Hledat

Ubytování

Ubytování město Imperia

Ve městě Imperia (Itálie) máme celkem 423 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Imperia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Imperia

Locazione Turistica 8 1-2

10

Locazione Turistica 8 1-2

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica 8 1-2. Locazione Turistica 8 1-2 se nachází v letovisku Imperia, pouhých 250 metrů od pláže Spiaggia D'Oro, a nabízí ubytování u pláže s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Locazione Turistica 8 1-2 se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

Sea View Suite Apartment In Historic Villa, Exclusive Experience

10

Sea View Suite Apartment In Historic Villa, Exclusive Experience

Ubytování (Apartmán) Sea View Suite Apartment In Historic Villa, Exclusive Experience. Klimatizovaný apartmán s výhledem na moře, soukromým bazénem, terasou a výhledem na bazén. Ubytování Sea View Suite Apartment In Historic Villa, Exclusive Experience se nachází ve městě (Itálie - Ligurie).

Nuovo loft fronte mare con A/C e wifi

10

Nuovo loft fronte mare con A/C e wifi

UbytováníNuovo loft fronte mare con A/C e wifi. Nuovo loft fronte mare con A/C e wifi se nachází ve městě Imperia, 300 metrů od pláže Spiaggia Baia Salata a 400 metrů od pláže Spiaggia Lamboglia, a... Ubytování Nuovo loft fronte mare con A/C e wifi se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

Casa Tiziana

10

Casa Tiziana

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Tiziana. Casa Tiziana se nachází ve městě Imperia v Ligurii a nabízí terasu a výhled na moře. 20 km od Sanrema. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Tiziana se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

Casa Margherita

10

Casa Margherita

UbytováníCasa Margherita. Casa Margherita se nachází asi 2,7 km od pláže Koko a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem na moře. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Margherita se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

CASA NADIA

10

CASA NADIA

UbytováníCASA NADIA. CASA NADIA se nachází ve městě Imperia, 200 metrů od pláže Summer Dreams, 300 metrů od pláže Spiaggia Libera di Borgo Peri a 400 metrů od pláže Koko, a... Ubytování CASA NADIA se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

Da Zia Matilde

10

Da Zia Matilde

Ubytování (Apartmány) Da Zia Matilde. Da Zia Matilde se nachází v Imperii a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Da Zia Matilde se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

Locazione Turistica Blue - SLR352

10

Locazione Turistica Blue - SLR352

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Blue - SLR352. Locazione Turistica Blue - SLR352 se nachází asi 2,4 km od Spiaggia Baia Salata a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem do zahrady. Ubytování Locazione Turistica Blue - SLR352 se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

Locazione Turistica Coty - IMP522

10

Locazione Turistica Coty - IMP522

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Coty - IMP522. Locazione Turistica Coty - IMP522 se nachází ve městě Imperia v Ligurii a nabízí zahradu. Spotorno je vzdálené 47 km. Ubytování Locazione Turistica Coty - IMP522 se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

VILLA PANORAMICA & IDROMASSAGGIO 008031-LT-0055

10

VILLA PANORAMICA & IDROMASSAGGIO 008031-LT-0055

Ubytování (Vily) VILLA PANORAMICA & IDROMASSAGGIO 008031-LT-0055. VILLA PANORAMICA & IDROMASSAGGIO 008031-LT-0055 nabízí ubytování s terasou a rychlovarnou konvicí, asi 2,5 km od Spiaggia Libera di Borgo Peri. Ubytování VILLA PANORAMICA & IDROMASSAGGIO 008031-LT-0055 se nachází ve městě (Itálie - Ligurie).

Vista Mare Borgo Peri

10

Vista Mare Borgo Peri

Ubytování (Apartmány) Vista Mare Borgo Peri. Vista Mare Borgo Peri se nachází ve městě Imperia, 100 metrů od pláže Spiaggia Libera di Borgo Peri a 300 metrů od pláže Koko. Ubytování Vista Mare Borgo Peri se nachází ve městě (Itálie - Ligurie).

