Hledat

Ubytování

Ubytování město Rapallo

Ve městě Rapallo (Itálie) máme celkem 411 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Rapallo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rapallo

Locazione Turistica Cristina

10

Locazione Turistica Cristina

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Cristina. Locazione Turistica Cristina se nachází v Rapallo, necelý 1 km od pláže Rapallo a 20 minut chůze od pláže San Michele di Pagano, a nabízí balkon. Ubytování Locazione Turistica Cristina se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

Cerisola Flexyrent Parking + AC

10

Cerisola Flexyrent Parking + AC

UbytováníCerisola Flexyrent Parking + AC. Cerisola Flexyrent Parking + AC se nachází v Rapallo, 2,1 km od pláže San Michele di Pagana, 2,4 km od Spiaggia pubblica Travello a 17 km od Casa Carbone. Ubytování Cerisola Flexyrent Parking + AC se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

Viky

10

Viky

UbytováníViky. Viky se nachází v Rapallo, 1,1 km od pláže Rapallo a 2,1 km od pláže San Michele di Pagana. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Viky se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

Appartamento Super Central

10

Appartamento Super Central

UbytováníAppartamento Super Central. Boasting city views, Appartamento Super Central features accommodation with a balcony, around 200 metres from Rapallo Beach. Ubytování Appartamento Super Central se nachází ve městě (Itálie - Ligurie).

CasaPink (010046-LT-1159)

10

CasaPink (010046-LT-1159)

Ubytování (Apartmán) CasaPink (010046-LT-1159). CasaPink (010046-LT-1159) se nachází v Rapallo a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování CasaPink (010046-LT-1159) se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

La stella

10

La stella

Ubytování (Apartmány) La stella. La stella se nachází v Rapallo, pouhých 500 metrů od pláže Rapallo a 1,2 km od pláže San Michele di Pagano. 1,4 km od lanovky Spiaggia pubblica Travello. Ubytování La stella se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

Casa Girasole

10

Casa Girasole

UbytováníCasa Girasole. Casa Girasole se nachází v Rapallo, 800 metrů od pláže Rapallo, 1,7 km od pláže San Michele di Pagana a 2,1 km od Spiaggia pubblica Travello. Ubytování Casa Girasole se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

RELAX SOLE MARE E PANORAMA

10

RELAX SOLE MARE E PANORAMA

Ubytování (Apartmán) RELAX SOLE MARE E PANORAMA. RELAX SOLE MARE E PANORAMA se nachází asi 300 metrů od pláže Rapallo a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na moře. Ubytování RELAX SOLE MARE E PANORAMA se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

Italian Riviera Apartment

10

Italian Riviera Apartment

UbytováníItalian Riviera Apartment. Italian Riviera Apartment se nachází v Rapallo, 1,1 km od pláže Rapallo a 1,8 km od pláže San Michele di Pagana. Ubytování Italian Riviera Apartment se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

AREA di Gabri e Alfo - Rapallo Gate's House

10

AREA di Gabri e Alfo - Rapallo Gate's House

Ubytování (Apartmány) AREA di Gabri e Alfo - Rapallo Gate's House. AREA di Gabri e Alfo - Rapallo Gate's House se nachází asi 1,3 km od pláže Rapallo a nabízí výhled do zahrady, restauraci, sezónní venkovní bazén a bar. Ubytování AREA di Gabri e Alfo - Rapallo Gate's House se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

Appartamento con biciclette

10

Appartamento con biciclette

UbytováníAppartamento con biciclette. Located in Rapallo, less than 1 km from Rapallo Beach and 1. Ubytování Appartamento con biciclette se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

Maison Mazzini48

10

Maison Mazzini48

UbytováníMaison Mazzini48. Maison Mazzini48 se nachází v Rapallo, 300 metrů od pláže Rapallo, 1,3 km od pláže San Michele di Pagana a 1,7 km od Spiaggia pubblica Travello. Ubytování Maison Mazzini48 se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

House On Top Relax

10

House On Top Relax

Ubytování (Apartmány) House On Top Relax. House se nachází v Rapallo, necelý 1 km od pláže Rapallo, 20 minut chůze od pláže San Michele di Pagano a 1,9 km od Spiaggia pubblica Travello. Ubytování House On Top Relax se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

