Hledat

Ubytování

Ubytování město Lido di Ostia

Ve městě Lido di Ostia (Itálie) máme celkem 221 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lido di Ostia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lido di Ostia

IL MARE DI ROMA APARTMENT

10

IL MARE DI ROMA APARTMENT

Ubytování (Apartmány) IL MARE DI ROMA APARTMENT. IL MARE DI ROMA APARTMENT se nachází v letovisku Lido di Ostia, 60 metrů od pláže Ostia Lido a 1,3 km od pláže Castel Fusano, a nabízí terasu a... Ubytování IL MARE DI ROMA APARTMENT se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

NEW - La Casa di Daniela

10

NEW - La Casa di Daniela

UbytováníNEW - La Casa di Daniela. NEW - La Casa di Daniela se nachází v Lido di Ostia v regionu Lazio a nabízí balkon. Ubytování NEW - La Casa di Daniela se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

Attico Via Capo Soprano

10

Attico Via Capo Soprano

Ubytování (Apartmány) Attico Via Capo Soprano. Ubytování se nachází v letovisku Lido di Ostia, necelý 1 km od pláže Ostia Lido a 2,4 km od pláže Castel Fusano. Ubytování Attico Via Capo Soprano se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

STAZIONE OSTIA-AEROPORTO nuovo loft in centro, vicino il mare

10

STAZIONE OSTIA-AEROPORTO nuovo loft in centro, vicino il mare

UbytováníSTAZIONE OSTIA-AEROPORTO nuovo loft in centro, vicino il mare. STAZIONE OSTIA-AEROPORTO nuovo loft in centro se nachází v Lido di Ostia v regionu Lazio a nabízí balkon. Ubytování STAZIONE OSTIA-AEROPORTO nuovo loft in centro, vicino il mare se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

Casa VerdeMare

10

Casa VerdeMare

UbytováníCasa VerdeMare. Casa VerdeMare se nachází v letovisku Lido di Ostia, pouhých 700 metrů od pláže Ostia Lido a 1,9 km od pláže Castel Fusano. Ubytování Casa VerdeMare se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

Come a Casa Pretty Apartment 100 meters from the sea

10

Come a Casa Pretty Apartment 100 meters from the sea

Ubytování (Apartmán) Come a Casa Pretty Apartment 100 meters from the sea. Come a Casa Pretty Apartment 100 metres from the sea se nachází v letovisku Lido di Ostia, 400 metrů od pláže Ostia Lido a 20 km od mořské zoo. Ubytování Come a Casa Pretty Apartment 100 meters from the sea se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

Casa Diana Ostia

10

Casa Diana Ostia

Ubytování (Apartmán) Casa Diana Ostia. Casa Diana Ostia se nachází v letovisku Lido di Ostia, 300 metrů od pláže Ostia Lido, 1,1 km od pláže Castel Fusano a 18 km od mořské zoo. Ubytování Casa Diana Ostia se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

Zattere Sunny Flat WiFi A/C 200 mt Seafront

10

Zattere Sunny Flat WiFi A/C 200 mt Seafront

UbytováníZattere Sunny Flat WiFi A/C 200 mt Seafront. Ubytování se nachází v letovisku Lido di Ostia, 300 metrů od pláže Ostia Lido, 21 km od mořské zoo a stanice metra EUR Magliana. Ubytování Zattere Sunny Flat WiFi A/C 200 mt Seafront se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

stiepovich 239 apartment

10

stiepovich 239 apartment

Ubytovánístiepovich 239 apartment. Apartmán stiepovich 239 se nachází v letovisku Lido di Ostia, 800 metrů od pláže Ostia Lido a 21 km od mořské zoo. Ubytování stiepovich 239 apartment se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

Appartamento VENERE

10

Appartamento VENERE

Ubytování (Apartmány) Appartamento VENERE. Appartamento VENERE se nachází v Lido di Ostia, 300 metrů od pláže Ostia Lido a 2,5 km od pláže Castel Fusano. Ubytování Appartamento VENERE se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

appartamento fronte mare

10

appartamento fronte mare

Ubytováníappartamento fronte mare. appartamento fronte mare se nachází v Lido di Ostia a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování appartamento fronte mare se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

Attico e super attico vista mare

10

Attico e super attico vista mare

UbytováníAttico e super attico vista mare. Attico e super attico vista mare se nachází v letovisku Lido di Ostia, 400 metrů od pláže Ostia Lido a 1,3 km od pláže Castel Fusano, a nabízí klimatizaci. Ubytování Attico e super attico vista mare se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

