Hledat

Ubytování

Ubytování město Gaeta

Ve městě Gaeta (Itálie) máme celkem 396 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Gaeta

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Gaeta

Casa Rubino - luxury apartment great views

10

Casa Rubino - luxury apartment great views

Ubytování (Apartmány) Casa Rubino - luxury apartment great views. Casa Rubino - luxury apartment great views se nachází v Gaetě, 10 km od přístavu Formia a 36 km od vlakového nádraží Terracina, a nabízí výhled na město. Ubytování Casa Rubino - luxury apartment great views se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

Vico 11

10

Vico 11

Ubytování (Penzion) Vico 11. Vico 11 se nachází v obci Gaeta, 36 km od chrámu Jupiter Anxur a 2,1 km od svatyně Montagna Spaccata. Ubytování Vico 11 se nachází ve městě (Itálie - Lazio).

Madreperla - Gaeta

10

Madreperla - Gaeta

UbytováníMadreperla - Gaeta. Madreperla - Gaeta se nachází v Gaetě v regionu Lazio a nabízí balkon a výhled na moře. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Madreperla - Gaeta se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

Villa Fontania - GAETA

10

Villa Fontania - GAETA

Ubytování (Vila) Villa Fontania - GAETA. Villa Fontania - GAETA se nachází v Gaetě, 500 metrů od pláže Serapo a 2,2 km od pláže Arenauta. Nabízí venkovní bazén a klimatizaci. Ubytování Villa Fontania - GAETA se nachází ve městě (Itálie - Lazio).

Sweet Dreams

10

Sweet Dreams

Ubytování (Apartmány) Sweet Dreams. Sweet Dreams se nachází v Gaetě, 2,3 km od pláže Serapo, a nabízí ubytování se sdíleným salonkem, bezplatným Wi-Fi a sdílenou kuchyní. Ubytování Sweet Dreams se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

Nido di mare

10

Nido di mare

UbytováníNido di mare. Nido di mare se nachází 1,2 km od pláže Serapo a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Nido di mare se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

Rose Apartment

10

Rose Apartment

UbytováníRose Apartment. Rose Apartment se nachází v Gaetě, 9,2 km od přístavu Formia a 32 km od vlakového nádraží Terracina. Nabízí zahradu a výhled na město. Ubytování Rose Apartment se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

Il Turchese Gaeta

10

Il Turchese Gaeta

Ubytování (Apartmány) Il Turchese Gaeta. Il Turchese Gaeta se nachází ve městě Gaeta, 1,7 km od pláže Serapo, 6,7 km od přístavu Formia a 33 km od vlakového nádraží Terracina. Ubytování Il Turchese Gaeta se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

Raggio di Sole

10

Raggio di Sole

Ubytování (Apartmány) Raggio di Sole. Raggio di Sole se nachází v Gaetě a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Raggio di Sole se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

La mia piccola casa a Serapo

10

La mia piccola casa a Serapo

UbytováníLa mia piccola casa a Serapo. La mia piccola casa a Serapo se nachází ve městě Gaeta, pouhých 500 metrů od pláže Serapo, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La mia piccola casa a Serapo se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

Appartamento sul lungomare con terrazza panoramica

10

Appartamento sul lungomare con terrazza panoramica

Ubytování (Apartmány) Appartamento sul lungomare con terrazza panoramica. Appartamento sul lungomare con terrazza panoramica se nachází v obci Gaeta, 2,3 km od pláže Vindicio a 2,6 km od pláže Serapo, a nabízí sdílený lounge a... Ubytování Appartamento sul lungomare con terrazza panoramica se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

Gaeta Roof Garden

10

Gaeta Roof Garden

Ubytování (Apartmán) Gaeta Roof Garden. Gaeta Roof Garden se nachází v Gaetě, 1,2 km od regionálního městského parku Monte Orlando, a nabízí velkou terasu s výhledem na moře, stolem a židlemi a... Ubytování Gaeta Roof Garden se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