ALTIDO Beautiful family flat with a Sea View

10

ALTIDO Beautiful family flat with a Sea View

UbytováníALTIDO Beautiful family flat with a Sea View. ALTIDO Beautiful family flat with a Sea View is set in Rapallo, 1.1 km from San Michele di Pagana Beach, 1. Ubytování ALTIDO Beautiful family flat with a Sea View se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

Casa dei Fiordalisi

10

Casa dei Fiordalisi

UbytováníCasa dei Fiordalisi. Casa dei Fiordalisi se nachází asi 2,2 km od pláže San Michele di Pagana a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Casa dei Fiordalisi se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

San Michele di Pagana with parking

10

San Michele di Pagana with parking

UbytováníSan Michele di Pagana with parking. San Michele di Pagana se nachází v Rapallo, 400 metrů od Spiaggia pubblica Travello, 700 metrů od pláže Prelo a 19 km od Casa Carbone. Ubytování San Michele di Pagana with parking se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

TORRE D'AVORIO APPARTAMENTO 126 mq piu'terrazzo 25 mq - TOTALLY NEW 250 M FROM DOWNTOWN - SKY e NETFLIX - toll parking at 15 euro per day to be booked in advance -subject to availability

9,9

TORRE D'AVORIO APPARTAMENTO 126 mq piu'terrazzo 25 mq - TOTALLY NEW 250 M FROM DOWNTOWN - SKY e NETFLIX - toll parking at 15 euro per day to be booked in advance -subject to availability

Ubytování (Apartmány) TORRE D'AVORIO APPARTAMENTO 126 mq piu'terrazzo 25 mq - TOTALLY NEW 250 M FROM DOWNTOWN - SKY e NETFLIX - toll parking at 15 euro per day to be booked in advance -subject to availability. TORRE D'AVORIO APPARTAMENTO 126 mq piu'terrazzo se nachází v Rapallo, 700 metrů od pláže Rapallo a 1,7 km od pláže San Michele di Pagana. Ubytování TORRE D'AVORIO APPARTAMENTO 126 mq piu'terrazzo 25 mq - TOTALLY NEW 250 M FROM DOWNTOWN - SKY e NETFLIX - toll parking at 15 euro per day to be booked in advance -subject to availability se nachází ve městě (Itálie - Ligurie).

Casa Oliveta

9,9

Casa Oliveta

UbytováníCasa Oliveta. Casa Oliveta se nachází v Rapallo, jen 1,9 km od pláže Rapallo. Nabízí ubytování s výhledem na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Oliveta se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

Casetta Mazzini

9,8

Casetta Mazzini

UbytováníCasetta Mazzini. Casetta Mazzini se nachází v Rapallo, 1,2 km od pláže San Michele di Pagana, 1,6 km od Spiaggia pubblica Travello a 17 km od Casa Carbone. Ubytování Casetta Mazzini se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

ELEGANT HOUSE BY THE SEA RAPALLO - 50 mt from the sea

9,8

ELEGANT HOUSE BY THE SEA RAPALLO - 50 mt from the sea

UbytováníELEGANT HOUSE BY THE SEA RAPALLO - 50 mt from the sea. ELEGANT HOUSE BY THE SEA poskytuje výhled do zahrady. Ubytování ELEGANT HOUSE BY THE SEA RAPALLO - 50 mt from the sea se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

Casa Luigina

9,8

Casa Luigina

UbytováníCasa Luigina. Casa Luigina se nachází v Rapallo, 400 metrů od pláže Rapallo, 1,4 km od pláže San Michele di Pagana a 1,8 km od Spiaggia pubblica Travello. Ubytování Casa Luigina se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

Villa Porto Rapallo

9,8

Villa Porto Rapallo

UbytováníVilla Porto Rapallo. Villa Porto Rapallo se nachází v Rapallo, 200 metrů od pláže Rapallo, a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Porto Rapallo se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

Il Terrazzo sul Tigullio

9,8

Il Terrazzo sul Tigullio

Ubytování (Apartmán) Il Terrazzo sul Tigullio. Il Terrazzo sul Tigullio se nachází v Rapallo, 450 metrů od Spiaggia pubblica Travello a 550 metrů od pláže Stella. Nabízí zahradu a výhled na moře. Ubytování Il Terrazzo sul Tigullio se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

