Hledat

Ubytování

Ubytování město Formia

Ve městě Formia (Itálie) máme celkem 203 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Formia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Formia

Locazione Turistica Gabriella

10

Locazione Turistica Gabriella

Ubytování (Vila) Locazione Turistica Gabriella. Locazione Turistica Gabriella se nachází ve městě Formia, jen pár kroků od pláže Vindicio a 3,3 km od přístavu Formia. Ubytování Locazione Turistica Gabriella se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

Filoblu appartamento Formia

10

Filoblu appartamento Formia

Ubytování (Apartmány) Filoblu appartamento Formia. Filoblu appartamento Formia se nachází ve městě Formia, 2 km od pláže Vindicio a 500 metrů od přístavu Formia. Nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Filoblu appartamento Formia se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

io&te

10

io&te

Ubytováníio&te. Io&te is set in Formia, 1.9 km from Baia Della Ghiaia Beach, 2.1 km from Sporting Beach Village, as well as less than 1 km from Formia Harbour. Ubytování io&te se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

PICCOLO PARADISO vista mare in collina

10

PICCOLO PARADISO vista mare in collina

Ubytování (Prázdninové domy) PICCOLO PARADISO vista mare in collina. PICCOLO PARADISO vista mare in collina se nachází 11 km od přístavu Formia a 49 km od vlakového nádraží Terracina. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování PICCOLO PARADISO vista mare in collina se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

Centopassidamare

10

Centopassidamare

UbytováníCentopassidamare. Set in Formia in the Lazio region, with Gianola Beach nearby, Centopassidamare offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Centopassidamare se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

Nina House

10

Nina House

Ubytování (Apartmány) Nina House. Nina House se nachází ve městě Formia, 3,9 km od přístavu Formia a 2,1 km od parku Gianola, a nabízí klimatizaci. Ubytování Nina House se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

Locazione Turistica On The Beach

10

Locazione Turistica On The Beach

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica On The Beach. Locazione Turistica se může pochlubit výhledem na moře. On The Beach nabízí ubytování se zahradou a balkonem, asi 2,5 km od parku Gianola. Ubytování Locazione Turistica On The Beach se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

Blumarine DreamHouse

9,9

Blumarine DreamHouse

Ubytování (Prázdninový dům) Blumarine DreamHouse. Blumarine DreamHouse se nachází ve městě Formia, 1,5 km od přístavu Formia. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Blumarine DreamHouse se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

Villa Cristina

9,8

Villa Cristina

Ubytování (Apartmán) Villa Cristina. Villa Cristina se nachází asi 3 km od přístavu Formia a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na moře. Ubytování Villa Cristina se nachází ve městě (Itálie - Lazio).

Aussie Dream House

9,8

Aussie Dream House

Ubytování (Prázdninový dům) Aussie Dream House. Aussie Dream House se nachází asi 2,3 km od pláže Baia Della Ghiaia a nabízí ubytování s výhledem na moře, terasou a rychlovarnou konvicí. Ubytování Aussie Dream House se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

Il nido dell’albatros

9,8

Il nido dell’albatros

UbytováníIl nido dell’albatros. Il nido dell'albatros se nachází u pláže ve městě Formia, jen pár kroků od pláže Baia Della Ghiaia a 100 metrů od komplexu Sporting Beach Village. Ubytování Il nido dell’albatros se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

Il Nido delle Rondini

9,7

Il Nido delle Rondini

Ubytování (Apartmány) Il Nido delle Rondini. Il Nido delle Rondini se nachází ve městě Formia, 5,2 km od přístavu Formia, a nabízí ubytování se sdíleným salonkem, bezplatným Wi-Fi a sdílenou kuchyní. Ubytování Il Nido delle Rondini se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

Casa di Nora

9,7

Casa di Nora

Ubytování (Bed and breakfast) Casa di Nora. Casa di Nora se nachází ve městě Formia, v blízkosti pláže Vindicio a přístavu Formia. Nabízí bezplatné Wi-Fi, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Casa di Nora se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

