Hledat

Ubytování

Ubytování město Fondi

Ve městě Fondi (Itálie) máme celkem 122 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Fondi

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Fondi

Da Alessandra

10

Da Alessandra

Ubytování (Apartmán) Da Alessandra. Da Alessandra se nachází ve městě Fondi v regionu Lazio a nabízí balkon a výhled na město. San Felice Circeo je vzdálené 31 km. Ubytování Da Alessandra se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

Casa Materia

10

Casa Materia

UbytováníCasa Materia. Casa Materia se nachází ve městě Fondi, 23 km od přístavu Formia a 40 km od národního parku Circeo. Ubytování Casa Materia se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

Arcobaleno Apartment

10

Arcobaleno Apartment

UbytováníArcobaleno Apartment. Arcobaleno Apartment se nachází ve Fondi a nabízí zahradu, terasu, restauraci, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Arcobaleno Apartment se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

Clò House

10

Clò House

UbytováníClò House. Clò House se nachází ve Fondi, 23 km od přístavu Formia a 40 km od národního parku Circeo. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a zahradou. Ubytování Clò House se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

Lovely Home

10

Lovely Home

Ubytování (Apartmány) Lovely Home. Lovely Home se nachází ve Fondi v regionu Lazio a nabízí zahradu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Lovely Home se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

Appartamento Centro Storico Fondi

10

Appartamento Centro Storico Fondi

Ubytování (Apartmány) Appartamento Centro Storico Fondi. Appartamento Centro Storico Fondi se nachází ve Fondi, 23 km od přístavu Formia, 39 km od národního parku Circeo a 20 km od vlakového nádraží Terracina. Ubytování Appartamento Centro Storico Fondi se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

La torretta

10

La torretta

UbytováníLa torretta. La torretta se nachází ve Fondi, pouhých 22 km od přístavu Formia, a nabízí sdílený lounge, terasu a sdílenou kuchyň. 41 km od národního parku Circeo. Ubytování La torretta se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

Strapalu’

10

Strapalu’

UbytováníStrapalu’. Strapalu' se nachází ve Fondi v regionu Lazio a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Strapalu’ se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

STRAPALU'

10

STRAPALU'

UbytováníSTRAPALU'. STRAPALU' se nachází ve městě Fondi v regionu Lazio a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování STRAPALU' se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

L’Attico in Centro da Salvatore

10

L’Attico in Centro da Salvatore

UbytováníL’Attico in Centro da Salvatore. L'Attico se nachází ve městě Centro da Salvatore, asi 41 km od národního parku Circeo, a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na město. Ubytování L’Attico in Centro da Salvatore se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

Da nonna Maria

10

Da nonna Maria

UbytováníDa nonna Maria. Da nonna Maria se nachází ve městě Fondi, 38 km od národního parku Circeo a 19 km od vlakového nádraží Terracina. Ubytování Da nonna Maria se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

A casa di Andrea Francesco

9,9

A casa di Andrea Francesco

UbytováníA casa di Andrea Francesco. A casa di Andrea Francesco se nachází ve městě Fondi, pouhých 26 km od přístavu Formia, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování A casa di Andrea Francesco se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

I VICOLI Exclusive Apartments

9,8

I VICOLI Exclusive Apartments

Ubytování (Apartmány) I VICOLI Exclusive Apartments. I VICOLI se nachází ve městě Fondi, 32 km od San Felice Circeo. Exclusive Apartments nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování I VICOLI Exclusive Apartments se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

Appartamento in Collina

9,8

Appartamento in Collina

UbytováníAppartamento in Collina. Appartamento in Collina se nachází ve městě Fondi, 20 km od přístavu Formia, 39 km od národního parku Circeo a 20 km od vlakového nádraží Terracina. Ubytování Appartamento in Collina se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

La Dependance Luxury Bed and Breakfast

9,8

La Dependance Luxury Bed and Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) La Dependance Luxury Bed and Breakfast. La Dependance Luxury Bed and Breakfast se nachází ve Fondi, 34 km od San Felice Circeo, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování La Dependance Luxury Bed and Breakfast se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

La stanza del principe

9,7

La stanza del principe

UbytováníLa stanza del principe. La stanza del principe se nachází ve městě Fondi, 23 km od přístavu Formia a 39 km od národního parku Circeo. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování La stanza del principe se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

Claudia's Apartment close Sperlonga

9,7

Claudia's Apartment close Sperlonga

UbytováníClaudia's Apartment close Sperlonga. Nachází se 23 km od přístavu Formia, Claudia's Apartment close Sperlonga nabízí terasu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Claudia's Apartment close Sperlonga se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

B&B Mirò

9,7

B&B Mirò

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Mirò. B&B Mirò se nachází 23 km od přístavu Formia a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování B&B Mirò se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