La Casa di Sisi

9,8

La Casa di Sisi

UbytováníLa Casa di Sisi. La Casa di Sisi se nachází asi 1,2 km od pláže Rapallo a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování La Casa di Sisi se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

Stunning apartment in Rapallo with 2 Bedrooms and WiFi

9,7

Stunning apartment in Rapallo with 2 Bedrooms and WiFi

UbytováníStunning apartment in Rapallo with 2 Bedrooms and WiFi. Stunning apartment in Rapallo with 2 Bedrooms and Wi-Fi se nachází v Rapallo, 200 metrů od pláže Rapallo a 1,1 km od pláže San Michele di Pagana, a nabízí... Ubytování Stunning apartment in Rapallo with 2 Bedrooms and WiFi se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

Studio Rosso by Interhome

9,7

Studio Rosso by Interhome

UbytováníStudio Rosso by Interhome. Studio Rosso by Interhome se nachází v Rapallo, 300 metrů od pláže Rapallo a 1,2 km od pláže San Michele di Pagana. Nabízí klimatizaci. Ubytování Studio Rosso by Interhome se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

The Sun

9,7

The Sun

UbytováníThe Sun. The Sun se nachází asi 1,5 km od pláže San Michele di Pagana a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na město. Ubytování The Sun se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

Casa Pomaro-sul mare-vicino a Portofino

9,7

Casa Pomaro-sul mare-vicino a Portofino

UbytováníCasa Pomaro-sul mare-vicino a Portofino. Casa Pomaro-sul mare-vicino se nachází 300 metrů od Spiaggia pubblica Travello a 500 metrů od pláže Prelo v Rapallo. Ubytování Casa Pomaro-sul mare-vicino a Portofino se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

Portofino Maison Due

9,7

Portofino Maison Due

UbytováníPortofino Maison Due. Portofino Maison Due se nachází asi 300 metrů od pláže San Michele di Pagana a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na moře. Ubytování Portofino Maison Due se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

Villetta in Riviera

9,7

Villetta in Riviera

UbytováníVilletta in Riviera. Villetta in Riviera se nachází v Rapallo, jen 2,5 km od pláže Rapallo. Nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Villetta in Riviera se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

La casa di JULIA

9,7

La casa di JULIA

Ubytování (Apartmány) La casa di JULIA. La casa di JULIA se nachází v Rapallo a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování La casa di JULIA se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

La Dimora del Piccolo Buddha

9,7

La Dimora del Piccolo Buddha

UbytováníLa Dimora del Piccolo Buddha. La Dimora del Piccolo Buddha se nachází v obci Rapallo v Ligurii a nabízí balkon. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La Dimora del Piccolo Buddha se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

Noemi House

9,7

Noemi House

UbytováníNoemi House. Noemi House se nachází v Rapallo. Ubytování Noemi House se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

Mansarda al mare

9,7

Mansarda al mare

Ubytování (Apartmány) Mansarda al mare. Mansarda al mare se nachází v Rapallo, 1,2 km od pláže Rapallo a 2 km od pláže San Michele di Pagana, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Mansarda al mare se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

Casa Da Cri

9,7

Casa Da Cri

UbytováníCasa Da Cri. Casa Da Cri se nachází v Rapallo, 1,5 km od pláže San Michele di Pagana, 1,8 km od Spiaggia pubblica Travello a 17 km od Casa Carbone. Ubytování Casa Da Cri se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

Gassa d'Amante Appartamento

9,7

Gassa d'Amante Appartamento

UbytováníGassa d'Amante Appartamento. Gassa d'Amante Appartamento se nachází v Rapallo, 600 metrů od pláže Rapallo, 1,2 km od pláže San Michele di Pagana a 1,6 km od Spiaggia pubblica Travello. Ubytování Gassa d'Amante Appartamento se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

S.A.R.A. La tecnologia che cercavi

9,7

S.A.R.A. La tecnologia che cercavi

UbytováníS.A.R.A. La tecnologia che cercavi. S.A.R.A. La tecnologia che cercavi se nachází v Rapallo, 2,3 km od pláže San Michele di Pagana, 2,7 km od Spiaggia pubblica Travello a 18 km od Casa... Ubytování S.A.R.A. La tecnologia che cercavi se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

