Hledat

Ubytování

Ubytování město Janov

Ve městě Janov (Itálie) máme celkem 1171 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Janov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Janov

Case Poggio: antico alpeggio con idromassaggio

10

Case Poggio: antico alpeggio con idromassaggio

UbytováníCase Poggio: antico alpeggio con idromassaggio. Case Poggio: antico alpeggio con idromassaggio se nachází v Neirone a nabízí vířivku. Ubytování Case Poggio: antico alpeggio con idromassaggio se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

Casa Sorina

10

Casa Sorina

UbytováníCasa Sorina. Casa Sorina se nachází v Apricale, 26 km od katedrály San Siro, 29 km od Forte di Santa Tecla a 29 km od náměstí Bresca. Ubytování Casa Sorina se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

Nature House Custu Giancu

10

Nature House Custu Giancu

UbytováníNature House Custu Giancu. Nature House Custu Giancu se nachází v obci Cichero, 17 km od Casa Carbone a 40 km od hradu Castello Brown. Nabízí gril a výhled do zahrady. Ubytování Nature House Custu Giancu se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

House Leomar

10

House Leomar

Ubytování (Apartmán) House Leomar. House LEOMAR se nachází v Janově, 6 km od ulice Via Garibaldi a Janovské univerzity, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování House Leomar se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

LA CASETTA del MIRTILLO ROSSO

10

LA CASETTA del MIRTILLO ROSSO

UbytováníLA CASETTA del MIRTILLO ROSSO. Set in Santo Stefano dʼAveto in the Liguria region, LA CASETTA del MIRTILLO ROSSO has a garden. Ubytování LA CASETTA del MIRTILLO ROSSO se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

Agriturismo Terre di Ginepro

9,9

Agriturismo Terre di Ginepro

Ubytování (Farma) Agriturismo Terre di Ginepro. Agriturismo Terre di Ginepro se nachází v Borghettu a nabízí sezónní venkovní bazén. Ubytování Agriturismo Terre di Ginepro se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

Azzuleo Apartment

9,8

Azzuleo Apartment

Ubytování (Prázdninový dům) Azzuleo Apartment. Azzuleo Apartment se nachází asi 1 km od pláže Noli a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na bazén. Ubytování Azzuleo Apartment se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

La Casa di Sturla a soli 900 mt dal Gaslini

9,8

La Casa di Sturla a soli 900 mt dal Gaslini

Ubytování (Apartmán) La Casa di Sturla a soli 900 mt dal Gaslini. La Casa di Sturla a soli 900 mt dal Gaslini se nachází v Janově, 6 km od ulice Via Garibaldi, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a nepřetržitě... Ubytování La Casa di Sturla a soli 900 mt dal Gaslini se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

ALTIDO Exclusive Flat for 6 near Cathedral of Genoa

9,7

ALTIDO Exclusive Flat for 6 near Cathedral of Genoa

Ubytování (Apartmán) ALTIDO Exclusive Flat for 6 near Cathedral of Genoa. ALTIDO Exclusive Flat for 6 near Cathedral of Genoa se nachází v historickém centru Janova, v blízkosti ulice Via Garibaldi. Ubytování ALTIDO Exclusive Flat for 6 near Cathedral of Genoa se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

Casa Orefici, 3 Apartments front Aquarium!

9,6

Casa Orefici, 3 Apartments front Aquarium!

Ubytování (Apartmány) Casa Orefici, 3 Apartments front Aquarium!. Casa Orefici, 3 Apartments front Aquarium! se nachází v Janově, 3 km od pláže Punta Vagno a necelý 1 km od Janovské univerzity. Ubytování Casa Orefici, 3 Apartments front Aquarium! se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

Locanda Villa Moderna

9,6

Locanda Villa Moderna

Ubytování (Hotel) Locanda Villa Moderna. Rodinný Locanda Villa Moderna nabízí elegantní pokoje ve starožitném stylu s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Locanda Villa Moderna se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

Cooper Apartment

9,6

Cooper Apartment

Ubytování (Apartmány) Cooper Apartment. Cooper Apartment se nachází v Janově, 6 km od ulice Via Garibaldi, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Cooper Apartment se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