Mansarda sul Golfo

9,7

Mansarda sul Golfo

Ubytování (Apartmán) Mansarda sul Golfo. Mansarda sul Golfo se nachází ve městě Formia, 500 metrů od pláže Vindicio a 1,5 km od přístavu Formia, a nabízí klimatizaci. Ubytování Mansarda sul Golfo se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

Villa Olga B&B

9,7

Villa Olga B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Olga B&B. Villa Olga B&B se nachází v obci Formia a nabízí výhled na moře, sdílený lounge, zahradu a terasu. Ubytování Villa Olga B&B se nachází ve městě (Itálie - Lazio).

Il villino

9,7

Il villino

UbytováníIl villino. Il villino se nachází ve městě Formia. Ubytování Il villino se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

Bordoriva

9,7

Bordoriva

UbytováníBordoriva. Bordoriva se nachází ve městě Formia a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Bordoriva se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

VILLA MAVI

9,7

VILLA MAVI

UbytováníVILLA MAVI. VILLA MAVI se nachází ve městě Formia, pouhých 100 metrů od komplexu Sporting Beach Village a 400 metrů od pláže Baia Della Ghiaia. Ubytování VILLA MAVI se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

Residenza Gli Oleandri

9,7

Residenza Gli Oleandri

Ubytování (Apartmán) Residenza Gli Oleandri. Residenza Gli Oleandri se nachází v letovisku Formia, jen pár kroků od pláže Vindicio, a nabízí ubytování u pláže se sezónním venkovním bazénem, sdíleným... Ubytování Residenza Gli Oleandri se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

La Dimora di Ares

9,6

La Dimora di Ares

Ubytování (Prázdninový dům) La Dimora di Ares. La Dimora di Ares se nachází ve městě Formia, 5,1 km od přístavu Formia a 43 km od vlakového nádraží Terracina. Ubytování La Dimora di Ares se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

B&B Villa Noemi

9,6

B&B Villa Noemi

UbytováníB&B Villa Noemi. B&B Villa Noemi se nachází 1 km od pláže Vindicio a nabízí zahradu, sdílený lounge a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování B&B Villa Noemi se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

Villa Pientime - natura e mare

9,6

Villa Pientime - natura e mare

UbytováníVilla Pientime - natura e mare. Villa Pientime - natura e mare se nachází ve městě Formia, jen 2,4 km od pláže Baia Della Ghiaia. Ubytování Villa Pientime - natura e mare se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

La Vista Formia B&B

9,6

La Vista Formia B&B

UbytováníLa Vista Formia B&B. La Vista Formia B&B se nachází ve městě Formia, 800 metrů od pláže Vindicio. Nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La Vista Formia B&B se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

Parco dei Gerani

9,6

Parco dei Gerani

UbytováníParco dei Gerani. Parco dei Gerani se nachází ve městě Formia, 400 metrů od pláže. Nabízí zahradu, kde mohou hosté relaxovat. Ubytování Parco dei Gerani se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

Il Vicoletto al Cisternone

9,6

Il Vicoletto al Cisternone

UbytováníIl Vicoletto al Cisternone. Apartmán Il Vicoletto al Cisternone se nachází ve městě Formia, 1,3 km od přístavu Formia a 8 km od parku Gianola. Ubytování Il Vicoletto al Cisternone se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

Alloggio Turistico Formia Stazione Centro

9,5

Alloggio Turistico Formia Stazione Centro

Ubytování (Apartmán) Alloggio Turistico Formia Stazione Centro. Alloggio Turistico Formia Stazione Centro se nachází v obci Formia v regionu Lazio a nabízí balkon. Ubytování Alloggio Turistico Formia Stazione Centro se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

