Hledat

Ubytování

Jasz-Nagykun-Szolnok

V regionu Jasz-Nagykun-Szolnok (Maďarsko) máme celkem 283 hotelů a ubytování.

Pro region Jasz-Nagykun-Szolnok doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Tiszafüred (83), Abádszalók (56), Cserkeszőlő (36), Berekfürdö (23), Szolnok (20), Jászberény (6), Tiszaszőlős (6), Nagykörů (5), Szajol (4), Tiszaderzs (4). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Jasz-Nagykun-Szolnok

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Jasz-Nagykun-Szolnok

Szabó Ház Tiszafüred

9,9

Szabó Ház Tiszafüred

Ubytování (Apartmány) Szabó Ház Tiszafüred. Situated in Tiszafüred, 33 km from Berekfürdő, Szabó Ház Tiszafüred features a shared lounge and free WiFi. Ubytování Szabó Ház Tiszafüred se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Várkert Apartman

9,9

Várkert Apartman

Ubytování (Apartmán) Várkert Apartman. Várkert Apartman is located in Tiszafüred and offers a garden and barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 33 km from Berekfürdő. Ubytování Várkert Apartman se nachází ve městě Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Osho Vendégház

9,9

Osho Vendégház

Ubytování (Apartmán) Osho Vendégház. Osho Vendégház se nachází v Tiszafüredu a nabízí ubytování s grilem, zahradou, terasou, Wi-Fi zdarma, výhledem do zahrady a patiem. Ubytování Osho Vendégház se nachází ve městě Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Kevikincses Vendégház

9,9

Kevikincses Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Kevikincses Vendégház. Situated in Túrkeve, 500 metres from the thermal bath, Kevikincses Vendégház boasts a garden with barbecue facilities. Ubytování Kevikincses Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 188 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eszter Vendégház

9,9

Eszter Vendégház

Ubytování (Apartmány) Eszter Vendégház. Offering a garden, Eszter Vendégház offers accommodation in Tiszafüred. Egerszalók is 42 km from the property. Ubytování Eszter Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lenka

9,8

Villa Lenka

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Lenka. Situated in Tiszafüred, 44 km from Bogács, Villa Lenka features a shared lounge and free WiFi. Ubytování Villa Lenka se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vacsacsi vendégház

9,8

Vacsacsi vendégház

Ubytování (Apartmán) Vacsacsi vendégház. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Vacsacsi vendégház is set in Berekfürdő. Ubytování Vacsacsi vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 477 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nóra Vendégház

9,8

Nóra Vendégház

Ubytování (Apartmán) Nóra Vendégház. Nóra Vendégház enjoys a quiet location in Abádszalók, 500 metres from Lake Tisza and offers free WiFi, free air conditioning and a garden with free... Ubytování Nóra Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tisza Lodge

9,8

Tisza Lodge

Ubytování (Bed and breakfast) Tisza Lodge. Situated in Tiszaderzs, 3 km from Lake Tisza. Tisza Lodge features free WiFi access and free private parking. Abádszalók Beach can be reached in 6.3 km. Ubytování Tisza Lodge se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Öböl Liget vendégház

9,8

Öböl Liget vendégház

Ubytování (Chata) Öböl Liget vendégház. Situated in Abádszalók in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Öböl Liget vendégház features a terrace and garden views. Ubytování Öböl Liget vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Ludas Vendégházak Tiszafüred

9,8

Ludas Vendégházak Tiszafüred

Ubytování (Apartmán) Ludas Vendégházak Tiszafüred. Situated in Tiszafüred in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Ludas Vendégházak Tiszafüred has a balcony. Ubytování Ludas Vendégházak Tiszafüred se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mézeskuckó

9,8

Mézeskuckó

Ubytování (Kemp) Mézeskuckó. Set in Tiszaszőlős, 30 km from Berekfürdő, Mézeskuckó offers a garden and free WiFi. A buffet breakfast is available every morning at the camping. Ubytování Mézeskuckó se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 488 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horváth Apartman