La terrazza nel cuore di Rapallo

9,7

La terrazza nel cuore di Rapallo

UbytováníLa terrazza nel cuore di Rapallo. La terrazza nel cuore di Rapallo se nachází v Rapallo, 300 metrů od pláže Rapallo a 1,2 km od pláže San Michele di Pagana. Ubytování La terrazza nel cuore di Rapallo se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

[Centro-Storico] Tutto a 2 passi

9,7

[Centro-Storico] Tutto a 2 passi

Ubytování[Centro-Storico] Tutto a 2 passi. Offering inner courtyard views, [Centro-Storico] Tutto a 2 passi is an accommodation set in Rapallo, 1.4 km from San Michele di Pagana Beach and 1. Ubytování [Centro-Storico] Tutto a 2 passi se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

Casa Argentina

9,6

Casa Argentina

Ubytování (Apartmán) Casa Argentina. Casa Argentina se nachází v Rapallo a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Casa Argentina se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

Civico69

9,6

Civico69

Ubytování (Apartmán) Civico69. Civico69 se nachází v Rapallo, 1,4 km od pláže San Michele di Pagana, 1,7 km od Spiaggia pubblica Travello a 2,1 km od pláže Prelo, a nabízí ubytování s... Ubytování Civico69 se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

MariGiu

9,6

MariGiu

UbytováníMariGiu. MariGiu se nachází v Rapallo, 1,5 km od pláže Rapallo a 2,2 km od pláže San Michele di Pagana, a nabízí klimatizaci. Ubytování MariGiu se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

Dipinto di Blu

9,6

Dipinto di Blu

UbytováníDipinto di Blu. Dipinto di Blu se nachází v Rapallo, 1,2 km od pláže Rapallo a 2,3 km od pláže San Michele di Pagana. Nabízí klimatizaci. Ubytování Dipinto di Blu se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

Camera privata nell'appartamento in zona residenziale con 2 piscine

9,6

Camera privata nell'appartamento in zona residenziale con 2 piscine

UbytováníCamera privata nell'appartamento in zona residenziale con 2 piscine. Camera privata nell'appartamento in zona residenziale con 2 piscine se nachází v Rapallo, 1,4 km od pláže Rapallo, a nabízí sezónní venkovní bazén, terasu... Ubytování Camera privata nell'appartamento in zona residenziale con 2 piscine se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

La Vie En Rose

9,6

La Vie En Rose

Ubytování (Apartmán) La Vie En Rose. La Vie En Rose se nachází v Rapallo, 400 metrů od pláže Rapallo a 1,5 km od pláže San Michele di Pagana. Ubytování La Vie En Rose se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

Casa Paola

9,6

Casa Paola

Ubytování (Apartmány) Casa Paola. Casa Paola se nachází necelý 1 km od pláže Rapallo a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Paola se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

La Baita Di San Massimo

9,6

La Baita Di San Massimo

UbytováníLa Baita Di San Massimo. La Baita Di San Massimo se nachází v Rapallo, 19 km od Casa Carbone a 33 km od Janovské univerzity. Ubytování La Baita Di San Massimo se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

Villa Mares - free garage

9,6

Villa Mares - free garage

UbytováníVilla Mares - free garage. Villa Mares - free garage se nachází asi 600 metrů od pláže Rapallo a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Villa Mares - free garage se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

Italianway - Tubino 8

9,5

Italianway - Tubino 8

Ubytování (Apartmán) Italianway - Tubino 8. Italianway - Tubino 8 se nachází ve městě Rapallo, pouhých 650 metrů od pláže Rapallo, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Italianway - Tubino 8 se nachází ve městě Rapallo (Itálie - Ligurie).

Timone by PortofinoHomes

9,5

Timone by PortofinoHomes

Ubytování (Apartmány) Timone by PortofinoHomes. Timone by PortofinoHomes se nachází v Rapallo, 1,7 km od pláže Rapallo, 2,5 km od pláže San Michele di Pagana a 2,9 km od Spiaggia pubblica Travello. Ubytování Timone by PortofinoHomes se nachází ve městě (Itálie - Ligurie).

Ubytování ve městě Rapallo

Město Rapallo se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 411 hotelů a ubytování ve městě Rapallo.