A Casa Scipione

9,5

A Casa Scipione

Ubytování (Apartmány) A Casa Scipione. A Casa Scipione se nachází v obci Formia v regionu Lazio a nabízí balkon. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování A Casa Scipione se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

Celestes Nature

9,5

Celestes Nature

Ubytování (Apartmány) Celestes Nature. Celestes Nature se nachází ve městě Formia, 2,3 km od Spiaggia dei Sassolini a 5 km od přístavu. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Celestes Nature se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

Bed & Breakfast La Campagna di Peppe e Tullia

9,5

Bed & Breakfast La Campagna di Peppe e Tullia

Ubytování (Bed and breakfast) Bed & Breakfast La Campagna di Peppe e Tullia. Bed & Breakfast La se nachází ve městě Formia, 3,2 km od přístavu Formia a 2,9 km od parku Gianola. Ubytování Bed & Breakfast La Campagna di Peppe e Tullia se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

La Villa dei Limoni - Villa Panoramic with Pool

9,5

La Villa dei Limoni - Villa Panoramic with Pool

Ubytování (Vila) La Villa dei Limoni - Villa Panoramic with Pool. La Villa dei Limoni - Villa Panoramic with Pool se nachází asi 5 km od přístavu Formia. Ubytování La Villa dei Limoni - Villa Panoramic with Pool se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

Attico a pochi passi dal mare

9,4

Attico a pochi passi dal mare

Ubytování (Apartmán) Attico a pochi passi dal mare. Attico a pochi passi dal mare se nachází u pláže ve městě Formia, 4,4 km od přístavu Formia a 42 km od vlakového nádraží Terracina. Ubytování Attico a pochi passi dal mare se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

Formia, Il Giardino di Anne - Suite

9,4

Formia, Il Giardino di Anne - Suite

UbytováníFormia, Il Giardino di Anne - Suite. Ubytování Formia, Il Giardino di Anne - Suite se nachází 2,9 km od pláže Baia Della Ghiaia a nabízí výhled na hory, zahradu a terasu. Ubytování Formia, Il Giardino di Anne - Suite se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

il riflesso del Mare - Belvedere su Gaeta con parcheggio privato

9,4

il riflesso del Mare - Belvedere su Gaeta con parcheggio privato

Ubytování (Apartmán) il riflesso del Mare - Belvedere su Gaeta con parcheggio privato. il riflesso del Mare - Belvedere se nachází ve městě Formia, 50 metrů od pláže Vindicio a 2,9 km od přístavu Formia. Ubytování il riflesso del Mare - Belvedere su Gaeta con parcheggio privato se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

Il Casale

9,4

Il Casale

Ubytování (Vila) Il Casale. Il Casale se nachází ve městě Formia, 1,6 km od pláže Vindicio a 2,9 km od pláže Baia Della Ghiaia. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Ubytování Il Casale se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

Dante Beachfront Apartments with Tennis, Garden and Seaview

9,4

Dante Beachfront Apartments with Tennis, Garden and Seaview

UbytováníDante Beachfront Apartments with Tennis, Garden and Seaview. Dante Beachfront Apartments with Tennis, Garden and Seaview se nachází v obci Formia v regionu Lazio, nedaleko pláže Gianola. Ubytování Dante Beachfront Apartments with Tennis, Garden and Seaview se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

Domus Hormiae

9,4

Domus Hormiae

Ubytování (Apartmány) Domus Hormiae. Domus Hormiae se nachází ve městě Formia, 1 km od olympijského tréninkového centra Coni, a nabízí přímý přístup na pláž. Ubytování Domus Hormiae se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

il Gelsomino

9,4

il Gelsomino

Ubytování (Apartmán) il Gelsomino. Il Gelsomino se nachází ve městě Formia, 3,9 km od přístavu Formia a 4,3 km od parku Gianola. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování il Gelsomino se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

domus luì

9,4

domus luì

Ubytovánídomus luì. Domus luì se nachází ve městě Formia, 1,1 km od pláže Vindicio, a nabízí bar, nekuřácké pokoje a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování domus luì se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

Sea House Formia

9,3

Sea House Formia

Ubytování (Apartmány) Sea House Formia. Sea House Formia se nachází ve městě Formia, 2,6 km od Spiaggia del Porticciolo Romano, 5,1 km od přístavu Formia a 43 km od vlakového nádraží Terracina. Ubytování Sea House Formia se nachází ve městě (Itálie - Lazio).