9,7

Horváth Apartman

Ubytování (Apartmán) Horváth Apartman. Horváth Apartman offers accommodation in Cserkeszőlő 450 metres from a thermal bath. Kecskemét is 39 km away. Ubytování Horváth Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lovas Vendégház

9,7

Lovas Vendégház

Ubytování (Apartmán) Lovas Vendégház. Set in Tiszafüred in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Lovas Vendégház features a garden. Ubytování Lovas Vendégház se nachází ve městě Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Moment Apartments

9,7

Moment Apartments

Ubytování (Aparthotel) Moment Apartments. Located in Szolnok in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Moment Apartments provides accommodation with free WiFi. Ubytování Moment Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 605 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

OpusTisza7 Apartman

9,7

OpusTisza7 Apartman

Ubytování (Apartmán) OpusTisza7 Apartman. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, OpusTisza7 Apartman is set in Tiszafüred. Ubytování OpusTisza7 Apartman se nachází ve městě Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 422 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Juli Vendégház

9,7

Juli Vendégház

Ubytování (Penzion) Juli Vendégház. Located in Abádszalók, Juli Vendégház features a garden. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Juli Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Maxilux Studio

9,7

Maxilux Studio

Ubytování (Apartmán) Maxilux Studio. Maxilux Studio is located in Berekfürdő and offers free bikes and a garden. Ubytování Maxilux Studio se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alexandra Vendégház

9,7

Alexandra Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Alexandra Vendégház. Alexandra Vendégház is set in Abádszalók and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytování Alexandra Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 337 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Búbos Banka Vendégház

9,7

Búbos Banka Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Búbos Banka Vendégház. Set in Tiszaszőlős in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Búbos Banka Vendégház features a balcony. Ubytování Búbos Banka Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Van egy ház a Tisza parton

9,7

Van egy ház a Tisza parton

Ubytování (Prázdninový dům) Van egy ház a Tisza parton. Van egy ház a Tisza parton se nachází v Tiszaderzs a nabízí restauraci, bezplatné půjčení jízdních kol a sdílený lounge. 29 km od Berekfürdő. Ubytování Van egy ház a Tisza parton se nachází ve městě Tiszaderzs (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Somodi Vendégház

9,7

Somodi Vendégház

Ubytování (Penzion) Somodi Vendégház. Featuring free WiFi and a barbecue, Somodi Vendégház offers accommodation in Cserkeszőlő. Free private parking is available on site. Ubytování Somodi Vendégház se nachází ve městě Cserkeszőlő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 679 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Levendula Vendégház

9,7

Levendula Vendégház

Ubytování (Penzion) Levendula Vendégház. Offering a barbecue and children's playground, Levendula Vendégház is set in Tiszaszőlős in the Jasz-Nagykun-Szolnok Region, 45 km from Egerszalók. Ubytování Levendula Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 158 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Thermál Apartman Tiszafüred

9,7

Thermál Apartman Tiszafüred

Ubytování (Prázdninový dům) Thermál Apartman Tiszafüred. Situated 800 metres from the Lake Tisza, Thermál Apartman Tiszafüred is located in Tiszafüred. It comes with an indoor and an outdoor pool. Ubytování Thermál Apartman Tiszafüred se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Kelemen Apartman

9,6

Kelemen Apartman

Ubytování (Apartmány) Kelemen Apartman. Set in Abádszalók, 30 km from Berekfürdő, Kelemen Apartman offers a garden and free WiFi. Ubytování Kelemen Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Anna apartman

9,6

Anna apartman

Ubytování (Apartmán) Anna apartman. Located in Szolnok, Anna apartman provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Anna apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eszter Vendeghaz

9,6

Eszter Vendeghaz

Ubytování (Penzion) Eszter Vendeghaz. Eszter Vendeghaz in Berekfürdő has a garden and a terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Eszter Vendeghaz se nachází ve městě Berekfürdö (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Cherry Apartman