Casa Paola

10

Casa Paola

UbytováníCasa Paola. Casa Paola se nachází asi 1 km od pláže Summer Dreams a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Casa Paola se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

Casa Giulia

10

Casa Giulia

UbytováníCasa Giulia. Casa Giulia se nachází ve městě Imperia, 2,2 km od Spiaggia Lamboglia, 2,2 km od Spiaggia Baia Salata a 25 km od náměstí Bresca. Ubytování Casa Giulia se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

La Finestra sul Mare

10

La Finestra sul Mare

Ubytování (Apartmán) La Finestra sul Mare. La Finestra sul Mare se nachází ve městě Imperia, 500 metrů od pláže Spiaggia D'Oro a 1,3 km od pláže Spiaggia Baia Salata, a nabízí klimatizaci. Ubytování La Finestra sul Mare se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

Locazione Turistica Orange - SLR353

10

Locazione Turistica Orange - SLR353

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Orange - SLR353. Locazione Turistica Orange - SLR353 se nachází asi 2,4 km od Spiaggia Baia Salata a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem do zahrady. Ubytování Locazione Turistica Orange - SLR353 se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

T V B - Vacanze Imperia

10

T V B - Vacanze Imperia

UbytováníT V B - Vacanze Imperia. T V B - Vacanze Imperia se nachází ve městě Imperia, 3 km od pláže Summer Dreams a 30 km od náměstí Bresca, a nabízí výhled na moře. Ubytování T V B - Vacanze Imperia se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

Appartamento Tommaso Schiva

10

Appartamento Tommaso Schiva

UbytováníAppartamento Tommaso Schiva. Appartamento Tommaso Schiva se nachází v Imperii, pouhých 600 metrů od pláže Summer Dreams a 700 metrů od Spiaggia Libera di Borgo Peri, a nabízí balkon. Ubytování Appartamento Tommaso Schiva se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

Locazione Turistica Terre Bianche - IMP149

10

Locazione Turistica Terre Bianche - IMP149

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Terre Bianche - IMP149. Locazione Turistica Terre Bianche - IMP149 se nachází asi 1,6 km od Spiaggia Baia Salata a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na moře. Ubytování Locazione Turistica Terre Bianche - IMP149 se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

Appartement dans palazzo italien

10

Appartement dans palazzo italien

Ubytování (Apartmány) Appartement dans palazzo italien. Appartement dans palazzo italien se nachází ve městě Imperia, 800 metrů od pláže Spiaggia D'Oro, necelý 1 km od Spiaggia Baia Salata a 17 minut chůze od... Ubytování Appartement dans palazzo italien se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

Casa Nives

10

Casa Nives

Ubytování (Apartmány) Casa Nives. Casa Nives se nachází v letovisku Imperia, pouhých 250 metrů od pláže Summer Dreams, a nabízí ubytování u pláže s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Nives se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

Locazione Turistica Borgoverde-2

10

Locazione Turistica Borgoverde-2

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Borgoverde-2. Locazione Turistica Borgoverde-2 se nachází v Imperii, 1,8 km od Spiaggia Baia Salata a 2,1 km od Spiaggia Lamboglia. Ubytování Locazione Turistica Borgoverde-2 se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

Ca dei Tati - Citra 1181

9,9

Ca dei Tati - Citra 1181

UbytováníCa dei Tati - Citra 1181. Ca dei se nachází ve městě Imperia, 1,3 km od pláže Summer Dreams a 1,3 km od Spiaggia Libera di Borgo Peri. Ubytování Ca dei Tati - Citra 1181 se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

Casetta da Marisa

9,8

Casetta da Marisa

UbytováníCasetta da Marisa. Casetta da Marisa se nachází v Imperii, 29 km od katedrály San Siro, pevnosti Forte di Santa Tecla a 25 km od vily Nobel. Ubytování Casetta da Marisa se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

Casetta Ulivi e Rosmarino

9,8

Casetta Ulivi e Rosmarino

Ubytování (Apartmán) Casetta Ulivi e Rosmarino. Casetta Ulivi e Rosmarino se nachází v Imperii, 2,3 km od Spiaggia Baia Salata a 2,5 km od Spiaggia Lamboglia, a nabízí zahradu. Ubytování Casetta Ulivi e Rosmarino se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

Il Sole di Poggi

9,8

Il Sole di Poggi

Ubytování (Bed and breakfast) Il Sole di Poggi. Il Sole di Poggi se nachází v Imperii a nabízí bazén, sdílený lounge, zahradu, výhled do zahrady a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Il Sole di Poggi se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

L'Ancora Blu

9,7

L'Ancora Blu

Ubytování (Apartmán) L'Ancora Blu. L'Ancora Blu se nachází v Imperii a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování L'Ancora Blu se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