La casa di Mirella

9,6

La casa di Mirella

Ubytování (Apartmán) La casa di Mirella. La casa di Mirella se nachází v letovisku Ne v Ligurii a nabízí balkon. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La casa di Mirella se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

Da U Gidela

9,6

Da U Gidela

Ubytování (Bed and breakfast) Da U Gidela. Da U Gidela se nachází 100 metrů od pláže Sestri Levante a nabízí sdílený lounge, terasu a sdílenou kuchyň. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Da U Gidela se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

B&B il Pianolo

9,6

B&B il Pianolo

Ubytování (Bed and breakfast) B&B il Pianolo. B&B il Pianolo se nachází v Perinaldu, 22 km od katedrály San Siro a 24 km od Forte di Santa Tecla. Ubytování B&B il Pianolo se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

CASA GIULIA

9,6

CASA GIULIA

UbytováníCASA GIULIA. CASA GIULIA se nachází v Levantu, jen 1,4 km od pláže Levanto. Nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování CASA GIULIA se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

Incentrum Genova

9,5

Incentrum Genova

UbytováníIncentrum Genova. Incentrum Genova se nachází v Janově, 1,8 km od pláže Punta Vagno a 2,2 km od pláže San Nazaro. Ubytování Incentrum Genova se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

Beautiful apartment in Genova Pra' with WiFi and 2 Bedrooms

9,5

Beautiful apartment in Genova Pra' with WiFi and 2 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Beautiful apartment in Genova Pra' with WiFi and 2 Bedrooms. Beautiful apartment in Genova Pra' se nachází v Janově, 10 km od janovského přístavu a 13 km od janovské univerzity. Ubytování Beautiful apartment in Genova Pra' with WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

La libellula rossa

9,5

La libellula rossa

Ubytování (Bed and breakfast) La libellula rossa. La libellula rossa se nachází v Erli, 45 km od Varazze, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování La libellula rossa se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

Fattoria Cristina - Bilo Verde

9,5

Fattoria Cristina - Bilo Verde

Ubytování (Apartmán) Fattoria Cristina - Bilo Verde. Fattoria Cristina - Bilo Verde se nachází v Castelnuovo Magra a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. Ubytování Fattoria Cristina - Bilo Verde se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

INES'S HOME

9,5

INES'S HOME

Ubytování (Apartmán) INES'S HOME. INES'S HOME se nachází v Janově, 6 km od ulice Via Garibaldi, 7 km od Janovské univerzity a 12 km od janovského přístavu. Ubytování INES'S HOME se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

La Piramide

9,5

La Piramide

Ubytování (Penzion) La Piramide. La Piramide se nachází ve městě Manarola, 2 km od pláže Riomaggiore, a nabízí sdílený lounge, pokoje vhodné pro alergiky, bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování La Piramide se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

Le Due Macine

9,4

Le Due Macine

UbytováníLe Due Macine. Le Due Macine se nachází v obci Ventimiglia, 26 km od katedrály San Siro a náměstí Bresca, a nabízí sdílený lounge a výhled na hory. Ubytování Le Due Macine se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

Nice House Near Park and Sea

9,4

Nice House Near Park and Sea

Ubytování (Apartmán) Nice House Near Park and Sea. Nice House Near Park and Sea se nachází v Janově, necelý 1 km od Spiaggia Capolungo a 2,2 km od Spiaggia San Tarcisio, a nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Nice House Near Park and Sea se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

Ascheri Country House - Grimaldi, Ventimiglia

9,4

Ascheri Country House - Grimaldi, Ventimiglia

Ubytování (Vila) Ascheri Country House - Grimaldi, Ventimiglia. Ascheri Country House - Grimaldi, Ventimiglia se nachází v obci Ventimiglia, 300 metrů od havajské pláže a 600 metrů od pláže Balzi Rossi, a nabízí... Ubytování Ascheri Country House - Grimaldi, Ventimiglia se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

B&B Maison d’hôtes sur mer

9,4

B&B Maison d’hôtes sur mer

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Maison d’hôtes sur mer. B&B Maison d'hôtes sur mer se nachází 12 km od janovského přístavu a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Ubytování B&B Maison d’hôtes sur mer se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

