Hledat

Ubytování

Ubytování město Monterosso al Mare

Ve městě Monterosso al Mare (Itálie) máme celkem 238 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Monterosso al Mare

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Monterosso al Mare

Nettuno, TerreMarine

10

Nettuno, TerreMarine

UbytováníNettuno, TerreMarine. Nettuno, TerreMarine se nachází 300 metrů od pláže Fegina a 1 km od pláže Monterosso Old Town. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Nettuno, TerreMarine se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

La Casetta Rosa

10

La Casetta Rosa

Ubytování (Prázdninový dům) La Casetta Rosa. La Casetta Rosa se nachází v Monterosso al Mare, 200 metrů od pláže v historickém centru Monterosso, 350 metrů od pláže Fegina a 2,6 km od pláže Vernazza. Ubytování La Casetta Rosa se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

Casa Vacanze Alba

9,9

Casa Vacanze Alba

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Vacanze Alba. Casa Vacanze Alba se nachází v Il Romito a nabízí sdílený lounge, zahradu a terasu. Ubytování Casa Vacanze Alba se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

LungoMareNostro

9,8

LungoMareNostro

Ubytování (Apartmán) LungoMareNostro. LungoMareNostro se nachází asi 550 metrů od pláže v historickém centru Monterossa a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na moře. Ubytování LungoMareNostro se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

Come Eravamo

9,8

Come Eravamo

UbytováníCome Eravamo. Come Eravamo se nachází v Monterosso al Mare, 60 metrů od pláže Fegina a 800 metrů od pláže Monterosso Old Town, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Come Eravamo se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

La Casa Del Doganiere

9,8

La Casa Del Doganiere

Ubytování (Prázdninový dům) La Casa Del Doganiere. La Casa Del Doganiere se nachází v Monterosso al Mare, pouhých 200 metrů od pláže Fegina, a nabízí ubytování u pláže, restauraci, bar, zahradu a bezplatné... Ubytování La Casa Del Doganiere se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

"Home away from home"

9,8

"Home away from home"

Ubytování (Apartmán) "Home away from home". "Home away from home" se nachází v Monterosso al Mare, 90 metrů od pláže Fegina a necelý 1 km od pláže v historickém centru města Monterosso. Ubytování "Home away from home" se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

Il Giardino Incantato

9,8

Il Giardino Incantato

Ubytování (Penzion) Il Giardino Incantato. Il Giardino Incantato se nachází v Monterosso al Mare a nabízí zahradu. Ubytování Il Giardino Incantato se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

Romeo & Juliette

9,7

Romeo & Juliette

Ubytování (Apartmán) Romeo & Juliette. Romeo & Juliette se nachází v Monterosso al Mare a nabízí ubytování se 2 balkony a bezplatným Wi-Fi. 46 km od Sestri Levante. Ubytování Romeo & Juliette se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

Elegant apartment with sea view

9,7

Elegant apartment with sea view

UbytováníElegant apartment with sea view. Elegant apartment with sea view se nachází v Monterosso al Mare, 300 metrů od pláže Fegina, 33 km od hradu sv. Jiří a 32 km od Technického námořního muzea. Ubytování Elegant apartment with sea view se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

Monterosso Rooms

9,7

Monterosso Rooms

UbytováníMonterosso Rooms. Monterosso Rooms se nachází na nábřeží v Monterosso al Mare, 60 metrů od pláže Fegina a 800 metrů od pláže Monterosso Old Town. Ubytování Monterosso Rooms se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

Affittacamere Da Cesare

9,7

Affittacamere Da Cesare

Ubytování (Bed and breakfast) Affittacamere Da Cesare. Tento rodinný penzion se nachází v srdci Monterossa, jedné z vesnic v oblasti Cinque Terre na pobřeží Ligurského moře. Ubytování Affittacamere Da Cesare se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