I datteri Bilocale ristrutturato a meno di 300 mt dal mare

10

I datteri Bilocale ristrutturato a meno di 300 mt dal mare

Ubytování (Prázdninové domy) I datteri Bilocale ristrutturato a meno di 300 mt dal mare. I datteri Bilocale ristrutturato a meno di 300 mt dal mare se nachází v Gaetě, 2,6 km od pláže Arenauta a 1,4 km od svatyně Montagna Spaccata, a nabízí... Ubytování I datteri Bilocale ristrutturato a meno di 300 mt dal mare se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

Villino degli ulivi

10

Villino degli ulivi

Ubytování (Vila) Villino degli ulivi. Villino degli ulivi se nachází 2,9 km od pláže Serapo a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem do zahrady. Ubytování Villino degli ulivi se nachází ve městě (Itálie - Lazio).

Blue Eyes L'INCANTESIMO SUL MARE

10

Blue Eyes L'INCANTESIMO SUL MARE

Ubytování (Prázdninový dům) Blue Eyes L'INCANTESIMO SUL MARE. Blue Eyes se nachází v Gaetě, necelý 1 km od pláže Serapo a 15 minut chůze od regionálního městského parku Monte Orlando. Ubytování Blue Eyes L'INCANTESIMO SUL MARE se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

Vico IV

10

Vico IV

Ubytování (Apartmán) Vico IV. Vico IV se nachází v Gaetě, 1 km od pláže Serapo a 7,4 km od přístavu Formia. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Vico IV se nachází ve městě (Itálie - Lazio).

Casetta Mia

10

Casetta Mia

UbytováníCasetta Mia. Located in Gaeta, less than 1 km from Serapo Beach and 7. Ubytování Casetta Mia se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

Clely's house

10

Clely's house

UbytováníClely's house. Clely's house se nachází asi 7,9 km od přístavu Formia a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Clely's house se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

Di Sole e di Mare

10

Di Sole e di Mare

UbytováníDi Sole e di Mare. Di Sole e di Mare se nachází ve městě Gaeta, 8,5 km od přístavu Formia, 32 km od vlakového nádraží Terracina a 33 km od chrámu Jupiter Anxur. Ubytování Di Sole e di Mare se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

Attico vista mare

9,9

Attico vista mare

UbytováníAttico vista mare. Attico vista mare se nachází v Gaetě, 1 km od pláže Serapo a 7,4 km od přístavu Formia. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Attico vista mare se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

Clori Gaeta

9,9

Clori Gaeta

Ubytování (Penzion) Clori Gaeta. Clori Gaeta se nachází v obci Gaeta, necelý 1 km od pláže Serapo a 8 minut chůze od regionálního městského parku Monte Orlando. Ubytování Clori Gaeta se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

CASA VACANZE LE PALME

9,9

CASA VACANZE LE PALME

Ubytování (Penzion) CASA VACANZE LE PALME. CASA VACANZE LE PALME se nachází v Gaetě v regionu Lazio, 1,3 km od pláže Serapo a 2,6 km od pláže Vindicio. Ubytování CASA VACANZE LE PALME se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

CAIETAHousing

9,9

CAIETAHousing

UbytováníCAIETAHousing. Set in Gaeta, 1.9 km from Serapo Beach, CAIETAHousing features views of the city. The property is around 9. Ubytování CAIETAHousing se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

B&B MilleQuattrocento

9,8

B&B MilleQuattrocento

Ubytování (Bed and breakfast) B&B MilleQuattrocento. Gaeta's B&B MilleQuattrocento nabízí pokoje s vlastní koupelnou, bezplatným Wi-Fi a výhledem na město nebo moře. Ubytování B&B MilleQuattrocento se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

La Finestra sul Mare

9,8

La Finestra sul Mare

Ubytování (Apartmán) La Finestra sul Mare. La Finestra sul Mare se nachází v obci Gaeta, 1,5 km od pláže Serapo a 9,2 km od přístavu Formia. Ubytování La Finestra sul Mare se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

The Sorabella' s

9,8

The Sorabella' s

Ubytování (Apartmány) The Sorabella' s. The Sorabella' s se nachází 1 km od pláže Serapo a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování The Sorabella' s se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

BASSA MAREA

9,8

BASSA MAREA

Ubytování (Prázdninový dům) BASSA MAREA. BASSA MAREA se nachází v Gaetě, 750 metrů od pláže Serapo a 1,7 km od svatyně Montagna Spaccata. Ubytování BASSA MAREA se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

