Hledat

Ubytování

Ubytování město Civitavecchia

Ve městě Civitavecchia (Itálie) máme celkem 110 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Civitavecchia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Civitavecchia

Benci&Gatti home

10

Benci&Gatti home

UbytováníBenci&Gatti home. Benci&Gatti home se nachází v Civitavecchii, 1,2 km od pláže Il Pirgo a 1,3 km od pláže Grotta Aurelia, a nabízí klimatizaci. Ubytování Benci&Gatti home se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

Casetta Matteotti

10

Casetta Matteotti

UbytováníCasetta Matteotti. Set in Civitavecchia, 1.2 km from Il Pirgo Beach and 2.2 km from Grotta Aurelia Beach, Casetta Matteotti offers air conditioning. Ubytování Casetta Matteotti se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

L'Archetto Apartment

10

L'Archetto Apartment

UbytováníL'Archetto Apartment. L'Archetto Apartment se nachází v Civitavecchii, 800 metrů od pláže Il Pirgo a 2,4 km od pláže Grotta Aurelia. Ubytování L'Archetto Apartment se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

Simply House Civitavecchia

10

Simply House Civitavecchia

UbytováníSimply House Civitavecchia. Appartamento Simply House Civitavecchia se nachází v Civitavecchii a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a balkonem. Ubytování Simply House Civitavecchia se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

Appartamento Turistico Lilla

10

Appartamento Turistico Lilla

Ubytování (Apartmán) Appartamento Turistico Lilla. Appartamento Turistico Lilla se nachází v klidné centrální části Civitaveccchia a nabízí bezplatné Wi-Fi a barevné ubytování s balkonem a klimatizací. Ubytování Appartamento Turistico Lilla se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

The Roof - Appartamento con terrazza al centro di Civitavecchia

10

The Roof - Appartamento con terrazza al centro di Civitavecchia

Ubytování (Apartmán) The Roof - Appartamento con terrazza al centro di Civitavecchia. The Roof - Appartamento con terrazza al centro di Civitavecchia se nachází v Civitavecchii, 300 metrů od pláže Il Pirgo a 1,6 km od pláže Grotta Aurelia, a... Ubytování The Roof - Appartamento con terrazza al centro di Civitavecchia se nachází ve městě (Itálie - Lazio).

La Casa Del Saraceno

10

La Casa Del Saraceno

Ubytování (Apartmány) La Casa Del Saraceno. Ubytování se nachází v Civitavecchii, 800 metrů od pláže Il Pirgo a 2,4 km od pláže Grotta Aurelia. Ubytování La Casa Del Saraceno se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

3rd Avenue Holiday Home

10

3rd Avenue Holiday Home

Ubytování3rd Avenue Holiday Home. 3rd Avenue Holiday Home se nachází v Civitavecchii. Ubytování 3rd Avenue Holiday Home se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

Italianway - Grazioso monolocale tra porto e stazione

10

Italianway - Grazioso monolocale tra porto e stazione

UbytováníItalianway - Grazioso monolocale tra porto e stazione. Italianway - Grazioso monolocale tra porto e stazione se nachází v Civitavecchii, 500 metrů od pláže Il Pirgo a 1,8 km od pláže Grotta Aurelia, a nabízí... Ubytování Italianway - Grazioso monolocale tra porto e stazione se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

B&BYanet's Beautiful House

9,9

B&BYanet's Beautiful House

Ubytování (Bed and breakfast) B&BYanet's Beautiful House. B&BYanet's Beautiful House se nachází 1,2 km od pláže Il Pirgo a nabízí sdílený lounge, terasu a sdílenou kuchyň. Ubytování B&BYanet's Beautiful House se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

Casa Dharma

9,9

Casa Dharma

Ubytování (Apartmán) Casa Dharma. Casa Dharma se nachází ve městě Civitavecchia v regionu Lazio a nabízí 2 ložnice s vlastní koupelnou. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Casa Dharma se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

Casa Vacanze Yanet

9,9

Casa Vacanze Yanet

Ubytování (Apartmán) Casa Vacanze Yanet. Casa Vacanze Yanet se nachází v Civitavecchii, 500 metrů od pláže Il Pirgo a necelý 1 km od pláže Grotta Aurelia. Nabízí sdílený lounge a klimatizaci. Ubytování Casa Vacanze Yanet se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