A due passi da

9,3

A due passi da

UbytováníA due passi da. Ubytování se nachází ve městě Castellonorato, 7,7 km od přístavu Formia. Ubytování A due passi da se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

Terra Mia

9,3

Terra Mia

UbytováníTerra Mia. Terra Mia se nachází ve městě Formia, 1,9 km od pláže Minturno, a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Terra Mia se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

Piccolo Paradiso

9,3

Piccolo Paradiso

Ubytování (Vila) Piccolo Paradiso. Piccolo Paradiso se nachází ve městě Formia, 1,5 km od pláže Gianola a 2,2 km od komplexu Sporting Beach Village. Ubytování Piccolo Paradiso se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

Villa Magnolia

9,3

Villa Magnolia

UbytováníVilla Magnolia. Villa Magnolia se nachází ve městě Formia, jen pár kroků od pláže Vindicio a 3,9 km od přístavu Formia. Ubytování Villa Magnolia se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

Suite 55

9,3

Suite 55

Ubytování (Bed and breakfast) Suite 55. Suite 55 se nachází asi 1,3 km od pláže Vindicio a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Suite 55 se nachází ve městě (Itálie - Lazio).

Nimar Suite

9,3

Nimar Suite

UbytováníNimar Suite. Nimar Suite nabízí ubytování ve městě Formia nedaleko přístavu Formia a vlakového nádraží Formia. Ubytování Nimar Suite se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

Casa Vacanza Marco Gianola Formia

9,3

Casa Vacanza Marco Gianola Formia

Ubytování (Apartmány) Casa Vacanza Marco Gianola Formia. Casa Vacanza Marco Gianola Formia se nachází ve městě Formia v regionu Lazio a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Casa Vacanza Marco Gianola Formia se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

Orizzonti blu

9,3

Orizzonti blu

UbytováníOrizzonti blu. Orizzonti blu se nachází ve městě Formia, 400 metrů od pláže Vindicio a 2,4 km od pláže Baia Della Ghiaia, a nabízí klimatizaci. Ubytování Orizzonti blu se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

Barca a vela 12 metri Boat & Breakfast

9,3

Barca a vela 12 metri Boat & Breakfast

UbytováníBarca a vela 12 metri Boat & Breakfast. Barca a vela 12 metri Boat & Breakfast se nachází asi 1,3 km od pláže Baia Della Ghiaia a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Barca a vela 12 metri Boat & Breakfast se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

Approdo Felice

9,3

Approdo Felice

UbytováníApprodo Felice. Approdo Felice se nachází ve městě Formia, 300 metrů od pláže Baia Della Ghiaia, 500 metrů od komplexu Sporting Beach Village a 2,5 km od pláže Gianola. Ubytování Approdo Felice se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

Domus Martì

9,2

Domus Martì

UbytováníDomus Martì. Domus Martì se nachází ve městě Formia a nabízí bezplatné Wi-Fi a pokoje s klimatizací. Ubytování Domus Martì se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

Casa Parco Aranci

9,2

Casa Parco Aranci

Ubytování (Apartmán) Casa Parco Aranci. Casa Parco Aranci se nachází asi 1 km od Sporting Beach Village a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na město. Ubytování Casa Parco Aranci se nachází ve městě Formia (Itálie - Lazio).

Ubytování ve městě Formia

Město Formia se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 203 hotelů a ubytování ve městě Formia.