Hledat

Ubytování

Lazio

V regionu Lazio (Itálie) máme celkem 21947 hotelů a ubytování.

Pro region Lazio doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Řím (14098), Gaeta (396), Sperlonga (274), Fiumicino (241), Lido di Ostia (221), Terracina (218), Formia (203), San Felice Circeo (132), Fondi (122), Civitavecchia (110). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Lazio

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Lazio

Appartamento ampio e comodo nel centro di Roma

10

Appartamento ampio e comodo nel centro di Roma

Ubytování (Apartmány) Appartamento ampio e comodo nel centro di Roma. Appartamento ampio e comodo nel centro di Roma nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Římě, 800 metrů od baziliky Santa Maria Maggiore, 1 km od stanice... Ubytování Appartamento ampio e comodo nel centro di Roma se nachází ve městě Řím (Itálie - Lazio).

Beautiful home in Fiumicino with Jacuzzi, WiFi and Outdoor swimming pool

10

Beautiful home in Fiumicino with Jacuzzi, WiFi and Outdoor swimming pool

Ubytování (Prázdninový dům) Beautiful home in Fiumicino with Jacuzzi, WiFi and Outdoor swimming pool. Beautiful home in Fiumicino with 5 Bedrooms, Wi-Fi and Outdoor swimming pool se nachází ve městě Fiumicino a nabízí soukromý bazén. Ubytování Beautiful home in Fiumicino with Jacuzzi, WiFi and Outdoor swimming pool se nachází ve městě Fiumicino (Itálie - Lazio).

Amazing New Penthouse with terrace Jewish Ghetto

10

Amazing New Penthouse with terrace Jewish Ghetto

Ubytování (Apartmán) Amazing New Penthouse with terrace Jewish Ghetto. Amazing New Penthouse with terrace se nachází v centru Říma, v krátké vzdálenosti od synagogy v Římě a Palazzo Venezia. Ubytování Amazing New Penthouse with terrace Jewish Ghetto se nachází ve městě Řím (Itálie - Lazio).

Appartamento nel verde adatto alle famiglie

10

Appartamento nel verde adatto alle famiglie

Ubytování (Prázdninové domy) Appartamento nel verde adatto alle famiglie. Appartamento nel verde adatto alle famiglie se nachází v Altipiani di Arcinazzo a nabízí restauraci a terasu. Ubytování Appartamento nel verde adatto alle famiglie se nachází ve městě Altipiani di Arcinazzo (Itálie - Lazio).

Appartamento nella campagna romana

10

Appartamento nella campagna romana

Ubytování (Apartmán) Appartamento nella campagna romana. Appartamento nella campagna romana se nachází přibližně 23 km od stanice metra Anagnina a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem do zahrady. Ubytování Appartamento nella campagna romana se nachází ve městě San Cesareo (Itálie - Lazio).

alloggio turistico confortevole Passo Corese

10

alloggio turistico confortevole Passo Corese

Ubytování (Apartmán) alloggio turistico confortevole Passo Corese. alloggio turistico confortevole Passo Corese se nachází v obci Fara in Sabina, 39 km od stanice metra Bologna a 40 km od stanice metra Tiburtina. Ubytování alloggio turistico confortevole Passo Corese se nachází ve městě Fara in Sabina (Itálie - Lazio).

Appartamento CasaZeta luminoso e centralissimo

10

Appartamento CasaZeta luminoso e centralissimo

Ubytování (Apartmány) Appartamento CasaZeta luminoso e centralissimo. Appartamento CasaZeta luminoso e centralissimo se nachází v Latině, 37 km od národního parku Circeo, 49 km od mořské zoo a nákupního centra Castel Romano... Ubytování Appartamento CasaZeta luminoso e centralissimo se nachází ve městě Latina (Itálie - Lazio).

B&B Carpe Diem

10

B&B Carpe Diem

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Carpe Diem. B&B Carpe Diem se nachází v Castel Gandolfo, 15 km od stanice metra Anagnina a 17 km od univerzity Tor Vergata, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&B Carpe Diem se nachází ve městě Castel Gandolfo (Itálie - Lazio).