Giara House

9,7

Giara House

UbytováníGiara House. Giara House se nachází ve Fondi, 39 km od národního parku Circeo, 20 km od vlakového nádraží Terracina a 21 km od chrámu Jupiter Anxur. Ubytování Giara House se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

App.Carrera Fondi

9,7

App.Carrera Fondi

UbytováníApp.Carrera Fondi. Hotel App se nachází ve městě Fondi, 23 km od přístavu Formia, 40 km od národního parku Circeo a 21 km od vlakového nádraží Terracina. Ubytování App.Carrera Fondi se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

Sole e Luna OPEN SPACE for family

9,7

Sole e Luna OPEN SPACE for family

UbytováníSole e Luna OPEN SPACE for family. Sole e Luna OPEN SPACE for family se nachází ve Fondi a nabízí zahradu, terasu, restauraci, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Sole e Luna OPEN SPACE for family se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

La Terrazza su Fondi

9,6

La Terrazza su Fondi

Ubytování (Apartmán) La Terrazza su Fondi. La Terrazza su Fondi se nachází ve městě Fondi a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. San Felice Circeo je vzdálené 31 km. Ubytování La Terrazza su Fondi se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

Alloggio Turistico Zio Benny

9,6

Alloggio Turistico Zio Benny

UbytováníAlloggio Turistico Zio Benny. Alloggio Turistico Zio Benny se nachází ve městě Fondi, 41 km od národního parku Circeo, 22 km od vlakového nádraží Terracina a 24 km od chrámu Jupiter... Ubytování Alloggio Turistico Zio Benny se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

Casa Materia - Vetro

9,6

Casa Materia - Vetro

UbytováníCasa Materia - Vetro. Casa Materia - Vetro se nachází 23 km od přístavu Formia a 40 km od národního parku Circeo. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Casa Materia - Vetro se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

Il Giardino delle Zagare

9,6

Il Giardino delle Zagare

UbytováníIl Giardino delle Zagare. Il Giardino delle Zagare se nachází 25 km od přístavu Formia a nabízí zahradu, terasu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Il Giardino delle Zagare se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

Il Beccaria Relais B&B

9,6

Il Beccaria Relais B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Il Beccaria Relais B&B. Il Beccaria Relais B&B se nachází ve Fondi, 31 km od San Felice Circeo, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Il Beccaria Relais B&B se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

Casa Vacanza

9,6

Casa Vacanza

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Vacanza. Casa Vacanza se nachází ve městě Fondi, 23 km od přístavu Formia, 39 km od národního parku Circeo a 20 km od vlakového nádraží Terracina. Ubytování Casa Vacanza se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

B&B La Dolce Vita

9,6

B&B La Dolce Vita

Ubytování (Bed and breakfast) B&B La Dolce Vita. B&B La Dolce Vita se nachází ve městě Fondi, 23 km od přístavu Formia a 39 km od národního parku Circeo. Nabízí bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&B La Dolce Vita se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

B&B A Casa Di Nonna

9,5

B&B A Casa Di Nonna

Ubytování (Apartmán) B&B A Casa Di Nonna. Nachází se 22 km od Terracina a pláží Circeo, B&B A Casa Di Nonna nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky ve Fondi. K dispozici je balkon. Ubytování B&B A Casa Di Nonna se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

NONNA Carmela HOUSE

9,5

NONNA Carmela HOUSE

UbytováníNONNA Carmela HOUSE. NONNA Carmela HOUSE se nachází ve městě Fondi, 22 km od přístavu Formia, 40 km od národního parku Circeo a 21 km od vlakového nádraží Terracina. Ubytování NONNA Carmela HOUSE se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

Casa Vacanze La Portella

9,4

Casa Vacanze La Portella

UbytováníCasa Vacanze La Portella. Casa Vacanze La Portella nabízí klimatizované ubytování v obci Fondi, 23 km od přístavu Formia, 39 km od národního parku Circeo a 20 km od vlakového... Ubytování Casa Vacanze La Portella se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

J&M House

9,4

J&M House

Ubytování (Prázdninový dům) J&M House. J&M House se nachází ve Fondi v regionu Lazio a nabízí zahradu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování J&M House se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

Villa Capri

9,4

Villa Capri

UbytováníVilla Capri. Villa Capri se nachází ve městě Fondi v regionu Lazio a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Villa Capri se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

San Pietro Loft - appartamento in pieno Centro

9,4

San Pietro Loft - appartamento in pieno Centro

UbytováníSan Pietro Loft - appartamento in pieno Centro. San Pietro Loft - appartamento in pieno Centro se nachází ve Fondi, pouhých 23 km od přístavu Formia, a nabízí terasu, restauraci a pokojovou službu. Ubytování San Pietro Loft - appartamento in pieno Centro se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

casa bob

9,4

casa bob

Ubytování (Apartmán) casa bob. casa bob se nachází ve Fondi v regionu Lazio a nabízí zahradu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování casa bob se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

Vico d'Ercole

9,4

Vico d'Ercole

Ubytování (Penzion) Vico d'Ercole. Vico d'Ercole se nachází ve Fondi a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Penzion má rodinné pokoje. Ubytování Vico d'Ercole se nachází ve městě (Itálie - Lazio).