La Ca Dei Nonni

9,7

La Ca Dei Nonni

UbytováníLa Ca Dei Nonni. La Ca Dei Nonni se nachází v Monterosso al Mare, pouhých 500 metrů od pláže v historickém centru, a nabízí zahradu, terasu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování La Ca Dei Nonni se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

IrisBlu

9,6

IrisBlu

Ubytování (Apartmán) IrisBlu. IrisBlu se nachází v Monterosso al Mare v Ligurii a nabízí balkon. Ubytování IrisBlu se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

Sunrise apartament

9,6

Sunrise apartament

UbytováníSunrise apartament. Sunrise apartament se nachází v Monterosso al Mare a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Sunrise apartament se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

Pietre di Mare

9,6

Pietre di Mare

UbytováníPietre di Mare. Pietre di Mare se nachází v obci Monterosso al Mare v národním parku Cinque Terre a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Pietre di Mare se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

BougainvilleaP

9,6

BougainvilleaP

Ubytování (Apartmán) BougainvilleaP. BougainvilleaP se nachází asi 150 metrů od pláže Fegina a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování BougainvilleaP se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

LE CINQUE VELE ***** Cinque Terre

9,6

LE CINQUE VELE ***** Cinque Terre

Ubytování (Apartmán) LE CINQUE VELE ***** Cinque Terre. LE CINQUE VELE se nachází v Monterosso al Mare, 200 metrů od pláže v historickém centru města a 500 metrů od pláže Fegina. Ubytování LE CINQUE VELE ***** Cinque Terre se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

Camere D'Autore La Poesia

9,6

Camere D'Autore La Poesia

Ubytování (Bed and breakfast) Camere D'Autore La Poesia. Camere D'Autore La Poesia sídlí v budově ze 17. století, pouhých 100 metrů od pobřeží a krásných pláží. Ubytování Camere D'Autore La Poesia se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

Cà du Punte

9,5

Cà du Punte

Ubytování (Apartmán) Cà du Punte. Cà du Punte se nachází v Monterosso al Mare, 150 metrů od pláže v historickém centru Monterosso a 300 metrů od pláže Fegina. Ubytování Cà du Punte se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

Mediterranean Luxurious Apartment

9,5

Mediterranean Luxurious Apartment

Ubytování (Apartmán) Mediterranean Luxurious Apartment. Mediterranean Luxurious Apartment se nachází v Monterosso al Mare a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Mediterranean Luxurious Apartment se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

VerdeLimone

9,5

VerdeLimone

Ubytování (Apartmán) VerdeLimone. VerdeLimone se nachází asi 1,3 km od pláže v historickém centru města Monterosso a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování VerdeLimone se nachází ve městě (Itálie - Ligurie).

AzzurroMare

9,5

AzzurroMare

Ubytování (Apartmán) AzzurroMare. AzzurroMare se nachází v Monterosso al Mare v Ligurii a nabízí balkon. Na místě je soukromé parkoviště. Pláž Fegina je vzdálená 200 metrů. Ubytování AzzurroMare se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

LA TERRAZZA DI MONTEROSSO

9,5

LA TERRAZZA DI MONTEROSSO

Ubytování (Apartmán) LA TERRAZZA DI MONTEROSSO. LA TERRAZZA DI MONTEROSSO se nachází v Monterosso al Mare, 200 metrů od pláže v historickém centru města. Ubytování LA TERRAZZA DI MONTEROSSO se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

A cà da Alba Rooms

9,5

A cà da Alba Rooms

UbytováníA cà da Alba Rooms. A cà da Alba Rooms se nachází v Monterosso al Mare, 200 metrů od pláže v historickém centru Monterosso, a nabízí sdílený lounge, nekuřácké pokoje a... Ubytování A cà da Alba Rooms se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

MARGOT AL MARE

9,5

MARGOT AL MARE

Ubytování (Apartmán) MARGOT AL MARE. MARGOT AL MARE se nachází v Monterosso al Mare, 80 metrů od pláže v historickém centru Monterosso a 300 metrů od pláže Fegina. Ubytování MARGOT AL MARE se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