Deliziosa casetta con dehor e giardino immersa nel verde Ligure

9,7

Deliziosa casetta con dehor e giardino immersa nel verde Ligure

Ubytování (Apartmán) Deliziosa casetta con dehor e giardino immersa nel verde Ligure. Deliziosa casetta con dehor e giardino immersa nel verde Ligure se nachází ve městě Imperia v Ligurii a nabízí terasu a výhled na město. 17 km od Sanrema. Ubytování Deliziosa casetta con dehor e giardino immersa nel verde Ligure se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

Holiday Home Villa Milu-1 by Interhome

9,7

Holiday Home Villa Milu-1 by Interhome

UbytováníHoliday Home Villa Milu-1 by Interhome. Locazione Turistica Villa Milu-1 by Interhome se nachází v Imperii, 1,7 km od Spiaggia Lamboglia, 1,7 km od Spiaggia Baia Salata a 2,8 km od pláže Spiaggia... Ubytování Holiday Home Villa Milu-1 by Interhome se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

Appartamento trilocale centralissimo in locazione a Sanremo

9,7

Appartamento trilocale centralissimo in locazione a Sanremo

Ubytování (Apartmán) Appartamento trilocale centralissimo in locazione a Sanremo. Appartamento trilocale centralissimo in locazione a Sanremo se nachází v Sanremu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Appartamento trilocale centralissimo in locazione a Sanremo se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

Casa Solemar

9,7

Casa Solemar

UbytováníCasa Solemar. Casa Solemar se nachází ve městě Imperia, 24 km od náměstí Bresca a katedrály San Siro. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Solemar se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

La Puesta del Sol emozionanti tramonti

9,7

La Puesta del Sol emozionanti tramonti

UbytováníLa Puesta del Sol emozionanti tramonti. La Puesta del Sol se nachází v Imperii, 28 km od náměstí Bresca a katedrály San Siro. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou. Ubytování La Puesta del Sol emozionanti tramonti se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

La casetta di Giuci

9,6

La casetta di Giuci

Ubytování (Bed and breakfast) La casetta di Giuci. La casetta di Giuci se nachází v Imperii a nabízí výhled do zahrady, sdílený lounge a zahradu. Ubytování La casetta di Giuci se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

Fiori d’Arancio

9,6

Fiori d’Arancio

UbytováníFiori d’Arancio. Fiori d'Arancio se nachází necelý 1 km od pláže Spiaggia D'Oro a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na město. Ubytování Fiori d’Arancio se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

La Quercia casa vacanza Imperia

9,6

La Quercia casa vacanza Imperia

UbytováníLa Quercia casa vacanza Imperia. La Quercia casa vacanza Imperia se nachází v Imperii a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La Quercia casa vacanza Imperia se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

Villetta con giardino a due passi dal mare

9,6

Villetta con giardino a due passi dal mare

UbytováníVilletta con giardino a due passi dal mare. Villetta con giardino a due passi dal mare se nachází 500 metrů od pláže Summer Dreams a nabízí zahradu, sdílený lounge a sdílenou kuchyň. Ubytování Villetta con giardino a due passi dal mare se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

Casa di Jo

9,6

Casa di Jo

UbytováníCasa di Jo. Casa di Jo se nachází asi 2,7 km od Spiaggia Lamboglia a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Casa di Jo se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

Villa Rosmarino

9,6

Villa Rosmarino

Ubytování (Apartmán) Villa Rosmarino. Villa Rosmarino se nachází ve městě Imperia, 700 metrů od pláže Spiaggia Lamboglia a 1,7 km od pláže Spiaggia D'Oro, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi... Ubytování Villa Rosmarino se nachází ve městě (Itálie - Ligurie).

