 2 Bedrooms and WiFi

10

Awesome home in Borzonasca with 2 Bedrooms and WiFi

Ubytování (Prázdninový dům) Awesome home in Borzonasca with 2 Bedrooms and WiFi. Stunning home in Borzonasca with 2 Bedrooms se nachází v Borzonasce a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Portofino je vzdálené 24 km. Ubytování Awesome home in Borzonasca with 2 Bedrooms and WiFi se nachází ve městě Borzonasca (Itálie - Ligurie).

CasaAmare

10

CasaAmare

Ubytování (Apartmány) CasaAmare. CasaAmare se nachází v Savoně, 600 metrů od pláže Fornaci a 44 km od janovského přístavu. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování CasaAmare se nachází ve městě Savona (Itálie - Ligurie).

Corradi Lovely & Central Flat

10

Corradi Lovely & Central Flat

Ubytování (Apartmány) Corradi Lovely & Central Flat. Corradi Lovely & Central Flat se nachází v Sanremu, 1,1 km od Bagni Paradiso, 1,3 km od pláže Lungomare Sanremo a 1,4 km od pláže Lido Foce. Ubytování Corradi Lovely & Central Flat se nachází ve městě Sanremo (Itálie - Ligurie).

Cosy Apartment with Terrace view in Sarzana Italy

10

Cosy Apartment with Terrace view in Sarzana Italy

Ubytování (Apartmán) Cosy Apartment with Terrace view in Sarzana Italy. Cosy Apartment with Terrace view in Sarzana Italy se nachází v letovisku Marinella di Sarzana, 700 metrů od pláže Marina di Carrara a 1,4 km od... Ubytování Cosy Apartment with Terrace view in Sarzana Italy se nachází ve městě Marinella di Sarzana (Itálie - Ligurie).

Casa Marina Town centre Citra 008055-LT-1752

10

Casa Marina Town centre Citra 008055-LT-1752

Ubytování (Apartmány) Casa Marina Town centre Citra 008055-LT-1752. Casa Marina Town centre Citra 008055-LT-1752 se nachází v centru Sanrema, kousek od pláže Spiaggia Libera Attrezzata a Terrazza. Ubytování Casa Marina Town centre Citra 008055-LT-1752 se nachází ve městě Sanremo (Itálie - Ligurie).

La Casa di Andre

10

La Casa di Andre

Ubytování (Apartmány) La Casa di Andre. La Casa di Andre se nachází v centru Sanrema, kousek od náměstí Bresca a katedrály San Siro. Ubytování La Casa di Andre se nachází ve městě Sanremo (Itálie - Ligurie).

La DaMa di Santa

10

La DaMa di Santa

Ubytování (Apartmány) La DaMa di Santa. La DaMa di Santa se nachází v Santa Margherita Ligure, 1,1 km od pláže Bagni Rosa a 1,3 km od Spiaggia Minaglia. Nabízí dětské hřiště a sdílený lounge. Ubytování La DaMa di Santa se nachází ve městě Santa Margherita Ligure (Itálie - Ligurie).

Finestre sul Mare

10

Finestre sul Mare

Ubytování (Farma) Finestre sul Mare. Finestre sul Mare se nachází v San Lorenzo al Mare. Farma poskytuje výhled na moře a je vzdálená 16 km od Sanrema. Farma má TV s plochou obrazovkou. Ubytování Finestre sul Mare se nachází ve městě San Lorenzo al Mare (Itálie - Ligurie).

Foscolo 20

10

Foscolo 20

Ubytování (Apartmány) Foscolo 20. Foscolo 20 se nachází v La Spezii, 1,7 km od hradu sv. Jiří a 1,8 km od přístavu. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Foscolo 20 se nachází ve městě La Spezia (Itálie - Ligurie).

Fornaci 9 RivieraHoliday

10

Fornaci 9 RivieraHoliday

Ubytování (Apartmán) Fornaci 9 RivieraHoliday. Fornaci 9 RivieraHoliday se nachází v Pietra Ligure a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Fornaci 9 RivieraHoliday se nachází ve městě Pietra Ligure (Itálie - Ligurie).

