Hledat

Ubytování

Ubytování město Finale Ligure

Ve městě Finale Ligure (Itálie) máme celkem 315 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Finale Ligure

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Finale Ligure

Isabel Beach and Bike

10

Isabel Beach and Bike

UbytováníIsabel Beach and Bike. Isabel Beach and Bike se nachází ve městě Finale Ligure, 23 km od jeskyní Toirano a 35 km od turistického přístavu Alassio. Ubytování Isabel Beach and Bike se nachází ve městě Finale Ligure (Itálie - Ligurie).

Locazione Turistica Camelot - FLG204

10

Locazione Turistica Camelot - FLG204

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Camelot - FLG204. Locazione Turistica Camelot - FLG204 se nachází asi 1,4 km od pláže FInale Ligure a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem do zahrady. Ubytování Locazione Turistica Camelot - FLG204 se nachází ve městě Finale Ligure (Itálie - Ligurie).

La casa di Toni 2 passi dal mare

10

La casa di Toni 2 passi dal mare

UbytováníLa casa di Toni 2 passi dal mare. La casa se nachází ve městě Finale Ligure, 200 metrů od pláže FInale Ligure a 2,2 km od pláže Borgio Verezzi. di Toni 2 passi dal mare nabízí klimatizaci. Ubytování La casa di Toni 2 passi dal mare se nachází ve městě Finale Ligure (Itálie - Ligurie).

In the heart of Finalmarina

10

In the heart of Finalmarina

UbytováníIn the heart of Finalmarina. Hotel In the heart of Finalmarina se nachází ve městě Finale Ligure v Ligurii a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování In the heart of Finalmarina se nachází ve městě Finale Ligure (Itálie - Ligurie).

Finalborgo Casa D Arte e Vacanze

10

Finalborgo Casa D Arte e Vacanze

UbytováníFinalborgo Casa D Arte e Vacanze. Finalborgo Casa D Arte e Vacanze se nachází v obci Finale Ligure, 1,7 km od pláže FInale Ligure, 19 km od jeskyní Toirano a 32 km od turistického přístavu... Ubytování Finalborgo Casa D Arte e Vacanze se nachází ve městě Finale Ligure (Itálie - Ligurie).

Al 37 vista mare e colline

10

Al 37 vista mare e colline

UbytováníAl 37 vista mare e colline. Al 37 vista mare e colline se nachází ve městě Finale Ligure, jen 2,4 km od pláže FInale Ligure. Ubytování Al 37 vista mare e colline se nachází ve městě Finale Ligure (Itálie - Ligurie).

Bilocale Merlino

10

Bilocale Merlino

Ubytování (Apartmán) Bilocale Merlino. Bilocale Merlino se nachází v Finale Ligure, jen 1,4 km od pláže FInale Ligure a 6 km od Baia dei Saraceni. Ubytování Bilocale Merlino se nachází ve městě Finale Ligure (Itálie - Ligurie).

Casa Iolanda

10

Casa Iolanda

Ubytování (Apartmány) Casa Iolanda. Casa Iolanda se nachází asi 300 metrů od pláže FInale Ligure a nabízí ubytování s balkonem a výhledem na město. Ubytování Casa Iolanda se nachází ve městě Finale Ligure (Itálie - Ligurie).

Locazione Turistica Casa del Nonno - FLG220

10

Locazione Turistica Casa del Nonno - FLG220

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Casa del Nonno - FLG220. Locazione Turistica Casa del Nonno - FLG220 se nachází 1,4 km od pláže FInale Ligure a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem do zahrady. Ubytování Locazione Turistica Casa del Nonno - FLG220 se nachází ve městě Finale Ligure (Itálie - Ligurie).

Locazione Turistica Monte - FLG137

10

Locazione Turistica Monte - FLG137

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Monte - FLG137. Locazione Turistica Monte - FLG137 se nachází v Finale Ligure, 1,1 km od pláže FInale Ligure a 11 km od Baia dei Saraceni. Ubytování Locazione Turistica Monte - FLG137 se nachází ve městě Finale Ligure (Itálie - Ligurie).

Mare sole mountain bike -citra 0328

10

Mare sole mountain bike -citra 0328

UbytováníMare sole mountain bike -citra 0328. Mare sole mountain bike -citra 0328 se nachází v obci Finale Ligure v Ligurii a nabízí balkon. Ubytování Mare sole mountain bike -citra 0328 se nachází ve městě Finale Ligure (Itálie - Ligurie).