LOFT BAYVIEW

9,6

LOFT BAYVIEW

Ubytování (Apartmán) LOFT BAYVIEW. LOFT BAYVIEW se nachází v Imperii, necelý 1 km od Spiaggia Lamboglia, a nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování LOFT BAYVIEW se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

Casa Gazzano

9,6

Casa Gazzano

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Gazzano. Casa Gazzano se nachází asi 1,1 km od pláže Spiaggia Baia Salata a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Casa Gazzano se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

Locazione Turistica Grillo - IMP520

9,5

Locazione Turistica Grillo - IMP520

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Grillo - IMP520. Locazione Turistica Grillo - IMP520 se nachází ve městě Imperia, 31 km od Forte di Santa Tecla, 32 km od katedrály San Siro a 28 km od vily Nobel. Ubytování Locazione Turistica Grillo - IMP520 se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

Il Gattino di Porto - apt 5 - Bilocale terrazzo piscina

9,5

Il Gattino di Porto - apt 5 - Bilocale terrazzo piscina

Ubytování (Apartmány) Il Gattino di Porto - apt 5 - Bilocale terrazzo piscina. Il Gattino di Porto - apt 5 - Bilocale terrazzo piscina se nachází ve městě Imperia, 550 metrů od pláže Spiaggia Baia Salata a 750 metrů od pláže Spiaggia... Ubytování Il Gattino di Porto - apt 5 - Bilocale terrazzo piscina se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

La Bici Bianca

9,5

La Bici Bianca

UbytováníLa Bici Bianca. La Bici Bianca se nachází v Imperii, 700 metrů od Spiaggia Libera di Borgo Peri, necelý 1 km od pláže Koko a 28 km od náměstí Bresca. Ubytování La Bici Bianca se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

Casa Azzurra

9,5

Casa Azzurra

UbytováníCasa Azzurra. Casa Azzurra se nachází 400 metrů od pláže Spiaggia D'Oro a necelý 1 km od pláže Spiaggia Baia Salata. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Casa Azzurra se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

Appartamento Croce di Malta

9,5

Appartamento Croce di Malta

Ubytování (Apartmán) Appartamento Croce di Malta. Appartamento Croce di Malta se nachází přibližně 80 metrů od pláže Spiaggia D'Oro a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Appartamento Croce di Malta se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

Mariuccia

9,5

Mariuccia

UbytováníMariuccia. Mariuccia se nachází ve městě Imperia, 2,5 km od pláže Spiaggia D'Oro, 3 km od Spiaggia Baia Salata a 26 km od náměstí Bresca. Ubytování Mariuccia se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

Casa Vacanze Merletto

9,5

Casa Vacanze Merletto

UbytováníCasa Vacanze Merletto. Casa Vacanze Merletto se nachází ve městě Imperia, 500 metrů od pláže Spiaggia D'Oro, necelý 1 km od pláže Spiaggia Baia Salata a 18 minut chůze od pláže... Ubytování Casa Vacanze Merletto se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

casa con giardino, garage, wi-fi, 2 bagni e AC in una camera da letto

9,5

casa con giardino, garage, wi-fi, 2 bagni e AC in una camera da letto

Ubytovánícasa con giardino, garage, wi-fi, 2 bagni e AC in una camera da letto. Casa con giardino, garage, wi-fi, 2 bagni e AC in una camera da letto in Imperia nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, 1,6 km od Spiaggia Libera di Borgo... Ubytování casa con giardino, garage, wi-fi, 2 bagni e AC in una camera da letto se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

La Colombera

9,5

La Colombera

Ubytování (Apartmán) La Colombera. La Colombera se nachází přibližně 27 km od náměstí Bresca a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, terasou a bezplatnou půjčovnou jízdních kol. Ubytování La Colombera se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

Il Mirto B&B

9,5

Il Mirto B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Il Mirto B&B. Il Mirto B&B se nachází ve městě Imperia v Ligurii, 28 km od náměstí Bresca. Ubytování Il Mirto B&B se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

Il Gattino di Porto - apt 2 - Bilocale terrazzo piscina

9,5

Il Gattino di Porto - apt 2 - Bilocale terrazzo piscina

Ubytování (Apartmány) Il Gattino di Porto - apt 2 - Bilocale terrazzo piscina. Il Gattino di Porto - apt 2 - Bilocale terrazzo piscina se nachází v Imperii a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem na bazén. Ubytování Il Gattino di Porto - apt 2 - Bilocale terrazzo piscina se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

CASA MEC

9,5

CASA MEC

UbytováníCASA MEC. CASA MEC se nachází ve městě Imperia, 800 metrů od pláže Spiaggia D'Oro a 1,4 km od pláže Spiaggia Baia Salata, a nabízí klimatizaci. Ubytování CASA MEC se nachází ve městě Imperia (Itálie - Ligurie).

Ubytování ve městě Imperia

Město Imperia se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 423 hotelů a ubytování ve městě Imperia.