FANTASTICO APPARTAMENTO CON VISTA MARE IN PINETA

10

FANTASTICO APPARTAMENTO CON VISTA MARE IN PINETA

Ubytování (Apartmány) FANTASTICO APPARTAMENTO CON VISTA MARE IN PINETA. FANTASTICO APPARTAMENTO CON VISTA MARE IN PINETA se nachází ve Varazze, 1,8 km od pláže Cala Loca a 1,9 km od pláže Cala Torcida. Nabízí výhled na moře. Ubytování FANTASTICO APPARTAMENTO CON VISTA MARE IN PINETA se nachází ve městě Varazze (Itálie - Ligurie).

Homes in Genoa - Country Retreat

10

Homes in Genoa - Country Retreat

Ubytování (Apartmány) Homes in Genoa - Country Retreat. Situated in Valbrevenna, 28 km from University of Genoa, 31 km from Port of Genoa and 26 km from Corvetto Square, Homes in Genoa - Country Retreat features... Ubytování Homes in Genoa - Country Retreat se nachází ve městě Casa Genova (Itálie - Ligurie).

Il Poggio del Castello La Casa Dei Gio - Greta

10

Il Poggio del Castello La Casa Dei Gio - Greta

Ubytování (Prázdninový dům) Il Poggio del Castello La Casa Dei Gio - Greta. Il Poggio del Castello La Casa Dei Gio - Greta se nachází v Diano Castello, v blízkosti Spiaggia Bagni Delfino a 1,9 km od Spiaggia Libera Attrezzata Al... Ubytování Il Poggio del Castello La Casa Dei Gio - Greta se nachází ve městě Diano Castello (Itálie - Ligurie).

Happy Family Apartments Lavagna

10

Happy Family Apartments Lavagna

Ubytování (Apartmány) Happy Family Apartments Lavagna. Happy Family Apartments Lavagna se nachází v centru Janova, 3 km od pláže Punta Vagno a necelý 1 km od janovské univerzity, a nabízí klimatizaci. Ubytování Happy Family Apartments Lavagna se nachází ve městě Casa Genova (Itálie - Ligurie).

Gomitolo di mare

10

Gomitolo di mare

Ubytování (Prázdninové domy) Gomitolo di mare. Gomitolo di mare se nachází v Cavi di Lavagna, 100 metrů od pláže Cavi di Lavagna, 1,1 km od pláže Lavagna a 1,5 km od pláže La Goletta, a nabízí terasu. Ubytování Gomitolo di mare se nachází ve městě Cavi di Lavagna (Itálie - Ligurie).

da Higgins

10

da Higgins

Ubytování (Vily) da Higgins. Da Higgins se nachází v Santa Margherita Ligure, 600 metrů od pláže Santa Margherita Ligure a 800 metrů od pláže San Michele di Pagano. Ubytování da Higgins se nachází ve městě Santa Margherita Ligure (Itálie - Ligurie).

H11 [LUXURY SANREMO] Centro - Elegante - Casinò

10

H11 [LUXURY SANREMO] Centro - Elegante - Casinò

Ubytování (Apartmány) H11 [LUXURY SANREMO] Centro - Elegante - Casinò. H11 [LUXURY SANREMO] se nachází v centru Sanrema, kousek od pláží Terrazza a Bagni Oasis. Ubytování H11 [LUXURY SANREMO] Centro - Elegante - Casinò se nachází ve městě Sanremo (Itálie - Ligurie).

Nice apartment in Recco with WiFi and 2 Bedrooms

10

Nice apartment in Recco with WiFi and 2 Bedrooms

Ubytování (Apartmány) Nice apartment in Recco with WiFi and 2 Bedrooms. Ubytování se nachází 1,3 km od pláže Spiaggia Libera a 1,6 km od pláže Spiaggia dei. Ubytování Nice apartment in Recco with WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě Recco (Itálie - Ligurie).

Locazione Turistica Miche

10

Locazione Turistica Miche

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica Miche. Locazione Turistica Miche se nachází v obci Collabassa, 33 km od pevnosti Forte di Santa Tecla, náměstí Bresca a 34 km od katedrály San Siro. Ubytování Locazione Turistica Miche se nachází ve městě Collabassa (Itálie - Ligurie).

