Hledat

Ubytování

Ubytování město Levanto

Ve městě Levanto (Itálie) máme celkem 470 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Levanto

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Levanto

Juliet - apartment in Liguria 5 Terre UNESCO site

10

Juliet - apartment in Liguria 5 Terre UNESCO site

Ubytování (Prázdninové domy) Juliet - apartment in Liguria 5 Terre UNESCO site. Juliet - apartment in Liguria 5 má balkon s výhledem do zahrady, zahradu a terasu. Ubytování Juliet - apartment in Liguria 5 Terre UNESCO site se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

Casa Gelsomino

10

Casa Gelsomino

UbytováníCasa Gelsomino. Casa Gelsomino se nachází v Levantu, 300 metrů od pláže Levanto, 1,2 km od Spiaggia Valle Santa a 35 km od hradu sv. Jiří. Ubytování Casa Gelsomino se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

Il Mulino del Vignola

10

Il Mulino del Vignola

UbytováníIl Mulino del Vignola. Nabízí výhled do zahrady, Il Mulino del Vignola se nachází v Levantu, 35 km od hradu sv. Jiří a 42 km od Casa Carbone. Ubytování Il Mulino del Vignola se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

Nei castagni

10

Nei castagni

UbytováníNei castagni. Nei castagni se nachází v Levantu, 33 km od hradu sv. Jiří, 46 km od Casa Carbone a 33 km od Technického námořního muzea. Ubytování Nei castagni se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

Appartamento appena ristrutturato a 50 m. dal mare

10

Appartamento appena ristrutturato a 50 m. dal mare

Ubytování (Apartmány) Appartamento appena ristrutturato a 50 m. dal mare. Appartamento appena ristrutturato a 50 m. Dal mare se nachází v Levantu, 500 metrů od Spiaggia Valle Santa, 2,4 km od pláže Bonassola a 35 km od hradu sv. Ubytování Appartamento appena ristrutturato a 50 m. dal mare se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

Ferrando Apartments, Levanto (Cinque Terre)

10

Ferrando Apartments, Levanto (Cinque Terre)

UbytováníFerrando Apartments, Levanto (Cinque Terre). Ferrando Apartments, Levanto (Cinque Terre) se nachází v Levantu, 400 metrů od pláže Levanto a 600 metrů od Spiaggia Valle Santa. Ubytování Ferrando Apartments, Levanto (Cinque Terre) se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

080 La Casa di Rita

10

080 La Casa di Rita

Ubytování080 La Casa di Rita. 080 La Casa di Rita se nachází v Levantu, 200 metrů od pláže Levanto a 1,1 km od Spiaggia Valle Santa. Nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování 080 La Casa di Rita se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

Villa Mesco

10

Villa Mesco

UbytováníVilla Mesco. Villa Mesco nabízí ubytování s výhledem do zahrady v Levantu, 500 metrů od pláže Levanto a 1,5 km od Spiaggia Valle Santa. Ubytování Villa Mesco se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

Beach Paradise - Cicerone

10

Beach Paradise - Cicerone

UbytováníBeach Paradise - Cicerone. Beach Paradise - Cicerone nabízí ubytování s výhledem do zahrady v Levantu, 100 metrů od pláže Levanto a necelý 1 km od Spiaggia Valle Santa. Ubytování Beach Paradise - Cicerone se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

Nel Cuore

9,9

Nel Cuore

Ubytování (Apartmány) Nel Cuore. Nel Cuore se nachází v Levantu, 200 metrů od pláže Levanto a 1,1 km od Spiaggia Valle Santa. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Nel Cuore se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

Appartamenti Villanova - Nature & Wellness

9,8

Appartamenti Villanova - Nature & Wellness

Ubytování (Farma) Appartamenti Villanova - Nature & Wellness. Apartmány Villanova se nacházejí na Ligurském venkově, 5 minut jízdy od centra Levanta a vlakového nádraží, odkud jezdí spoje do oblasti Cinque Terre. Ubytování Appartamenti Villanova - Nature & Wellness se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

La Casa dei Glicini

9,8

La Casa dei Glicini

UbytováníLa Casa dei Glicini. La Casa dei Glicini se nachází v Levantu v Ligurii a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování La Casa dei Glicini se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

Casa Sara, Levanto, in collina ad un passo dal mare!