Quadrilocale Camelot

10

Quadrilocale Camelot

Ubytování (Apartmán) Quadrilocale Camelot. Quadrilocale Camelot se nachází asi 1,4 km od pláže FInale Ligure a nabízí ubytování s balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Quadrilocale Camelot se nachází ve městě Finale Ligure (Itálie - Ligurie).

Charming Ligurian Riviera House

9,9

Charming Ligurian Riviera House

Ubytování (Prázdninový dům) Charming Ligurian Riviera House. Charming Ligurian Riviera House se nachází ve městě Finale Ligure, 2,4 km od pláže FInale Ligure a 20 km od jeskyní Toirano, a nabízí bar a klimatizaci. Ubytování Charming Ligurian Riviera House se nachází ve městě Finale Ligure (Itálie - Ligurie).

Casa di Kiki

9,9

Casa di Kiki

Ubytování (Penzion) Casa di Kiki. Casa di Kiki se nachází ve městě Finale Ligure, 31 km od turistického přístavu Alassio a 37 km od turistického přístavu Varazze. Ubytování Casa di Kiki se nachází ve městě Finale Ligure (Itálie - Ligurie).

Casa Vacanze Arma delle Manie

9,9

Casa Vacanze Arma delle Manie

Ubytování (Apartmány) Casa Vacanze Arma delle Manie. Ubytování stojí 28 km od jeskyní Toirano., Casa Vacanze Arma delle Manie nabízí zahradu, terasu a ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Vacanze Arma delle Manie se nachází ve městě Finale Ligure (Itálie - Ligurie).

Cà Frighilin

9,7

Cà Frighilin

Ubytování (Apartmán) Cà Frighilin. Cà Frighilin se nachází ve městě Finale Ligure, pouhých 23 km od jeskyní Toirano, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Cà Frighilin se nachází ve městě Finale Ligure (Itálie - Ligurie).

Gianluca Apartments 7

9,7

Gianluca Apartments 7

Ubytování (Apartmán) Gianluca Apartments 7. Gianluca Apartments 7 se nachází v Finale Ligure, 1,3 km od pláže FInale Ligure a 2,8 km od pláže Borgio Verezzi. Ubytování Gianluca Apartments 7 se nachází ve městě Finale Ligure (Itálie - Ligurie).

Casa Da Bianca

9,7

Casa Da Bianca

Ubytování (Apartmán) Casa Da Bianca. Casa Da Bianca se nachází v Finale Ligure, 150 metrů od pláže FInale Ligure a 6 km od Baia dei Saraceni. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Casa Da Bianca se nachází ve městě Finale Ligure (Itálie - Ligurie).

Villa Amalia Finale Ligure

9,7

Villa Amalia Finale Ligure

Ubytování (Apartmán) Villa Amalia Finale Ligure. Villa Amalia Finale Ligure se nachází ve městě Finale Ligure. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Amalia Finale Ligure se nachází ve městě (Itálie - Ligurie).

Casa Lisa

9,7

Casa Lisa

UbytováníCasa Lisa. Casa Lisa se nachází necelý 1 km od pláže FInale Ligure a 22 km od jeskyní Toirano. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. K dispozici je také balkon. Ubytování Casa Lisa se nachází ve městě Finale Ligure (Itálie - Ligurie).

Porro15

9,6

Porro15

Ubytování (Apartmán) Porro15. Apartmány Porro15 se nacházejí ve městě Finale Ligure, 200 metrů od pláže FInale Ligure a 20 km od jeskyní Toirano, a nabízejí klimatizaci. Ubytování Porro15 se nachází ve městě Finale Ligure (Itálie - Ligurie).

U me recantu

9,6

U me recantu

Ubytování (Apartmány) U me recantu. U me recantu se nachází ve městě Finale Ligure, 1,5 km od pláže FInale Ligure a 3 km od pláže Borgio Verezzi, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a... Ubytování U me recantu se nachází ve městě (Itálie - Ligurie).

Ca' Datu

9,6

Ca' Datu

UbytováníCa' Datu. Ca Datu se nachází v přírodní rezervaci Manie, 10 minut jízdy od Finale Ligure. Nabízí prostornou zahradu a pokoje. Pláž Baia dei Saraceni je vzdálená 6... Ubytování Ca' Datu se nachází ve městě Finale Ligure (Itálie - Ligurie).

il nido di kiki affittacamere

9,6

il nido di kiki affittacamere

Ubytování (Bed and breakfast) il nido di kiki affittacamere. il nido di kiki affittacamere se nachází asi 2 km od pláže FInale Ligure a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování il nido di kiki affittacamere se nachází ve městě Finale Ligure (Itálie - Ligurie).