A 124 Passi dal Mare

10

A 124 Passi dal Mare

UbytováníA 124 Passi dal Mare. A 124 Passi dal Mare se nachází v letovisku Lido di Ostia, 100 metrů od pláže Ostia Lido, 1,8 km od pláže Castel Fusano a 19 km od mořské zoo. Ubytování A 124 Passi dal Mare se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

Casa Vittoria

10

Casa Vittoria

Ubytování (Apartmány) Casa Vittoria. Casa Vittoria se nachází v letovisku Lido di Ostia, 1,9 km od pláže Ostia Lido a 2,3 km od pláže Castel Fusano, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Casa Vittoria se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

Mausida Guest House

10

Mausida Guest House

Ubytování (Apartmány) Mausida Guest House. Mausida Guest House se nachází v letovisku Lido di Ostia, 400 metrů od pláže Ostia Lido, a nabízí ubytování s barem, bezplatným Wi-Fi a sdílenou kuchyní. Ubytování Mausida Guest House se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

Salvador BAHIA Boat and Breakfast

10

Salvador BAHIA Boat and Breakfast

Ubytování (Ubytování na lodi) Salvador BAHIA Boat and Breakfast. Salvador BAHIA Boat and Breakfast se nachází v letovisku Lido di Ostia, 1,4 km od pláže Ostia Lido, 23 km od mořské zoo a 23 km od stanice metra EUR... Ubytování Salvador BAHIA Boat and Breakfast se nachází ve městě (Itálie - Lazio).

Appartamento Lungomare Toscanelli

10

Appartamento Lungomare Toscanelli

UbytováníAppartamento Lungomare Toscanelli. Appartamento Lungomare Toscanelli se nachází asi 300 metrů od pláže Ostia Lido a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na moře. Ubytování Appartamento Lungomare Toscanelli se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

Appartamento centrale

9,9

Appartamento centrale

UbytováníAppartamento centrale. Appartamento centrale se nachází asi 800 metrů od pláže Ostia Lido a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Appartamento centrale se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

NEW MOON LUXURY APARTMENT

9,9

NEW MOON LUXURY APARTMENT

Ubytování (Apartmán) NEW MOON LUXURY APARTMENT. NEW MOON LUXURY APARTMENT se nachází v letovisku Lido di Ostia, 400 metrů od pláže Ostia Lido a 20 km od mořské zoo. Ubytování NEW MOON LUXURY APARTMENT se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

BELLE MAISON Giulia

9,8

BELLE MAISON Giulia

Ubytování (Apartmán) BELLE MAISON Giulia. BELLE MAISON Giulia se nachází v Lido di Ostia, 20 km od mořské zoo a 21 km od stanice metra EUR Magliana. Nabízí klimatizaci. Ubytování BELLE MAISON Giulia se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

OstiaAmore Holiday

9,8

OstiaAmore Holiday

UbytováníOstiaAmore Holiday. OstiaAmore Holiday nabízí ubytování s výhledem do zahrady v letovisku Lido di Ostia, 1,5 km od pláže Ostia Lido a 2,8 km od pláže Castel Fusano. Ubytování OstiaAmore Holiday se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

Alloggio Turistico Ostia

9,8

Alloggio Turistico Ostia

Ubytování (Apartmán) Alloggio Turistico Ostia. Alloggio Turistico Ostia se nachází v letovisku Lido di Ostia, 650 metrů od pláže Ostia Lido a 2,9 km od pláže Castel Fusano. Ubytování Alloggio Turistico Ostia se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

Appartamento Via dei Fabbri Navali

9,8

Appartamento Via dei Fabbri Navali

Ubytování (Apartmán) Appartamento Via dei Fabbri Navali. Appartamento Via dei Fabbri Navali se nachází v letovisku Lido di Ostia, 200 metrů od pláže Ostia Lido, a nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a sdílenou... Ubytování Appartamento Via dei Fabbri Navali se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

Attico con terrazza in Via dei Traghetti

9,8

Attico con terrazza in Via dei Traghetti

UbytováníAttico con terrazza in Via dei Traghetti. Attico con terrazza in Via dei Traghetti se nachází v Lido di Ostia v regionu Lazio a nabízí terasu. Ubytování Attico con terrazza in Via dei Traghetti se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

Fairy Tales Ostia

9,7

Fairy Tales Ostia

Ubytování (Apartmán) Fairy Tales Ostia. Fairy Tales Ostia se nachází v letovisku Lido di Ostia, 350 metrů od pláže Ostia Lido, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a terasou. Ubytování Fairy Tales Ostia se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