Casa Rubino - luxury apartment great views

10

Casa Rubino - luxury apartment great views

Ubytování (Apartmány) Casa Rubino - luxury apartment great views. Casa Rubino - luxury apartment great views se nachází v Gaetě, 10 km od přístavu Formia a 36 km od vlakového nádraží Terracina, a nabízí výhled na město. Ubytování Casa Rubino - luxury apartment great views se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

Balestra

10

Balestra

Ubytování (Apartmán) Balestra. Balestra se nachází v Římě, 1,8 km od vlakového nádraží Roma Trastevere a 3,9 km od náměstí Piazza di Santa Maria in Trastevere. Ubytování Balestra se nachází ve městě Řím (Itálie - Lazio).

Casa di Antonietta

10

Casa di Antonietta

Ubytování (Apartmány) Casa di Antonietta. Casa di Antonietta se nachází v Nettunu, 1,1 km od pláže Nettuno a 27 km od mořské zoo. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Casa di Antonietta se nachází ve městě Nettuno (Itálie - Lazio).

Bellavista

10

Bellavista

Ubytování (Apartmány) Bellavista. Bellavista se nachází asi 1,7 km od stanice metra Ponte Lungo a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Bellavista se nachází ve městě Řím (Itálie - Lazio).

Be Home Rome

10

Be Home Rome

Ubytování (Apartmán) Be Home Rome. In the Spagna district of Rome, close to Via Condotti, Be Home Rome poskytuje bezplatné Wi-Fi a pračku. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Be Home Rome se nachází ve městě Řím (Itálie - Lazio).

Blissful Villa with Terrace Garden Garden Furniture

10

Blissful Villa with Terrace Garden Garden Furniture

Ubytování (Prázdninový dům) Blissful Villa with Terrace Garden Garden Furniture. Blissful Villa with Terrace Garden Furniture se nachází v Orentanu v Toskánsku a nabízí zahradu. Lido di Camaiore je 40 km daleko. Ubytování Blissful Villa with Terrace Garden Garden Furniture se nachází ve městě Staffoli (Itálie - Toskánsko).

Casetta Via Lago

10

Casetta Via Lago

Ubytování (Apartmány) Casetta Via Lago. Casetta Via Lago se nachází v Casali. 43 km od Terracina. Ubytování Casetta Via Lago se nachází ve městě Casali (Itálie - Lazio).

Erida Apartment - Piazza di Spagna

10

Erida Apartment - Piazza di Spagna

Ubytování (Apartmán) Erida Apartment - Piazza di Spagna. Jen 150 metrů od náměstí Piazza del Popolo a 450 metrů od Španělských schodů, Erida - Via del Babuino 48 se nachází v centru Říma. Ubytování Erida Apartment - Piazza di Spagna se nachází ve městě (Itálie - Lazio).

Casa Luce Sabaudia

10

Casa Luce Sabaudia

Ubytování (Apartmán) Casa Luce Sabaudia. Casa Luce Sabaudia se nachází v Sabaudii, 2,2 km od pláže Bounty, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi, pokojovou službou a úschovnou zavazadel. Ubytování Casa Luce Sabaudia se nachází ve městě Sabaudia (Itálie - Lazio).

Corte95 Bright & Elegant Flat

10

Corte95 Bright & Elegant Flat

Ubytování (Apartmán) Corte95 Bright & Elegant Flat. Corte95 se nachází v Římě, 1,1 km od brány Porta Maggiore a 2,3 km od univerzity Sapienza. Bright & Elegant Flat nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Corte95 Bright & Elegant Flat se nachází ve městě Monte San Giovanni Campano (Itálie - Lazio).

Colosseo Luxe Apartment

10

Colosseo Luxe Apartment

Ubytování (Apartmán) Colosseo Luxe Apartment. Colosseo Luxe Apartment se nachází v centru Říma, kousek od Domus Aurea a Kolosea. Ubytování Colosseo Luxe Apartment se nachází ve městě Řím (Itálie - Lazio).

casa Il Tiglio

10

casa Il Tiglio

Ubytování (Apartmány) casa Il Tiglio. Casa Il Tiglio se nachází asi 35 km od stanice metra Tiburtina a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování casa Il Tiglio se nachází ve městě Cretone (Itálie - Lazio).