Casa Magonza

9,5

Casa Magonza

Ubytování (Apartmán) Casa Magonza. Casa Magonza se nachází v Monterosso al Mare a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nachází se na pláži a má terasu. Ubytování Casa Magonza se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

La Casa di Andrea Relais

9,5

La Casa di Andrea Relais

UbytováníLa Casa di Andrea Relais. La Casa di Andrea Relais se nachází v Monterosso al Mare, 300 metrů od pláže v historickém centru Monterosso a 400 metrů od pláže Fegina. Ubytování La Casa di Andrea Relais se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

Il Timone Lerta

9,5

Il Timone Lerta

UbytováníIl Timone Lerta. Il Timone Lerta nabízí ubytování v Monterosso al Mare, nedaleko pláží Monterosso Old Town a Fegina. Ubytování Il Timone Lerta se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

Casa del Pescatore

9,5

Casa del Pescatore

Ubytování (Prázdninový dům) Casa del Pescatore. Casa del Pescatore se nachází v Monterosso al Mare, 300 metrů od pláže v historickém centru Monterosso a 400 metrů od pláže Fegina. Ubytování Casa del Pescatore se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

Affittacamere Irene

9,5

Affittacamere Irene

UbytováníAffittacamere Irene. Affittacamere Irene se nachází v obci Monterosso al Mare v národním parku Cinque Terre. Nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech společných prostorách. Ubytování Affittacamere Irene se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

Villa Pietrafiore

9,5

Villa Pietrafiore

UbytováníVilla Pietrafiore. Villa Pietra Fiore se nachází v srdci národního parku Cinque Terre zapsaného na seznamu UNESCO, 2 km od Monterosso al Mare a 2,5 km od pláže. Ubytování Villa Pietrafiore se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

Appartamentino Nadia

9,4

Appartamentino Nadia

Ubytování (Apartmán) Appartamentino Nadia. Appartamentino Nadia se nachází v Monterosso al Mare, jen 1,3 km od pláže v historickém centru města. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Appartamentino Nadia se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

Appartamento Buranco

9,4

Appartamento Buranco

Ubytování (Apartmán) Appartamento Buranco. Appartamento Buranco se nachází 150 metrů od písečné pláže Monterosso al Mare a nabízí ubytování v oblasti Cinque Terre zapsané na seznamu UNESCO. Ubytování Appartamento Buranco se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

La Serra Sul Mare

9,4

La Serra Sul Mare

UbytováníLa Serra Sul Mare. La Serra Sul Mare se nachází v obci Monterosso, 500 metrů od okraje jejího historického centra. Nabízí klimatizované pokoje a bezplatné taxi do centra. Ubytování La Serra Sul Mare se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

Stella Della Marina

9,4

Stella Della Marina

Ubytování (Hotel) Stella Della Marina. Hotel Stella Della Marina se nachází v centru města Monterosso, které je součástí známého regionálního parku Cinque Terre na pobřeží Ligurského moře. Ubytování Stella Della Marina se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

Agriturismo Missanega

9,4

Agriturismo Missanega

Ubytování (Farma) Agriturismo Missanega. Agriturismo Missanega se nachází v Monterosso al Mare a nabízí výhled na moře, restauraci, pokojovou službu, bar, zahradu, dětské hřiště a terasu. Ubytování Agriturismo Missanega se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

a casa di renata

9,4

a casa di renata

Ubytovánía casa di renata. Casa di renata se nachází v Monterosso al Mare, 200 metrů od pláže v historickém centru Monterosso a 400 metrů od pláže Fegina, a nabízí bezplatné Wi-Fi a... Ubytování a casa di renata se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

DA ROSETTINA

9,4

DA ROSETTINA

UbytováníDA ROSETTINA. DA ROSETTINA se nachází 400 metrů od pláže v historickém centru Monterosso a 500 metrů od pláže Fegina. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování DA ROSETTINA se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