Appartamento incantevole Lido di Ostia- Corallo Azzurro

9,7

Appartamento incantevole Lido di Ostia- Corallo Azzurro

Ubytování (Apartmán) Appartamento incantevole Lido di Ostia- Corallo Azzurro. Appartamento incantevole Lido di Ostia se nachází v letovisku Lido di Ostia, 250 metrů od pláže Ostia Lido a 2,7 km od pláže Castel Fusano. Ubytování Appartamento incantevole Lido di Ostia- Corallo Azzurro se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

Casa Felix Ostia

9,7

Casa Felix Ostia

Ubytování (Apartmány) Casa Felix Ostia. Casa Felix Ostia se nachází v letovisku Lido di Ostia, 100 metrů od pláže Ostia Lido a 20 km od mořské zoo. Ubytování Casa Felix Ostia se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

Attico con terrazza vista mare

9,7

Attico con terrazza vista mare

UbytováníAttico con terrazza vista mare. Attico con terrazza vista mare se nachází v letovisku Lido di Ostia, 200 metrů od pláže Ostia Lido a 20 km od mořské zoo, a nabízí klimatizaci. Ubytování Attico con terrazza vista mare se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

AzzurRomare Flat apartment

9,7

AzzurRomare Flat apartment

Ubytování (Apartmán) AzzurRomare Flat apartment. AzzurRomare Flat apartment se nachází u pláže v letovisku Lido di Ostia, 1,4 km od pláže Castel Fusano a 18 km od mořské zoo. Ubytování AzzurRomare Flat apartment se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

Sea view Penthouse with beautiful Terrace - Casa Verdi Jayanti

9,7

Sea view Penthouse with beautiful Terrace - Casa Verdi Jayanti

Ubytování (Apartmány) Sea view Penthouse with beautiful Terrace - Casa Verdi Jayanti. Pokoj s výhledem na moře. Penthouse with beautiful Terrace - Casa Verdi Jayanti nabízí ubytování s terasou a rychlovarnou konvicí, asi 150 metrů od pláže... Ubytování Sea view Penthouse with beautiful Terrace - Casa Verdi Jayanti se nachází ve městě (Itálie - Lazio).

Casa Sillo

9,7

Casa Sillo

UbytováníCasa Sillo. Casa Sillo se nachází necelý 1 km od pláže Ostia Lido a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na město. Ubytování Casa Sillo se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

Monolocale

9,7

Monolocale

Ubytování (Apartmán) Monolocale. Monolocale se nachází v letovisku Lido di Ostia, necelý 1 km od pláže Ostia Lido a 20 km od mořské zoo. Ubytování Monolocale se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

DREAM HOUSE

9,7

DREAM HOUSE

Ubytování (Apartmány) DREAM HOUSE. DREAM HOUSE se nachází v letovisku Lido di Ostia, necelý 1 km od pláže Ostia Lido a 20 km od mořské zoo. Ubytování DREAM HOUSE se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

Stella Di Mare - ampio appartamento con doppi servizi - fronte mare

9,7

Stella Di Mare - ampio appartamento con doppi servizi - fronte mare

UbytováníStella Di Mare - ampio appartamento con doppi servizi - fronte mare. Stella Di Mare - ampio appartamento con doppi servizi - fronte mare se nachází v klidné ulici, asi 200 metrů od pláže Castel Fusano, a nabízí ubytování s... Ubytování Stella Di Mare - ampio appartamento con doppi servizi - fronte mare se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

Casa Clavdia

9,6

Casa Clavdia

Ubytování (Apartmán) Casa Clavdia. Casa Clavdia se nachází v letovisku Lido di Ostia a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Clavdia se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

Appartamento da Miriam

9,6

Appartamento da Miriam

UbytováníAppartamento da Miriam. Appartamento da Miriam se nachází v klidné ulici, necelý 1 km od pláže Ostia Lido, a nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí. Ubytování Appartamento da Miriam se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

Le Marille

9,6

Le Marille

Ubytování (Prázdninový dům) Le Marille. Le Marille se nachází v letovisku Lido di Ostia, 1,1 km od pláže Ostia Lido a 20 km od mořské zoo. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Le Marille se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

Vita Dulcis Ostia

9,6

Vita Dulcis Ostia

UbytováníVita Dulcis Ostia. Vita Dulcis Ostia se nachází u pláže v letovisku Lido di Ostia, 60 metrů od pláže Ostia Lido a 21 km od mořské zoo. Ubytování Vita Dulcis Ostia se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

Appartamento Saturno

9,6

Appartamento Saturno

UbytováníAppartamento Saturno. Appartamento Saturno se nachází v Lido di Ostia, 400 metrů od pláže Ostia Lido a 2,5 km od pláže Castel Fusano. Ubytování Appartamento Saturno se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