Casa Mediterranea: appartamento vista mare a soli 200m dalla spiaggia

10

Casa Mediterranea: appartamento vista mare a soli 200m dalla spiaggia

Ubytování (Apartmány) Casa Mediterranea: appartamento vista mare a soli 200m dalla spiaggia. Casa Mediterranea: appartamento vista mare a soli nabízí výhled na město. Ubytování Casa Mediterranea: appartamento vista mare a soli 200m dalla spiaggia se nachází ve městě Sperlonga (Itálie - Lazio).

Casa vacanze Helia

10

Casa vacanze Helia

Ubytování (Apartmán) Casa vacanze Helia. Casa vacanze Helia is set in Castel SantʼElia, 16 km from Vallelunga, 49 km from Stadio Olimpico Roma, and 49 km from Auditorium Parco della Musica. Ubytování Casa vacanze Helia se nachází ve městě Castel SantʼElia (Itálie - Lazio).

La casa di Peppe e Lucia

10

La casa di Peppe e Lucia

Ubytování (Apartmány) La casa di Peppe e Lucia. La casa di Peppe e Lucia se nachází v Poggio Bustone v regionu Lazio a nabízí balkon. 18 km od jezera Piediluco. Ubytování La casa di Peppe e Lucia se nachází ve městě Poggio Bustone (Itálie - Lazio).

Deliziosa Dependance Villa

10

Deliziosa Dependance Villa

Ubytování (Vila) Deliziosa Dependance Villa. Deliziosa Dependance Villa se nachází v obci Bullicame v regionu Lazio a nabízí zahradu. Santa Marinella leží 41 km daleko. Ubytování Deliziosa Dependance Villa se nachází ve městě Bullicame (Itálie - Lazio).

Flat Three

10

Flat Three

Ubytování (Apartmán) Flat Three. Flat Three se nachází v Římě, 1,4 km od koncertní síně Auditorium Parco della Musica a 3 km od stadionu Stadio Olimpico Roma, a nabízí bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Flat Three se nachází ve městě Řím (Itálie - Lazio).

Farnese Charming Apartment

10

Farnese Charming Apartment

Ubytování (Apartmán) Farnese Charming Apartment. Farnese Charming Apartment se nachází v centru Říma, kousek od náměstí Campo de' Fiori a náměstí Largo di Torre Argentina. Ubytování Farnese Charming Apartment se nachází ve městě Řím (Itálie - Lazio).

Farmhouse with pool in an area with history nature and art

10

Farmhouse with pool in an area with history nature and art

Ubytování (Prázdninový dům) Farmhouse with pool in an area with history nature and art. Farmhouse with pool in a area with history nature and art in Bagnoregio nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v obci Bagnoregio, 25 km od katedrály Duomo... Ubytování Farmhouse with pool in an area with history nature and art se nachází ve městě Bagnoregio (Itálie - Lazio).

Holiday in Rome

10

Holiday in Rome

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday in Rome. Holiday in Rome se nachází v Římě, 2,6 km od vatikánských muzeí, a nabízí ubytování se sdíleným salonkem, bezplatným Wi-Fi, sdílenou kuchyní a bankomatem. Ubytování Holiday in Rome se nachází ve městě Řím (Itálie - Lazio).

Il Confessionale

10

Il Confessionale

Ubytování (Penzion) Il Confessionale. Il Confessionale se nachází v Castelnuovo di Porto a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. K dispozici je vířivka a půjčovna aut. Ubytování Il Confessionale se nachází ve městě Castelnuovo di Porto (Itálie - Lazio).

Grammy Suite

10

Grammy Suite

Ubytování (Bed and breakfast) Grammy Suite. Grammy Suite se nachází v Římě, pouhých 300 metrů od stanice metra Ottaviano. Ubytování Grammy Suite se nachází ve městě (Itálie - Lazio).

Idyllia - Penthouse in Navona Area

10

Idyllia - Penthouse in Navona Area

Ubytování (Apartmán) Idyllia - Penthouse in Navona Area. Idyllia - Penthouse in Navona Area se nachází v Římě, 1 km od Vatikánu, a nabízí ubytování se sdíleným salonkem, bezplatným Wi-Fi a sdílenou kuchyní. Ubytování Idyllia - Penthouse in Navona Area se nachází ve městě Řím (Itálie - Lazio).