B&B HomEitaly Civitavecchia

9,9

B&B HomEitaly Civitavecchia

Ubytování (Bed and breakfast) B&B HomEitaly Civitavecchia. B&B HomEitaly Civitavecchia se nachází v centru města Civitavecchia, před hlavním přístavem, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování B&B HomEitaly Civitavecchia se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

MARE FUORI APARTMENT

9,9

MARE FUORI APARTMENT

UbytováníMARE FUORI APARTMENT. MARE FUORI APARTMENT se nachází v Civitavecchii, 800 metrů od pláže Il Pirgo a 2,3 km od pláže Grotta Aurelia. Ubytování MARE FUORI APARTMENT se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

Michelangelo Apartment

9,9

Michelangelo Apartment

Ubytování (Apartmán) Michelangelo Apartment. Michelangelo Apartment se nachází v Civitavecchii, 1,4 km od přístavu Civitavecchia. Apartmán s kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Michelangelo Apartment se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

IL TULIPANO

9,9

IL TULIPANO

UbytováníIL TULIPANO. IL TULIPANO se nachází v Civitavecchii, 1,3 km od pláže Il Pirgo a 2,3 km od pláže Grotta Aurelia, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným... Ubytování IL TULIPANO se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

Suite Mediterraneo

9,8

Suite Mediterraneo

Ubytování (Apartmán) Suite Mediterraneo. Suite Mediterraneo se nachází ve městě Civitavecchia a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem. Ubytování Suite Mediterraneo se nachází ve městě (Itálie - Lazio).

Skyline #Downtown

9,8

Skyline #Downtown

Ubytování (Apartmán) Skyline #Downtown. Skyline #Downtown se nachází v Civitavecchii, 550 metrů od pláže Il Pirgo a 2,1 km od pláže Grotta Aurelia, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Skyline #Downtown se nachází ve městě (Itálie - Lazio).

Tourist Apartment Civitavecchia

9,8

Tourist Apartment Civitavecchia

Ubytování (Apartmán) Tourist Apartment Civitavecchia. Tourist Apartment Civitavecchia se nachází v Civitavecchii, 2,3 km od pláže Grotta Aurelia a 1,5 km od Borgo Odescalchi, a nabízí klimatizaci. Ubytování Tourist Apartment Civitavecchia se nachází ve městě (Itálie - Lazio).

HomyHome

9,8

HomyHome

UbytováníHomyHome. HomyHome se nachází asi 600 metrů od pláže Il Pirgo a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na bazén. Ubytování HomyHome se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

Casavacanze Peperosa

9,8

Casavacanze Peperosa

Ubytování (Prázdninový dům) Casavacanze Peperosa. Casavacanze Peperosa se nachází v Civitavecchii, necelý 1 km od pláže Il Pirgo a 2 km od přístavu Civitavecchia, a nabízí zahradu a gril. Ubytování Casavacanze Peperosa se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

Marilu's House

9,7

Marilu's House

UbytováníMarilu's House. Marilu's House se nachází v Civitavecchii, nedaleko pláže Grotta Aurelia. Ubytování Marilu's House se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

The Attic

9,7

The Attic

UbytováníThe Attic. The Attic se nachází asi 1,8 km od pláže Il Pirgo a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování The Attic se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

B&B COLORS

9,7

B&B COLORS

Ubytování (Bed and breakfast) B&B COLORS. B&B COLORS se nachází 400 metrů od přístavu Civitavecchia a nabízí ubytování se společným salonkem a terasou. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování B&B COLORS se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

Skyline

9,7

Skyline

Ubytování (Penzion) Skyline. Skyline se nachází v Civitavecchii, necelý 1 km od pláže Grotta Aurelia, a nabízí ubytování se společným salonkem, soukromým parkovištěm, zahradou a... Ubytování Skyline se nachází ve městě (Itálie - Lazio).