Ostia Bed and Beach

9,6

Ostia Bed and Beach

Ubytování (Apartmány) Ostia Bed and Beach. Ostia Bed and Beach se nachází v letovisku Lido di Ostia, pouhých 200 metrů od pláže Ostia Lido, a nabízí ubytování u pláže s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ostia Bed and Beach se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

Appartamento Piazza Anco Marzio

9,6

Appartamento Piazza Anco Marzio

Ubytování (Apartmán) Appartamento Piazza Anco Marzio. Appartamento Piazza Anco Marzio se nachází v Lido di Ostia, 200 metrů od pláže Ostia Lido a 2,8 km od pláže Castel Fusano. Ubytování Appartamento Piazza Anco Marzio se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

Casa Iris

9,6

Casa Iris

Ubytování (Apartmány) Casa Iris. Casa Iris se nachází v letovisku Lido di Ostia, 50 metrů od pláže Ostia Lido, a nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování Casa Iris se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

Bilocale a due passi dal Porto e dal mare

9,6

Bilocale a due passi dal Porto e dal mare

UbytováníBilocale a due passi dal Porto e dal mare. Bilocale a due passi dal Porto e dal mare se nachází v letovisku Lido di Ostia, 200 metrů od pláže Ostia Lido, 21 km od mořské zoo a 22 km od stanice metra... Ubytování Bilocale a due passi dal Porto e dal mare se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

Rome on the beach

9,5

Rome on the beach

Ubytování (Apartmán) Rome on the beach. Rome on the beach se nachází v letovisku Lido di Ostia, 700 metrů od pláže Ostia Lido a 2,3 km od pláže Castel Fusano. Ubytování Rome on the beach se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

Sweet Home

9,5

Sweet Home

Ubytování (Apartmán) Sweet Home. Sweet Home se nachází v letovisku Lido di Ostia, necelý 1 km od pláže Ostia Lido, a nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a sdílenou kuchyň. Ubytování Sweet Home se nachází ve městě (Itálie - Lazio).

Tisserand Boutique & Apartment

9,5

Tisserand Boutique & Apartment

Ubytování (Apartmán) Tisserand Boutique & Apartment. Tisserand Boutique & Apartment se nachází v letovisku Lido di Ostia, 700 metrů od pláže Ostia Lido, a nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a sdílenou... Ubytování Tisserand Boutique & Apartment se nachází ve městě (Itálie - Lazio).

Tra mare e arte

9,5

Tra mare e arte

Ubytování (Apartmány) Tra mare e arte. Tra mare e arte se nachází v letovisku Lido di Ostia, 600 metrů od pláže Ostia Lido a 20 km od mořské zoo. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Tra mare e arte se nachází ve městě (Itálie - Lazio).

Abitazione per 4 con Terrazzo - Mare+Metro vicine

9,5

Abitazione per 4 con Terrazzo - Mare+Metro vicine

UbytováníAbitazione per 4 con Terrazzo - Mare+Metro vicine. Abitazione per 4 con Terrazzo - Mare+Metro vicine se nachází v Lido di Ostia v regionu Lazio a nabízí balkon. Ubytování Abitazione per 4 con Terrazzo - Mare+Metro vicine se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

Appartamento 50 mt dal mare

9,5

Appartamento 50 mt dal mare

UbytováníAppartamento 50 mt dal mare. Appartamento 50 mt dal mare se nachází v Lido di Ostia v regionu Lazio a nabízí terasu. Ubytování Appartamento 50 mt dal mare se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

BARCA Alto Livello

9,5

BARCA Alto Livello

Ubytování (Ubytování na lodi) BARCA Alto Livello. BARCA Alto Livello se nachází v letovisku Lido di Ostia, 1,5 km od pláže Ostia Lido, a nabízí ubytování s barem, bezplatným Wi-Fi, sdílenou kuchyní a... Ubytování BARCA Alto Livello se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

Casa Casella, delizioso bilocale a due passi dal mare

9,5

Casa Casella, delizioso bilocale a due passi dal mare

Ubytování (Apartmán) Casa Casella, delizioso bilocale a due passi dal mare. Casa Casella, delizioso bilocale a due passi dal mare se nachází v letovisku Lido di Ostia, 500 metrů od pláže Ostia Lido a 1,7 km od pláže Castel Fusano,... Ubytování Casa Casella, delizioso bilocale a due passi dal mare se nachází ve městě Lido di Ostia (Itálie - Lazio).

Ubytování ve městě Lido di Ostia

Město Lido di Ostia se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 221 hotelů a ubytování ve městě Lido di Ostia.