9,8

Casa Sara, Levanto, in collina ad un passo dal mare!

UbytováníCasa Sara, Levanto, in collina ad un passo dal mare!. Casa Sara, Levanto, in collina ad un passo dal mare se nachází v Levantu, 40 km od Casa Carbone a 45 km od hradu sv. Jiří. Ubytování Casa Sara, Levanto, in collina ad un passo dal mare! se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

Il Ghiro

9,8

Il Ghiro

UbytováníIl Ghiro. Il Ghiro se nachází v Levantu a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a zahradou. Ubytování Il Ghiro se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

il corbezzolo - Suite

9,8

il corbezzolo - Suite

Ubytováníil corbezzolo - Suite. Il corbezzolo - Suite se nachází asi 700 metrů od pláže Levanto a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na bazén. Ubytování il corbezzolo - Suite se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

B&B Piè del Castello

9,8

B&B Piè del Castello

UbytováníB&B Piè del Castello. B&B Piè del Castello se nachází v Levantu, 200 metrů od pláže Levanto, a nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování B&B Piè del Castello se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

Casa Isoletta Area Cinque Terre

9,7

Casa Isoletta Area Cinque Terre

Ubytování (Apartmán) Casa Isoletta Area Cinque Terre. Casa Isoletta Area Cinque Terre se nachází v Levantu, 40 km od Casa Carbone, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a bankomatem. Ubytování Casa Isoletta Area Cinque Terre se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

Casello68

9,7

Casello68

UbytováníCasello68. Casello68 se nachází v Levantu, 300 metrů od pláže Levanto a 1,1 km od Spiaggia Valle Santa. Ubytování Casello68 se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

GELSOMINO

9,7

GELSOMINO

UbytováníGELSOMINO. GELSOMINO se nachází v Levantu, pouhých 600 metrů od pláže Levanto a 1,1 km od Spiaggia Valle Santa. Nabízí terasu, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování GELSOMINO se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

B&B Maremesco

9,7

B&B Maremesco

UbytováníB&B Maremesco. B&B Maremesco se nachází 800 metrů od pláže Levanto a nabízí ubytování se zahradou, terasou a sdílenou kuchyní. Ubytování B&B Maremesco se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

La Jeannotte

9,7

La Jeannotte

UbytováníLa Jeannotte. Featuring accommodation with a patio, La Jeannotte is located in Levanto. It has garden views and free WiFithroughout the property. Ubytování La Jeannotte se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

Appartamento Cristina

9,6

Appartamento Cristina

Ubytování (Apartmán) Appartamento Cristina. Appartamento Cristina se nachází v Levantu, 400 metrů od pláže Levanto a necelý 1 km od Spiaggia Valle Santa. Ubytování Appartamento Cristina se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

C'ERA UNA VOLTA

9,6

C'ERA UNA VOLTA

Ubytování (Apartmán) C'ERA UNA VOLTA. C'ERA UNA VOLTA se nachází v Levantu, 2,3 km od pláže Levanto a 2,5 km od Spiaggia Valle Santa. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování C'ERA UNA VOLTA se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

La Casa dei Nonni

9,6

La Casa dei Nonni

Ubytování (Apartmány) La Casa dei Nonni. La Casa dei Nonni se nachází v Levantu v Ligurii a nabízí balkon. Ubytování La Casa dei Nonni se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

Via Dante Vacanze - Levanto

9,6

Via Dante Vacanze - Levanto

UbytováníVia Dante Vacanze - Levanto. Via Dante Vacanze - Levanto se nachází asi 1,1 km od Spiaggia Valle Santa a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Via Dante Vacanze - Levanto se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

La casa di Angelica

9,6

La casa di Angelica

UbytováníLa casa di Angelica. La casa di Angelica nabízí ubytování s výhledem do zahrady v Levantu, 2,1 km od Spiaggia Valle Santa a 34 km od hradu sv. Jiří. Ubytování La casa di Angelica se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