Da Alessandra

10

Da Alessandra

Ubytování (Apartmán) Da Alessandra. Da Alessandra se nachází ve městě Fondi v regionu Lazio a nabízí balkon a výhled na město. San Felice Circeo je vzdálené 31 km. Ubytování Da Alessandra se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

Domus Vaticana

10

Domus Vaticana

Ubytování (Apartmány) Domus Vaticana. Domus Vaticana se nachází v Římě, 1,5 km od baziliky sv. Petra a 1,2 km od vatikánských muzeí, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Domus Vaticana se nachází ve městě Řím (Itálie - Lazio).

Vatican Museums Apartment - Rome City Centre

10

Vatican Museums Apartment - Rome City Centre

Ubytování (Apartmány) Vatican Museums Apartment - Rome City Centre. Domvs Apartments - Vatican, Rome City Centre se nachází v Římě, 700 metrů od stanice metra Ottaviano a necelý 1 km od vatikánských muzeí, a nabízí... Ubytování Vatican Museums Apartment - Rome City Centre se nachází ve městě Řím (Itálie - Lazio).

DIECI at Spanish Step - Belsiana Luxury Apartment

10

DIECI at Spanish Step - Belsiana Luxury Apartment

Ubytování (Prázdninové domy) DIECI at Spanish Step - Belsiana Luxury Apartment. DIECI at Spanish Step - Belsiana Luxury Apartment se nachází v centru Říma, 700 metrů od fontány di Trevi a necelý 1 km od stanice metra Barberini, a... Ubytování DIECI at Spanish Step - Belsiana Luxury Apartment se nachází ve městě Řím (Itálie - Lazio).

IL MARE DI ROMA APARTMENT

10

IL MARE DI ROMA APARTMENT

Ubytování (Apartmány) IL MARE DI ROMA APARTMENT. IL MARE DI ROMA APARTMENT se nachází v letovisku Lido di Ostia, 60 metrů od pláže Ostia Lido a 1,3 km od pláže Castel Fusano, a nabízí terasu a... Ubytování IL MARE DI ROMA APARTMENT se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

Petite Maison

10

Petite Maison

Ubytování (Apartmány) Petite Maison. Petite Maison se nachází asi 33 km od Vallelungy a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Petite Maison se nachází ve městě Vignanello (Itálie - Lazio).

Ponte Milvio B&B

10

Ponte Milvio B&B

Ubytování (Prázdninové domy) Ponte Milvio B&B. Ponte Milvio B&B se nachází v římské čtvrti Tor Di Quinto, v blízkosti olympijského stadionu. Nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování Ponte Milvio B&B se nachází ve městě Řím (Itálie - Lazio).

Pantheon Domus Valentino

10

Pantheon Domus Valentino

Ubytování (Apartmán) Pantheon Domus Valentino. Pantheon Domus Valentino se nachází přímo v centru Říma, jen 1,3 km od náměstí Largo di Torre Argentina a 1,5 km od Pantheonu. Ubytování Pantheon Domus Valentino se nachází ve městě Řím (Itálie - Lazio).

My Space In Rome - NEW - Colosseo - Via Leonina

10

My Space In Rome - NEW - Colosseo - Via Leonina

Ubytování (Apartmán) My Space In Rome - NEW - Colosseo - Via Leonina. My Space In Rome - NEW - Colosseo - Via Leonina se nachází v Římě, 800 metrů od baziliky Santa Maria Maggiore a 1 km od centra. Ubytování My Space In Rome - NEW - Colosseo - Via Leonina se nachází ve městě Řím (Itálie - Lazio).

NikHouse

10

NikHouse

Ubytování (Privát) NikHouse. Located 1.4 km from Lepanto Metro Station, NikHouse offers accommodation with a balcony, as well as a garden and a terrace. Ubytování NikHouse se nachází ve městě Řím (Itálie - Lazio).

New Apartment Sistina Trevi-Spagna

10

New Apartment Sistina Trevi-Spagna

Ubytování (Apartmán) New Apartment Sistina Trevi-Spagna. New Apartment Sistina Trevi-Spagna se nachází v Římě, pouhé 2 minuty chůze od stanice metra a náměstí Barberini, a nabízí ubytování s možností vlastního... Ubytování New Apartment Sistina Trevi-Spagna se nachází ve městě Řím (Itálie - Lazio).