Residenza - Le Terrazze

9,3

Residenza - Le Terrazze

Ubytování (Apartmány) Residenza - Le Terrazze. Residenza - Le Terrazze se nachází ve Fondi a nabízí bar a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Residenza - Le Terrazze se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

Green House

9,3

Green House

Ubytování (Bed and breakfast) Green House. Green House se nachází ve Fondi a nabízí výhled do zahrady, bar, zahradu a terasu. Ubytování Green House se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

Casabianca Resort

9,3

Casabianca Resort

Ubytování (Rezort) Casabianca Resort. Casabianca Resort se nachází ve městě Fondi, 29 km od přístavu Formia, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a sdílený lounge. Ubytování Casabianca Resort se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

La rezztella

9,3

La rezztella

Ubytování (Bed and breakfast) La rezztella. La rezztella se nachází ve Fondi, 24 km od přístavu Formia, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem na terasu. Ubytování La rezztella se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

La Dimora della Fenice

9,3

La Dimora della Fenice

Ubytování (Apartmán) La Dimora della Fenice. La Dimora della Fenice se nachází ve Fondi a nabízí zahradu a terasu. Ubytování La Dimora della Fenice se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

b&b Casa Fusco

9,3

b&b Casa Fusco

Ubytování (Bed and breakfast) b&b Casa Fusco. Nabízí výhled na město, restauraci a bezplatné Wi-Fi. b&b Casa Fusco se nachází ve městě Fondi, 23 km od přístavu Formia a 39 km od národního parku Circeo. Ubytování b&b Casa Fusco se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

Le Benedettine Affittacamere Relais

9,3

Le Benedettine Affittacamere Relais

Ubytování (Penzion) Le Benedettine Affittacamere Relais. Le Benedettine Affittacamere Relais nabízí ubytování ve městě Fondi. Penzion má rodinné pokoje. Ubytování Le Benedettine Affittacamere Relais se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

Bed And Breakfast Mblò

9,3

Bed And Breakfast Mblò

Ubytování (Bed and breakfast) Bed And Breakfast Mblò. Bed And Breakfast Mblò se nachází v centru Fondi, 20 minut jízdy od Terracina. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Ubytování Bed And Breakfast Mblò se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

Villa l'Amante

9,3

Villa l'Amante

UbytováníVilla l'Amante. Villa l'Amante se nachází ve městě Fondi, 31 km od národního parku Circeo, 12 km od vlakového nádraží Terracina a 13 km od chrámu Jupiter Anxur. Ubytování Villa l'Amante se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

Stelle Galeotte Exclusive Holiday Home

9,2

Stelle Galeotte Exclusive Holiday Home

Ubytování (Penzion) Stelle Galeotte Exclusive Holiday Home. Stelle Galeotte Exclusive Holiday Home se nachází ve městě Fondi, 23 km od přístavu Formia a 41 km od národního parku Circeo. Ubytování Stelle Galeotte Exclusive Holiday Home se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

Le Dimore Di Ponte Selce

9,2

Le Dimore Di Ponte Selce

Ubytování (Aparthotel) Le Dimore Di Ponte Selce. Le Dimore Di Ponte Selce nabízí moderní ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi a klimatizací. Ubytování Le Dimore Di Ponte Selce se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

Ninna Nanna

9,2

Ninna Nanna

UbytováníNinna Nanna. Ninna Nanna se nachází 23 km od přístavu Formia a 39 km od národního parku Circeo a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a TV. Ubytování Ninna Nanna se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

Terri's Home Fondi

9,2

Terri's Home Fondi

Ubytování (Penzion) Terri's Home Fondi. Terri's Home Fondi se nachází ve Fondi. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Všechny pokoje mají balkon s výhledem na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Terri's Home Fondi se nachází ve městě (Itálie - Lazio).

Affittacamere Casa di Elide

9,2

Affittacamere Casa di Elide

Ubytování (Penzion) Affittacamere Casa di Elide. Casa di Elide nabízí pokoje v rustikálním stylu s klimatizací a bezplatným Wi-Fi, terasu se slunečníkem, stoly a židlemi. Ubytování Affittacamere Casa di Elide se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

Da Raffaele

9,2

Da Raffaele

UbytováníDa Raffaele. Da Raffaele se nachází ve Fondi, 23 km od přístavu Formia a 40 km od národního parku Circeo. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Da Raffaele se nachází ve městě Fondi (Itálie - Lazio).

Ubytování ve městě Fondi

Město Fondi se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 122 hotelů a ubytování ve městě Fondi.