A casa di Monachella

9,8

A casa di Monachella

Ubytování (Prázdninové domy) A casa di Monachella. A casa di Monachella se nachází v Gaetě, 300 metrů od pláže Serapo a 9 km od přístavu Formia. Ubytování A casa di Monachella se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

L'OLIVA CONTESA - alloggio turistico - la ROSSA

9,7

L'OLIVA CONTESA - alloggio turistico - la ROSSA

Ubytování (Apartmán) L'OLIVA CONTESA - alloggio turistico - la ROSSA. L'OLIVA CONTESA - alloggio turistico - la ROSSA se nachází v obci Gaeta, 750 metrů od pláže Serapo, 1,1 km od regionálního městského parku Monte Orlando a... Ubytování L'OLIVA CONTESA - alloggio turistico - la ROSSA se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

Casetta Mediterranea Holiday House

9,7

Casetta Mediterranea Holiday House

Ubytování (Prázdninový dům) Casetta Mediterranea Holiday House. Casetta Mediterranea Holiday House se nachází v Gaetě, 2,3 km od pláže Vindicio a 2,2 km od regionálního městského parku Monte Orlando. Ubytování Casetta Mediterranea Holiday House se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

Giuggiola

9,7

Giuggiola

Ubytování (Apartmán) Giuggiola. Giuggiola se nachází v Gaetě, 150 metrů od pláže Serapo a 2,6 km od pláže Arenauta, a nabízí terasu a výhled na moře. Ubytování Giuggiola se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

Di sole e d’azzurro - sea view

9,7

Di sole e d’azzurro - sea view

UbytováníDi sole e d’azzurro - sea view. Di sole e d'azzurro - sea view se nachází v Gaetě, jen 1,7 km od pláže Serapo. Nabízí ubytování se zahradou, terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Di sole e d’azzurro - sea view se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

Villa Civita

9,7

Villa Civita

Ubytování (Privát) Villa Civita. Villa Civita se nachází v Gaetě, v blízkosti pláže Serapo a 2,5 km od pláže Arenauta. Nabízí balkon s výhledem do zahrady, zahradu a terasu. Ubytování Villa Civita se nachází ve městě (Itálie - Lazio).

Capitani Coraggiosi

9,7

Capitani Coraggiosi

Ubytování (Apartmán) Capitani Coraggiosi. Capitani Coraggiosi nabízí ubytování v Gaetě, 1,3 km od svatyně Montagna Spaccata a 2,1 km od regionálního městského parku Monte Orlando. Ubytování Capitani Coraggiosi se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

Artemisia

9,7

Artemisia

UbytováníArtemisia. Artemisia B&B se nachází v Gaetě, 600 metrů od pláže Serapo a 8 km od přístavu Formia. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Artemisia se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

Palazzo Cajeta

9,7

Palazzo Cajeta

UbytováníPalazzo Cajeta. Palazzo Cajeta se nachází v Gaetě, 700 metrů od pláže Serapo, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a službou concierge. Ubytování Palazzo Cajeta se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

L'OLIVA CONTESA - alloggio turistico - la NERA

9,7

L'OLIVA CONTESA - alloggio turistico - la NERA

Ubytování (Apartmán) L'OLIVA CONTESA - alloggio turistico - la NERA. L'OLIVA CONTESA - alloggio turistico se nachází v obci Gaeta, necelý 1 km od pláže Serapo a 2,9 km od pláže Vindicio. Ubytování L'OLIVA CONTESA - alloggio turistico - la NERA se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

Orti di Serapo -BLU

9,6

Orti di Serapo -BLU

Ubytování (Apartmány) Orti di Serapo -BLU. Orti di Serapo -BLU se nachází v Gaetě, jen 1,3 km od svatyně Montagna Spaccata a regionálního městského parku Monte Orlando. Nabízí balkon. Ubytování Orti di Serapo -BLU se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

Villa Michela Tra Cielo e Mare

9,6

Villa Michela Tra Cielo e Mare

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Michela Tra Cielo e Mare. Tento klimatizovaný prázdninový dům se nachází 7 km od svatyně Montagna Spaccata ve městě Gaeta a nabízí výhled na moře, zahradu s grilem a terasu. Ubytování Villa Michela Tra Cielo e Mare se nachází ve městě (Itálie - Lazio).