Cosy Little House

9,4

Cosy Little House

Ubytování (Apartmány) Cosy Little House. Cosy Little House nabízí ubytování v Janově, 400 metrů od ulice Via Garibaldi a 500 metrů od janovského akvária. Palazzo Ducale je vzdálený 170 metrů. Ubytování Cosy Little House se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

Appartamento Andora mare

9,4

Appartamento Andora mare

UbytováníAppartamento Andora mare. Featuring garden views, Appartamento Andora mare provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 600 metres from Marina d' Andora Beach. Ubytování Appartamento Andora mare se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

I Rolli a Genova

9,4

I Rolli a Genova

Ubytování (Apartmán) I Rolli a Genova. I Rolli a Genova se nachází přímo v centru Janova, kousek od Janovské univerzity a náměstí San Lorenzo. Ubytování I Rolli a Genova se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

B&B Albaro

9,3

B&B Albaro

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Albaro. B&B Albaro se nachází v Janově, 500 metrů od pláže Boccadasse a 1,1 km od pláže Vernazzola, a nabízí klimatizované ubytování s výhledem na město a... Ubytování B&B Albaro se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

Home by the Sea (Rainbow Home)

9,3

Home by the Sea (Rainbow Home)

Ubytování (Apartmán) Home by the Sea (Rainbow Home). Home by the Sea se nachází v Monterosso al Mare, 150 metrů od pláže Fegina a necelý 1 km od pláže v historickém centru Monterosso. Ubytování Home by the Sea (Rainbow Home) se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

Diamond Apartment

9,3

Diamond Apartment

Ubytování (Apartmán) Diamond Apartment. Diamond Apartment se nachází v Janově, 3,9 km od tamního přístavu, a nabízí sdílený lounge, zdarma dostupné Wi-Fi i sdílenou kuchyň. Ubytování Diamond Apartment se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

Casa Christine

9,3

Casa Christine

Ubytování (Apartmán) Casa Christine. Casa Christine se nachází v Janově, 5,7 km od Janovské univerzity, 13 km od přístavu a 42 km od muzea Casa Carbone. Ubytování Casa Christine se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

Your Sweet Home

9,3

Your Sweet Home

Ubytování (Apartmány) Your Sweet Home. Your Sweet Home se nachází v centru Janova, nedaleko janovské univerzity, náměstí San Lorenzo a galerie Bílého paláce. Ubytování Your Sweet Home se nachází ve městě (Itálie - Ligurie).

Sunflower Apartment with private terrace and lift

9,3

Sunflower Apartment with private terrace and lift

Ubytování (Apartmán) Sunflower Apartment with private terrace and lift. Apartmán Sunflower se nachází v Janově a nabízí klimatizované ubytování s terasou. 200 metrů od janovského akvária. Ubytování Sunflower Apartment with private terrace and lift se nachází ve městě (Itálie - Ligurie).

La casa nel verde con piscina

9,3

La casa nel verde con piscina

UbytováníLa casa nel verde con piscina. La casa nel verde con piscina se nachází v obci Polverara a nabízí venkovní bazén, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování La casa nel verde con piscina se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

Fivestay Casa Gabriella

9,3

Fivestay Casa Gabriella

Ubytování (Apartmán) Fivestay Casa Gabriella. Fivestay Casa Gabriella se nachází v obci Vernazza, 150 metrů od pláže Vernazza a 1,5 km od pláže Guvano. Ubytování Fivestay Casa Gabriella se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

da Barbara

9,3

da Barbara

Ubytování (Prázdninový dům) da Barbara. Da Barbara se nachází ve městě Orco Feglino a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Poskytuje výhled na město a je vzdálen 7 km od Finale Ligure. Ubytování da Barbara se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

Casa Sottoripa

9,3

Casa Sottoripa

Ubytování (Apartmán) Casa Sottoripa. Casa Sottoripa nabízí ubytování s výhledem na moře v Janově, jen pár kroků od akvária. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Casa Sottoripa se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