La casa del capitano

9,6

La casa del capitano

Ubytování (Apartmán) La casa del capitano. La casa del capitano se nachází v Levantu, 250 metrů od pláže Levanto a 750 metrů od Spiaggia Valle Santa. Nabízí klimatizaci. Ubytování La casa del capitano se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

Agriturismo Villa Caterina

9,6

Agriturismo Villa Caterina

UbytováníAgriturismo Villa Caterina. Villa Caterina se nachází na klidném místě 2 km od písečné pláže v Levantu a nabízí pokoje ve venkovském stylu. Ubytování Agriturismo Villa Caterina se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

Al Castello

9,6

Al Castello

UbytováníAl Castello. Al Castello se nachází v Levantu, 200 metrů od pláže Levanto a 1,1 km od Spiaggia Valle Santa. Nabízí klimatizaci. Ubytování Al Castello se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

Casa Sofia

9,5

Casa Sofia

Ubytování (Apartmán) Casa Sofia. Casa Sofia se nachází v Levantu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 37 km od Rapallo. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Sofia se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

Angiolina's Farm

9,5

Angiolina's Farm

Ubytování (Farma) Angiolina's Farm. Angiolina's Farm se nachází v Levantu a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, bar a sdílený lounge. Ubytování Angiolina's Farm se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

Artemia

9,5

Artemia

Ubytování (Apartmán) Artemia. Artemia se nachází necelý 1 km od Spiaggia Valle Santa a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Artemia se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

Appartamento Rina

9,5

Appartamento Rina

Ubytování (Apartmán) Appartamento Rina. Appartamento Rina se nachází v Levantu, 300 metrů od pláže Levanto a 800 metrů od Spiaggia Valle Santa. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Appartamento Rina se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

Agriturismo Costa di Faraggiana

9,5

Agriturismo Costa di Faraggiana

Ubytování (Farma) Agriturismo Costa di Faraggiana. Agriturismo Costa di Faraggiana se nachází uprostřed vinic a olivovníků v Ligurské krajině a nabízí bezplatné wellness centrum, venkovní bazén s vířivkou a... Ubytování Agriturismo Costa di Faraggiana se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

Affittacamere La Riviera

9,5

Affittacamere La Riviera

Ubytování (Penzion) Affittacamere La Riviera. Ubytování se nachází v Levantu, 100 metrů od pláže Levanto a 400 metrů od Spiaggia Valle Santa, Affittacamere La Riviera nabízí ubytování s bezplatnou... Ubytování Affittacamere La Riviera se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

Casa Roma

9,5

Casa Roma

UbytováníCasa Roma. Casa Roma nabízí ubytování s výhledem na město v Levantu, 500 metrů od pláže Levanto a necelý 1 km od Spiaggia Valle Santa. Ubytování Casa Roma se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

Villa La Pietra - Luxury location in Levanto, 5 Terre

9,5

Villa La Pietra - Luxury location in Levanto, 5 Terre

UbytováníVilla La Pietra - Luxury location in Levanto, 5 Terre. Villa La Pietra - Luxury location in Levanto, 5 Terre se nachází v Levantu, pouhých 60 metrů od pláže Levanto a 1,3 km od Spiaggia Valle Santa. Ubytování Villa La Pietra - Luxury location in Levanto, 5 Terre se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

Villa Arancia Quiet, Central, Parking and Air Conditioning

9,5

Villa Arancia Quiet, Central, Parking and Air Conditioning

Ubytování (Apartmán) Villa Arancia Quiet, Central, Parking and Air Conditioning. Villa Arancia Quiet, Central, Parking and Air Conditioning se nachází asi 1,1 km od pláže Levanto a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na... Ubytování Villa Arancia Quiet, Central, Parking and Air Conditioning se nachází ve městě (Itálie - Ligurie).