MìaChì

9,4

MìaChì

UbytováníMìaChì. MìaChì se nachází v Monterosso al Mare, 400 metrů od pláže Fegina a 1,2 km od pláže Monterosso Old Town. Ubytování je vzdálené 32 km od hradu sv. Ubytování MìaChì se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

La Dimora di Clara

9,4

La Dimora di Clara

UbytováníLa Dimora di Clara. La Dimora di Clara se nachází v Monterosso al Mare v Ligurii a nabízí balkon a výhled na moře. Ubytování La Dimora di Clara se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

Au Mà

9,4

Au Mà

UbytováníAu Mà. Au Mà se nachází v Monterosso al Mare, jen pár kroků od pláže Fegina a 500 metrů od pláže v historickém centru města. Ubytování Au Mà se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

B&B Il Parco

9,4

B&B Il Parco

UbytováníB&B Il Parco. Family-run B&B Il Parco is a 10-minute walk from the nearest beach in Monterosso, one of the Cinque Terre towns. Ubytování B&B Il Parco se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

Locanda Il Maestrale

9,3

Locanda Il Maestrale

Ubytování (Hotel) Locanda Il Maestrale. Locanda Il Maestrale je situován v domě z 18. století s krásnou zahradou s květinami a lehátky a má výhled na historické centrum obce Monterosso al Mare. Ubytování Locanda Il Maestrale se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

Marvit Affittacamere

9,3

Marvit Affittacamere

Ubytování (Penzion) Marvit Affittacamere. Marvit Affittacamere se nachází v klidné části pobřeží Cinque Terre, pouhých 300 metrů od pláže v Monterosso al Mare. Ubytování Marvit Affittacamere se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

La casa di nonno Frey

9,3

La casa di nonno Frey

UbytováníLa casa di nonno Frey. La casa di nonno Frey se nachází v Monterosso al Mare, 400 metrů od pláže Fegina, 33 km od hradu sv. Jiří a 32 km od Technického námořního muzea. Ubytování La casa di nonno Frey se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

da Benedetta

9,3

da Benedetta

Ubytování (Penzion) da Benedetta. Da Benedetta se nachází v Monterosso al Mare, 200 metrů od pláže v historickém centru města Monterosso a 400 metrů od pláže Fegina, a nabízí bezplatné... Ubytování da Benedetta se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

Relax immersi nella natura

9,3

Relax immersi nella natura

Ubytování (Apartmán) Relax immersi nella natura. Pokoj s výhledem na město, Relax immersi nella natura nabízí ubytování s balkonem a kávovarem, asi 350 metrů od pláže Fegina. Ubytování Relax immersi nella natura se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

La Scogliera

9,3

La Scogliera

UbytováníLa Scogliera. La Scogliera nabízí klimatizované ubytování v Monterosso al Mare, jen pár kroků od pláže Fegina, 300 metrů od pláže v historickém centru Monterosso a 33 km... Ubytování La Scogliera se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

Affittacamere Monterosso 5 Terre

9,3

Affittacamere Monterosso 5 Terre

Ubytování (Bed and breakfast) Affittacamere Monterosso 5 Terre. Affittacamere Monterosso 5 se nachází v centru města Monterosso Al Mare, 15 minut chůze od nádraží Monterosso a 5 minut od Ligurského moře. Ubytování Affittacamere Monterosso 5 Terre se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

Casa Maestrale -Mistral Sea Breeze

9,3

Casa Maestrale -Mistral Sea Breeze

UbytováníCasa Maestrale -Mistral Sea Breeze. Casa Maestrale -Mistral Sea Breeze se nachází asi 200 metrů od pláže Fegina a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na moře. Ubytování Casa Maestrale -Mistral Sea Breeze se nachází ve městě Monterosso al Mare (Itálie - Ligurie).

Ubytování ve městě Monterosso al Mare

Město Monterosso al Mare se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 238 hotelů a ubytování ve městě Monterosso al Mare.