Casa Vacanze Family House posizione centralissima

9,7

Casa Vacanze Family House posizione centralissima

Ubytování (Apartmán) Casa Vacanze Family House posizione centralissima. Casa Vacanze Family House posizione centralissima se nachází v Civitavecchii, 400 metrů od pláže Il Pirgo a 1,9 km od pláže Grotta Aurelia. Ubytování Casa Vacanze Family House posizione centralissima se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

Gloriapartment

9,6

Gloriapartment

Ubytování (Apartmán) Gloriapartment. Gloriapartment se nachází v Civitavecchii, necelý 1 km od pláže Il Pirgo a 2 km od pláže Grotta Aurelia, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a... Ubytování Gloriapartment se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

La Casa del Porto Apartment

9,6

La Casa del Porto Apartment

Ubytování (Apartmán) La Casa del Porto Apartment. La Casa del Porto Apartment se nachází u přístavu ve městě Civitavecchia, 500 metrů od vlakového nádraží. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování La Casa del Porto Apartment se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

La Casa Sul Mare

9,6

La Casa Sul Mare

Ubytování (Bed and breakfast) La Casa Sul Mare. La Casa Sul Mare se nachází v Civitavecchii, 400 metrů od vlakového nádraží Civitavecchia, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, bezplatné Wi-Fi... Ubytování La Casa Sul Mare se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

Bed and Breakfast Mare Blu

9,6

Bed and Breakfast Mare Blu

UbytováníBed and Breakfast Mare Blu. Bed and Breakfast Mare Blu se nachází v Civitavecchii, necelý 1 km od pláže Il Pirgo a 2,7 km od pláže Grotta Aurelia, a nabízí sdílený lounge a... Ubytování Bed and Breakfast Mare Blu se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

Lifestyle and Suites

9,6

Lifestyle and Suites

UbytováníLifestyle and Suites. Lifestyle and Suites se nachází v Civitavecchii, 400 metrů od pláže Il Pirgo a 2,1 km od pláže Grotta Aurelia. Penzion má rodinné pokoje. Ubytování Lifestyle and Suites se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

Le antiche mura

9,6

Le antiche mura

Ubytování (Apartmán) Le antiche mura. Le antiche mura nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na město v Civitavecchii, pouhých 700 metrů od přístavu Civitavecchia. Ubytování Le antiche mura se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

MI CASA TU CASA

9,6

MI CASA TU CASA

UbytováníMI CASA TU CASA. MI CASA TU CASA se nachází v Civitavecchii v regionu Lazio a nabízí balkon. Ubytování je vzdálené 1,3 km od pláže Il Pirgo a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování MI CASA TU CASA se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

Mowita

9,6

Mowita

Ubytování (Apartmán) Mowita. Mowita se nachází v Civitavecchii, jen pár kroků od pláže Il Pirgo a necelý 1 km od pláže Grotta Aurelia. Ubytování Mowita se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

Casa di Gilda e Joey

9,6

Casa di Gilda e Joey

Ubytování (Apartmán) Casa di Gilda e Joey. Casa di Gilda e Joey se nachází v Civitavecchii a nabízí bar, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Casa di Gilda e Joey se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

Scirocco Rooms

9,6

Scirocco Rooms

Ubytování (Penzion) Scirocco Rooms. Scirocco Rooms se nachází v Civitavecchii, 70 metrů od přístavu Civitavecchia, a nabízí výhled na město. Ubytování Scirocco Rooms se nachází ve městě (Itálie - Lazio).

Riviera Suites

9,6

Riviera Suites

UbytováníRiviera Suites. Riviera Suites se nachází na nábřeží v Civitavecchii, 400 metrů od pláže Il Pirgo a 1,7 km od pláže Grotta Aurelia. K dispozici je výtah a terasa. Ubytování Riviera Suites se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

Attico Gabriel

9,5

Attico Gabriel

Ubytování (Apartmány) Attico Gabriel. Attico Gabriel nabízí ubytování s výhledem na město v Civitavecchii, 2 km od pláže Grotta Aurelia a 500 metrů od přístavu Civitavecchia. Ubytování Attico Gabriel se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

MaisonFree Centro Storico

9,5

MaisonFree Centro Storico

Ubytování (Apartmán) MaisonFree Centro Storico. MaisonFree Centro Storico se nachází v Civitavecchii, 450 metrů od pláže Il Pirgo a 1,9 km od pláže Grotta Aurelia, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování MaisonFree Centro Storico se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