Locazione Turistica Mare - FLG136

9,6

Locazione Turistica Mare - FLG136

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Mare - FLG136. Locazione Turistica Mare - FLG136 se nachází v Finale Ligure, 1,1 km od pláže FInale Ligure a 11 km od Baia dei Saraceni. Ubytování Locazione Turistica Mare - FLG136 se nachází ve městě Finale Ligure (Itálie - Ligurie).

Sea&Bike_Apartment

9,6

Sea&Bike_Apartment

Ubytování (Apartmán) Sea&Bike_Apartment. Sea&Bike_Apartment se nachází asi 650 metrů od pláže FInale Ligure a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Sea&Bike_Apartment se nachází ve městě (Itálie - Ligurie).

Ca' Gialla

9,6

Ca' Gialla

UbytováníCa' Gialla. Ca' Gialla se nachází ve městě Finale Ligure, 400 metrů od pláže FInale Ligure, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým parkovištěm a... Ubytování Ca' Gialla se nachází ve městě Finale Ligure (Itálie - Ligurie).

Locazione Turistica Ginevra - FLG209

9,6

Locazione Turistica Ginevra - FLG209

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Ginevra - FLG209. Locazione Turistica Ginevra - FLG209 se nachází asi 1,4 km od pláže FInale Ligure a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Locazione Turistica Ginevra - FLG209 se nachází ve městě Finale Ligure (Itálie - Ligurie).

Guardando il Castello

9,5

Guardando il Castello

Ubytování (Apartmán) Guardando il Castello. Guardando il Castello nabízí ubytování se zahradou a balkonem, asi 1,5 km od pláže FInale Ligure. Ubytování Guardando il Castello se nachází ve městě Finale Ligure (Itálie - Ligurie).

“Da Senso” Relax nel verde vista mare

9,5

“Da Senso” Relax nel verde vista mare

Ubytování (Apartmán) “Da Senso” Relax nel verde vista mare. "Da Senso" Relax nel verde vista mare se nachází v obci Finale Ligure, 23 km od jeskyní Toirano a 36 km od turistického přístavu Alassio, a nabízí... Ubytování “Da Senso” Relax nel verde vista mare se nachází ve městě (Itálie - Ligurie).

Trilocale Ginevra

9,5

Trilocale Ginevra

Ubytování (Apartmán) Trilocale Ginevra. Trilocale Ginevra se nachází ve městě Finale Ligure v Ligurii a nabízí balkon a výhled do zahrady. Nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Trilocale Ginevra se nachází ve městě (Itálie - Ligurie).

Il giardino di Giò

9,5

Il giardino di Giò

UbytováníIl giardino di Giò. Il giardino di Giò se nachází ve městě Finale Ligure, v blízkosti pláže FInale Ligure a 20 km od jeskyní Toirano. Ubytování Il giardino di Giò se nachází ve městě Finale Ligure (Itálie - Ligurie).

Contrada Bolla 2

9,5

Contrada Bolla 2

UbytováníContrada Bolla 2. Contrada Bolla 2 se nachází ve městě Finale Ligure a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady. Ubytování Contrada Bolla 2 se nachází ve městě Finale Ligure (Itálie - Ligurie).

Casa vacanze A lea l'ua

9,5

Casa vacanze A lea l'ua

Ubytování (Prázdninové domy) Casa vacanze A lea l'ua. Nachází se v Finale Ligure v Ligurii regionu a Spiaggia di Punta Crena je vzdálená 2,4 km. Ubytování Casa vacanze A lea l'ua se nachází ve městě Finale Ligure (Itálie - Ligurie).

Agriturismo Alveare

9,5

Agriturismo Alveare

Ubytování (Farma) Agriturismo Alveare. Agriturismo Alveare se nachází ve městě Finale Ligure v Ligurii, 22 km od jeskyní Toirano. Ubytování Agriturismo Alveare se nachází ve městě Finale Ligure (Itálie - Ligurie).

L'Allegra Brigata

9,5

L'Allegra Brigata

Ubytování (Bed and breakfast) L'Allegra Brigata. L'Allegra Brigata se nachází asi 6 km od pláže Baia dei Saraceni a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování L'Allegra Brigata se nachází ve městě Finale Ligure (Itálie - Ligurie).

Mansarda Ivy

9,5

Mansarda Ivy

Ubytování (Apartmán) Mansarda Ivy. Mansarda Ivy se nachází ve městě Finale Ligure, jen 1,4 km od pláže FInale Ligure. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Mansarda Ivy se nachází ve městě Finale Ligure (Itálie - Ligurie).

Kiki House

9,5

Kiki House

Ubytování (Apartmán) Kiki House. Kiki House se nachází v Finale Ligure, 1,3 km od pláže FInale Ligure a 6 km od Baia dei Saraceni. Ubytování Kiki House se nachází ve městě Finale Ligure (Itálie - Ligurie).