9,6

Cherry Apartman

Ubytování (Prázdninový dům) Cherry Apartman. Located in Abádszalók in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Cherry Apartman features a patio and garden views. Ubytování Cherry Apartman se nachází ve městě Abádszalók (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Fácánkert Apartmanház

9,6

Fácánkert Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Fácánkert Apartmanház. Fácánkert Apartmanház se nachází 15 minut chůze od centra města Tiszafüred a nabízí plně zařízené ubytování se 2 koupelnami, terasou, zahradou se zázemím... Ubytování Fácánkert Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 320 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Idill Apartmanház

9,6

Idill Apartmanház

Ubytování (Penzion) Idill Apartmanház. Set in Tiszafüred, Idill Apartmanház has a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Idill Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Relaxo Apartmanház

9,6

Relaxo Apartmanház

Ubytování (Bed and breakfast) Relaxo Apartmanház. Located in Cserkeszőlő, 26 km from Martfů, Relaxo Apartmanház provides a restaurant and free WiFi. Ubytování Relaxo Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boró Apartman

9,6

Boró Apartman

Ubytování (Apartmány) Boró Apartman. Set in Tiszafüred, 43 km from Bogács, Boró Apartman offers a garden and free WiFi. The property offers free tickets to the Thermal Bath. Ubytování Boró Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 713 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Faház

9,6

Faház

Ubytování (Prázdninový dům) Faház. Offering a garden and barbecue, Faház is located in Tiszaszőlős. Egerszalók is 45 km from the property. Free private parking is available on site. Ubytování Faház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 337 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tiszavirág Vendégház

9,5

Tiszavirág Vendégház

Ubytování (Apartmán) Tiszavirág Vendégház. Set in Abádszalók in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Tiszavirág Vendégház features a terrace and city views. Ubytování Tiszavirág Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Riverside Vendégház

9,5

Riverside Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Riverside Vendégház. Riverside Vendégház se nachází v Berekfürdő a nabízí sdílený lounge, zahradu a gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Riverside Vendégház se nachází ve městě Berekfürdö (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holdfeny Vendeghaz

9,5

Holdfeny Vendeghaz

Ubytování (Apartmány) Holdfeny Vendeghaz. Abadszalok’s Holdfeny Vendeghaz is located a 10-minute walk from Lake Tisza and its beaches. Ubytování Holdfeny Vendeghaz se nachází ve městě Abádszalók (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 800 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rókás Szőlő Vendégház

9,5

Rókás Szőlő Vendégház

Ubytování (Penzion) Rókás Szőlő Vendégház. Situated in Tiszafüred, Rókás Szőlő Vendégház has a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi. All rooms boast a kitchen and a shared bathroom. Ubytování Rókás Szőlő Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Feszty-fészek Vendégház

9,5

Feszty-fészek Vendégház

Ubytování (Apartmán) Feszty-fészek Vendégház. Boasting accommodation with a terrace, Feszty-fészek Vendégház is situated in Tiszafüred. The apartment features garden views and is 32 km from Berekfürdő. Ubytování Feszty-fészek Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cserkeszem Panzió

9,5

Cserkeszem Panzió

Ubytování (Penzion) Cserkeszem Panzió. Located 180 metres from the thermal bath in Cserkeszőlő in the Jasz-Nagykun-Szolnok Region, Cserkeszem Panzió boasts a terrace and views of the garden. Ubytování Cserkeszem Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lencsi ház

9,5

Lencsi ház

Ubytování (Apartmán) Lencsi ház. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Lencsi ház is situated in Abádszalók. Ubytování Lencsi ház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Dream Horse Apartman Cserkeszőlő