Hotel Porto Di Roma

9,5

Hotel Porto Di Roma

Ubytování (Hotel) Hotel Porto Di Roma. Hotel Porto Di Roma se nachází v historickém centru města Civitavecchia, pouhých 450 metrů od přístavu a v blízkosti obchodů a restaurací. Ubytování Hotel Porto Di Roma se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

Gallery Suite

9,5

Gallery Suite

Ubytování (Penzion) Gallery Suite. Nachází se v Civitavecchia a s Pláž Il Pirgo je vzdálená necelý 1 km. Ubytování Gallery Suite se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

Magnolia Rooms

9,5

Magnolia Rooms

Ubytování (Prázdninové domy) Magnolia Rooms. Magnolia Rooms se nachází na ideálním místě v Civitavecchii, kousek od pláže Il Pirgo. Nabízí výhled do zahrady a zahradu. Ubytování Magnolia Rooms se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

Charming Apartment with Sea View

9,5

Charming Apartment with Sea View

Ubytování (Apartmán) Charming Apartment with Sea View. Charming Apartment with Sea View se nachází v Civitavecchii, 2,7 km od Scaglie a 5 km od Borgo Pantano. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV. Ubytování Charming Apartment with Sea View se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

CORSO MARCONI HOUSE

9,5

CORSO MARCONI HOUSE

Ubytování (Apartmány) CORSO MARCONI HOUSE. CORSO MARCONI HOUSE se nachází v Civitavecchii, v blízkosti pláže Il Pirgo a 2,3 km od pláže Grotta Aurelia. Nabízí balkon s výhledem na moře, bar a... Ubytování CORSO MARCONI HOUSE se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

La Casa sul Corso

9,5

La Casa sul Corso

UbytováníLa Casa sul Corso. La Casa sul Corso se nachází v Civitavecchii, 700 metrů od pláže Il Pirgo a 2,3 km od pláže Grotta Aurelia, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování La Casa sul Corso se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

Mabell Guest House

9,4

Mabell Guest House

Ubytování (Penzion) Mabell Guest House. Mabell Guest House se nachází v Civitavecchii, 2,6 km od Aurelie, a nabízí sdílený lounge, bezplatné soukromé parkoviště a zahradu. Ubytování Mabell Guest House se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

Appartamento Mileva House

9,4

Appartamento Mileva House

UbytováníAppartamento Mileva House. Appartamento Mileva House se nachází v Civitavecchii, 2,7 km od pláže Il Pirgo, a nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování Appartamento Mileva House se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

Old Town Nest in Civitavecchia

9,4

Old Town Nest in Civitavecchia

UbytováníOld Town Nest in Civitavecchia. Old Town Nest in Civitavecchia se nachází v Civitavecchii, pouhých 800 metrů od pláže Il Pirgo a 2,4 km od pláže Grotta Aurelia. Ubytování Old Town Nest in Civitavecchia se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

dorshaouse

9,4

dorshaouse

Ubytování (Prázdninový dům) dorshaouse. Prázdninový dům dorshaouse se nachází v Civitavecchii, jen pár kroků od přístavu. Vlakové nádraží je vzdálené 200 metrů. Ubytování dorshaouse se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

Il BorGhetto Guest House

9,4

Il BorGhetto Guest House

Ubytování (Bed and breakfast) Il BorGhetto Guest House. Il BorGhetto Guest House se nachází v Civitavecchii, 300 metrů od pláže Il Pirgo a 1,9 km od pláže Grotta Aurelia. Ubytování Il BorGhetto Guest House se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

Bed and Breakfast Angolo Fiorito

9,4

Bed and Breakfast Angolo Fiorito

Ubytování (Bed and breakfast) Bed and Breakfast Angolo Fiorito. Bed and Breakfast Angolo Fiorito se nachází ve městě Civitavecchia a nabízí velkou zahradu s venkovním jídelním koutem a prostorné soukromé parkoviště. Ubytování Bed and Breakfast Angolo Fiorito se nachází ve městě Civitavecchia (Itálie - Lazio).

Ubytování ve městě Civitavecchia

Město Civitavecchia se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 110 hotelů a ubytování ve městě Civitavecchia.