Abuelita

9,6

Abuelita

UbytováníAbuelita. Abuelita se nachází v Gaetě, 1,4 km od pláže Serapo a 8 km od přístavu Formia. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a zahradou. Ubytování Abuelita se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

La maison di Lea

9,6

La maison di Lea

Ubytování (Bed and breakfast) La maison di Lea. La maison di Lea se nachází ve městě Gaeta, 1,4 km od pláže Serapo a 7,1 km od přístavu Formia. Nabízí výhled na město, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování La maison di Lea se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

THULITE casa vacanze

9,6

THULITE casa vacanze

Ubytování (Apartmán) THULITE casa vacanze. THULITE casa vacanze se nachází v Gaetě, 250 metrů od pláže Serapo a 1,1 km od svatyně Montagna Spaccata. Ubytování THULITE casa vacanze se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

L'OLIVA CONTESA - alloggio turistico - la BLU

9,6

L'OLIVA CONTESA - alloggio turistico - la BLU

Ubytování (Apartmán) L'OLIVA CONTESA - alloggio turistico - la BLU. L'OLIVA CONTESA - alloggio turistico se nachází v obci Gaeta, 750 metrů od pláže Serapo a 1,1 km od regionálního městského parku Monte Orlando. Ubytování L'OLIVA CONTESA - alloggio turistico - la BLU se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

Residenza Baffra

9,6

Residenza Baffra

Ubytování (Penzion) Residenza Baffra. Residenza Baffra se nachází v Gaetě, 450 metrů od pláže Serapo, a nabízí výhled na moře. Penzion nabízí rodinné pokoje. Ubytování Residenza Baffra se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

Casa Regina con box auto

9,6

Casa Regina con box auto

UbytováníCasa Regina con box auto. Casa Regina se nachází v Gaetě, 8,9 km od přístavu Formia, 33 km od vlakového nádraží Terracina a 34 km od chrámu Jupiter Anxur. Ubytování Casa Regina con box auto se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

Little Rock Guest House

9,6

Little Rock Guest House

Ubytování (Penzion) Little Rock Guest House. Little Rock Guest House se nachází v Gaetě, 700 metrů od pláže Serapo. Ubytování Little Rock Guest House se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

CASA ANTICA

9,6

CASA ANTICA

Ubytování (Prázdninový dům) CASA ANTICA. CASA ANTICA se nachází v Gaetě, pouhých 700 metrů od pláže Serapo. Nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování CASA ANTICA se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

Le Isole di MadamA

9,6

Le Isole di MadamA

UbytováníLe Isole di MadamA. Le Isole di MadamA se nachází v Gaetě, 1,3 km od pláže Serapo a 7,2 km od přístavu Formia. Nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Le Isole di MadamA se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

Casetta Sapienza

9,6

Casetta Sapienza

Ubytování (Apartmán) Casetta Sapienza. Casetta Sapienza se nachází v Gaetě, 700 metrů od pláže Serapo a 1 km od regionálního městského parku Monte Orlando. Ubytování Casetta Sapienza se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

[5 min dal centro] Appartamento a Gaeta

9,5

[5 min dal centro] Appartamento a Gaeta

Ubytování[5 min dal centro] Appartamento a Gaeta. Ubytování se nachází v Gaetě, 1 km od pláže Serapo a 7,5 km od přístavu Formia, [5 min dal centro] Appartamento a Gaeta nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování [5 min dal centro] Appartamento a Gaeta se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

VENTO DI MARE

9,5

VENTO DI MARE

UbytováníVENTO DI MARE. VENTO DI MARE se nachází v Gaetě, 2,5 km od pláže Vindicio a 6,4 km od přístavu Formia. Ubytování VENTO DI MARE se nachází ve městě Gaeta (Itálie - Lazio).

Ubytování ve městě Gaeta

Město Gaeta se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 396 hotelů a ubytování ve městě Gaeta.