La Gerbera

9,5

La Gerbera

UbytováníLa Gerbera. Rodinný La Gerbera se nachází 5 minut chůze od historického centra Levanta a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování La Gerbera se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

Casa GRANDE MARE

9,5

Casa GRANDE MARE

UbytováníCasa GRANDE MARE. Casa GRANDE MARE se nachází v Levantu, 700 metrů od pláže Levanto, necelý 1 km od Spiaggia Valle Santa a 2,1 km od pláže Bonassola. Ubytování Casa GRANDE MARE se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

Casa Ofelia

9,5

Casa Ofelia

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Ofelia. Casa Ofelia se nachází 4 km od centra Levanta a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, terasou a bezplatným Wi-Fi. 42 km od města La Spezia. Ubytování Casa Ofelia se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

VITTORIA

9,5

VITTORIA

UbytováníVITTORIA. VITTORIA se nachází v Levantu a nabízí ubytování s balkonem. Nabízí zahradu, výhled do vnitřního dvora a bezplatné Wi-Fi. Ubytování VITTORIA se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

Trilocale con Meravigliosa Vista Mare

9,5

Trilocale con Meravigliosa Vista Mare

Ubytování (Apartmán) Trilocale con Meravigliosa Vista Mare. Trilocale con Meravigliosa Vista Mare nabízí ubytování s terasou v Levantu, 750 metrů od Spiaggia Valle Santa a 2,6 km od pláže Bonassola. Ubytování Trilocale con Meravigliosa Vista Mare se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

ARIA Design B&B Levanto

9,5

ARIA Design B&B Levanto

UbytováníARIA Design B&B Levanto. ARIA Design B&B Levanto se nachází v Levantu, 1,5 km od pláže Levanto a 1,9 km od Spiaggia Valle Santa. Ubytování ARIA Design B&B Levanto se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

Casa Mary Levanto

9,5

Casa Mary Levanto

UbytováníCasa Mary Levanto. Casa Mary Levanto se nachází v Levantu, 400 metrů od pláže Levanto, 1,3 km od Spiaggia Valle Santa a 34 km od hradu sv. Jiří. Ubytování Casa Mary Levanto se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

La Vignana - 5 Terre

9,5

La Vignana - 5 Terre

Ubytování (Penzion) La Vignana - 5 Terre. La Vignana - 5 Terre se nachází v Levantu, 39 km od Casa Carbone, a nabízí ubytování se společným salonkem, bezplatným soukromým parkovištěm, zahradou a... Ubytování La Vignana - 5 Terre se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

La Madonetta - Dimora d'epoca -

9,5

La Madonetta - Dimora d'epoca -

UbytováníLa Madonetta - Dimora d'epoca -. Located on a hill with views of the sea, B&B La Madonetta - Dimora d'epoca - offers accommodation in Levanto, with connection to the UNESCO Cinque Terre... Ubytování La Madonetta - Dimora d'epoca - se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

Casa di Gian

9,5

Casa di Gian

UbytováníCasa di Gian. Casa di Gian se nachází asi 37 km od hradu sv. Jiří a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Casa di Gian se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

Ca' Soleil

9,5

Ca' Soleil

UbytováníCa' Soleil. Ca' Soleil se nachází v klidné ulici, asi 400 metrů od pláže Levanto, a nabízí ubytování s balkonem a kávovarem. Ubytování Ca' Soleil se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

La casa di Andrea

9,4

La casa di Andrea

Ubytování (Apartmán) La casa di Andrea. La casa di Andrea se nachází v Levantu, 42 km od Casa Carbone a 37 km od Technického námořního muzea, a nabízí klimatizaci. Stojí 38 km od hradu sv. Ubytování La casa di Andrea se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

4 Seasons Levanto

9,4

4 Seasons Levanto

Ubytování (Apartmán) 4 Seasons Levanto. 4 Seasons Levanto se nachází v Levantu, pouhých 500 metrů od pláže Levanto, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování 4 Seasons Levanto se nachází ve městě Levanto (Itálie - Ligurie).

Ubytování ve městě Levanto

Město Levanto se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 470 hotelů a ubytování ve městě Levanto.