Rome as you feel - Baullari with terrace

10

Rome as you feel - Baullari with terrace

Ubytování (Apartmán) Rome as you feel - Baullari with terrace. Rome as you feel - Baullari with terrace se nachází 60 metrů od náměstí Campo Dè Fiori. Ubytování Rome as you feel - Baullari with terrace se nachází ve městě Řím (Itálie - Lazio).

Rosa's Place Vaticano

10

Rosa's Place Vaticano

Ubytování (Prázdninový dům) Rosa's Place Vaticano. Rosa's Place Vaticano se nachází v římské čtvrti Vaticano Prati, nedaleko baziliky sv. Petra, a nabízí bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování Rosa's Place Vaticano se nachází ve městě Řím (Itálie - Lazio).

Rome Unique Studio Vatican Columns

10

Rome Unique Studio Vatican Columns

Ubytování (Apartmán) Rome Unique Studio Vatican Columns. Rome Unique Studio Vatican Columns se nachází v římské čtvrti Vaticano Prati, necelý 1 km od stanice metra Ottaviano, 11 minut chůze od vatikánských muzeí... Ubytování Rome Unique Studio Vatican Columns se nachází ve městě Řím (Itálie - Lazio).

Roof top magic Piazza del Popolo

10

Roof top magic Piazza del Popolo

Ubytování (Apartmány) Roof top magic Piazza del Popolo. Roof top magic Piazza del Popolo se nachází přímo v centru Říma, 200 metrů od náměstí Piazza del Popolo a necelý 1 km od stanice metra Lepanto. Ubytování Roof top magic Piazza del Popolo se nachází ve městě Řím (Itálie - Lazio).

Locazione Turistica Gabriella

10

Locazione Turistica Gabriella

Ubytování (Vila) Locazione Turistica Gabriella. Locazione Turistica Gabriella se nachází ve městě Formia, jen pár kroků od pláže Vindicio a 3,3 km od přístavu Formia. Ubytování Locazione Turistica Gabriella se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

La casa tra gli alberi

10

La casa tra gli alberi

Ubytování (Apartmán) La casa tra gli alberi. La casa tra gli alberi se nachází ve Fiuggi v regionu Lazio a nabízí balkon a výhled na město. Nabízí výhled do zahrady a je vzdálen 45 km od Ovindoli. Ubytování La casa tra gli alberi se nachází ve městě Fiuggi (Itálie - Lazio).

La Tua Casa al Colosseo

10

La Tua Casa al Colosseo

Ubytování (Apartmán) La Tua Casa al Colosseo. La Tua Casa al Colosseo se nachází v Římě, 1,1 km od hory Palatine Hill a 1,4 km od paláce Domus Aurea. Ubytování La Tua Casa al Colosseo se nachází ve městě Řím (Itálie - Lazio).

JAZZ STYLE - On The Beach - Anzio

10

JAZZ STYLE - On The Beach - Anzio

Ubytování (Prázdninové domy) JAZZ STYLE - On The Beach - Anzio. JAZZ STYLE - On The Beach - Anzio se nachází v Anziu, jen pár kroků od pláže Lido delle Sirene a 1,3 km od pláže Lido del Corsaro. Ubytování JAZZ STYLE - On The Beach - Anzio se nachází ve městě Anzio (Itálie - Lazio).

Le Rêve

10

Le Rêve

Ubytování (Prázdninové domy) Le Rêve. Le Rêve se nachází v obci Spigno Saturnia, 15 km od přístavu Formia a 11 km od parku Gianola. Ubytování Le Rêve se nachází ve městě Spigno Saturnia (Itálie - Lazio).

Ubytování v městech regionu Lazio

Ubytování v městech regionu Lazio

Ubytování v regionu Lazio - Itálie

Momentálně pro vás evidujeme celkem 21947 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Lazio.

Pro region Lazio doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Řím (14098), Gaeta (396), Sperlonga (274), Fiumicino (241), Lido di Ostia (221), Terracina (218), Formia (203), San Felice Circeo (132), Fondi (122), Civitavecchia (110). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Region Lazio může být skvělým místem pro strávení dovolené.