FARO vicino al mare by BluDiPietraLigure

9,3

FARO vicino al mare by BluDiPietraLigure

UbytováníFARO vicino al mare by BluDiPietraLigure. FARO vicino al mare by BluDiPietraLigure se nachází v Pietra Ligure, 800 metrů od pláže Pietra Ligure, 1,9 km od pláže Loano a 8,5 km od jeskyní Toirano. Ubytování FARO vicino al mare by BluDiPietraLigure se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

Casa Silvia

9,2

Casa Silvia

Ubytování (Apartmán) Casa Silvia. Casa Silvia se nachází v centru Janova, kousek od Janovské univerzity a náměstí San Lorenzo. Ubytování Casa Silvia se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

Sull'Acqua del Porto Antico

9,2

Sull'Acqua del Porto Antico

Ubytování (Apartmán) Sull'Acqua del Porto Antico. Ubytování se nachází v Janově, 400 metrů od Janovské univerzity a 7,6 km od janovského přístavu. Ubytování Sull'Acqua del Porto Antico se nachází ve městě (Itálie - Ligurie).

Sweet Holidays - Lerici e 5 Terre

9,2

Sweet Holidays - Lerici e 5 Terre

Ubytování (Apartmány) Sweet Holidays - Lerici e 5 Terre. Sweet Holidays - Lerici se nachází 2 km od pláže Baia Blu a 3 km od pláže Venere Azzurra. Ubytování Sweet Holidays - Lerici e 5 Terre se nachází ve městě (Itálie - Ligurie).

APPARTAMENTO MARIELLA - CITRA 011022-LT-166

9,2

APPARTAMENTO MARIELLA - CITRA 011022-LT-166

UbytováníAPPARTAMENTO MARIELLA - CITRA 011022-LT-166. APPARTAMENTO MARIELLA - CITRA 011022-LT-166 se nachází v Portovenere a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování APPARTAMENTO MARIELLA - CITRA 011022-LT-166 se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

Casa vacanze Alloro

9,2

Casa vacanze Alloro

UbytováníCasa vacanze Alloro. Casa vacanze Alloro se nachází 34 km od hradu sv. Jiří a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na řeku. Ubytování Casa vacanze Alloro se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

Midnight in Genova

9,2

Midnight in Genova

Ubytování (Penzion) Midnight in Genova. Midnight in Genova se nachází v Janově, 2 km od ulice Via Garibaldi a 2,5 km od janovského akvária. Nabízí bezplatné Wi-Fi a pokoje s TV a kávovarem. Ubytování Midnight in Genova se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

La Casetta di Dory sul Mare

9,2

La Casetta di Dory sul Mare

Ubytování (Apartmán) La Casetta di Dory sul Mare. La Casetta di Dory sul Mare se nachází v Janově, pouhých 90 metrů od pláže Pegli, a nabízí ubytování u pláže s bezplatným Wi-Fi. Ubytování La Casetta di Dory sul Mare se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

un'oasi di tranquillità

9,2

un'oasi di tranquillità

Ubytováníun'oasi di tranquillità. Ubytování un'oasi di trankvilità se nachází v Janově, 1,3 km od Spiaggia Capolungo, a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování un'oasi di tranquillità se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

B&B Ligure Rooms

9,1

B&B Ligure Rooms

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Ligure Rooms. B&B Ligure Rooms se nachází v Pietra Ligure, 5 km od Finale Ligure. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a Wi-Fi zdarma. Ubytování B&B Ligure Rooms se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

Gio&Gio little house

9,1

Gio&Gio little house

Ubytování (Apartmán) Gio&Gio little house. Gio&Gio little house se nachází v centru Janova, 7,3 km od přístavu a 42 km od Casa Carbone. Nabízí klimatizaci. Ubytování Gio&Gio little house se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

Locanda del Sale

9,1

Locanda del Sale

Ubytování (Bed and breakfast) Locanda del Sale. Locanda del Sale se nachází v Janově, 18 km od Casa Carbone a 49 km od Janovské univerzity. Nabízí výhled na řeku, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Locanda del Sale se nachází ve městě Janov (Itálie - Ligurie).

Ubytování ve městě Janov

Město Janov se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1171 hotelů a ubytování ve městě Janov.