9,5

Dream Horse Apartman Cserkeszőlő

Ubytování (Apartmány) Dream Horse Apartman Cserkeszőlő. Offering free WiFi and a barbecue, Dream Horse Apartman Cserkeszőlő is set in Cserkeszőlő, 38 km from Kecskemét. Szolnok is 40 km from the property. Ubytování Dream Horse Apartman Cserkeszőlő se nachází ve městě Cserkeszőlő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Sellő Vendégház

9,5

Holiday home Sellő Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Sellő Vendégház. Offering a well-equipped accommodation unit with a covered terrace, Holiday home Sellő Vendégház is situated in Tiszafüred. Ubytování Holiday home Sellő Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Idill Üdülőház

9,5

Idill Üdülőház

Ubytování (Prázdninový dům) Idill Üdülőház. Situated in Tiszafüred in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Idill Üdülőház features a patio and garden views. Ubytování Idill Üdülőház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Boróka Vendégház Túrkeve

9,5

Boróka Vendégház Túrkeve

Ubytování (Penzion) Boróka Vendégház Túrkeve. Located in Túrkeve, Boróka Vendégház Túrkeve features a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Boróka Vendégház Túrkeve se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vida-lak

9,5

Vida-lak

Ubytování (Prázdninový dům) Vida-lak. Vida-lak is a holiday home located in Berekfürdő, offering a garden with a terrace and barbecue facilities, free WiFi access and free private parking on... Ubytování Vida-lak se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tomaj Vendégház

9,5

Tomaj Vendégház

Ubytování (Apartmán) Tomaj Vendégház. Tomaj Vendégház se nachází ve vesnici Tomajmonostora v Jasovsko-Velkokumánsko-Solnocké župě, 48 km od Szolnoku. Ubytování Tomaj Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jánosi Vendégház

9,5

Jánosi Vendégház

Ubytování (Penzion) Jánosi Vendégház. Jánosi Vendégház offers accommodation in Tiszafüred. This property features both free WiFi and private parking free of charge. Ubytování Jánosi Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 228 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Abacus Vendégház

9,5

Abacus Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Abacus Vendégház. Abacus Vendégház is a self-catering accommodation located in a quiet area in Berekfürdő. Ubytování Abacus Vendégház se nachází ve městě Berekfürdö (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Riviéra Vendégház

9,5

Riviéra Vendégház

Ubytování (Penzion) Riviéra Vendégház. Riviéra Vendégház features a garden, BBQ facilities and terrace in Abádszalók. Ubytování Riviéra Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 613 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pitypangosporta

9,4

Pitypangosporta

Ubytování (Apartmán) Pitypangosporta. Situated in Tiszafüred in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Pitypangosporta has a patio and garden views. Ubytování Pitypangosporta se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 466 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Idill Üdülőház 2

9,4

Idill Üdülőház 2

Ubytování (Apartmán) Idill Üdülőház 2. Idill Üdülőház 2 is set in Tiszafüred and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Idill Üdülőház 2 se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech regionu Jasz-Nagykun-Szolnok

Ubytování v městech regionu Jasz-Nagykun-Szolnok

Ubytování v regionu Jasz-Nagykun-Szolnok - Maďarsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 283 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Jasz-Nagykun-Szolnok.

Pro region Jasz-Nagykun-Szolnok doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Tiszafüred (83), Abádszalók (56), Cserkeszőlő (36), Berekfürdö (23), Szolnok (20), Jászberény (6), Tiszaszőlős (6), Nagykörů (5), Szajol (4), Tiszaderzs (4). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Jasz-Nagykun-Szolnok máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Szabó Ház Tiszafüred (9,9*), Várkert Apartman (9,9*), Osho Vendégház (9,9*), Kevikincses Vendégház (9,9*), Eszter Vendégház (9,9*), Villa Lenka (9,8*), Vacsacsi vendégház (9,8*), Nóra Vendégház (9,8*), Tisza Lodge (9,8*), Öböl Liget vendégház (9,8*).

Region Jasz-Nagykun-Szolnok může být skvělým místem pro strávení dovolené.