Locazione Turistica Rosmarino

10

Locazione Turistica Rosmarino

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Rosmarino. Locazione Turistica Rosmarino se nachází v Chiappě v Ligurii a nabízí terasu. 31 km od Finale Ligure. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Locazione Turistica Rosmarino se nachází ve městě Chiappa (Itálie - Ligurie).

Locazione Turistica Primavera - PGI131

10

Locazione Turistica Primavera - PGI131

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Primavera - PGI131. Locazione Turistica Primavera - PGI131 se nachází ve městě Poggi, necelý 1 km od pláže Spiaggia Baia Salata a 2,3 km od pláže Spiaggia D'Oro, a nabízí... Ubytování Locazione Turistica Primavera - PGI131 se nachází ve městě Poggi (Itálie - Ligurie).

Locazione Turistica Cristina

10

Locazione Turistica Cristina

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Cristina. Locazione Turistica Cristina se nachází v Rapallo, necelý 1 km od pláže Rapallo a 20 minut chůze od pláže San Michele di Pagano, a nabízí balkon. Ubytování Locazione Turistica Cristina se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

Locazione Turistica Casa Nicoló

10

Locazione Turistica Casa Nicoló

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Casa Nicoló. Locazione Turistica Casa Nicoló se nachází v Poggiu, 1,6 km od pláže Tre Ponti, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. 2,8 km od Bagni Paradiso. Ubytování Locazione Turistica Casa Nicoló se nachází ve městě Poggio (Itálie - Ligurie).

Locazione Turistica U Figu du Camin

10

Locazione Turistica U Figu du Camin

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica U Figu du Camin. Villa Viani v Ligurii, Locazione Turistica U Figu du Camin má terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Locazione Turistica U Figu du Camin se nachází ve městě Villa Viani (Itálie - Ligurie).

Al campanile

10

Al campanile

Ubytování (Apartmány) Al campanile. Al campanile se nachází v Albisola Superiore a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Al campanile se nachází ve městě Albisola Superiore (Itálie - Ligurie).

l'ora blu appartamento/monolocale 2/3 persone

10

l'ora blu appartamento/monolocale 2/3 persone

Ubytování (Apartmán) l'ora blu appartamento/monolocale 2/3 persone. L'ora blu appartamento/monolocale 2/3 persone se nachází v Santa Margherita Ligure, 300 metrů od pláže Santa Margherita Ligure, necelý 1 km od pláže Bagni... Ubytování l'ora blu appartamento/monolocale 2/3 persone se nachází ve městě Santa Margherita Ligure (Itálie - Ligurie).

Juliet - apartment in Liguria 5 Terre UNESCO site

10

Juliet - apartment in Liguria 5 Terre UNESCO site

Ubytování (Prázdninové domy) Juliet - apartment in Liguria 5 Terre UNESCO site. Juliet - apartment in Liguria 5 má balkon s výhledem do zahrady, zahradu a terasu. Ubytování Juliet - apartment in Liguria 5 Terre UNESCO site se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

Locazione Turistica Al Monastero

10

Locazione Turistica Al Monastero

Ubytování (Apartmány) Locazione Turistica Al Monastero. Locazione Turistica Al Monastero se nachází v Porto Maurizio, pouhých 350 metrů od pláže Spiaggia D'Oro a 700 metrů od pláže Spiaggia Baia Salata, a nabízí... Ubytování Locazione Turistica Al Monastero se nachází ve městě Porto Maurizio (Itálie - Ligurie).

Locazione Turistica 8 1-2

10

Locazione Turistica 8 1-2

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica 8 1-2. Locazione Turistica 8 1-2 se nachází v letovisku Imperia, pouhých 250 metrů od pláže Spiaggia D'Oro, a nabízí ubytování u pláže s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Locazione Turistica 8 1-2 se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

Medieval mountain setting with private garden

10

Medieval mountain setting with private garden

Ubytování (Prázdninové domy) Medieval mountain setting with private garden. Medieval mountain setting with private garden se nachází v obci Colletta, pouhých 26 km od jeskyní Toirano, a nabízí ubytování se zahradou a bezplatným... Ubytování Medieval mountain setting with private garden se nachází ve městě Colletta (Itálie - Ligurie).