La Terrazza di Elico

9,5

La Terrazza di Elico

Ubytování (Apartmány) La Terrazza di Elico. La Terrazza di Elico se nachází asi 6 km od Baia dei Saraceni a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem na město. Ubytování La Terrazza di Elico se nachází ve městě Finale Ligure (Itálie - Ligurie).

Hostdomus - Casa Olivia

9,5

Hostdomus - Casa Olivia

Ubytování (Apartmány) Hostdomus - Casa Olivia. Hostdomus - Casa Olivia se nachází asi 2,8 km od pláže FInale Ligure a nabízí ubytování s balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Hostdomus - Casa Olivia se nachází ve městě Finale Ligure (Itálie - Ligurie).

Casa Amelia

9,5

Casa Amelia

UbytováníCasa Amelia. Casa Amelia se nachází ve městě Finale Ligure, 2,3 km od pláže FInale Ligure a 20 km od jeskyní Toirano. Ubytování Casa Amelia se nachází ve městě Finale Ligure (Itálie - Ligurie).

Villa Degli Ulivi B&B

9,5

Villa Degli Ulivi B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Degli Ulivi B&B. Villa Degli Ulivi B&B je obklopena širokou středomořskou zahradou s výhledem na moře a nachází se na horském svahu, 4 km od centra Finale Ligure. Ubytování Villa Degli Ulivi B&B se nachází ve městě (Itálie - Ligurie).

La Mia Casa A Finalborgo

9,5

La Mia Casa A Finalborgo

UbytováníLa Mia Casa A Finalborgo. La Mia Casa A Finalborgo se nachází ve městě Finale Ligure v Ligurii a nabízí balkon. K dispozici je také patio. Ubytování La Mia Casa A Finalborgo se nachází ve městě Finale Ligure (Itálie - Ligurie).

Rocca di Corno Guest House

9,5

Rocca di Corno Guest House

Ubytování (Apartmán) Rocca di Corno Guest House. Rocca di Corno Guest House se nachází asi 3,8 km od pláže Baia dei Saraceni a nabízí ubytování s terasou, patiem a výhledem do zahrady. Ubytování Rocca di Corno Guest House se nachází ve městě Finale Ligure (Itálie - Ligurie).

Biker's Blue Cove

9,5

Biker's Blue Cove

Ubytování (Apartmán) Biker's Blue Cove. Biker's Blue Cove se nachází v Finale Ligure, necelý 1 km od pláže FInale Ligure a 8 km od Baia dei Saraceni. Ubytování Biker's Blue Cove se nachází ve městě Finale Ligure (Itálie - Ligurie).

Mery al mare

9,5

Mery al mare

UbytováníMery al mare. Mery al mare se nachází ve městě Finale Ligure, 100 metrů od pláže FInale Ligure a 2,2 km od pláže Borgio Verezzi. Ubytování Mery al mare se nachází ve městě Finale Ligure (Itálie - Ligurie).

Locazione Turistica Villa Sara

9,4

Locazione Turistica Villa Sara

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica Villa Sara. Locazione Turistica Villa Sara se nachází ve městě Finale Ligure a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Locazione Turistica Villa Sara se nachází ve městě Finale Ligure (Itálie - Ligurie).

Agriturismo La Contessa

9,4

Agriturismo La Contessa

Ubytování (Farma) Agriturismo La Contessa. Agriturismo La Contessa se nachází ve městě Finale Ligure, 20 km od jeskyní Toirano a 33 km od turistického přístavu Alassio. Ubytování Agriturismo La Contessa se nachází ve městě Finale Ligure (Itálie - Ligurie).

Gianluca Apartments 7A

9,4

Gianluca Apartments 7A

Ubytování (Apartmán) Gianluca Apartments 7A. Gianluca Apartments 7A se nachází ve městě Finale Ligure, necelý 1 km od pláže FInale Ligure a 8 km od Baia dei Saraceni, a nabízí bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Gianluca Apartments 7A se nachází ve městě Finale Ligure (Itálie - Ligurie).

A casa di Anna

9,4

A casa di Anna

Ubytování (Apartmány) A casa di Anna. A casa di Anna se nachází ve městě Finale Ligure, 700 metrů od pláže FInale Ligure a 21 km od jeskyní Toirano. Ubytování A casa di Anna se nachází ve městě Finale Ligure (Itálie - Ligurie).

Ubytování ve městě Finale Ligure

Město Finale Ligure se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 315 hotelů a ubytování ve městě Finale Ligure.