Locazione Turistica Mare Largo

10

Locazione Turistica Mare Largo

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Mare Largo. Locazione Turistica Mare Largo se nachází v Mortola Superiore, 1,9 km od pláže Hawai a 2,8 km od Spiaggia di Latte. Nabízí výhled na moře. Ubytování Locazione Turistica Mare Largo se nachází ve městě Mortola Superiore (Itálie - Ligurie).

[SUITE IPPOCAMPO]☆☆☆☆☆ vista mare, relax, parcheggio

10

[SUITE IPPOCAMPO]☆☆☆☆☆ vista mare, relax, parcheggio

Ubytování (Apartmány) [SUITE IPPOCAMPO]☆☆☆☆☆ vista mare, relax, parcheggio. [SUITE IPPOCAMPO]Toto ubytování s balkonem se nachází v Sanremu, pouhých 400 metrů od pláže Capo Nero a 550 metrů od pláže Bagni Serenella. Ubytování [SUITE IPPOCAMPO]☆☆☆☆☆ vista mare, relax, parcheggio se nachází ve městě (Itálie - Ligurie).

Sea View Suite Apartment In Historic Villa, Exclusive Experience

10

Sea View Suite Apartment In Historic Villa, Exclusive Experience

Ubytování (Apartmán) Sea View Suite Apartment In Historic Villa, Exclusive Experience. Klimatizovaný apartmán s výhledem na moře, soukromým bazénem, terasou a výhledem na bazén. Ubytování Sea View Suite Apartment In Historic Villa, Exclusive Experience se nachází ve městě (Itálie - Ligurie).

sommacon house

10

sommacon house

Ubytování (Apartmány) sommacon house. sommacon house se nachází v Sanremu, necelý 1 km od Spiaggia Libera Attrezzata a 12 minut chůze od pláže Terrazza, a nabízí klimatizované ubytování s... Ubytování sommacon house se nachází ve městě (Itálie - Ligurie).

Villa con piscina tra Versilia e Cinque Terre

10

Villa con piscina tra Versilia e Cinque Terre

Ubytování (Vily) Villa con piscina tra Versilia e Cinque Terre. Villa con piscina tra Versilia e Cinque Terre se nachází v obci Luni a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na bazén. Ubytování Villa con piscina tra Versilia e Cinque Terre se nachází ve městě Luni (Itálie - Ligurie).

Villa Gioia - The Italian Luxury

10

Villa Gioia - The Italian Luxury

Ubytování (Vila) Villa Gioia - The Italian Luxury. Villa Gioia - The Italian Luxury se nachází v Sori, 750 metrů od pláže Bagni la Rotonda, 1,8 km od pláže Ciappea a 2,3 km od pláže Recco. Ubytování Villa Gioia - The Italian Luxury se nachází ve městě (Itálie - Ligurie).

Foglia di Quercia

10

Foglia di Quercia

UbytováníFoglia di Quercia. Foglia di Quercia is situated in Savona. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Foglia di Quercia se nachází ve městě Savona (Itálie - Ligurie).

Fiordaliso

10

Fiordaliso

UbytováníFiordaliso. Fiordaliso is located in Santo Stefano dʼAveto. This property offers access to a balcony and free private parking. Ubytování Fiordaliso se nachází ve městě Santo Stefano dʼAveto (Itálie - Ligurie).

BOUGANVILLE APARTMENT - Ampio, centrale, 300 mt dal mare

10

BOUGANVILLE APARTMENT - Ampio, centrale, 300 mt dal mare

UbytováníBOUGANVILLE APARTMENT - Ampio, centrale, 300 mt dal mare. BOUGANVILLE APARTMENT - Ampio, centrale, 300 mt dal mare nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na moře, asi 600 metrů od Bagni Paradiso. Ubytování BOUGANVILLE APARTMENT - Ampio, centrale, 300 mt dal mare se nachází ve městě Sanremo (Itálie - Ligurie).

Ubytování v městech regionu Ligurie

Ubytování v městech regionu Ligurie

Ubytování v regionu Ligurie - Itálie

Momentálně pro vás evidujeme celkem 12566 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Ligurie.

Pro region Ligurie doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Janov (1171), La Spezia (1161), Sanremo (724), Levanto (470), Imperia (423), Rapallo (411), Finale Ligure (315), Monterosso al Mare (238), Alassio (221), Sestri Levante (206). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Region Ligurie může být skvělým místem pro strávení dovolené.